Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
79 postów 48 komentarzy

Konferencja w 70 rocznicę Operacji Wisła

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawda powstanie zwycięską z największego upadku

Brawo Pani Profesor Lucyna Kulińska! Pani Profesor to wspaniała i niezwykle odważna kobieta, człowiek honoru i jeden z nielicznych w tym kraju wykładowców akademickich głoszących z otwartą przyłbicą prawdę bez chodzenia na żadne kompromisy z łajdakami o ukraińskim ludobójstwie na Polskim Narodzie! Tym większe należą się dziś brawa Pani Profesor Kulińskiej, że powiedziała dzisiejszego dnia bardzo mało znaną Polakom prawdę, że OUN-UPA ściśle współpracowała z sowietami we wspólnej ich walce przeciwko Polsce i Narodowi Polskiemu, a nie że UPA walczyła z sowietami, bo coś takiego nigdy nie miało miejsca!

Cytuję słowa Pani Profesor:

Dr Lucyna Kulińska obala wiele funkcjonujących w obiegu publicznym mitów, również ten, że banderowcy zaciekle walczyli z sowietami. Otóż dotarła ona do dokumentów, z których wynika, że Ukraińcy współpracowali z sowietami, nie zaś z nimi walczyli.

Pierwszym Polskim historykiem i zarazem NAJWIĘKSZYM znawcą banderowskiego ludobójstwa na Kresach, który szczegółowo opisał w swoich książkach właśnie ścisłą współpracę OUN-UPA z sowietami był ś.p. Profesor Edward Prus. W dwóch wydaniach jego książki pt. OPERACJA WISŁA szczegółowo opisuje tą współpracę, a także WSPÓŁUDZIAŁ ukraińskich nacjonalistów w zbrodni polskich oficerów w Katyniu, Charkowie, Starobielsku i Miednoje. A także współpracę i wspólną walkę ramię w ramię z sowietami po 1944 roku, gdy Armia Czerwona weszła na polskie ziemie, przeciwko naszemu Narodowi i Naszemu Państwu, by oderwać cały obecny południowo-wschodni pas naszych ziem od Macierzy i przyłączenia ich do sowieckiej Ukrainy.

Są to fakty niemal zupełnie nieznane większości Polaków, a mające potwierdzenie w dokumentach, których większą część, najpierw w przejętej po 1991 roku GKBZPNP, a potem przejętych przez IPN zostało zniszczonych, a jednak mimo to duża część z tychże dokumentów ocalała pomimo starań ukraińsko-polskich fałszerzy historii z tychże instytucji, by nie pozostał po tychże dowodach żaden ślad. Pisałem o tych faktach na swoich blogach w poniższych artykułach

Współpraca OUN z sowieckim NKWD

http://kresywekrwi.neon24.pl/post/134401,wspolpraca-oun-z-sowieckim-nkwd

Ustalą Lachom (Polakom) ,,fakty’’

http://kresywekrwi.neon24.pl/post/134318,ustala-lachom-polakom-fakty

OUN – Prawdziwi agenci Kremla od Stalina do Putina

http://kresywekrwi.neon24.pl/post/134184,oun-prawdziwi-agenci-kremla-od-stalina-do-putina

O samostijną Ukrainę na Warmii, Mazurach, Pomorzu i Dolnym Śląsku

http://kresywekrwi.neon24.pl/post/134156,o-samostijna-ukraine

Zapraszam na mój blog

kresywekrwi.blogspot.com

 

Operacja "Wisła" 1947 - koniec ukraińskiego terroru - konferencja w gmachu PAST-y

Operacja "Wisła" 1947 - koniec ukraińskiego terroru - konferencja w gmachu PAST-y - 11.03.2017, Warszawa. W konferencji udział wzięli: Lucyna Kulińska, Czesław Partacz, Andrzej Zapałowski, Bogusław Kuźniar i Artur Brożyniak.

 

https://www.youtube.com/watch?v=omr5C_9U2es

 

11.03.2017 VIII Miesięcznica Wołyńska - na Skwerze Wołyńskim w Warszawie

https://www.youtube.com/watch?v=daZILKSDdds

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TAGI