Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
262 posty 345 komentarzy

Moje komentarze

 • @zibi 16:10:44
  Pisowskie Gestapo brutalnie pacyfikuje Polskich Patriotów

  https://youtu.be/d_DS_WXh1w0
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @zibi 16:10:44
  Większego syfu, a właściwie dosłownego kibla pod czaszka w miejscu, w którym powinien być mózg, nie ma nikt z wyjątkiem Pisowskich hunwejbinow.
  Trafnie o ich sanacyjnych protoplastach napisał Roman Dmowski, że bardziej nienawidzą oni Rosji, niż kochają Polskę.

  Było nawet gorzej. Nienawidzili zawsze Rosje, ale Polskę i Polaków jeszcze bardziej od tejże Rosji, czego nigdy nawet nie próbowali ukrywać. Ostatecznie w ciągu 13 lat swoich bandy kich rządów 1926-1939 doprowadzili cały Naród i Państwo do największej katastrofy w całych ponad tysiącletnich dziejach, a sami spieprzyli do Rumuni, a potem do Anglii. Dziś kontynuatorzy ich idei powtarzają dokładnie to samo i na końcu, gdy rozpieprza już wszystko, tak jak ich ideowe wzorce spieprza trasa na jakieś nowe Zaleszczyki. A pisowskie tumany, tak jak za katastrofę roku 1939 oskarża wszystkich, z Rosją rzecz jasna na czele, tylko nie swoich umiłowanych wodzów i ich obecnych właścicieli, czyli Usraela. No bo według ich logiki, gdyby było inaczej, to przeca poinformowało y ich o tym TV PiS i Gazeta Banderowska Tomcia Sakiewka.
  Nie mów nigdy pisiacki hunwejbinow prawdy, bo prawda wywołuje u nich eksplozje szału nienawiści i wybicie piany na usta. Dla durniow nie ma nadziei. Dlatego po raz kolejny powtórzą ta sama historie. Tylko smutne jest to, że za ich debilizm, zapłacą dziesiątki milionów normalnych Polaków.
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @JimA 12:27:23
  Na całokształt tfurczosci tych zdrajców, którzy doprowadzili do potopu szwedzkiego, a potem zaborów, można przytoczyć CAŁA ewangelii, bo zdeptalu ja w całości, choć wszyscy oni wycierali sobie nią gęby. Czy Pan naprawdę uważa, że Stwórca pozwoli z siebie komuś takiemu kpić w żywe oczy bez końca, kto mienił się być Jego ludem, składał przysięgi na Jego Słowo, a potem deptal to Słowo śmiejąc się z tego w Kułak.

  Liczyć chce Pan na siebie i polska armię? To najpierw taka Polska Armia, broniącą Tylko polskich interesów musiałaby istnieć, bo na dzień dzisiejszy jej nie ma! Tak jak od 31 lat NIE MA polskiego rządu. Więc o czym Pan mówi?

  Pozdrawiam
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @JimA 12:10:33
  Dziękuję i życzę tego samego, a w szczególności, aby wyleczył się Pan judeofilii i amerykanofilii, bo to śmiertelne przypadłości, niczym choroby wstydliwe
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @JimA 11:54:58
  Dlaczego spadł na nas tzw. Szwedzki potop? No to proszę sobie postudiować historie upadku i totalnej stopniowej degrengolady polskich elit ówczesnych czasów, tj. magnateria, szlachty, książąt kościoła itd., który to upadek trochę ponad sto lat później doprowadził do rozbiorów. A pozniejsze umoczeni polskich elit w masonerię, doprowadziło do wybuchu kilku powstań w okresie rozbiorów, z których ani jedno, nie było toczone w interesie Polski i Polaków, ale w interesie Eskimosów i ich Pana z City London Corporation, który nie żałował szekli na ich rozpętanie.
  Tak więc rznie Pan głupa w tych kwestiach, czy naprawdę jest Pan mało lotny w tych sprawach?

