Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
262 posty 345 komentarzy

Moje komentarze

 • @Jacek Boki 20:51:08
  https://yt3.ggpht.com/_8ortnRCZk8gKbRToLDO5d5ukKjwzMBSBUHEppxryU9hgTZ6-RipzWe1NQqW4FKHYNe7Pfo1P6jKJA=s800-nd
  Covid-19 – weryfikuję poglądy
 • Czasy grypy Rockefellera
  Lokaje na motorze i w automobilu, a za ich plecami śmieją się ich nadzorcy, czyli starsi i mądrzejsi

  https://www.youtube.com/post/Ugxn-zu2OUkF7tULkIV4AaABCQ
  Covid-19 – weryfikuję poglądy
 • @Wrzodak Z. 09:54:22
  Pani Moniką Sladewska, urodzona na Wołyniu, której banderowcy wyrzneli cała rodzinę, przeżyła cudem jako jedyna. Przeszła potem jako bardzo młoda dziewczyna z karabinem w ręku cały szlak bojowy w oddziałach Emilli Plater, aż do Berlina. Dzisiaj banderowskie lajno pluje bezkarnie na polskie ofiary, bestialsko wymordowane BEZ ŻADNEGO Powodu przez jego dziadków, rodziców i innych ziomków i ma jeszcze czelność rzucać Nam w twarz bezczelne insynuacje ounowskich lgarstwa, że temu ludobójstwu winne były same ofiary. Niedługo jak znam życie usłyszymy z ust tych kanalii, że Lachy to właściwie same się wymordowały. A wszystko to dzieje się za Naszym własnym przyzwoleniem, że nie tylko nie reagujemy odpowiednio na te bezczelności z ich strony, pozwalając na to, ale nade wszystko, że gremialnie nie przeciwstawimy się głośno kłamstwom propagowanym na ten temat przez banderowski nierząd PiS, który zamiast wspierać polska politykę historyczna i polska rację stanu, wspiera we wszystkich naszych największych wrogow.
  Co do obecności na portalu agentów OUN, to jest ich tu więcej, co widać po obecnej ocenie tekstu. Moi prowydnycy, zmartwię was, to nie jest ostatni tekst na ten temat. I nie pomogą wam ani groźby pod moim adresem, ani próba fizycznej likwidacji mojej skromnej osoby, latem ubiegłego roku, która skończyła się niepowodzeniem. Kolejnych radzę nie podejmować.
  „Krzywda ukraińska” w II Rzeczypospolitej - Monika Śladewska
 • @1abezmetki 02:02:51
  Pańskie wywody to kolejna próba relatywizacji niewygodnych dla was ukraincow faktów, czyli ich zakłamywanie w innej formie, kiedy brak jest jakichkolwiek dowodów, żeby im zaprzeczyć. Odpowiedź na pańskie insynuacje, udające i to bardzo słabo pojednawczy ton są nie tylkokolejna obelga rzucona Nam Polakom w twarz, ale zwyczajnym nagrywaniem się z ludzkiej inteligencji. Najpóźniej jutro wypunktuje wszystkie te kolejne pańskie klamstwa w osobnym artykule, dlatego nie zamierzam wdawać się w komentarzach w jakiekolwiek dyskusje, z osobą, która w nieco tylko doraźnie zmienionej formie nadal sprzedaje tutaj arogancką, kłamliwa propagande zbrodniczej OUN, która z racji samych swoich ideologicznych założeń i wciąż obowiązującego programu winna być zdelegalizowana z mocy prawa, a wszyscy jej członkowie ścigani, jako terroryści.
  „Krzywda ukraińska” w II Rzeczypospolitej - Monika Śladewska
 • @demonkracja 09:20:01
  Ten banderowski neonazista Tabezmeki, czy jak on tam się nazywa, po mojej riposcie na temat książki płk Jana Gerharda Luny w Bieszczadach i Ogniomistrz Kalenia zbanowal mnie całkowicie na swoim profilu i zamieścił w komentarzu swój Bezczelny, kłamliwy tekst o tym jak to oni Ukraincy byli źle traktowani przez Polaków przed wojną. Od dzisiejszego wieczora będę zamieszczał całe opracowania na ten temat autorstwa Pani profesor Lucyny Kulinskiej i innych autorów, jak wyglądały Fakty, w przeciwieństwie do ordynarny h kłamstw serwowanych dziś niczego nieświadomym Polakom w tej kwestii, w czasie obecnym. Ta bezczelna działalność na neonie tego ukraińskiego banderowcami, nie pozostanie bez odpowiedzi.
  A tak swoją drogą mam pytanie do Pana Ryszarda Opary i adminów neonu, a mianowicie: Jak to jest możliwe, że na portalu dla Polaków, jak deklarował to Pan Opara, tolerowana jest obecność bezczelnego ukraińskiego banderowcami i neonazisty, opluwajacego za pomocą kłamliwej i oszczerczej propagandy OUN Nas Polaków i wladze II Rzeczpospolitej, które zrobiły dla Ukraińców więcej, niż w ogóle należało dla nich robić cokolwiek. Czy Pan, Panie Opara będzie nadal tolerował tutaj obecność tego ukraińskiego neonazisty, który otwartym tekstem już mówi, co myśli o Nas Polakach i to samo czuje?
  Zagłada strażnicy z Jasiela
 • @mykolaj 20:55:08
  Banderowcy to są smierdzacego TCHÓRZE. Zawsze zresztą byli. Potrafili tylko mordować bezbronne kobiety, dzieci i starców i słabo uzbrojonych zolnierzy. Napadać, gwałcić, grabić, palić i mordować w najdzikszy sposób bezbronnych ludzi. Wymordowali nawet 40 tysięcy tych Ukraińców, którzy nie pałali żadna miłością to banderowskich skurwysynów. I takie gownojady jak ten banderowski Tabbezmozgu śmie na Naszej Polskiej ziemi płuc nam Polakom w twarz. To coś nie kwalifikuje się nawet żeby nazywać go mianem człowieka, bo nim nie jest.
  A to najlepsze podsumowanie takich kreatur jak nasz pisowski banderowiec.

