Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
213 postów 167 komentarzy

Moje komentarze

 • Ekscytacja gownem
  Tak się zastanawiam moi drodzy, czym wy się od dwóch tygodni ekscytujecie? Macie zajebisty wybór między czarna dzuma i syfilisem. I podniecacie się od której to francuskiej przypadłości chcielibyście zejść z tego najpieknieszego ponoć że światów bardziej. Czy przy pomocy czarnej dżumy, w miarę bezboleśnie i szybko, czy może raczej od syfilisu, co grozi trochę większym bólem i dłuższymi konwulsjami, ale niektórych podnieca i taka ewentualną chwilą pieszczoty, zanim nastąpi definitywny zgon. Nie przypuszczałem, że moi rodacy przebija dno szamba i co najgorsze zapragną się jeszcze w tym głównie się urządzić na kolejne 30 lat, a to już katastrofa i żenada w jednym
  Obawiam się Dudy nawet, gdy przynosi dary...
 • 11 lipca
  11 lipca znów usłyszycie Państwo ich narzekania, jak to kolejne rządy ich lekceważą i ofiary ukraińskiego ludobójstwa. U ich boku zobaczycie też oczywiście, jak przy każdej takiej dorocznej okazji, wypada się w końcu tego dnia pokaząć i wyrazić swoje oburzenie, liderów narodowców, czyli Winnickiego, Bąkiewicza, Konfederatów Brauna, Bosaka i wielu innych, okazja doskonała do podlanowania się tego właśnie dnia, którzy dzień po będą już całą tą sprawę, jak i ofiary ukraińskiego ludobójstwa mieli głęboko w nosie, byle do następnego roku, do następnej okazji.
  Fundament sukcesu OUN - Bandery
 • Artykuł stary, ale niestety wciąż aktualny
  Tekst ten napiałem cztery lata temu, onserwując działania przywódców organizacji i środowisk Kresowych, i już wtedy wnioski, jakie mi się nasuwały nie były wesołe. Począwszy od pierwszej i jak do tej pory ostatniej próby zjednoczenia Kresowian w jeden organizm, którym był znajzd wszystkich organizacji i stowarzyszeń Kresowych w Warszawie, latem 2014 roku, kiedy to dwóch pretendentów kandydujących do fotela prezesa całej organizacji, ich spotkanie w cztery oczy, tuż przed otwarciem całego zjazdu, zakończyło się karczemną, knajacką awanturą, co tym samym definitywnie zakończyło cały zjazd, zanim się on w ogóle zaczął i posłał do grobu, do dnia dzisiejszego ideę Zjednoczenia Ruchu Kresowego, który gdyby powstał, stałby się największą siłą polityczną w Naszym kraju, o którego względy musiałby ubiegać się cały obecny establishment rządzący III RP, a nie Kresowianie, którzy do dziś wiszą o łaskę u ich klamki. Po publikacji tego artykułu, jak i trzech wcześniejszych, obecni przywódcy Kresowian uznali mnie za śmiertelnego wroga.
  Fundament sukcesu OUN - Bandery
 • Czy leci z Nami pilot?
  Czy leci z Nami pilot? Czy ktoś w ogóle panuje nad tym co dzieje się na portalu? Za cholerę nie można wrzucić żadnego posta. Non stop wyskakują komunikaty, że strona wraża i straszliwie niebezpieczna, którą można straszyć dzieci, że jak zajrzysz tutaj, to zobaczysz Babę Jagę, itp. Hello! Anybody home?
  Kto gmera przy Neonie
 • Piszę tutaj na ten temat od 5 lat
  Piszę na ten temat tutaj od 5 lat i jak grochem o ścianę. Mój ojciec jako żołnierz Drigiej Armii Wojska Polskiego walczył z bandami UPA na Lubelszczyźnie. Do konca swego życia powtarzał mi, żeby nigdy za żadna cenę nie iść na jakiekolwiek kompromisy na temar ukraińskiego ludobójstwa z nikim!
  Ale oto kilka dni temu do grona sprzedawczyków tej prawdy dołączyli sami przywódcy Kresowian, co opisałem bez owijania w bawełnę w swoich trzech ostatnich artykułach. O oto z jakim zarzutem spotkałem się dziś ze strony tych judaszy:
  No i zostałem człowiekiem niewiarygodnym, czyli wrogiem ludu, bo pan Duda z naczelnikiem państwa i reszta świty ich olali i nie przyjechali na Jasną Górę. Przyjechał tylko minister od kombatantow Kasprzyk, a poza nim nikt, nawet trzeciirzedni urzędnicy się nie zjawili z jakichkolwiek ministerstw czy kancelarii prezydenta. Ale to mnie niewiarygodność zarzucił Pan Srokowski bo zacytowalem program uroczystości na Jasnej Górze z rozpiska na godziny podpisany przez Pana Szczepana Siekierka i jego syna. Oczywiście ich kompromitacje i zerową już wiarygodnosc przypisano mnie. Znów za kilka dni wszyscy oni uznają, że nic się nie stało, a 11 lipca będą sobie spijali z dzióbków i udawali pokrzywdzonych, którym dobre samopoczucie popsuł jakiś oszołom z Elbląga, który medzi o jakichś zasadach i przyzwoitości.

