Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
230 postów 249 komentarzy

Moje komentarze

 • @Krystyna Trzcińska 20:01:00
  Widzę, że z braku jakichkolwiek argumentów nawet w liczbie jednego pozostało arcyslowianom już tylko jedno, a mianowicie posługiwanie się ordynarny i kłamstwami, że usuwam u siebie na blogu rzekomych niewygodnych adwersarzy. Pisałem już na ten temat, że nie mam takiego zwyczaju. Zostawiam nawet chamowate i prymitywne komentarze, dlatego żeby każdy sam zobaczył z jakim yntelygentem ma w takim przypadku do czynienia. Ktoś taki sam sobie wystawia świadectwo kim jest zostawiając takie wpisy. A te komentarze, które zniknęły z mego bloga usunęła administracja, a nie ja choć po części wcale im się nie dziwię.
  Tak więc moja droga Pani, w tym przypadku posunęła się Pani z braku jakichkolwiek argumentów do bezczelnego klamstwa.
  Po drugie posuwanie się w takich przypadkach do prymitywnych, chamskich inwektyw rodem spod budki z piwem i bluzgów ad personam to poziom chlewa, a nie osoby, która można traktować poważnie. Ktoś taki w taki sposób sam siebie wyklucza z jakiejkolwiek dyskusji, na jakikolwiek temat, posuwajac się z braku argumentów, do knajackiego języka prosto z rynsztoka. Rozumiem, że to jest ten słowiański język w waszym rozumieniu slowianszczyzny, o której nie macie bladego pojęcia, tak jak o temacie slowianszczyzny, na który chcecie się wypowiadać, a raczej walić wszystkich maczuga, którzy obnazaja Wasza ignorancję i zerowy, czyli żaden poziom wiedzy w kwestii, w której chcecie uchodzić za znawców, a wychodzi jak zwykle, czyli zero, null.
  To zalosny rynsztok, co sobą reprezentujecie.
  ----wybiórcza pamięć .
 • @ninanonimowa 12:50:49
  Bo traktowanie poważnie kogoś takiego jak pani i osobników Pani podobnych, oznaczałoby brak szacunku dla ludzi naprawdę poważnych, posiadających wiedzę, a nie szłam w głowach.
  Słowiańskie braterstwo? Słowiańscy prawosławni Rusini, którzy rozpoczęli najazd ziem plemion polskich Słowian Lędzian w 981 r. n. e. jakoś nie bawili się z tymi polskimi Słowianami w żadne braterstwo, tylko od razu rozpoczęli bratnią, kurtuazyjna wizytę od masowych mordów słowiańskich ledzian, grabieży, gwałtów, niszczenia wszystkiego co napotkali na drodze oraz masowych deportacji słowiańskich ledzian na wschód i sprzedaży ich w niewolę. Trwało to ich rusińskie, słowiańskie braterstwo w stosunku do ledzian prawie, aż do połowy XIV wieku. Ale oczywiście temu też jest winien Watykan, no i oczywiście Żydzi.
  To żałosne, świadczy bowiem o bezdennej ciemnocie i braku jakiejkolwiek wiedzy, nawet w stopniu podstawowym u osobników, którzy te idiotyzmy wypisują bez żadnej refleksji i zastanowienia.
  ----wybiórcza pamięć .
 • @ninanonimowa 11:37:08
  A dlaczego mam z panią odrabiać lekcje i nadrabiać Pani braku w edukacji. Jest na ten temat mnóstwo literatury, jak i materiału w internecie, więc cóż stoi na przeszkodzie?
  Wypisywanie bredni o inkwizycji to już dno dna i świadczy jednoznacznie o poziomie edukacji autora tych bredni. Inkwizycja zakazała polowań na czarownice pod kara śmierci już w latach 90 XV wieku, gdy w krajach protestanckich polowano na ludzi jak na dzikie zwierzęta
  W Skandynawii do 1864 roku obowiązywała bezwzględna kara śmierci za bycie lub przejście na katolicyzm. W protestanckich księstwach Niemieckich i Anglii ludobójstwo i to masowe katolików było zadekretowane prawnie. Samych Irlandczyków purytańscy siepacze Cromwella wymordowali ponad milion, a kraj obrócili w perzyne. Grabież katolików i katolickiej własności należała do dobrego tonu.
  W Ameryce PN protestanci wymordowali do nogi ponad 13 milionów Indian, gdy w Ameryce PD Indianie stoją na czele rządów swoich państw, są posłami, senatorami, dowódcami w armiach i profesorami na uniwersytetach do dzis. Więc proszę mnie nie rozśmieszaj tymi przeklejany i kretynstwami podobnie inteligentnych inaczej
  ----wybiórcza pamięć .
 • Sterta bzdur
  Sterta bzdur, po mielonych z jeszcze większymi bredniami. Poziom tych wymiocin to przysłowiowe dno
  ----wybiórcza pamięć .
 • @Ryszard Opara 13:01:44
  Wielce Szanowny Panie Ryszardzie,
  w swoim życiu zostałem nauczony przez swoich sp. rodziców, że o to w co się wierzy i uznaje za słuszne należy walczyć do końca swego życia bez oglądania się na kogokolwiek i cenę, jaką przyjdzie za to zapłacić, bo nikt za mnie tego nie zrobi. Walczyłem o kilka spraw w swoim życiu, za które uważałem, że należy o nie zmierzyć się ze złem. Może ich nie wygrałem, ale nawet dziś uważam, że było warto, choćby dlatego, żeby móc w lustrze samemu sobie spojrzeć prosto w oczy i żeby zwierciadlu nie zebrało się na wymioty, gdybym to zrobił bez stoczenia uprzednio walki.