  Pozdrawiam serdecznie
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @JimA 09:16:55
  To samo odnosi się do symboliki błyskawicy oraz użytych przez bolszewii kolorów czerwonego i czarnego. Rozumieją ich zobaczenie wszyscy, no z wyjątkiem pisowskich ćwierćinteligentow, którzy umoczeni w sojusz z ukraińskimi banderowcami zawsze będą wypierać fakty, w myśl zasady, że jeśli są one takie, a nie inne, to tym gorzej dla nich. To żenujący.

  Pozdrawiam
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @JimA 09:16:55
  Przykro mi to stwierdzić, ale po raz kolejny wypisuje Pan bzdury, udowadnia też, że czytanie ze zrozumieniem, to dla Pana sztuka zupełnie niepojętą. W moim tekście, który Panu wskazałem, jest napisane dlaczego dostaliśmy w tylek jako Naród, w czasie drugiej wojny światowej, a to był rekord świata w skrobankach i panującej prostytucji w kraju, czyli moralną degrengada, w której wyprzedzały nas tylko sowiety. I to wszystko pod rządami sanacji pudrujacej swój syf sztafazem fałszywej religijności. O innych fundamentalnych przyczynach tego lania i upadku, jakie nas spotkało dzięki rządom sanacji odsyłam do wykładów Grzegorza Brauna i książek oraz bloga i filmów Pana Tomasza Grygucia., którzy przedstawili i opisali te przyczyny w najdrobniejszych szczegółach, których ktoś mający zlasowaly mózg przez pisiacka propagande, i tak nie przyjmie do swojej ograniczonej świadomości. Dowodów jest mnóstwo i nie jest to czymś tajnym i nieosiągalnym, żeby się z tym zapoznać.

  Dlaczego modlę się o rosyjska armię? Bo tysiące amerykańskich, nikt dokładnie nawet nie wie ile, z Błaszczakiem włącznie amerykańskich zoldakow mamy już tu w Polsce od dawna. Mamy też ponad 40 tysięcy izraelskich kidonow, całkowicie unicestwiona polska gospodarkę, rozwalone finanse, Niemcy zażądały ostatnio też od durni z PiS zwrotu ziem zachodnich, bo właśnie upłynęło 70 lat ich dzierżawy, a oni dłużej czekać już nie zamierzają na zwrot swojej własności. Teraz jeszcze obudzili się z ręką w nocniku po wyborach w USA, widząc, że tak naprawdę zostali sami, bo Amerykanie umierać za nich nie będą. Podpisali też na początku tego roku porozumienie z chińskim MBP i służba bezpieczeństwa Gonganbu, o pomocy w szkoleniu ich policji w tłumieniu i trzymaniu za mordę Polaków, gdyby w wyniku rozpirzenia stanu państwa polskiego do końca, można było chińskimi metodami krwawo stłumić ewentualne niezadowolenie i protesty, tak by nadal moc się utrzymać u władzy.
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @JimA 12:05:11
  Jeśli już czyta Pan mój tekst, to byłbym szczerze zobowiązany, gdyby CZYTAŁ GO PAN ŻE Zrozumieniem. To chyba z mojej strony Szanowny Panie niezbyt wygórowana prośba, a i zdolność czytania ze zrozumieniem to nie jest jakaś sztuka niemożliwości do spełnienia, albowiem potrafią ja już opanować uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej, choć przyznam, że większości nadal niestety sprawia to problem iście Herkulesowy.

  W moim artykule napisałem, że... Modlę się do Boga, gdy Pan z uporem godnym maniaka, powtarza, że ja modlę się... do rosyjskiej armii.

  Różnica chyba istotna drogi Panie, a zmienianie tego do kogo zanosimy swoje modlitwy, to ordynarny manipulacja, która jest standardem i chlebem powszednim np. w wykonaniu cyngli Sakiewicza z Gazety zwanej dla zmylenia przeciwnika Polskiej.

