Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
262 posty 345 komentarzy

Moje komentarze

 • Maski opadly
  https://youtu.be/vHjoIcDYP_c

  I maska mu z jego fałszywej gęby opadła do końca. Po raz kolejny pokazał ten dwulicowa oszust, kim jest naprawdę i skąd mu nóżki wyrastają. Ma rację Tomasz Gryguc, że to jest zero moralne!
  Suspensa, czyli spałowanie?
 • @ele 07:42:53
  https://youtu.be/2FUVT6BZ5i8

  Potomkowie banderowcow że szkoły w Szczytnie w akcji Niczym nie różnią się od ukraińskich rezunow wywlekajacych i mordujących polskich księży na Wolyniu.
  Tak nie zachowywało się nawet ZOMO w stanie wojennym, ani nawet UB i milicja w czasach stalinowskich. Nigdy. No ale co się dziwić, skoro mundury, które na sobie noszą, w niczym nie nawiązują do mundurów polskiej policji państwowej czasów II RP, za to są dokładnie wzorowane na mundurach jednostek Waffen SS
  Suspensa, czyli spałowanie?
 • Policjant dusi bezbronna kobiete
  https://mobile.twitter.com/PBeatap/status/1315416028575404032

  Tak się zastanawiam, czy tam nie było żadnych mężczyzn, gdy jakiś bezmozgi debil w mundurze znęcał się nad bezbronna kobieta, która nawet go nie dotknęła?
  Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa
 • Banderowskie pozdrowienie Dudy
  https://youtu.be/NsI9jisS0Y0

  Właśnie osiągnął dno zeszmacenia. Prokuratura IPN i ABW powinny jak najsz6bciej się tym panem zainteresować. Jest to przecież propagowanie ideologi nazistowskiej. To banderowskie pozdrowienie, przy którego wzoszeniu przez upowców WYMORDOWANO setki tysięcy naszych rodaków. Jest ono również dokładnie takim samym pozdrowieniem jak heil Hitler, czy Sieg hail.
  Gdzie więc są organy ścigania tego kraju, które tak gorliwie ścigają Kresowian za głoszenie prawdy o banderowski ludobójstwie Polaków, a tutaj udają głupa, że nic się jak zwykle nie stało?
  Duda jak PiS woli banderowców, jak pamięc o Polakach
 • @kula Lis 69 20:51:54
  Jedynkę dała niejaka Trzcińska, wspólniczka ideowa bandersynów, która nie ma bladego pojęcia o ludobójstwie polskich żołnierzy i milicjantów w Jasielu, gdzie upowcy zamordowali 67 żołnierzy WP i milicjantów, broniących polskiej ludności Podkarpacia. 30 z tych 67 żołnierzy WP i milicjantów odnaleziono dopiero 3 lata temu. Przez ponad 70 lat miejsce ich zagłady w zbiorowej mogile, bestialsko zamordowanych było nieznane.
  Ale jak widać dla niektórych zjebów, nie mających mózgu, nawet krwawe zbiry z UPA to najlepsi sojusznicy ich rzekomej słowiańskości, którą wycierają sobie swoje brudne gęby. Oni mają tyle samo ze słowiańskością, co ja z brytyjską rodziną królewską.
  UCZESTNICZYŁ W ZBRODNI WOJENNEJ UPA - MIESZKA W PRZEMYŚLU
 • @Monaco 15:22:09
  O tym rezunie dowiedziałem się dopiero dziś i od razu zamieściłem info o tym. Przed chwilą otrzymałem wiadomość od przyjaciela, o kolejnym banderowcu mieszkającym do dziś spokojnie w Gołdapi, który brał udział w napadzie na pociąg w miejscowości Zatyle w 1944 roku, w którym wymordowno wszystkich polskich pasażerów tego pociągu i co? I nic, kryty przez IPN i obecne władze, żyje sobie spokojnie, jako kombatant drugiej wojny światowej w walce z komunizmem
  UCZESTNICZYŁ W ZBRODNI WOJENNEJ UPA - MIESZKA W PRZEMYŚLU
 • @kula Lis 69 07:39:33
  Składajcie osobiste i zbiorowe zawiadomienia do prokuratur, wszędzie gdzie mieszkacie

