Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
262 posty 345 komentarzy

Moje komentarze

 • @kula Lis 69 08:58:31
  Nie tylko lewackiego kurwy, ale również i te pisowskie, których jest tu pełno minusuja ten tekst, ale można też zapytać i adminów, dlaczego ten artykuł jest nadal w poczekalni. Aż tak zabolał ideologów klamstwa?
  Szczepienia ponure fakty cz. II Zagrożenia czy korzyści?
 • Jak zawsze
  5*
  Kolejny znakomity artykuł kolego Kula Lis. Tak trzymać!
  Serdecznosci
  Kryją Bidena?
 • Zbrodniarze
  Wszyscy ci Horbany, Simony, Guty er consortes to są zwykli zbrodniarze, tacy sami jakimi byli Mengele, Strugholdta i wszyscy pozostali doktorzy śmierć czasów drugiej wojny światowej i za taki h winno się ich uważać. Gdyby Hitler dziś żył, to wcale w obozach zagłady swoich niemieckich lekarzy od brudnej roboty.
  Na ochotnika bowiem do mordowania Polaków zgłosiłyby się wyżej wymienione ścierwa, a nie pomylę się, jeśli powiem, że i tysiące polskojęzycznych rodzimych medycznych zbrodniarzy w białych kitlach, którym obiecano by wyższa zapłatę za przelanie krwi rodaków w ojro.
  Mam nadzieję, że Polacy nie są aż
 • Zastrzyk smierci
  https://youtu.be/Me-sgt1z27U

  Od 35 min 24 sek do 38 minuty
  Covidowa stachanowka szczęśliwa, że przyjęła szczepionkę, pada przed kamerami w trakcie wywiadu, tracąc przytomność w niespełna minute po jej przyjeciu
  Szczepienia ponure fakty cz. I
 • Hipoksemia
  Noszenie tych pieprzonych kagancow jest zwyczajna zbrodnia ludobójstwa w dosłownym tego słowa znaczeniu. Prowadzi bowiem do niedotlenienie wszystkich organów wewnętrznych człowieka, niedotlenienia mózgu, które prowadzi ostatecznie do śmierci człowieka. Jest to tzw. HIPOKSEMIA. Znane jest to w medycynie od dziesiątek lat. I dobrze wiedzą o tym fakcie te zbrodnicze SKURWYSYNY takie jak Horban, Gut i cała reszta tej czeredy telewizyjnych pseudoekspertow, a w rzeczywistości kontynuatorów nauk doktora Mengele i innych doktorów smierci.
  Poza tym, że te wszystkie maseczki bez względu na ich rodzaj, czy to zwykle szmaty, czy tzw profesjonalne kagancem przed niczym nie chronią, mówił w ostatnim swoim wykładzie dr. Jerzy Jaśkowski, że kwestia ta była już przebadana naukowo w połowie lat 70ych ubiegłego wieku. Bi ci, którzy dziś mi i znanej wszystkim wiedzy naklaniaja do ich noszenia są albo tępymi cepami odpornymi na wiedzę, albo zwyklymi zbrodniarzami na żołdzie Big Farmy. I tyle w tym temacie.

  https://www.medonet.pl/zdrowie,hipoksemia---objawy--przyczyny--leczenie--rokowania--profilaktyka,artykul,1729905.html#pageBody
  Obowiązek noszenia maseczek odpowiada za dużą liczbę zgonów
 • Pokój Jego duszy
  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.
  Amen
  Nie żyje poseł Janusz Antoni Sanocki
 • @Pedant 21:53:26
  No a do głowy koronowanej, czyli np. do królowej Elżbiety II zwracamy się Pani królowo, a nie Wasza wysokość.