  Serdecznie pozdrawiam
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @JimA 09:56:10
  Ależ proszę uprzejmie. To mój artykuł, którego admini neonu nie promowali z im tylko znanych przyczyn. Proszę przeczytać podrozdział Paryż polnocy

  https://kresywekrwi.neon24.pl/post/158702,odwrocenie-uwagi-jako-element-totalnego-zniewolenia

  Bardzo serdecznie pozdrawiam
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @JimA 08:50:34
  Dlatego, że wszystko co istnieje w naszym świecie fizycznym, ma swoje przełożenie w świecie duchowym. Jako kraj i naród dostaliśmy swoją szansę od Stwórcy, by ją właściwie wykorzystać, dochowujac Mu posluszenstwa we wszystkim. Skoro odrzuciliśmy to co otrzymaliśmy, to czego się Pan spodziewa, błogosławieństwa za przeciwstawienie się Jego woli? Konsekwencja tego będą kolejne tragedie, jakie na nas spadną. Tak jak w przypadki Izraelitów, Bóg posłużył się poganskimi władcami i ich armiami, by pokazać, co ich spotka za lekceważenie Jego postanowień, tak i to samo czeka nas Polaków. Taryfy ulgowej nie będzie na pewno.
  A po co Stwórca miałby szukać daleko, kogoś kto odegra rolę Jego miecza? Rosja leży tuż u naszej granicy i posłuży się właśnie nią, czy to się komuś podoba, czy nie. A tak apropo, prorok Jeremiasz, żyjący w VI wieku p.n.e modlił się, by Bóg użył wobec jego Narodu króla Babilonskiego, jako miecza za odstępstwo jego Narodu, i tak się stało, choć wcześniej, gdy oznajmił to ówczesnemu królowi izraelskie u, ten kazał wrzucić go do lochu za brak patriotyzmu. Tymczasem okazało się, że tym w którym było ZERO tegoż patriotyzmu okazał się sam król i jego świta, którzy skończyli na szafocie, a państwo i tak dotknęła zapowiadana kara.

  Pozdrawiam
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @JimA 08:28:21
  modli się pan o ruską armię? dlaczego o nią konkretnie? a nie o wszystkie armie świata czyli: ruską, niemiecką, amerykańską, chińską, kambodżańską, i o... chociażby... muzułmanów? ... tego nie rozumiem :/
  PS. no i o kosmitów?

  Ano dlatego. Proszę UWAŻNIE posłuchać od 16 minuty 35 sekundy, do 17 minuty 45 sekundy. Nagranie z 28 sierpnia 2020 roku.

  Ks. dr. Paweł Murziński

  https://www.youtube.com/watch?v=NwKLGcw5qxE

  Pozdrawiam serdecznie
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @Berkeley72 21:05:52
  Sanacyjna II RP, to była taka sama bolszewia, jaką jest obecny bękarci magdalenkowy twór, powołany do życia przy kantach okrągłego mebla i dlatego właśnie III RP, dokładnie kontynuuje linie programową ziukowej sanacji pod względem aborcji nienarodzonych dzieci.

  Pisałem o tym tutaj

  Odwrócenie uwagi, jako element totalnego zniewolenia

  http://kresywekrwi.blogspot.com/2020/10/odwrocenie-uwagi-jako-element-totalnego.html