  http://kresywekrwi.blogspot.com/2020/10/zawiadomienie-o-popenieniu-przestepstwa.html?m=1
  Testy terroru – Zbrodnia przeciwko ludzkości.
 • Składajcie zawiadomienia do prokuratury
  http://kresywekrwi.blogspot.com/2020/10/zawiadomienie-o-popenieniu-przestepstwa.html?m=1
  Dzisiaj. Lokalne protesty przeciwko ograniczaniu wolności
 • @chart 16:11:09
  No i czas może byłby już po temu najwyższy, gdyby tą radę widniejącą na pana blogu, odnióśł w końcu do samego siebie i zaczął... MYŚLEĆ, zaczynając oczywiście od odrobienia dobrze lekcji i uzupełnieniu kosmicznych braków w edukacji, zanim wpadnie pan ponownie na pomysł, by pouczać innych.
  Górski Karabach – klucz do ładu eurazjatyckiego
 • @chart 16:11:09
  Staram się z chamami nie rozmawiać, ale ponieważ Pan nie zna faktów lub kłamie, więc należy się sprostowanie.

  Napisał cham, u którego przerost ambicji i wybujałe mniemanie o własnej wielkości, a raczej mani wielkości i niespełnonych aspiracjacji, kreujący się na wielkiego znawcę geopolityki, gdy w rzeczywistości jest małym, biednym ignorantem, nie mającym pojęcia o otaczającej go rzeczywistości, próbujący pokrywać swoją ignorancję, wytworami swoich własnych wyobrażeń, jako tą jedynie słuszną odpowiedzią na nurtujące wszystkich pytania. A kiedy, nie tylko, że nie został doceniony, ale wykazano mu jego ignorancje, kłamstwa dotyczące historii Armenii i zwyczajny brak wiedzy i kojarzenia faktów, nie wytzymał ciśnienia i pokazał swoją prawdziwą twarz, przypisując jeszcze swoje własne cechy charakteru, tym którzy nie docenili jego geniuszu.

  Panie Rękas, nie tylko rząd Armenii wyhamował przed Izraelem, ale nie wysługuje się syjonistom, jak robi to Turcja, w Syrii i Libii. Więcej wysługuje się im również Rosja Putina, która chodzi na krótkiej smyczy Chabad Lubawicz. Więc niech pan mi nie wypisuje tu swoich bredni, że ja niczego nie rozumiem, kłamię itp bzdury, na pańskim poziomie. Co do podobieństw ormiańskiej i syjonistycznej propagandy, to dokładnie to samo można powiedzieć o propagandzie rosyjskiej, przed którą jak widzę leży pan już od dawna w pozycji wycieraczki, tak jak POPiSowcy lezą w tej samej pozycji wycieraczki przed Brukselą, Berlinem, Waszyngtonem i Jerozolimą. Jak widać, niektórzy, a raczej większość z takich ludzi jak pan i panu podobni, inaczej nie ylko nie mogą, ale nawet i nie potrafią stać twardo obiema nogami po stronie tylko i wyłącznie polskiego interesu narodowego i budowania silnego Polskiego Pańśtwa, bez wiszenia u cudzej klamki, które nie będzie niczyim wasalem, spełniającym życzenia pana na pstryknięcie palców, ale to ono będzie decydować jako jedyne, z kim ewentualnie wejdzie w jakiekolwiek sojusze bez poddawania się czyjemukolwiek dyktatowi. Ale tak prosta rzecz jest jak widać zbyt skomplikowana do pojęcia dla umysłu takiego geniusza jak pan. Szkoda, bo żeby pojąć tak arcyboleśnie prostą rzecz, wystarczy mieć przynajmniej jedną szarą komórkę, żeby to dostrzec.
  Wracając do propagandy ormiańsko - syjonistycznej to jak widać jej częśćią stał się również prezydent Syrii Baszar al-Asad, stając jednoznacznie po stronie Armenii. Chyba uległ w tym propagandzie Izraela. A fuj.