  https://youtu.be/itc13hUCmWY
  Sukces Ukraińskiej SBU; Aresztowano Neonazistę!
 • @1abezmetki 20:04:06
  Nie przypisuj mi cech swojego własnego charakteru pisowski banderowcy. A co do infantylizmu to również twoja domena ćwierćinteligencja. Zero argumentów, no bo i skąd masz je brać potomku rezunow, to pozostaje ci już tylko plucie na Polaków na Naszej ziemi. Ale wszystko ma swój koniec. Z tolerowaniem bandersynow w Polsce włącznie. To tylko kwestia czasu
  Sukces Ukraińskiej SBU; Aresztowano Neonazistę!
 • I jeszcze jedno
  Kolejna uroczystość na rondzie obrońców Birczy w Elblągu u zbiegu ulic Niepodległości i Legionów organizuje 4 marca, o godzinie 17ej, w 74 rocznicę czwartego ataku banderowskich sotni na Bircze, który to napad zatrzymało kontruderzenie zolnierzy KBW, którzy w siłę zaledwie jednej 114 osobowej kompanii rozbili trzy banderowskie sotnie liczące około 280 rezunow.
  Zapraszam już dziś, dwa miesiące wcześniej, żeby nikt nie mówił potem, że za późno się dowiedział.
  75 rocznica trzeciej obrony Birczy przed bandami UPA
 • @Alfax 23:42:45
  Sto procent :racji. Na tydzień przed tą rocznica rozesłałem mailem zaproszenia do całej masy lokalnych tzw. patriotów, którzy standardowo obstawiają wszystkie inne wyznaczone przez IPN i wladze rocznicę, takie jak rocznica powstania styczniowego, zolnierzy wyklętych, Powstania Warszawskiego i kilka innych. Za miesiąc, tj. już około połowy lutego na wszystkich lokalnych portalach będą się już lansować i pouczać o polskim patriotyzmie z okazji kolejnych obchodów wyklętych, ale gdy przypomnisz im o jakiejkolwiek ważnej rocznicy dotyczącej ukraińskiego ludobójstwa Polaków, wtedy tych koncesjonowanych patriotów nie ma. Nagle nie mają czasu, są czym tak strasznie zajęci, że nawet w wolny dzień od pracy, mają tyle nie cierpiących zwłoki ważniejszych spraw, że na przybycie nawet na tak skromna i krótka uroczystość nagle nie mają czasu, albo mają za daleko, tak mieszkając na miejscu lub mają zaledwie 60 kilometrów do Elbląga, jak pewni super narodowcy z Gdańska, którzy płaczą, że u nich, z nimi samymi włącznie niczego nie organizują, jeśli chodzi o sprawy związane z Kresami,
  a tutaj na neonie jeden z nich potrafi pouczać innych o szerzącej się w Polsce moralnej degrengoladzie i braku patriotyzmu wśród Polaków, a przez to właściwych postaw wśród naszych rodaków, rozsiewanych przez lewactwo. Tylko sam sobie nie odpowiedział, że zarówno w jego przypadku i wszystkich jemu podobnych patriotów, mocnych tylko w gębach, dzieje się tak z powodu ich własnych postaw, związanych z ich zwyczajnym lenistwem i olewatorstwem. Bo najłatwiej być takim zawołanym patriotom jedynie zza klawiatury i monitora swojego komputera. Gorzej już, jeśli przychodzi o potwierdzenie swojego deklaratywnego patriotyzmu własnymi czynami.