  Tak więc moi drodzy Państwo, nie piszcie, że prawdę o ukraińskim ludobójstwie zdradzili tylko sami politycy. W ostatnich dniach do ich grona dołączyli bowiem również najbardziej znani liderzy samych Kresowian
  77 ROCZNICA LUDOBÓJSTWA NA KRESACH
 • DOUCZ się ignorancie
  https://gloria.tv/post/fXD6RfitH4mR3KmKAwmuX1Zd6
  NAPISANO: MIŁUJCIE WROGÓW (Mat.5:44), NIE SADŹCIE (Mat.7:1)
 • Ignorancja to sila
  Bzdury wypisujesz chłopie w tym płytkim tekście. Potwierdzasz nim tylko, że jesteś ignorantem, który nie tylko nie zna Pisma Świętego, którym chce walić nim innych, niczym cepem, zapominając, że ten cep może się odwinac i przyłożyć w samego ignoranta. Te głupoty zawarte w tym twoim tekściku potwierdzaja oprócz tego, że jesteś ignorantem pozującym na mędrca przy którym nigdy nie stałeś, jeszcze jedna prawdę, a mianowicie, że nie wiesz również tego co piszesz, ani nie rozumiesz tego co twierdzisz. Może trochę więcej pokory chłopczyku, której nie masz za grosz, tak jak i wiedzy, w temacie, w którym jesteś zupełnym ignorantem chcącym pouczać innych i jeszcze wystawiać im świadectwa moralności. To żałosne!
  NAPISANO: MIŁUJCIE WROGÓW (Mat.5:44), NIE SADŹCIE (Mat.7:1)
 • Musi Pani w pierwszej kolejności....
  Musi Pani w Pierwszej kolejności zwrócić się z tym apelem do arcypatriotow z Konfederacji, czyli Szczesc Boże Brauna, Bobasa Bosaka, Winnickiego, Dziambora i reszty tej ferajny, która w liczbie 11 głosowała ZA uchwaleniem ustawy o darmowym oddaniu Judesejom wszystkich polskich zasobów naturalnych. Więc trzeba było się o to zapytać tych zalanych gnoi, którzy wciskają Wam ciemnotę o swoim patriotyzmie, a w rzeczywistości robiąc wszystko co jest tych deklaracji zaprzeczeniem, śmiejąc się z naiwności frajerów za ich plecami
  Unieważniamy umowy na sprzedaż i koncesje polskich kopalin
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:13:37
  Słusznie pan zauważył, że dobrze zarabiać można tylko we własnej cywilizacji. Na dzień dzisiejszy żadnej polskiej cywilizacji w Polsce nie ma tylko polinska, więc całe te pańskie wywody są żałosne. Kreuje się tu pan na niemal mędrca, a wciąż wypisuje bzdury i nawet tego nie widzi
  Cywilizacja Polska a zarobki
 • Jaka Polska cywilizacja?
  Jaka Polska cywilizacja? Nie ma żadnej polskiej cywilizacja, a jedynie zbiorowisko poliniackich vulgo polistynskich rabow, stanowiących w ponad 90% niedorozwinięty na umyśle motłoch, za który myśli telewizja. Dlatego sam tytuł tych wywodów jest niepoważny. A dlaczego tak mało zarabiamy jako Polacy, mieszkając w kraju, w którym znajdują się złoża wszelkich możliwych bogactw naturalnych i to w ilościach niewyobrażalnych? Ano dlatego, że rządzą nami od 75 lat Starsi i mądrzejsi, którzy od 31 ostatnich lat coraz bardziej dokręcają Nam, za naszym zresztą milczącym przyzwoleniem, śrubę mająca za zadanie wyniszczenie Nas biologicznie, i zastąpienie sprowadzeniem na nasze miejsce swoich współplemieńców. Dlatego właśnie zarabiamy i będziemy zarabiać tylko minimum tego, co wystarcza ledwie na właśnie biologiczna egzystencję, czyli powolny zgon.
  Dlatego tworzenie jakich niedorzecznych tłumaczeń tego stanu rzeczy w jakim się znajdujemy w oderwaniu od faktów, które nie pasują jego autorowi do narracji jego osobistych wierzeń w tej kwestii jest po prostu śmieszne, bo nieajace nic wspólnego z rzeczywistością, której najwyraźniej nie chce nadal widzieć przedkładając nad nią własne pobożne życzenia.
  Cywilizacja Polska a zarobki
 • @milusia 04:00:43
  Dopiero to zauważyłeś? Tak samo też nie promuje się tematów niewygodnych, obnazajacych kanalię pozujące od lat na tzw autorytety. A robi się tak dlatego, bo wtedy całą narracja odnosząca się do takich kreatur, jako rzekomych wzorów patriotyzmu rozleciała y się jak domek z kart.
  Pozdrawiam
  Dlaczego K. Bosak nie będzie polskim Erdoğanem
 • @zbig71 18:55:20
  Dlaczego nie warto głosować na Bosaka?