  Baszar al-Asad dla Sputnika: Erdogan był głównym podżegaczem konfliktu w Górskim Karabachu

  https://pl.sputniknews.com/video/2020100613164585-baszar-al-asad-dla-sputnika-erdogan-byl-glownym-podzegaczem-konfliktu-w-gorskim-karabachu-wideo/

  Baszar al-Asad dla Sputnika: Turcja wykorzystuje terrorystów z Syrii w Górskim Karabachu

  https://pl.sputniknews.com/video/2020100613164273-baszar-al-asad-dla-sputnika-turcja-wykorzystuje-terrorystow-z-syrii-w-gorskim-karabachu-wideo/

  Sam jesteś pan ignorantem, który swoje własne, tragiczne braki w wiedzy, przypisuje innym, czym sam się nie kwalifikuje nie tylko do polemiki na jakikolwiek temat z kimkolwiek, czym tylko potwierdza, że nie nadaje się do niczego, do czego tak gorliwie aspiruje od lat. Może czas poszukać innego zajęcia, w którym się pan wreszcie odnajdzie i w końcu ktoś pana doceni.
  Górski Karabach – klucz do ładu eurazjatyckiego
 • @MacGregor 15:06:23
  Cały ten tekst napisany przez Pana Rekasa, to jedna wielka sterta bzdur, na poziomie troglodyty. Oprócz wymienionych tu przez Pana przykładów dotyczących historii, Autor wypisuje dęte brednie o syjonistycznym kierunku polityki Armenii i je również proameryksnskosci, nie siląc się nawet na to, by zauważyć zerwanie stosunków dyplomatycznych przez Armenie z Izraelem, której to decyzji było i jest nadal dostarczanie broni azerom w zamian za ropę.
  Pisanie w tym momencie o proizraelskosci Armenii jest wywodem kretyna.
  Nie dalej jak wczoraj do Azerbejdżan i Turcję przeciwko Armenii poparla banderowska Ukraina i raczej nie zrobiła tego przypadkiem.

  Kolejna mądrością, jaką uraczył nas Autor tego gniota jest stwierdzenie, że nie można się oglądać w przeszłość i zwracać uwagi na ludobójstwo Ormian dokonane przez Turków, bo to niepotrzebny sentymentalizm w polityce. Oraz, że Ormianie też świeci nie byli, bo w czasie wojny z Azerami w 1995 roku zamordowali 630 azerskich cywili. Pan Rekas jak widać na tym przykładzie sam strzela sobie w stopę i nawet tego nie dostrzega. Idąc bowiem tropem tej jego logiki, zapomnijmy o ukraińskim ludobójstwie Polaków na Kresach, bo to zupełnie zbędny w obecnej polityce sentymentalizm, który należy odrzucić, by osiągnąć jakieś tam cele. Po drugie, co wynika z tej samej jego logiki, Polacy też świeci nie byli, bo przecież, jak twierdzą Ukraincy my też wymordowalismy im w Sahryniu 350 biednych cywili, którymi byli rezuny z UPA i SS Galizien, co nie zmienia faktu, że powołując się na zaprezentowana tu logikę Autora, Ukraincy mogą te klamstwa powtarzać do końca świata.
  Nomen omen Stanisław Basaj- Ryś, dowodzący atakiem na bazę UPA w Sahryniu, gdyby dzisiaj żył i przeczytał te intelektualne wywody Autora tego tekstu, to zapewne byłby dumny z Pana Rekasa.
  Górski Karabach – klucz do ładu eurazjatyckiego
 • @Oracz 10:55:39
  Musisz wysilić się trochę bardziej przyjacielu. Ja już byłem w swoim życiu agentem CIA, potem ruska onuca Putina, potem też Żydem, a okazało się, że Ci, którzy mnie tak nazywali, sami szli na ich krótkiej smyczy.
  Tak więc oryginalny nie jesteś. Za to dwa razy pomysł, zanim ponownie użyjesz na tym blogu tego określenia i to obojętnie pod czyim adresem, bo może spotkać Cie przykra niespodzianka, której nawet byś nie podejrzewał, że może Ci się przytrafić
  Tak więc waż slowa i lepiej używaj eufemizmów, bo możesz nadziać się na pole minowe. To moja przyjacielska rada. Ale oczywiście zrobisz jak zechcesz. Masz w końcu wolna wolę i umysł, którym powinieneś się umieć posługiwać, bo w końcu od tego on jest.
  Serdecznie pozdrawiam.
  Siódmy Krąg Piekieł
 • I cisną się na usta slowa:
  Kto tu robi za moralistę i Katona?
  Siódmy Krąg Piekieł
 • @interesariusz z PL 12:32:16
  Takich jak Ty pajacu, nie trzeba demaskować. Po Was to widać, słychać, a nade wszystko czuć to na mile, więc nie Sił się na dowcip, bo nawet i tego nie potrafisz.
  Białoruś czyli jak PiS dba o polskie interesy
 • @Rolnik67 11:59:03
  Cały ten interesariusz, to bynajmniej nie idiota, ale zadaniowani troll vulgo alfons, taki jak ci, którzy zakapowali do obecnego IPNowski ego UB Rama i Arjanka. Oni mają zresztą takie zachowania w genach. To już trzecie pokolenie po Ich dziadkach i tatusiach z Armii Krajowej, którzy gremialnie przeszli po 9 mają 1945 na służbę do nowego Pana, czyli dziobatego gruziba Koby, większość stalinowskich sędziów i prokuratorów stanowili wtedy oficerowie AK, a także spora kadrę UB, a dziś te chlubne tradycje kontynuują Ich dzieci i wnuki. Polecam Bardzo dwa tomy książki Bestie Tadeusza Pluzanskiego, w której są setki nazwisk tych stalinowskich patriotów z Armii Krajowej.