  Dziś, a właściwie od 6 lat walczę o prawdę dotyczącą ludobójstwa moich rodaków, dokonanego przez ukrainskich szowinistow na Kresach Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. Z pomocą żony i kilku przyjaciół odnieśliśmy kilka zwycięstw nad obecnymi pogrobowcami OUN-UPA i SS Galizien, takie jak sprawa ronda Obrońców Birczy w Elblągu, upamietniajacego heroiczną obronę tego miasteczka przed banderowskimi ludobojcami w latach 1945-1946. Oraz ostatnio sprawę Pana A. Dąbrowskiego, oskarżonego przez banderowcow o mowę nienawiści, czyli za mówienie prawdy o zbrodniach OUN-UPA. Byłem pierwsza osoba w Polsce, która napisała list do prokuratora krajowego, czy PK pomoze banderowcom dobić niedorznieta ofiarę UPA, czy usunie sprzyjającego OUN prokuratora Młynarczyka.
  Prokurator Młynarczyk został odsunieto.
  Jak Pan widzi, nie czekam na śmierć i na to, że ktoś coś za mnie zrobi. Choć kosztem tego wszystkiego jest zy ie z zaocznym wyrokiem śmierci wydanym przez OUN za swoją działalność, która wywołała ich wściekłość.
  ŚWIAT WITAMIN – Na zdrowie. Część 1.
 • @viridiana 11:42:05
  W Australii ludzie mają teraz o wiele poważniejsze zmartwienia, niż zastępcze tematy, jak ten opisany w tym tekście. To chazaro-bolszewicki covid owy zamordyzm, wprowadzony w całym kraju, który już zamieniono na jeden wielki obóz koncentracyjny, którego nikomu nie wolno opuścić. Ponowny lockdown doprowadził do tego, że gospodarka sypie się jak domek z kart, policyjne Gestapo urządza dosłownie łapanki na ulicach na ludzi BEZ kagancow na twarzy, niczym na niewolników. Za najbardziej nawet łagodny wpis w internecie, funkcyjni czekiści australijski ego NKWD wjeżdżają bez pardonu do domu każdego autora takiego wpisu o każdej porze dnia i nocy. Godzina policyjna trwa wcale nie od 20 do 5 rano, tylko 23 godziny na dobę, bo wyjść można na ulicę i to tylko z kagancem na twarzy na jedną godzinę dziennie.
  Tak więc postęp we wprowadzaniu tam sowieckiej bolszewii w wydaniu Lenina i Trockiego osiągnął tam właśnie swoje apogeum. Tym bardziej ten powyższy artykuł mówiący jak zachować zdrowie w takich warunkach i to w takim zamordyzmie, jest nagrywaniem się z ludzkiej inteligencji, również i w tym aspekcie.
  No, ale rozumiem autora, że w czasie takiego terroru, mieszkając w tak totalitarnym państwie jakim jest obecna kraina kangurów, poruszanie i zamieszczanie inny ch tematów, naraziłoby Go niewatpliwie na bardzo duże nieprzyjemności. I to oczywiście rozumiem.
  ŚWIAT WITAMIN – Na zdrowie. Część 1.
 • @Monaco 10:05:07
  Owoce i warzywa, zresztą tak jak wszystko inne, włącznie z nami jest przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku spryskiwane non stop całą tablica Mendelejewa z powietrza, których to ciężkich metali całe chmury chemitrails rozpylane są przez samoloty po kilkadziesiąt dziennie. Wisi to badziewie potem po kilkanaście godzin dziennie, odbijając światło słoneczne z powrotem w kosmos lub w ogóle go nie dopuszczając do ziemi, wytwarzając przy okazji potężny efekt cieplarniany mikrofali. Następnie opada całe to świństwo na ziemię, zatruwając dosłownie wszystko, włącznie z naszymi drogami oddechowymi, bo wdychamy ta truciznę, nie mając zresztą żadnej szansy, by tego uniknąć.