  Są dwa takie powody. Jego wypowiedź z przed sześciu lat o dogadywaniu się z nacjonalistami ukraińskimi – wiadomo że tutaj nie można mieć żadnych wspólnych tematów – jedyną rozmową jaką można z nimi odbyć to nakaz zburzenia pomników zbrodniarzy i ukorzenie się za popełnione przez UPA i inne organizacje nacjonalistyczne zbrodnie. Tu nie ma wspólnego mianownika. Nie słyszałem żeby ten młodzieniec kandydujący na Prezydenta wszystkich Polaków odwołał te swoje dziwne pomysły.

  Druga sprawa: strzelectwo; ponoć Bosak wpadł na pomysł aby dyrektywę unijną w pełni implementować – bo „fajniejsza” niż prawo polskie. To chyba jakaś kpina. Środowiska strzeleckie dwa lata temu robiły wszystko co tylko można, aby nie doprowadzić do implementacji – podstępnie zresztą przemyconej (częściowo-elementami) w ustawie branżowej o handlu bronią i amunicją. Udało się powstrzymać tą implementację. Podstawową bez mała ideową wartością i celem polskich władz powinna być -niezależność w tej kwestii od jakichkolwiek chorych pomysłów UE. Polska ma w miarę liberalne prawo do posiadania broni sportowej, nie ma liberalnego prawa do posiadania broni do obrony – w Czechach, kraju który jak wiemy jest bardzo pokojowo nastawiony, właśnie takie uprawnienie (pozwolenie) jest najczęściej wydawane. Prawo do obrony i posiadania broni ma zostać wpisane jako prawo obywatela – konstytucyjne w Czechach. Czy Polska nie powinna zrobić podobnie z naszymi tradycjami niepodległościowymi, wolnościowymi i swobodami obywatelskimi? DO tego powinniśmy zmierzać.