  Niejaki Żebrowski, takie pierdoly, że tzw nowa czerwona inteligencja została tu przywieziona na sowieckich tankach, może opowiadać pisiackiej ciemnocie. Stalin nie musiał tu nikogo przywozić, tysiące bowiem bohaterskich akowców sami się zgłosili na służbę nowemu carowi.
  Nomen omen prokuratorem, który oskarżał w sfingowanym procesie rotmistrza Pileckiego i zadał dlań bezwzględnej kary śmierci był... Niedawny oficer AK. A sędzia, który tenże wyrok nań wydał, kolega z PW, też oficer AK.
  Tradycja kapusiostwa i antypolskości i antypolskich działań, jak widać jest przez te gnidy podtrzymywana po dzień dzisiejszy.

  Pozdrawiam serdecznie
  Białoruś czyli jak PiS dba o polskie interesy
 • Pisowskie qu... y.
  Na dzień dzisiejszy PiS=NSDAP=SB OUN Bandery.
  I interesy, wyłącznie pogrobowców tych nacyjnych zbrodniarzy, morderców Polaków reprezentują. To samo odnosi się do wszystkich bez wyjątku pisowskich konfidentow i JUDASZY operujących jeszcze na neonie, których miejsce jest na gównianych niepoprawnych, ale nie tutaj.
  Najpierw PO potem PiS szkolił i nadal szkoli banderowskich zbrodniarzy mordujących własną ludność w Donbasie, ale żeby było jeszcze mało to wysyła im tam broń, amunicji i za pieniądze polskiego podatnika jeszcze leczy w Polsce rannych ukraińskich Nazistów z Donbasu.
  Białoruś czyli jak PiS dba o polskie interesy
 • @Jozio z Londynu 13:46:48
  Przestańcie pieprzyc te Brednie o tym jaka to dyktatura panuje na Białorusi, bo to tylko obnaża jak zryte macie dekle pod którymi hula wiatr.
  Może lepiej skupcie się na tym jaka wolność panuje w Australii, przy której stan wojenny Jaruzelskiego, to był Raj wolności wszelakich. Przy zamordystycznej dyktaturze, jaką panuje obecnie w krainie kangurów, to Białoruś jest Wzorem wolności ludzkich, przy którym nawet Polin wypada blado.
  https://youtu.be/O--QPNeYGOs
  Liczby na Białorusi
 • @JAM.M 11:20:21
  Poczobut to kundel Szechtera-Michnika. Ktoś kto powołuje się na jakiekolwiek ich łajdackie, zalgany teksty jest taka sam szumowin, jak i oni. Dałem jedynkę, choć ten gówniany wpis zasługuje jedyna na ZERO ABSOLUTNE.
  Wojna z Narodem?
 • Banderowski zespol
  https://www.google.com/amp/s/m.demotywatory.pl/amp/4396603
  Petro Olijnyk pseudonim „Enej”...
 • Głupi poliniaki
  A głupie, tępe i bezrozumne poliniaki skaczą, tańczą i bawią się w rytm muzyki zespołu, który swą nazwa czci i oddaje hołd jednemu z najbardziej zwyrodniałym morderców Polaków. To już dno upadku, jaki osiągnęliśmy.
  https://www.google.com/amp/s/m.demotywatory.pl/amp/4396603
  Petro Olijnyk pseudonim „Enej”...

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031