  Ogromną większość owoców, nie posiada już nawet swojego naturalnego smaku, który miały jeszcze 30 lat temu, tylko smak piasku lub papieru. O takich natomiast płynach jak mleko już nawet nie wspominam, bo ostatni raz naturalne mleko, pochodzące bezpośrednio od krowy piłem w 1979 roku, a to co sprzedaje się ludziom teraz pod nazwą mleka to zabielona chemia trucizna i nic więcej, która nawet nie stała obok prawdziwego mleka.
  Pisanie więc o częstym i zbawiennym działaniu tych owoców i warzyw poprzez bardzo częste ich spożywanie i ich rzekomej wartości zdrowotnej to jakiś żart!
  ŚWIAT WITAMIN – Na zdrowie. Część 1.
 • Artykuł rocznicowy
  Ponadto jest to artykuł rocznicowy, przypominający tamte wydarzenia i ukazujący pokrótce klamstwa, którymi karmi się nas do dzis. Trudno jednocześnie w takim tekście umieścić wszystko, bo to po pierwsze nierealne, a po drugie nie o to tutaj chodzi, by pisać artykuł wielkości książki, by zadowolić 2szystkich, bo tak długiego tekstu ludzie i tak nie przeczytają. To chyba logiczne?
  Wizjonerzy - 9/11, czyli 19 lat kłamstw
 • @AGrzdyk 10:14:25
  Zanim zacznie Pan wydawać jakiekolwiek opinie na temat autora tego artykułu, to proszę najpierw zapoznać się ze wszystkimi jego publikacjami na temat 9/11, a jest tego sporo, samych książek na ten temat napisał 8, nie licząc całego mnóstwa artykułów. Pisał również i to bardzo szczegółowo na temat budynku numer 7, więc byłoby fajnie na przyszłość, żeby najpierw poznał solidnie jego twórczość, zanim zacznie Pan ponownie wypisywać tego rodzaju niedorzeczności.
  Autor jest jedynym polskim członkiem organizacji Piloci na rzecz prawdy o 9/11, zrzeszającej pilotów największych linii lotniczych z całego świata i kontrolerów ruchu lotniczego, działających nieprzerwanie od 19 już lat, na rzecz wyświetlenia prawdy o tamtych wydarzeniach.
  Pozdrawiam serdecznie
  Wizjonerzy - 9/11, czyli 19 lat kłamstw
 • @Jasiek 03:36:30
  Tzw. Klub Rzymski już w 1975 roku, zaplanował w ramach tzw zmniejszania populacji mieszkańców planety, ograniczenie ludności Polski do.. 15 milionów ludzi.
  Więc 33 miliony w/g autorów tej tabelki, to i tak miłosierny gest wobec Nas. Może na zasadzie, znajcie dobroć Pana.
  Wizjonerzy - 9/11, czyli 19 lat kłamstw
 • @Jasiek 22:58:20
  Miałem na myśli to, że kiedy pisałem niedawno, że 18 września nastąpi kolejny lockdown, zarzucano mi, że to fake. Dziś jak widać staje się to faktem.
  Pozdrawiam serdecznie
  Wizjonerzy - 9/11, czyli 19 lat kłamstw
 • @Jasiek 21:17:58
  https://www.timesofisrael.com/schools-businesses-prayers-the-3-phases-of-the-new-virus-lockdown-plan/amp/