  Pozdrawiam serdecznie
  75 rocznica trzeciej obrony Birczy przed bandami UPA
 • Która bolszewicka szmata dała jedynkę?
  Po wypromowaniu przez admina szmatlawego tekstu, ubliżającego nawet inteligencji niedawnego średnio rozgarniętego gimnazjalisty, autorstwa starego czerwonego, trock8stowskiego politruka i cwiercinteligentow w jednej osobie, niejakiego Glogoczowski ego, ujawniło się na tym portalu bardzo wielu resortowcow0, zarówno tych od Kiszczaka, jak i tych z byłej wojskiwki.
  Nawet nie starają się już ukrywać jak bardzo uwiera ich pisanie prawdy na temat koronasciemy i wiążącego się z nią zamordyzmu. Przestali wie już też kryć co oni by zrobili że wszystkimi tymi, którzy ujawniają to kłamstwo. Towarzysza Glogoczowskiego tak zdenerwował mój wczorajszy drugi komentarz o tych ekspertach na żołdzie big farmy, że wykasował go natychmiast, a potem zbanowal mnie całkowicie. Oto jak wygląda ten czerwony szermierz wolności tylko dla wybrańców, a resztę to minimum do obozów reedukacyjnych.
  Polecam artykuł
  Z kanalia mi nie po drodze. W artykule Henryka Pająka więcej o tym trockistowskim wolnosciowcu

  https://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Henryk-Pajak-Z-kanalia-mi-nie-po-drodze-1992
  Janusz Korwin Mikke – wystąpienie z 5.01.2021 r.
 • Stek bzdur
  Takich IDIOTYZMÓW, nie czytałem już dawno. I nie byłbym zdziwiony, gdyby te brednie napisał jakiś cwelebryta, to machnął bym na to ręką, ale gdy pisze te kretynizmy osobnik tytułujący się przed nazwiskiem tytułem doktora, to po prostu ręce człowiekowi opadają.