  Jak czytam te mundrosci, w jaki sposób należy zwracać się do biskupa czy kardynała, czy też prostego księdza, to pokazuje to również, że większość nie tylko ma braki w tym co się nazywa kultura osobista, ale też bezdenna głupotę własną uznali za szczyt mądrości. Żałosne. A jeszcze bardziej żałosne, kiedy durnie chcą robić za mędrców i uczyć właściwych form normalnych ludzi.
  Ten świat przebił już dno szamba i gówno wybija od spodu
  Skandaliczny list posła Kopca do arcybiskupa Skworca?
 • @interesariusz z PL 15:08:18
  A ty szopenfeldziarzu, to jesteś od zadawania trudnych pytań? A od kiedy i komu? Jak czytam takie brednie, anlkurat w twoim wykonaniu, to ogarnia mnie już tylko pusty śmiech. A co do opętańców pochłoniętych całkowicie sianiem tu prymitywne propagandy, to wystarczy, że na tym odcinku dwoją się i troją pisowskie dzieci diabła. Nikt więcej naprawdę babrać się w tym już nie musi
  Życzmy zdrowia Panu Januszowi Sanockiemu!
 • Fałsz testów PCR
  https://www.youtube.com/watch?v=UCQTlh5DGBg
  Życzmy zdrowia Panu Januszowi Sanockiemu!
 • @lorenco 02:21:14
  I jeszcze jedno. Nie życzę sobie żeby taka sprzedajna kanalia jak ty, przypisywała mi swoje cechy charakteru i własne uczestnictwo w masowym, zaplanowanym ludobójstwie i bezczelnie oskarżała o to swoje ofiary, bo to jest już Moun Everest bezczelności Judaszu.
  Życzmy zdrowia Panu Januszowi Sanockiemu!
 • Przygotowują Nam ludobojstwo
  A wszczyscy, którzy tu szczekają o wielkiej grozie plandemi, to wspólnicy zbrodniarzy. I to wspólnicy, którzy w pełnieniu na tym portalu roli nagania czy zbrodniarzy, są już takimi samymi zbrodniarzami, jak ci na których zlecenie tu działają.


  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/coraz-dziwniejsze-wypowiedzi-premiera-morawieckiego-w-sprawie-szczepionki-covid-19

  Może jestem naiwny, ale nadal wierzę, że przyjdzie dzień zapłaty dla tych zbrodniarzy i nie powinno im się wtedy okazać żadnej litości.
  Życzmy zdrowia Panu Januszowi Sanockiemu!
 • @lorenco 19:15:49
  Cierpliwość to trzeba mieć do takich ignorantów jak Ty. Ludzie zadali ci proste pytania, w tym ja również na temat tej PLANdemi i nie potrafisz odpowiedzieć na ani jedno z nich, bo dobrze wiesz, że masz zero argumentów, więc pozostało ci już tylko plucie, że masz to wszystko w d, bo masz swoją prawdę, czyli jeśli fakty, których nie potrafisz obalić nawet w jednym punkcie, to tym gorzej dla faktów, i jeszcze obraziłeś tych ludzi, a potem jeszcze bezczelnie przypisujesz swoje obelgi innym. To żałosne.
  Człowieku może trochę skromności i czasem wypadałoby trochę skromności, jeśli się czegoś nie wie, zamiast brnąć dalej w cudze bagno z własnej woli
  Życzmy zdrowia Panu Januszowi Sanockiemu!
 • @lorenco 17:45:12
  Ty palancie jestes ratownikiem medycznym? No to jesteśmy w domu i wiemy, a przynajmniej ja wiem z jakim tępym ciulem mam do czynienia i współczuję każdemu kto ma pecha trafić na ciebie, bo to jak trafić na rzeznika. W sierpniu miałem do czynienia z takimi Bezmozgi i ratownikami, którzy nie czytając nawet dokumentacji medyczne po zabiegu chemii, że jednym ze skutków ubocznych jest bardzo wysoka temperatura, z marszu uznali, że to objawy srowida!
  I chcieli wieźć durnie bliska nam osobę zamiast na oddział ratowniczy, to na zakaźny. Kolejna ekipa takich samych debili wykazała się taka sama entelegencja, a żeby było jeszcze lepiej, cymbały stwierdziły, że to niemożliwe, żeby człowiek miał temperature 40 stopni. Dopiero kiedy trzeciego dnia przyjechała trzecia ekipa podobnych krętynów ratownictwa medycznego, na których czekał już na szczęście lekarz z hospicjum i zjebał ich jak psy, wtedy dotarło do debili, że są idiotami i zareagowali we właściwy sposób. Ale wtedy było już za późno na pomoc. 72 godziny zwłoki w udzieleniu właściwej pomocy, skończyło się śmiercią bliskiej nam osoby 10 godzin później. Dlaczego? Dlatego, że miała nieszczęście trafić na bezmozgow ratownictwa pseudo medycznego, o ilorazie inteligencji Lorenco.
  Życzmy zdrowia Panu Januszowi Sanockiemu!
 • @lorenco 17:46:27
  W twoim przypadku, zalosny DURNIU, to byłby to najszczęśliwszy przypadek w twoim życiu, gdybyś w miejscu, w którym powinieneś mieć mózg, miał przynajmniej ten botox Pani Edyty. A tak, że nie masz ani jednego, ani drugiego, to wszystko co człowiekowi pozostaje, to tylko ci współczuć.
  Życzmy zdrowia Panu Januszowi Sanockiemu!
 • @Borowik90 09:45:50
  Dokładnie. Od marca ludzie przewlekłe chorzy na najcięższe choroby mają całkowicie odcięty dostęp do lekarzy specjalistów i zabiegów wcześniej zaplanowanych. Ogromną większość z nich przyprawiło to już o śmierć, a pozostała resztę śmierć czeka w niedługim czasie. Oczywiście wszystkim im wpisano lub wpisze się jako przyczynę śmierci CURVID19A, no bo teraz na żadne inne choroby według Mateuszka, żydowskiego geniusz ka się nie umiera, ani też nie choruje. W ostatnich dwóch latach 2018-2019 te skurwysyn przyprawiły o śmierć 415 tysięcy Polaków 2 każdym z tych dwóch lat. Tyle ludzi ostatnio zmarło w Polsce w 1945 roku, gdy trwały ciężkie walki drugiej wojny i taka ilość śmierci można było jeszcze zrozumieć, ale teraz? Czy toczy się jakaś konwencjonalna wojna na miarę tamtej, czy mamy do czynienia z zaplanowanym i prowadzonym z rozmysłem ludobójstwem Polaków na skalę masowa, tyle że trochę innymi metodami.
  Odpowiedź mi na to Lorenco. W tym roku liczba zamordowanych przez rząd okupacyjny Polaków, założę się, że wyniesie ponad pół miliona,
  Życzmy zdrowia Panu Januszowi Sanockiemu!
 • @demonkracja 07:29:52
  To co Pan pisze to 100% prawda. Ale takie poliniackie osobniki, odporne na wszelką wiedzę, jak niejaka/niejaki Lorenco i tak tego nie pojma. Tak jak nie pojma prostej jak konstrukcja cepa rzeczy, czym są testy PCR i do czego służą, ale jedno co jest pewne i co tysiące razy powtarzał ich odkrywca sp. profesor Karry Mulins, laureat nagrody Nobla z 1993 roku za wynalezienie tego właśnie testu, który służy do określenia obecności DNA w ludzkim organizmie i to tylko do badań wyłącznie naukowych. Jak mówił sam wynalazca pod żadnym pozorem, nie wolno tych testów używać do testowania ludzi na obecność czegokolwiek, a już napewno nie do testowania za ich pomocą, takich czy innych wirusów, bo nie są one do tego przeznaczone. I to samo ostrzeżenie zawarte jest do dzis na opakowaniach tych testów. No ale ilu baranow poliniackich o to zapyta?