  To nie fake. Od 18 września drugi lockdown w Izraelu. Jeżeli tam 18go po raz drugi zamkną kraj, u nas nas pisowcy biegiem zrobią to samo.
  Wizjonerzy - 9/11, czyli 19 lat kłamstw
 • @Repsol 19:09:33
  WTC 7, tak jak Pan pisze upadła ze śmiech, ale stojącemu trzysta metrów przed WTC7, ponad 30 piętrowe u hotelowi Mariott zakurzyły się jeno szyby.
  Taki cud, jak wszystkie tego dnia. W Shanksville z kolei lot 93 po prostu po rzekomym rozbiciu się całkowicie anihilowal, tak że nie pozostał po nim nawet ślad. W miejscu rzekomego upadku nie było żadnego leją po uderzeniu, tylko nadpalona trawa na długości 5 do 8 cm. trochę rozrzuconych gadżetów i nic więcej. Ten dzień, to był w ogóle dzień pełen cudów.

  Apropo jeszcze Australii, to na dzień dzisiejszy pierwsza przodująca, zamordystyczna Judesej ska bolszewia na świecie. W zamordyzmie wyprzedzili nawet Sowiecka bolszewii z lat 1917 - 1926
  Wizjonerzy - 9/11, czyli 19 lat kłamstw
 • Operacja zamordyzm
  Wtedy próbowano ludzi wziąć za twarz, za pomocą tzw walki z terrorem. Dziś weszli na wyższy etap mądrości i robią to samo, tyle że z o wiele lepszym skutkiem, czyli fałszywej flagi covid 19.
  Na dzień dzisiejszy największym obozem doświadczalnym tego globalnego zamordyzmu, jest kraj Pana Opary AUSTRALIA, co opisałem w artykule, który nie wyszedł z poczekalni.

  https://kresywekrwi.neon24.pl/post/157534,i-oni-wszyscy-smia-pouczac-prezydenta-aleksandra-lukaszenke

  https://youtu.be/2rEVu9MM3M0
  Wizjonerzy - 9/11, czyli 19 lat kłamstw
 • @Jasiek 08:32:17
  A niby dlaczego Chińskiej armii, nie wolno prowadzić manewrów wojskowych wraz z Rosjanami i Białorusinami? Wolno jankeskim bandytom nie tylko ćwiczyć na polinskim terytorium przy granicy bialoruskiej, a także i rosyjskiej, w pobliżu obwodu Kaliningradzkiego, choć nie bardzo rozumiem co jankeskim rzezimieszka zagraża że strony Rosji i Chin tutaj, 9 tysięcy kilometrów od granic tego ich upadłego i zasyfialego kraju
  Chińskie wojsko przy granicy z Białorusią
 • @kula Lis 69 08:37:37
  Australia tak jak NZ to zydobolszewicki, zamordystyczny gulag, którym jedno i drugie operetkowy państwo pod butej Judesej jest już od dawna. To, że PR, ebili pod względem rewolucyjnego terroru i Zamordyzmu nawet Sowiecka bolszewii, to widać teraz szczególnie i to jak na dłoni
  Trzeba być właściwie ślepym lub współudziałowcem tych kryminalistów rządzących kraina kangurów, żeby tego nie widzieć lub co gorsza temu zaprzeczać.
  Zastanawiam się, czy to z tej ślepej miłości do tego konclagru, Pan Opara nie pozwala na upowszechnienie prawdy o KL Australia. Rzeczywistości bowiem i tak nie da się wyprzeć, próbując nieudolnie zamiatać ją pod dywan.
  I oni wszyscy śmią pouczać prezydenta Aleksandra Łukaszenkę!
 • Australijski i Kanadyjski zamordyzm
  Kanada i Australia to obecnie czołówka najbardziej totalitarnych i zamordystycznych państw świata. Żeby brać z nich przykład w czymkolwiek, to trzeba nie miec wszystkich w domu. A polecanie czegokolwiek co w nich teraz obowiązuje, świadczy jedynie o tym, że temu ktosiowi coś bardzo zaszkodziło i dlatego też tłumaczy to, że wypisuje takie brednie
  Kanada i Au tworza sady na zasadach naturalnego prawa
 • @Pedant 06:55:02
  Wcale nie zapomniałem. Strażnicy tego obozu, w postaci rekinów, od których się tam wszędzie dosłownie roi, bo są obecne w tych wodach non stop przez okrągły rok, czyli zawsze, nasuwa się samo przez się.
  Pozdrawiam
  I oni wszyscy śmią pouczać prezydenta Aleksandra Łukaszenkę!
 • 19 lat klamstw
  Znakomity tekst, ukazujący powiązania pomiędzy operacja fałszywej flagi, jaką były ataki 9/11, a obecna fałszywa flaga, czyli pseudo pandemia covid 19.
  Obie te operacje mają wspólny mianownik, jaką jest zaprowadzenie globalnego zamordyzmu i unifikacji świata pod jednym światowym rządem i zamienienie całego świata w jeden, wielki obóz koncentracyjny.
  Polecam znakomite książki na temat Operacji 9/11 Pana Sławomira Kozaka pod tym adresem.
  https://www.oficyna-aurora.pl/katalog/ksiazki
  Pandemia: 9/1, 9/11... 11/11
 • Belkot
  Tekst o niczym. 1*
  Idzie jesień

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

TAGI