Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
276 postów 411 komentarzy

Moje komentarze

 • @viridiana 10:16:16
  Oni naprawdę są jebnięci nazywając czarnych w USA afroamerykanami. To może we Francji nazwa ich afrofrancuzami i tak odnośnie każdego kraju, afroniemiec, afropolak, afrorosjanin, afroszwed itd. Nawet nie widzą w jaki kretyni m popadli.

  A tak apropo pańszczyznę w sredniowieczu. Chłop musiał, żeby odrobić całoroczna pańszczyznę, aż 7 dni. Podatek dla króla, to były 33 dni, a dziesięcina dla Kościoła, to 10 dni w roku. Lacznie na wszystko to było 50 dni w roku i to oni dzisiaj nazywają ciemiezeniem chłopa. My dzisiaj zapierdalamy cały rok na tysiące podatków i to się nazywa kuźwa sprawiedliwość społeczna.
  Zostawcie nam sympatycznego „murzynka Bambo”
 • @Pedant 18:22:43
  Bury karał Białorusinów, a ja zapewne chciałbym robić to samo. A Pan oczywiście uważa, że Białorusinów i zresztą każda inna mniejszość za całkowity brak lojalności wobec Narodu i Państwa Polskiego i wspieranie chazarskiego NKWD. No to gratuluje
  Pamiętam Ojcze
 • @Pedant 18:07:00
  Proszę nie opowiadać bzdur, bo powtarza Pan te same brednie powtarzane przez propagandystów z Czerskiej, które wytworzyli ich tate z Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego w latach 1947-1948.
  Wiec gratuluję towarzystwa resortowcow
  Pamiętam Ojcze
 • @Tomasz M. Wandala 17:46:16
  W obronię pamięci i honoru kapitana Romualda Rajsa Burego

  http://kresywekrwi.neon24.pl/post/137222,w-obronie-honoru-i-pamieci-kapitana-romualda-rajsa-burego

  To plucie na kapitana Burego, to klasyczny przykład w ścieku zydokomuny przywiezionej tu na sowieckich tankach, którzy do dzis sami są zwyklymi bandziorami, przypisujący i swoje własne przymioty i brudne łapska unurzani we krwi polskich patriotów, i takie wszawe gnidy mają czelność wystawiać laurki moralności takim bohaterom jak kpt Rajs.
  Białorusini jak widać mają ciężka amnezję i jak widać skrzętnie nie chcą pamiętać jak jeszcze na długo przed wybuchem wojny dokonywali zbrojnych terrorystycznych ataków na tamtych terenach na polskich policjantów i polskich sąsiadów. Więc niech różne Mendale nie wypisują tu bzdur o niewinności tych białoruska h wozakow, bo ma to tyle samo wspólnego z faktami i prawda, co bajki z mchu i paproci.
  Pamiętam Ojcze
 • Wprowadzono nie tylko voodo
  ale także teatrzyk dla gojow