  Poza tym wirusy, to sekweblncja RNA, a nie DNA. To są dwie różne od siebie galaktyki, ale czy Lorenco i Lorenco podobni, kiedykolwiek się nad tym zastanowili? Wątpię.

  W ubiegłym roku na grypę zachorowało 4 miliony Polaków. Na ciężkie powikłania pogrypowe, zakończone ciężkim zapaleniem płuc i śmiercią ponad 21 tysięcy Polaków! Dlaczego wtedy te wszystkie ciule nie krzyczały pod niebiosa i nie podnosiły larum? Bo nie było to wtedy medialne, czy też nie było rozkazu oficerów prowadzących?

  Wirusy corona znane są od początku lat 60ych ubiegłego wieku, kiedy je wykryto w ilości 260. Były obecne wśród ludzkości zawsze. Może mi ten/ta Lorenco odpowie dlaczego przez 60 lat globaliści nie widzieli tych koronawirusow, które powodowały zawsze wiele pogrypowych powikłań i śmierci setek czy nawet milionów ludzi rok q rok na całym świecie przez ostatnie 60 lat, tylko zauważyli i nagłośnili koronawirusa dopiero teraz? I dlaczego zrobili to właśnie w chwili obecnej?

  Rozmawiałem z trzema lekarzami specjalistami w cztery oczy i każdy z nich po prostu się z tego śmiał. Na moje pytanie o szczepionkę na koronawirusa, każdy z nich powiedział mi, żebym puknął się w czoło, bo jest to FIKCJA, w którą mogą uwierzyć jedynie idioci. Po pierwsze dlatego, że żaden wirus do dzis nie został przez nikogo wyizolowany, do dzis czeka nagroda w wysokości 100 tysięcy dolarów na tego, kto tego dokonałby jako pierwszy i nikt do dziś nie zgłosił się po odbiór nagrody.
  Po drugie każdy wirus mutuje co 14 dni, a więc co 14 dni zmienia swoją strukturę, więc sam ten fakt, dyskwalifikuje jakąkolwiek możliwość opracowania szczepionki na jakikolwiek z wirusów.

  Biorąc pod uwagę tylko te fakty, drogi przyjacielu, zanim wpadniesz na pomysł ponownego pisania na ten temat czegokolwiek, to najpierw odrób lekcje, a jeśli nie, to zajmij się najlepiej pisaniem na temat pogody panującej za oknem.