  W tym kontekście warto przypomnieć, że najbardziej zabójcza w XX wieku „grypa hiszpanka” – czyli w praktyce amerykańska – zebrała śmiertelne żniwo pod koniec 1 Wojny Światowej właśnie przed pojawieniem się szczepień (szacując że było wtedy ok. 50 milionów zgonów na „hiszpankę”).

  Panie Głogoczowski doucz się pan najpierw, zanim ponownie zaczniesz wypisywać podobne brednie. Dokładnie w tej kolejności. Grypę Rockeffelra wywołały jego szczepionki, a nie że pojawiła się ona przed nimi. Tam, gdzie nie było szczepienia ludzi jego zbrodniczym preparatem, tam tej grypy nie było wcale. Nie było jej w Niemczech, Austrii i na wszystkich polskich, ówczesnych zaborów. Hiszpanką została też nazwana dopiero 20 później, a nie w czasie jej trwania i z Hiszpanią nie miała nic wspólnego, za to z Rockeffelerem i jego najemnymi lekarzami wszystko.

  Oszustwo „Hiszpańskiej Grypy” - 1918 r.

  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/99402-oszustwo-hiszpanskiej-grypy-1918-r

  Antyszczepionkowcy, głoszący m. in., że do produkcji szczepionek używa się trujących metali ciężkich, mają wysterylizowaną korę mózgową i nie są w stanie pojąć, że niewielkie ilości trucizn w organizmie, zwłaszcza we wczesnej jego młodości, przyczyniają się do „ćwiczenia” jego endogennego systemu odpornościowego. Systemu zabezpieczającego tak „ćwiczony” organizm przed poważnymi zagrożeniami i to nie tylko bakteryjno-wirusowymi.

  Kolejna brednia, świadcząca o tym, że osobnik, który wypisuje podobne bzdury, nie ma bladego pojęcia o czym pisze. Podawanie jakichkolwiek trucizn, nawet w minimalnych dawkach i to od najmłodszych lat prowadzi, do degeneracji organizmu człowieka, prowadząc go do przewlekłych chorób, kończących się ostatecznie trwałym kalectwem lub śmiercią. Powie ci to ignorancie, każdy uczciwy lekarz, o naukowcach już nie wspominając, więc nie ośmieszaj się człowieku, bo takie mundrości inaczej, kupują jedynie osobnicy głupsi od ciebie samego. Przykładów na ten fakt można podawać bez liku, ale dyskusja z trockistowskim, zadaniowanym bolszewikiem, który swój doktorat dostał za propagowanie ideii towarzyszy Marksa, Engelsa, Lenina i swojego ulubieńca Trockiego jest mniej wart, niż papier, na którym go wydrukowano.

  I na koniec czerowny prostaku z Zakopanego. Do pięt nie dorastasz, pod względem posiadanej wiedzy, której nie masz wcale i to na jakikolwiek temat już nie wspominając, żadnej z tych osób, które starasz się poniżyć, a jedynym ignorantem tutaj i to najgorszego sortu spośród wszystkich, jesteś ty sam.

  Tak mnie zastanawia, jak to możliwe, że ten gniot na poziomie produktu wysmażonego przez ćwierćinteligenta, trafił na główną tablicę portalu.
  Antyszczepionkowcy to ludzie chorzy na atrofię mózgu
 • Kłamstwo im pymitywniejsze, tym jak widać skuteczniejsze
  No prosze. Dzisiaj dla wiekszego "zainteresowania" wszystkie media " pro eskimoskie" trabia o poza kolejkowym rzekomym szczepieniu "slaw ", a w rzeczywistosci o rodowodzie czysto eskimoskim. Taka medialna wrzutka u niektorych wzbudzi zlosc, zazdrosc i szybsze " przebieranie nogami" , aby sie zaszczepic. I o to im wlasnie chodzi, bo za pomocą takie pymitywnej manipulacji, osiągnęli dokładnie to co chcieli.
  Kowidowy wstrząs? Zeby aż tak głupio się chwalić w sieci?
 • @zibi 13:38:09
  Co do moich rodziców, to byli prostymi ludźmi, którym nie przelewało się za komuny, musząc ledwie wiązać koniec z końcem, żeby jakoś w miarę godnie przetrwać. Nic pod tym względem nie zmieniło im się za tzw III Chazarskiej RP. Nie należeli do żadnego układu, nigdy nie mieli żadnych pleców, gdy widzieli jak niedawni gensecy przepoczwarzali się po okrągłostołowym dealu w uwłaszczonych Europejczyków, gdy większość Polaków stała się nędzarzami.