  https://youtu.be/epYpX9B33FU
  Jak do współczesnej medycyny wprowadzono „voodoo” cz 2.
 • @rymark 22:19:14
  Członkowie rodzin rozstrzelanych nie poczują się urazę i, bo dobrze wiedzą, kto był sprawca tragedii Ich bliskich. I ci sami zbrodniarze stoją za obecna sytuacja, która doprowadzi do takich samych zbrodni, tylko na o wiele większą skalę.
  Kaganiec załóż i pod ścianę twarzą raus
 • @rymark 18:13:20
  Tak jak niemieckimi obozami zagłady w okresie trwania drugiej wojny światowej zarządzały i nadzorowały je takie kartele farmaceutyczne, jak IG Farben i Bayer, których lekarze prowadzili masowe zbrodnicze eksperymenty medyczne na setkach tysięcy więźniów tych niemieckich fabryk śmierci, z których to eksperymentów korzystają zresztą do dzis, mając w nosie to, że wymordowali w ten sposób niezliczone rzesze więźniów tych kacetow, tak również i dzisiaj dokładnie te same kartele, tj. IG Farben i Bayer są głównymi architektami obecnego ludobójstwa medycznego na skalę globalna, tak jak wyreżyserowały to ludobójstwo 80 lat temu.
  I złym samopoczuciem tych zbrodniarzy miałbym się przejmować? To chyba żart?
  Kaganiec załóż i pod ścianę twarzą raus
 • @rymark 18:13:20
  A kto niby poczuje się urażony tym porównaniem? Zbrodniarze, którzy nam to wszystko zgotowali i ich lokaje wykonujący ślepo i posłusznie ich polecenia? Ich źle samopoczucie z tego powodu zupełnie mnie nie obchodzi. Stanie w windzie z kagancem na twarzy, obroconym w stronę jej ściany, a Polakami ustawionymi pod murem przez niemieckich zbrodniarzy jest dokładnie jednym i tym samym, bo w ostatecznym efekcie również prowadzi do tego samego, czyli najpierw do totalnego zniewolenia, a potem do śmierci. A czy nastąpi ona za pomocą kuli w głowę, czy zastrzyku śmierci, to nie stanowi żadnej różnicy, albowiem prowadzi do tego samego końca.
  Kaganiec załóż i pod ścianę twarzą raus
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:52:38
  Proszę najpierw nauczyć się czytać ze zrozumieniem to co napisałem, a nie wypisywać bzdury, bo widzę, że Szaniwnemu Panu sprawia to widoczny problem
  Ustawa o zbrodniarzach komunistycznych
 • Pytanie
  Wielce Szanowny Panie Krzysztofie, czy ustawa o zbrodniach komunistycznych obejmie również komunistycznych zbrodniarzy amerykańskich, takich jak Franklin Delano Roosevelt i jego ekipa, jak również alkoholika Churchilla i wszystkich późniejszych kontynuatorow ich myśli, spylenia polskich przyjaciół dziobatemu gruzinów za bezdurno. Bo, gdyby to nie oni sami zaproponowali wujaszkowi Joe ten deal, to z panowania w kraju prywislanskim komuny, gówno by wynikło.
  A tak apropo, czy za pańskimi działaniami pójdzie tez ustawa anty banderowska? Bo jeśli nie, to będzie to raczej kulawą inicjatywa.
  Ustawa o zbrodniarzach komunistycznych
 • @Anna-PK 20:48:28
  No Pan Wojtas ma przeca fachowców od dekomunizacji. To funkcyjni z IPN.80% z nich to potomkowie banderowskich rezunów, reszta to eskimosi i kilku poliniackich użytecznych idiotów, którzy wykonają wszystko co im się poleci.
  Ustawa o zbrodniarzach komunistycznych
 • @MacGregor 10:06:01
  Wiarygodnosc jego listu jest taka sama, jak wiarygodne były dla nas Polaków obietnice zabojadow, angoli i Amerykanów, czyli nic!
  Jego zafajdany obowiązkiem, było być tam w Hucie Pieniackiej w niedzielę osobiście. Jak zwykle jednak to olał, wysyłając na tą uroczystość jakiegoś trzeciorzednego urzędasa, który odczytał farmazonski list Jędrusia i jak widać swój cel osiągnął, bo spora ilość nierozgarniętych na umyśle znów dała się złapać na gówniane plewy i jest jeszcze nimi zachwycona.
  Do prezesów IPN
 • @MacGregor 10:06:01
  Przykro mi bardzo, ale po przeczytaniu tego fałszywego, zakłamanego bełkotu, wysmażonego z musu przez tą wszawa, zdradziecką gnide, która kilk tygodni temu pozdrawiała ukraińskich zoldakow banderowski pozdrowieniem Sława Ukrainę, dziś stosując kłamliwe sofizmaty, w które mogą uwierzyć chyba jedynie skończeni idioci, udaje straszne przejęcie losem zamordowanych w Hucie Pieniackiej i na Wołyniu, Nigdy sam nie uczestnicząc w Żadnych obchodach ku czci Polaków bestialsko zamordowanych przez Ukraińców i zawsze odmawiając objęcia patronatu nad takimi obchodami. To ten gownojady uwalił ustawę dotyczącą propagowania i ścigania ideologii i banderowskich zbrodniarzy, i to jajno sili się teraz za pomocą zalganej dialektyki na współczucie tym, którzy uszli z życiem spod banderowskich siekier, wideł i noży, a skończeni durnie na cmokac się nie mogą nad fałszywym przejęciem i takim samym udawanym przez Andrzejka bólem, gdy prawda jest taka, że miał on zawsze i ma do dzisiaj los pomordowanych przez banderowskie ścierwa Polaków, tam gdzie słońce nie dociera nawet w najpiękniejsze dni. I nic, dopóki on jest prezydentem tego nieszczęśliwego kraju, w tej kwestii się nie zmieni. Nie ma takiej opcji! I tylko frajerzy wierzą, że coś się może zmieni na lepsze. Nie zmieni się. Proszę zejść z obłoków na ziemię i nie ekscytować się gównianymi frazesami Andrzejka.
  Do prezesów IPN
 • @demonkracja 08:14:29
  Mnie kult zolnierzy wyklętych przeszedł definitywnie, kiedy pewnego dnia otrzymałem listem poleconym oficjalna opinie IPN, która zresztą opublikowałem w jednym z artykułów, że zolnierzami wyklęty i są równiez, jak ich nazwano w tym piśmie.... Żołnierze antykomunistycznego, niepodległościowego podziemia z Ukraińskiej Powstańczej Armii.
  Więcej nie musieli mi już niczego tłumaczyć.
  1 MARCA DZIEŃ HAŃBY ❗❗❗ ŻOŁNIERZY PRZEKLĘTYCH ❗❗❗
 • @Monaco 04:05:05
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ukraina/w-hucie-pieniackiej-uczczono-pomordowanych-polakow-uroczystosci-towarzyszyly-obrazliwe-okrzyki-ukraincow-foto/

