Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
261 postów 341 komentarzy

Sekta wyznawców trzeciej siły

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Prostym krokiem odważnej jednostki jest nie branie udziału w kłamstwie. Jedno słowo prawdy przeważa szale świata!" - Aleksander Sołżenicyn

Ludzie czasami potykają się o prawdę. Ale większość z nich podnosi się na nogi i pospiesznie oddala, jakby nic się nigdy nie stało. - Winston Churchill

 

 

Dzisiejsze aktualności dnia w Radiu Maryja. Znakomite wystąpienie profesora Włodzimierza Osadczego z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Bez ogródek, po imieniu nazwał oszołomów z PiSu sektą wyznawców trzeciej siły. Zbiorowiskiem całkowicie irracjonalnych osobników, przylepiających obelżywe łatki i stygmatyzujących każdego, kto ośmieli się mieć odmienne zdanie od tych panów, na temat stosunków Polsko -Ukraińskich. Profesor Włodzimierz Osadczy w znakomity sposób omawia i obnaża główne ,,prawdy wiary i dogmaty religijne'' tej sekty, takie jak rzekome rosyjskie sprawstwo wszystkich dotychczasowych profanacji polskich miejsc pamięci na Ukrainie, ataków na polski konsulat we Lwowie i polską ambasadę w Kijowie oraz najnowszy atak na konsulat w Łucku na Wołyniu. Profesor Osadczy rozprawia się również w prosty sposób z jednym z fundamentalnych dogmatów wiary, tych antypolskich, fanatycznych sekciarzy z najwyższych szczebli władzy, kreatorów ,,naszej'' rzeczywistości pod których panowaniem obecnie żyjemy. Określając wszystkie te brednie, głoszone przez tych farmazonów mianem bezwzględnego totalitaryzmu w myśleniu! Ludzie ci to bezwzględni, rządni ślepego posłuszeństwa zamordyści, nie wahający się rzucić nawet najpodlejszego oskarżenia pod adresem każdego, kto nie zgadza się z ich narracją wydarzeń, a tym samym staje się w ich oczach i osądzie wspólnikiem istniejących jedynie w ich chorych umysłach, naszych ,,wrogów’’ w rzekomej toczącej się wojnie hybrydowej, która jak to ukazuje Pan Profesor Osadczy rozgrywa się wyłącznie w ich własnych głowach i poza czczym wymysłem, istniejącym także jedynie w ich chorej wyobraźni, nie dzieje się jednak w realnej rzeczywistości.

 

Serdecznie polecam każdemu odsłuchanie tej kilkuminutowej wypowiedzi Pana Profesora Włodzimierza Osadczego z KUL-u, albowiem jest to jeden z nielicznych już głosów rozsądku i trzeźwego spojrzenia i analizy obecnej rzeczywistości wśród większości już niestety grona, idącego na łatwiznę i tak zwany święty spokój środowisko uniwersyteckich i akademickich profesorów i wykładowców. Tym większy szacunek dla Pana Profesora Włodzimierza Osadczego, jako tego, z coraz mniej licznego grona środowisk intelektualnych przedkładających prawdę nad uległość i łatwiznę wobec swoich zwierzchników i ,,miłościwie'' nam panujących.

 

Napięta sytuacja polsko-ukraińska 30 marca 2017 13:30/w Aktualności dnia, Audio, Multimedia Prof. Włodzimierz Osadczy, historyk / Radio Maryja

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/audio/napieta-sytuacja-polsko-ukrainska/

KOMENTARZE

 • @Autor
  Widać , kto nie odrobił lekcji historii . : http://geopolityka.net/roman-dmowski-kwestia-ukrainska-cz-7/
 • Autor:))
  ...teraz pytanie kiedy Tate Dyrechtor za to trafi na dywanik u Prezesa...:))pozdr
 • Imigranci podobny problem...
  „JEŚLI NIE ZAINTERESUJESZ SIĘ SPRAWAMI SWOJEGO RZĄDU, TO BĘDZIESZ SKAZANY NA ŻYCIE POD RZĄDAMI GŁUPKÓW” – PLATO
  Przekaz lekarki w Niemczech dla świata

  „Wczoraj w szpitalu mieliśmy spotkanie o tym jak tutaj i w innych monachijskich szpitalach sytuacja jest niezadowalająca. Kliniki nie mogą sobie poradzić z liczbą wypadków medycznych wśród imigrantów.

  Wielu muzułmanów nie chce by pomagał im żeński personel medyczny, i my kobiety teraz odmawiamy chodzenia wśród imigrantów!

  Relacje między personelem i imigrantami przechodzą ze złych na gorsze. Od ostatniego weekendu migrantom idącym do szpitali muszą towarzyszyć jednostki K-9.

  Wielu imigrantów ma AIDS, syfilis i prątkującą gruźlicę i wiele innych egzotycznych chorób które my w Europie nie wiemy jak leczyć.