  Ten nowy układ magdalenkowym przypieczętował pijąc wodę z Kiszczakiem i Michnikiem w Magdalence przyszły prezydent tysiąclecia Lech Kalkstein-- Kaczyński, w którego późniejszej partii, która później stworzył ze swoim bratem Jarusiem, zaroiło się od dawnych pzprowskich towarzyszy, którzy zajmują do dzis w obecnej władzy najwyższe i najbardziej opływających w konfitury stołków, a wraz z nimi ich rodziny i kolesie.
  A oto lista tych czerwonych pisowskich pachołków sowieckiego Kremla, którzy potem przewerbowali się na służbę do nowych Usraelskich panów.

  https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/akcja-piotrowicze-kto-z-pis-nalezal-do-pzpr-6067060569051777a%3famp=1

  Towarzysze z PiS

  https://koduj24.pl/maria-nurowska-stworzyla-liste-politykow-pis-zasluzonych-pzpr-owi/

  https://www.google.com/amp/s/www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/byli-w-pzpr-sa-w-pis/kr311b2.amp

  Wielu z nich przejście od czerwonej o brunatnej ideologi, nie tylko nie sprawiło żadnego moralnego problemu, ale wręcz poczuli się w niej jak ryba w wodzie, jak np. towarzysz Targalski, który został nawet honorowym członkiem neonazistowskiego, ukraińskiego pułku Azow. Cała reszta tych niedawnych pzprowskich gensekow, a obecnych członków najwyższych gremiów decyzyjnych PiS nie tylko nie ma żadnych problemów ideowych w brataniu się i popieraniu we wszystkim ukraińskich banderowcow i antypolskiego integralnego ukraińskiego szowinizmu, ale co więcej są nadal i to w każdej chwili posłać na wojnę z Rosją w obronie banderowskie Ukrainy dosłownie wszystkich Polaków bez wyjątku.

  Masz coś jeszcze do dodania gnoju?
  Stan upadku, czyli witajcie w stanie wojennym 2.0
 • @JimA 16:24:10
  Nazistowscy zbrodniarze z PiS

  http://kresywekrwi.blogspot.com/2020/12/nazistowscy-zbrodniarze-z-pis.html?m=1

  Życzę wielu przemyslen
  I serdecznie pozdrawiam
  Agenda Globalistyczna: COVID Plandemia jest tylko początkiem
 • Znakomita analiza
  Wyłożone prosto i z pokazaniem dosłownie palcem, tak żeby nawet największą niemota mogła zrozumieć na jakim świecie żyje, w którym momencie historii i w jak poważnym czasie.
  Oczywiście 5*
  Agenda Globalistyczna: COVID Plandemia jest tylko początkiem
 • Wszystkiego co Najlepsze
  Tobie i Twoim najbliższym Jarku. Bez walki ze złym i jego sługusami się nie poddamy. Zresztą w ogóle nie ma mowy o wywieszaniu białej flagi z naszej strony. Ich władca przegrał zresztą ostatecznie już dwa tysiące lat temu. To wtedy na Golgocie, gdy doprowadził do ukrzyżowania Crlhrystusa wybił jego pogrzebowy dzwon. Teraz wie, że czeka go ostateczna egzekucja, i że czasu ma już niewiele, wychodzi z założenia, że trzeba do jeziora ognia pociągnąć za sobą jak najwięcej, niczego nieświadomych ludzi.
  Bóg się rodzi!
 • @Ryszard Opara 16:31:52
  Napisać taki przewodnik vulgo książkę o Australii że swojego punktu widzenia zawsze wart Panie doktorze. Wiele spojrzeń na ten wydawałoby się jeden temat, ukazuje wiele różnych aspektów z korzyścią dla tych, których temat interesuje, a myślę, że takich ludzi jest wielu.