  Ukraincy w Hucie Pieniackiej zwyzywali Gosiewska i inny h polskojęzycznych przyjaciół banderlandu rynsztokowym słownictwem. Dostali podziękowanie za ważenie w dupe samostijnikom bez wazeliny. I jak zwykle po takim naplucie Polakom w twarz żadnej reakcji warszawki nie ma.
  1 MARCA DZIEŃ HAŃBY ❗❗❗ ŻOŁNIERZY PRZEKLĘTYCH ❗❗❗
 • Złapał Pan co najwyżej wiosenna grype
  I nic więcej. Ja kilka dni temu miałem trzydniowy katar sienny połączony z bólem głowy. W czwartym dniu po oczyszczeniu zatok, po katarze i bólu głowy nie było już śladu. A tak apropo, czy robił sobie Szanowny Pan kiedykolwiek pomiar zawartosci we krwi witaminy D3, o ile w ogóle?
  Dwa lata temu, kiedy zrobiłem sobie takie badanie krwi na zawartość witaminy D3, jej poziom był tragiczny, bo wynosił zaledwie 28, kiedy normalny poziom winien wynosić 100, a w niektórych europejskich państwach, jak Niemcy, czy Wlk Brytania to 250. Dlatego ciągle lapalem, jak nie przeziębienie, to miałem nieustające bóle stawów i nieustające zmęczenie.
  Dziś po dwóch latach suplementacji witaminy D3, 8 do 12 tysięcy jednostek dziennie, po dwóch latach poziom witaminy D3 w organizmie mam na poziomie 50.
  Od dwóch lat nie mam żadnych przeziębień, grypy, bólów stawów i nie czuje żadnego zmęczenia.
  Do tego oczywiście codziennie dodaje do ziemniaków czosnek.

  Tak więc polecam wykonanie badania krwi na poziom witaminy D3 we krwi i będzie Szanowny Pan w domu, co jest prawdziwa przyczyną Panskiej niedyspozycji.

  Życzę po tysiąckroć zdrowia i trzymania od siebie jak najdalej wszelkich kapusi i tzw życzliwych sąsiadów.