  Więc zaskoczony nie jestem peanem towarzysza na temat standardów aborcyjnych proronionego tworu pod nazwą rebubliki kolesi Bolka I -go żmudzińskiego judejczyka Ziuka. Pod tym względem jego sanacja i III RP, to dosłownie kalka tego samego szamba, które wybiło w 1989 i śmierdzi do dziś.
  Naukowcy UW i UAM o symbolu BŁYSKAWICY i piekle kobiet
 • @Berkeley72 12:20:21
  Ano bardzo dużo z tego wynika. Trzeba tylko to rozumieć, do czego odwołują się totalitarni zbrodniarze w przyjętej przez siebie symbolice i co oraz kogo ona wskazuje. Opisałem to szczegółowo w swoim artykule. Myślałem, że nie będę musiał tłumaczyć oczywistych rzeczy komuś, kto posługuje się stopniem dr. przed nazwiskiem. Mo ale biorąc obecny poziom lewicowych i lewackich wykładowców akademickich, to na dzień dzisiejszy, jak widać nie wydaje się już takie oczywiste. A i to obecne w cudzysłowie wykształcenie uniwersyteckie, nie jest już powodem do żadnej nobilitacji.
  A tak poza tym wszystkim, ci sami lewicowcy, którzy jeszcze nie tak dawno, a właściwie to nadal, przy każdej okazji, gdy zauważa jakiś tego rodzaju symbol u np. Narodowcow, zaraz krzyczą FASZYSCI. Ale gdy sprawa zaczyna dotyczyć Ich samych, że posługują się nazistowska symbolika, to jak złodziej złapany za rękę zaczynają krzyczeć, że to nie ich ręka, że to żadne symbole faszystowskiej, tylko słowiańskie vulgo nordyckie.
  Podwójna moralność, a raczej całkowita amoralnosc i brak jakichkolwiek zasad, o zwykłej przyzwoitości już nawet nie wspominam, to standard u wszelkiej maści lewaków i lewicowców czasu obecnego.
  Naukowcy UW i UAM o symbolu BŁYSKAWICY i piekle kobiet
 • @Berkeley72 10:21:30
  Ja na to, że kolory czarny i czerwony, według samych satanistow, to są ICH symbole, czego ani nie kryją, i głośno o tym piszą na własnych stronach internetowych i innych publikacjach. Symbol czaszki i piszczeli, tak samo jak czerwona błyskawica, to oficjalne symbole zakonu o tej samej nazwie Czaszka i Piszczele, Skull and Bones, powstałego oficjalnie w USA w 1832 roku. A, że są używane w przestrzeni publicznej, tak jak przedstawiłeś to na tym zdjęciu, to tylko to potwierdza. Są to przemyślane, celowe działania prowadzone od ponad stu lat, żeby oswoić motłoch z tą symbolika, która przestanie zwracać uwagę na takowa symbolikę, traktując to jako coś normalnego, nie domyślając się jednocześnie z jakiego pochodzi to źródła. Symbole Czerwony i czarny lub czerwony na czarnym tle to symbole zbrodniczego satanizmu. Nie przypadkiem do dzis flaga UPA ma właśnie te barwy. Oni otwarcie przyznają z jakiego źródła natchnienia czerpią swoje idee. Czerwono czarne barwy i symbol błyskawicy to kolory partyjne zbrodniczej chazarskiej Antify, a także anarchistów. Dlatego tu nie ma żadnych przypadków, komu i jakiej ideologi oni wszyscy służą.

  Ponadto oswajanie motlochu z wroga dla niej symbolika to podstawa, żeby tenże motłoch uznał, że to nic groźnego, że to tylko taki folklor.

  Więc towarzyszu Głogoczowski, nie wypisujcie głupot, bo to niepoważne.
  Naukowcy UW i UAM o symbolu BŁYSKAWICY i piekle kobiet
 • @Tomasz M. Wandala 05:56:09
  Merytoryczna odpowiedź zawarta jest w moim artykule. Wystarczy tylko zmusić się do tak drobnego wysiłku jak kliknięcie w link, który podałem w drugim komentarzu i uważnie przeczytać tekst że zrozumieniem. Jest tam również, co myślę o partii rządzącej, czemu zresztą dałem wyraz w innych artykułach na moim blogu na neonie. Wystarczy naprawdę tylko odrobina wysiłku, nim zacznie Pan ponownie stawiać mi takie zarzuty.
  Pozdrawiam serdecznie
  Naukowcy UW i UAM o symbolu BŁYSKAWICY i piekle kobiet
 • Symbole
  Znaczenie tej symboliki, jej pochodzenie, kolory w niej używane opisałem w tym artykule.