  Co do kwestii, kto wydałby taki przewodnik/książkę, to sądzę, że jednak znalazłoby się takie wydawnictwo, które by się tego podjęło. W końcu temat, nie jest ani tzw kontrowersyjny, ani niewygodny. Tak więc myślę, że jest na to nadzieja.

  Co innego taka tematyka, jak kwestia ukraińskiego ludobójstwa dokonanego na naszych rodakach. Tu nie ma nawet co marzyć, aby ktokolwiek w Polsce wydał taka książkę. Wiem coś na ten temat, bo próbowałem w kilkunastu wydawnictwach w Polsce, w tym w większości tzw arcypatriotycznych, czy wydaliby mała książkę z 10 moimi artykułami na ten temat. Odpowiedź od wszystkich brzmiala:

  Wicie, rozumicie, teksty są naprawdę dobre, no ale my nie chcemy mieć teraz kłopotów. I dałem sobie spokój.

  Życzę spokojnych i dobrych Świat Bożego Narodzenia, łącząc wyrazy szacunku.
  Boże Narodzenie – WA – Margaret River. Część 2.
 • Piękna reklama turystyczna Australii
  Zastanawiał się Pan kiedyś nad napisaniem przewodnika turystycznego po krainie kangurów? Ma Pan do tego wielki talent.
  Bardzo Serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnych świąt.
  Boże Narodzenie – WA – Margaret River. Część 2.
 • Nie można oszukiwać wszystkich?
  A od kiedy? Przecież 95% populacji tego ponoć najpiękniejszego że światów jest oszukiwani bez przerwy od serek lat. I co więcej, nie tylko nie mają nic przeciwko temu, ale wręcz nie życzą sobie, żeby powiedziano im prawdę, od której sami z własnej woli trzymaja się z dala i nie chcą nawet o niej słyszeć.
  „Co tam, panie, u rotszyldów?” 1 – Brexit a Polexit?
 • Dwie pierwsze śmiertelne ofiary szczepionki Pfizera
  Zmarły dwie pierwsze osoby, które brały udział w doświadczeniach firmy Pfizer z tzw szczepionka na tzw. Covid19.
  Jak poinformowała FDA dwóch ludzi zmarło wkrótce po przyjęciu tejże szczepionki na skutek, jak oświadczono osłabionej odporności. Tak więc cudowne panaceum zbrodniczej korporacji Sanhedrynu Nierządnicy, nie tylko nie uchroniło tych dwojga nieszczęśników przed mitycznym covidem, ale w tempie przyspieszonym posłało ich do krainy wiecznych łowów.
  To wprawdzie dopiero dwie pierwsze ofiary tego zastrzyku śmierci, ale napewno nie ostatnie
  Jak wynika bowiem z samego oświadczenia zbrodniczej FDA, to że Ci ludzie zmarli na skutek przyjęcia tej szczepionki, niczego nie zmienia, ale co więcej, to że tak to się tragicznie skończyło dla tych dwojga ludzi, to w ogóle nic takiego. Ot zdarza się i tyle.
  Dzieci diabła wcale jak co vidac, nie przejmują się takimi drobiazgami, bo co to są dwie śmiertelne ofiary gojów, kiedy mają ich być minimum miliony!

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/fda-spokojnie-ujawnia-dokumenty-potwierdzajace-szczepionka-pfizer-juz-zabila-2-osoby-2020-12
  Kill Bill i jego zastrzyk śmierci na polio

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031