  Serdecznie pozdrawiam
  Chyba złapałem covida...
 • @Zygmunt Korus 10:26:41
  Zamykanie granic i brak możliwości powrotu do kraju, czy ez podróżowania to nic innego jak wynik Wyboru ludzi, którzy w ten sposób zgadzają się milcząca i vez sprzeciwu ze swojej strony na ten zamordyzm, sądząc że jak ustąpią w tym jednym, to poluzują lubniebeda umacniać tego zamordyzmu w innych kwestiach. Nic bardziej mylnego.
  A co ma do tego wybór głównego księgowego? Ano wszystko. Przed ala ta plandemia globalne elyty dokonały takich szulrskich księgowych w każdym państwie na tej planecie, który oglupionemu motłochowi wciska cyfey zakażonych i zmarłych wyssane z palca i wzięte dosłownie z sufitu, rozgrywając zastraszonych durniow gra w trzy karty, z których każda oznacza przeznaczony dla nich dodatni test, żeby raz zaprogramowany w nich oglupiajacy Stach trzymał ich w ryzach bez potrzeby stawiania przy każdym z nich policjanta. I jak widać to na dzień dzisiejszy, te prostackie, kuglarskie sztuczki sprawdza się znakomicie.
  Koronaświrusowa ,,gra w trzy karty''
 • @Zygmunt Korus 08:02:39
  Ojej, aj waj, ludzie są zmuszani do testów za pomocą strachu. Człowieku nie wypisuj mi tego rodzaju bzdur, że ludzie są do czegoś zmuszani za pomocą strachu, bo się kompromitujesz i nawet tego nie widzisz. Na dzień dzisiejszy nikt nad nimi z naga em z lufa przy ich głowach nie stoi. Wychodzi więc na to, że sami podejmują wolna, nieprzymuszona decyzję, by się testować, szczepić, powodowani wyłącznie propaganda strachu i klamstwa, która płynie z telewizji i nawet im się sprawdzać nie chce, czy to co im wciskają ma jakiekolwiek przełożenie na rzeczywistość.

  Z pracy zwalniają jak się nie podporządkujesz? Znowu piszesz Pan niedorzeczności. Proszę posłuchać co mówi na ten temat rodak z Anglii

  https://youtu.be/PZX0ZvuNr04

  Wychodzi i w tym przypadku, że piszesz Pan bzdury. Polak zaczął walczyć z tym systemem, jako jedyny i jego boją się ruszyć. Nikt, żaden sanepid, policja, ani sam diabeł do niczego, Nikogo nie zmusi, jeśli ktoś sam osobiście nie wyrazi na to zgody, powodowanej własnym, wolnym wyborem.

  Mnie OUN już kilka lat temu wydał zaoczny wyrok śmierci, za to co pisze o ukraińskim ludobójstwie Polaków. Raz, półtora roku temu próbowali wcielić swój wydany na mnie wyrok w życie i tylko cud sprawił, że im się nie udało. Nie tylko się nie przestraszyłem, ale jeszcze bardziej dodało mi to sił do walki. Kilka dni temu w biuletynie ZUwP znalazłem się jako Ich wróg publiczny numer 1. I nie tylko się nie przestraszyłem, ale odwrotnie, poczułem się wyróżniony.

  A Pan jak chcesz się usprawiedliwiać strachem, żeby nic samemu nie robić, to najlepiej nie wychodź Pan z domu, może wtedy uda się to Panu przeżyć, to co nadciąga, czego z serca Panu życzę.
  Koronaświrusowa ,,gra w trzy karty''
 • @Zygmunt Korus 05:20:31
  Wszelkie rodzaje koniunkcji i ,, logiki'' w tej szulerskiej zabawie w plandemi, czyli zasady gry ustalają i wprowadzają w życie jej autorzy, czyli Starsi i madrzejsi, dlatego stosowanie do nie tego rodzaju zasad, które Pan chce tutaj widzieć jest po prostu śmieszne, naiwne i g. warte. Zapomina Pan bowiem o najważniejszym, że logika wroga, nie jest w ogóle oparta na znanych wszystkim obowiązujących, cywilizowanych zasadach i logice. Dlaczego? Ano dlatego, że to zupełnie inna cywilizacja i mentalność, która Panskiej rozumowanie ma w głębokim poszanowaniu, czego najwyraźniej, zarówno Pan nie zauważa i w ogóle nie bierze pod uwagę. Oni nie grają według tego co Panu się wydaje.
  Dlatego na chwilę obecną dwója z myślenia.
  Pozdrawiam
  Koronaświrusowa ,,gra w trzy karty''
 • @Rzeczpospolita 13:16:15
  Otrzymałem kilka dni temu biuletyn informacyjny wydawany przez Związek Ukraińców i ukraińskich imigrantów w Polsce, w którym na 14 stronie ja osobiscie wraz z dzielem mojego życia, którym jest elblaskie Rondo Obrońców Birczy, zostałem określony jako jeden z największych nienawistnikow i wrogow samostijnej w Polsce. Nikt jak żyje 55 lat na tym świecie Piękniejszej laurki mi nie wystawił. Jestem po prostu dumny
  Obrońca zbrodniarzy z band UPA

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031