  I to by było na tyle.
  Życzmy zdrowia Panu Januszowi Sanockiemu!
 • @lorenco 00:03:59
  Wirusy corona znane są od początku lat 60ych ubiegłego wieku. Jest ich dokładnie 260. Powiedz mi dlaczego przez 60 lat nie robiono wokół nich kwiku, tylko dopiero teraz, choć były one do dzis częścią składową zachorowań na grypę i śmiertelnych powikłań pogrypowych.

  Koronawirusa, jak powiedziało mi to trzech doświadczonych lekarzy mutują co 14 dni, czyli co 14 dni zmieniają całkowicie swoją strukturę. Zrobienie więc szczepionki na którykolwiek szczep koronawirusa to FIKCJA. Poza tym do dzis NIKT nie wyizolował ani jednego z nich.

  W ubiegłym roku w Polsce zachorowało na grypę 4 miliony ludzi, na powikłania pogrypowe, połączone z ciężkim zapaleniem płuc zmarło ponad 21 tysięcy Polaków. Dlaczego wtedy nie krzyczałaś pod niebiosa i nie robiłaś larum, tylko dopiero dziś? Czy w ogóle zastanawiasz się najpierw nad tym co piszesz, czy walisz na odlew powodowana tym co mówi ci główny ściek?

  A tu o co faktycznie w tym chodzi, o czym nie mówią nikomu. Pozdrawiam myslacych

  https://youtu.be/Pdo2SSxGh-o
  Możesz nawet umrzeć, bo teraz najważniejszy jest covid
 • @lorenco 18:41:33
  Sośnierz przyjacielu od lat wczesnego dzieciństwa cierpi na... ASTMĘ! Ale jak widzę, główny ściek zapomniał ci tego powiedzieć, myślę że celowo, żeby takie oszołomy miały czym pluć na wszystkich, którzy nie wyznają wiary w obowiązującą propagandę. Ludzie zaczynają umierać, szczególnie chronicznie chorzy, których od marca z całkowitym rozmysłem pozbawiono jakiejkolwiek opieki medycznej, bo jedyną chorobą według pisdzielskich propagandystów jest covid. Żadnej innej choroby poza nim, nie ma. Zastanów się nad sobą, zanim ponownie zaczniesz wypisywać te brednie, jak powyżej.
  Możesz nawet umrzeć, bo teraz najważniejszy jest covid
 • @Tomasz M. Wandala 10:26:58
  Nie bronię Kaczora, bo nie ma kogo. Ale kiedy w roli Katonów i moralnych wzorów, zaczynają robić takie szumowiny, jak długi kun, Grabiec, Simoniuk, potomek banderowskiego heroja, czy podpalacz budki strażniczej pod ruska ambasada Bartuś Sienkiewicz, to wzbiera w człowieku już tylko pusty śmiech. Koalicja zamordystów co się zowie, oskarża o bierutyzm swego ideowego kompana Kaczyńskiego. To przebiło naprawdę wszystkie kabarety razem wzięte.
  Towarzyszu Mandala, towarzysze z politbiura Kompartii nie będą z was zadowoleni. Walicie na oślep, bez zastanowienia, próbując przedstawiać opinie największych skompromitowancow, jako autorytety moralne i wielkich gierojow walki o prawa człowieka, tego by nawet chyba sam Josef Goebbels nie wymyslil
  Praworządność ? Bezprawie !
 • @Tomasz M. Wandala 09:33:45
  Kiedy policja wzięła się w końcu za lewactwo, to towarzysz Czarzasty, a zanim tow Mandala krzyczą pod niebiosa, że w państwie nie ma zasad.
  Ale kiedy ta sama policja pacyfikowala brutalnie Marsz Wolności 24 października, a 11 listopada Marsz Niepodleosci, to towarzysz Czarzasty darł wtedy ryja pod niebiosa, że działania policji były za mało zdecydowane wobec prawicowych manifestantów. Czytaj policja winna im nie tylko solidniej w pieprzyc, ale nawet utopić polskich patriotów we krwi. Wtedy towarzysz Czarzasty i reszta towarzyszy z kom partii byłaby dumna z policji i siebie. Ale kiedy dziś sami dostali kilka pal na dupe za uczestnictwo w nielegalnej manife czerwonych świń, to kwik oburzenia niesie się pod czerwone niebiosa.
  Gdy ten sam fiut Czarzasty odbierał wczoraj BEZPRAWIE głos posłowi Braunowi, to był z siebie zajebiscie dumny, że olał prawo i co mi kurwa zrobicie. A dziś ten sam gnój drze mordę, że w państwie nie ma zasad. I takie Mendale powtarzają te Brednie, licząc, że większość ludzi to ciemna masą, której wcisnąć można każde gówno.
  Żałosne, to mało powiedziane.
  Praworządność ? Bezprawie !

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031