  http://bezprzesady.com/aktualnosci/dlaczego-nie-warto-glosowac-na-bosaka
  Dlaczego K. Bosak nie będzie polskim Erdoğanem
 • Bosak straszy Rosją, a sześć lat temu...
  Bosak straszy Rosją, a sześć lat temu głośno mówił, że między RN, ukraińskimi nacjonalistami z OUN, nie widzi na chwilę obecną żadnych różnic, które mogłby stanąć na drodze współpracy między nimi.
  Tak jak poważnych kwestii dotyczących geopolityki, tak też kwestii dotyczących tematu ukraińskiego ludobójstwa Polaków nawet nie dotknął przez cały okres kampanii wyborczej. Wszyscy ci tzw. patrioci, niepokorni, niezależni, mają tę kwestie w czterech literach. To nikogo z nich nie interesuje. Tak samo zresztą jak nie obchodzi to liderów organizacji Kresowych z tzw. Światowego Kongresu Kresowian, którzy za kasę sprzedali się PiSowi za poparcie Dudy. 11 lipca WSZYSCY oni powycierają sobie gęby swoim fałszywym zatroskaniem o pomordowanych na Kresach, by 12 lipca zapomnieć o tym wszystkim, do następnego roku.
  Tak apropo widzę, że niewygodny temat ZDRADY przywódców kresowych, który poruszyłem w dwóch swoich tekstach jest pilnowany przez adminów neona, by ich nie nagłaśniać i by jak najszybciej zniknęły nawet z poczekalni. Brzydko mi to pachnie.
  Dlaczego K. Bosak nie będzie polskim Erdoğanem
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:37:54
  No cóż, zapewne za czasów stalinowskich pisałby, budujmy nasza przyszłość z towarzyszami Stalinem i Bierutem. A, że żyje w czasach obecnych pisze więc, budujmy nasza przyszłość z Duda. Każda epoka ma swoich hunwejbinow.
  Pozdrawiam
  Budujmy naszą Polskę z A. Dudą!
 • 100% racji
  100 % racji Panie Konradzie. Z wyjątkiem przypadku 14 dywizji grenadierow Waffen SS Galizien
  http://kresywekrwi.neon24.pl/post/153117,esesmani-andersa