  Odwrócenie uwagi, jako element totalnego zniewolenia

  http://kresywekrwi.blogspot.com/2020/10/odwrocenie-uwagi-jako-element-totalnego.html?m=1
  Naukowcy UW i UAM o symbolu BŁYSKAWICY i piekle kobiet
 • Zalosny stek bzdur
  Ten tekst, to zalosny stek bzdur, jak i tzw znawcy tematu i ich wnurzenia przytoczone w tym tekscie
  Naukowcy UW i UAM o symbolu BŁYSKAWICY i piekle kobiet
 • @kula Lis 69 12:13:42
  Na miejsce tych wszystkich obecnych bojówek, zwanych chyba tylko dla checy wojskiem polskim, na powrót przywrócić powszechna obowiązkowa służbę wojskową, w której tak powołanej do życia prawdziwej armii, nie będzie miejsca na żadne tego rodzaju bandyckiej formacje.
  APEL 200 Generałów i Admirałów RP w sprawie protestów
 • @kula Lis 69 12:13:42
  Podpisuje się OBIEMA RĘKAMI POD APELEM PANÓW GENERALOW!!!
  Albo będzie w Polsce obowiązywać porządek Konstytucyjne, albo trzeba będzie w końcu zrobić porządek z tym Pisowsko. Peowsko. Sldowsko. Pslowskim chlewem jaki te skurwysynu nam fundują od matca.
  Trzeba też będzie zrobić porządek z tą bandycka policja, która na dzień dzisiejszy stanowi odpowiednik kolaboracyjnej granatowej policji funkcjonującej w generalnym Gubernatorstwie. A także z tym tzw. Za przeproszeniem obecnym wojskiem polskim, a raczej banda zdegenerowanych najemnych askariasow, wysługujący się obecnemu okupantowi Polaków i mającym w dupie słowa przysięgi, która składali na wierność NARODOWI Polskiemu, a wysługują się jak ostatnie szmaty obecnemu reżimowi. Te kundle, gdyby im nagle wydano rozkaz strzelania do własnych matek i ojców, zrobiliby to bez wahania.
  Oto przyklad

  https://youtu.be/1bv9dXA1MoU

  Należy również w trybie natychmiastowym rozwiązać tzw Wojska Obrony Terytorialnej, które na dzień dzisiejszy stanowią wyłącznie zbrojne ramię PiS na wzór oddziałów Sturm Abteilung Ernsta Rhema, które były z kolei zbrojnym ramieniem NSDAP.
  APEL 200 Generałów i Admirałów RP w sprawie protestów
 • Faryzeusz
  Braun umył łapki jak Piłat w sprawie skatowania tego księdza z Poznania przez policyjne SS i ludzie to już zauważyli. Żadne dalsze udawanie kogoś innego, niż jest już mu nie pomoże. I nie zmieni tego zaklinanie rzeczywistosci. A przy okazji ten szmaciarz nie omieszkał skorzystać z okazji, by wytrzeć sobie gębę śmiercią księdza Popiełuszki

  Mniejsza o zakon. Ksiądz postąpili według zasady wynikającej ze Słowa Bożego wypowiedzianych przez apostoła Piotra, kiedy przełożeni Świątyni Jerozolimskiej też suspendowali ich z synagogi za to, że nauczali w imieniu Chrystusa i też wezwali wtedy straż światu na, żeby ta siła usunęła ich że Świątyni. Wtedy apostoł Piotr wypowiedział słowa, że w takich sytuacjach BARDZIEJ TRZEBA SŁUCHAĆ BOGA, NIŻ LUDZI, w tym przywódców kościelnych, kiedy ci zdradzają Boga i swoich wiernych stając po stronie władzy. I Pan Braun pokazał dziś, umywając ręce po czyjej stronie stanal, tj po stronie uczonych w piśmie i Faryzeuszy, czyli Sanhedrynu. Jak zresztą mogło w jego przypadku być inaczej. Kto wierzy w tą wydmuszke Konfabulacje, to chyba się z koniem na głowy zamienił.

  https://youtu.be/Ieew5d7Iy90

  Braun stanął wczoraj po stronie purpurowych Faryzeuszy, a przeciwko sprawiedliwemu. To ostatecznie pokazuje kim ten kłamca jest. W tym filmie Pana Krajskiego, ten ksiądz z Poznania, opisuje całe zdarzenie i kim są ci tzw policjanci, z których jeden rzucił mu w policyjnej suce prosto w twarz, że ma szczęście, że dziś jest rocznica zabójstwa Popiełuszki, bo gdyby nie to, to podzieliłby dzisiaj los tamtego klechy. Otwarta groźba zabójstwa i co? I gówno. Ci esesmani nadal są w służbie. To jednocześnie pokazuje, że PiS to współczesne NSDAP, a sytuacja w Polsce, jest dokładnym odzwierciedleniem rządów Nazistów w III Rzeszy.
  Suspensa, czyli spałowanie?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031