  Jeśli dostaną receptę do apteki, to nagle dowiadują się, że muszą płacić gotówką. To prowadzi do niewyobrażalnych wybuchów, zwłaszcza kiedy to są leki dla dzieci. Zostawiają dzieci z personelem apteki ze słowami: Więc leczcie je tutaj sami!

  Dlatego policja nie tylko chroni kliniki i szpitale, ale też duże apteki.

  Otwarcie pytamy gdzie są ci którzy witali imigrantów przed kamerami TV z plakatami na dworcach kolejowych? Tak, w tej chwili granicę zamknięto, ale milion ich już tu jest i na pewno nie będziemy mogli się ich pozbyć.

  Do tej pory bezrobotnych w Niemczech było 2.2 mln. Teraz jest co najmniej 3.5 mln. Większość z tych ludzi absolutnie nie nadaje się do pracy. Tylko małe minimum z nich ma jakiekolwiek wykształcenie. Co więcej, ich kobiety zwykle nie pracują w ogóle. Według mnie 1 na 10 jest w ciąży. Setki tysięcy ich przyniosły ze sobą niemowlęta i dzieci w wieku poniżej 6 lat, wiele wychudzonych i potrzebujących pomocy. Jeśli to będzie trwało nadal i Niemcy znowu otworzą swoje granice, to wracam do domu do Republiki Czeskiej. Nikt nie może mnie tu zatrzymać w tej sytuacji, nawet nie za pensję dwa razy wyższą niż w moim kraju.

  Przyjechałam żeby pracować do Niemiec, a nie do Afryki czy na Bliski Wschód!

  Nawet profesor, ordynator naszego oddziału powiedział nam jak smutno mu jest kiedy widzi sprzątaczkę, która sprzątała codziennie przez wiele lat za 800 euro, a potem napotyka tłum młodych mężczyzn na korytarzach, którzy tylko czekają z wyciągniętymi rękami, czekają na wszystko za darmo, a kiedy nie dostaną dostają szału.

  Naprawdę to mi jest niepotrzebne! Obawiam się, że kiedy wrócę do kraju, to w pewnej chwili to samo będzie w Republice Czeskiej. Jeśli Niemcy z ich systemami nie mogą sobie poradzić, to gwarantuję, w moim kraju będzie całkowity chaos…

  Wybitni inżynierowie, lekarze …

  Kobiety i dzieci w potrzebie.

  Wy którzy nie macie kontaktu z tymi ludźmi, nie macie żadnego pojęcia jakimi ci ludzie są źle zachowującymi się desperados, i jak muzułmanie zachowują się jakby byli lepsi od naszego personelu w kwestii ich religii.

  Teraz personel lokalnego szpitala nie choruje na choroby które oni tu przynieśli, ale z tak wielu setkami pacjentów każdego dnia to tylko kwestia czasu.

  W szpitalu nad Renem imigranci zaatakowali nożami personel, kiedy przekazali 8-miesięczne niemowlę na progu śmierci, które ciągnęli przez połowę Europy przez 3 miesiące. Dziecko zmarło 2 dni później, pomimo najlepszej opieki w jednym z najlepszych klinik pediatrycznych w Niemczech. Pediatra musiał przejść operację i 2 pielęgniarki odzyskują zdrowie w ICU. Nikogo nie ukarano.

  Lokalna prasa ma zakaz pisania o tym, więc możemy tylko informować was drogą emailową. Co stałoby się z Niemcem, gdyby on dźgnął lekarza i pielęgniarki nożem? Albo gdyby wylał swój skażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki i tym samym zagroził jej infekcją? Co najmniej poszedłby prosto do więzienia, a później do sądu. Do tej pory tym ludziom nic się nie stało.

  I dlatego pytam: Gdzie są ci wszyscy witający i przyjmujący z dworców kolejowych? Siedzą sobie w domu, cieszą się nieskomplikowanym, bezpiecznym życiem. Gdyby to zależało ode mnie, ściągnęłabym tych wszystkich witających i sprowadziłabym ich tutaj do naszych szpitali na izby przyjęć jako pomocników! Później do jednego z budynków zajmowanych przez imigrantów, żeby naprawdę zajmowali się nimi sami, bez uzbrojonej policji i psów policyjnych, którzy, to przykre, są w każdym szpitalu w Bawarii”.

  Czy ta „sytuacja” przychodzi do naszego kraju?

  „JEŚLI NIE ZAINTERESUJESZ SIĘ SPRAWAMI SWOJEGO RZĄDU, TO BĘDZIESZ SKAZANY NA ŻYCIE POD RZĄDAMI GŁUPKÓW” – PLATO

  Tłum. Ola Gordon ze strony alexjones.pl  Źródło: Wolna Polska

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031