  Przypisywanie nam Polakom utworzenia jakiejkolwiek innej formacji kolaboracyjnej w służbie II Rzeszy to oczywiste oszczerstwo!
  Nie było „polskiego SS”!
 • @JAM.M 16:27:10
  Dyskutować na argumenty można z ludźmi rozumnymi, z pisowskimi hunwejbinami ma to tyle samo sensu co kopanie się z koniem, są odporni na wszelkie argumenty. Potrafią wyłącznie pieprzyc po próżnicy i siać burze, przypisując swoje przymioty swoim przeciwnikom.
  A tak apropo zacznij wypowiadać się normalnym językiem i daruj sobie to grafomaństwo, które przy poezji nigdy nawet nie stało i stać nie będzie.
  I takich to mamy pisowskich eliciarzy typu historyk inaczej, poeta inaczej etc.
  Antypolska krucjata cerkwi greckokatolickiej
 • @JAM.M 09:54:59
  Takiej sterty bredni oderwanych od wszelkiej rzeczywistości w wykonaniu Pana Nowaka nie słyszałem już dawno. Rosja i jej wpływy w Polsce według tego kręty a są wszędzie. Nawet gdy otworzysz lodówkę, to Rosja też i jej wpływy też tam będą. To Rosja rozwaliła wszystkie polskie firmy i cała gospodarkę od 1989 roku, to rosyjskie banki są w każdym mieście, każdego rogu ulicy. To Rosja kazała wprowadzić w Polsce GENDER i cała resztę zdegeneriwanych ideologii, to Rosja wzywa Dudę i rząd PiSu na dywanik do swojej ambasady, to Rosja rozmontowała polska armię i można y tak jeszcze długo wymieniać. Zastanawiam się czego trzeba nie mieć we łba h, żeby słuchać się i brać na poważnie pieprzenia takich osobników jak ten niedorobiony profesor Belwederski her Nowak. No ale cóż, niestety polskie państwo wygląda dziś tak, a nie inaczej mając takich ekspertów od polityki historycznej i międzynarodowej.
  W żadnej też książce tego pana nie uświadczysz czegoś takiego jak ludobójstwo Wolynskiej i te dokonane przez OUN UPA na Polakach na innych ziemiach kredowych. Takiego wydarzenia ten pan nie zna. Po prostu nigdy go nie było.
  Antypolska krucjata cerkwi greckokatolickiej
 • Brak slow
  Brak jest już słów w ludzkim języku, ażeby określić kurestwo, które uprawia nierząd PiS, włażąc w cztery litery banderowcom bez wazeliny, a nawet wyprzedzając ich życzenia. To zeszmacenie sięgnęło w ich wykonaniu już wyżyn nieba i jak widać nie jest to jeszcze ich ostatnie słowo. Na Warmii i Mazurach oraz w Bieszczadach będą banderowcom oddawać lasy państwowe w ramach odszkodowań dla upowskich zbrodniarzy za Akcję Wisła. Jutro opublikuje artykuł na ten temat autorstwa Pana Antoniego Jakóbczyka z Bartoszyc.
  No ale patrząc na to wszystko z drugiej strony, to czy może jeszcze tutaj cokolwiek człowieka dziwić? Czy ktoś widział może, żeby tzw. środowiska narodowe od Winnickiego i Bosaka, kiedykolwiek wsparły kiedykolwiek Kresowian? Niedługo 11 lipca, wszyscy oni znów będą wycierać sobie swoje brudne gęby zatroskaniem o pamięć ofiar ukraińskiego ludobójstwa, by dzień później mieć już to w de. Dlatego jako Polacy jesteśmy czołgani nawet przez banderowcow
  Źle być sojusznikiem Polaków…?
 • @trojanka 18:37:34
  Proponuję tyle ssamo, czyli 1920 złotych netto zapłacić każdemu posłowi dobrej zdrady z Jarosławem naczelnikiem na czele. W końcu co do jednego Wszyscy oni to PASOŻYTY, którzy za nic nie odpowiadają i nikomu do niczego nie są potrzebni, ani też do niczego się w życiu nie nadają. Nie potrafiliby nawet poradzić sobie ze sprzedażą buraków na bazarowym straganie. Kontrolerom ruchu lotniczego pensje ograniczono do najniższej krajowej, czyli trochę powyżej 2600 złotych miesięcznie brutto! Za to dobra zdrada, to wiadomość z wczoraj przyznała nowe podwyżki policji, dla których krawężnikom, którzy ledwie wstąpili do służby przyznano po tysiąc złotych podwyżki, a pałownikom już z jakimś kilkuletnim stażem i wzwyż po 1500 złotych na głowę!
  Prawda, że jakaż to wielka różnica na tych przykładach w kwestii odpowiedzialności za życie setek tysięcy ludzi ze strony kontrolerów ruchu lotniczego, stewardes i pilotów, a odpowiedzialnością granatowego ZOMO, którego jedynym zadaniem jest chronienie tyłków wybrańców PiS.
  Skok na PLL LOT
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:59:00
  Za dwa dni opublikuje artykuł kontrolera ruchu lotniczego, jak dobra zdrada traktuje od kilku miesięcy kontrolerów ruchu lotniczego, a tym samym GDZIE MA BEZPIECZEŃSTWO PASAŻERÓW SAMOLOTÓW. A także nowy projekt ustawy dobrej zdrady dotyczący zmian w PAZP i praktycznej dekapitacji kontroli ruchu lotniczego.

  A co do Kresow, to pamiętam o Kresach i nie zakończyłem tematu, ale Kresowianie to ludzie KOCHAJĄCY SWOJĄ OJCZYZNĘ, którzy nie zasklepiają się tylko i wyłącznie do tej jednej kwestii. Poza tym to co zrobiła dobra zdrada z kwestia Kresow zasługuje tylko na naplucie jej w gębę.
  Skok na PLL LOT

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

TAGI