Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
240 postów 268 komentarzy

Dobra zmiana - zniszczyć polskich rolników +

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wojna totalna przeciwko polskim rolnikom

Te rządy i to zarówno z czasów panowania PO, jak i obecnie PiS, niczym nie różnią się, a w pewnych aspektach dotyczących antypolskości dzaiłań jednych i drugich, są dosłownie kalką rządów hitlerowskich w okupowanej Polsce, choć przez samych rolników poddanych obecnie likwidacji w imię ochrony interesów globalnych, ponadnarodowych korporacji, określane są nawet jeszcze gorszymi od tamtych. Dziś  żadna partyzantka nie utrzymała by się nawet przez jeden dzień w lasach, bo sami rolnicy są przeznaczeni do totalnej anihilacji. A jak wiadomo, ta mogła utrzymać się i przetrwać wyłącznie dzięki pomocy miejscowej ludności, której większość stanowili właśnie rolnicy. To po hitlerowskim planie zagłady słowian - ,,General plan ost'', kolejny etap, tym razem wojna totalna, wojna ostateczna na wyniszczenie całego polskiego narodu, który bez polskiego rolnictwa nie będzie miał już żadnych szans na fizyczne przetrwanie.

Polska zaatakowana bronią biologiczną (Rozsyłajcie póki nie usuną)

wolna-polska.pl/wiadomosci/polska-zaatakowana-bronia-biologiczna-rozsylajcie-poki-nie-usuna-2018-07

Mordowanie chłopskich świń

https://www.youtube.com/watch?v=t4r9IaWDJ50

Utylizacja 300 sztuk zdrowych świń w Bukowicach Kolonii

https://www.youtube.com/watch?v=Ye5URUlrAqg

Więzienie

https://www.youtube.com/watch?v=-fathrIpYm4

A tak się rozprzestrzenia ASF. Dziki dosłownie spadają z nieba

https://www.lublin112.pl/zarazone-asf-dziki-spadaja-nieba-majace-byc-dowodem-zdjecie-budzi-powazne-watpliwosci/#close_info_content

 

Swinski.interes.(2009).lektor

https://www.youtube.com/watch?v=WxeTnNhY-UI

KOMENTARZE

 • Michał Kołodziejczyk.
  https://twitter.com/adam__koziel/status/1014970467554332672


  https://youtu.be/cgZjP8F9100

  http://www.hay16.com/videocgZjP8F9100/rolnicy-id-po-swoje-quotdamy-zmiany-ministraquot-micha-koodziejczak-z-unii-warzywno-ziemniaczanej-watch.html
 • @trojanka 16:32:23
  W związku z tym, że pewne fragmenty dotychczasowych wykrzykiwań wiecowych Michała Kołodziejczaka wzbudzały moje zaniepokojenie postanowiłem u źródła sprawdzić kto zacz ów" trybun ludowy". Dlatego udałem się dzisiaj na zjazd rolników we wsi Obrzeżyn gmina Błaszki. I z tego co uslyszałem oraz na podstawie zachowań Kołodziejczaka z przekonaniem stwierdzam, że to marionetka okupantów dążących do likwidacji polskich rodzinnych gospodarstw chłopskich.
  Po skundlonych, skompromitowanych, sprzedajnych pajacach jak Janowski, Kuropatwiński, Mojzesowicz, Chruścikowski, Kosmal, Chałasowa, Sł.Izdebski i inni przyszedł czas na kolejną marionetkę dla zmanipulowania grożącej wybuchem rewolty na wsi- Michała Kołodziejczaka, przygotowanego młokosa, który ma zbałamucić i kontrolować w większości młodych, zdesperowanych i zrewoltowanych rolników.
  Wkrótce pełniejsza ocena tzw. kontrolowanych protestów " pod przywództwem" Michała Kołodziejczaka.
 • @stanislav 21:15:32
  No ciekawe co z tego wyniknie.
  Kołodziejczak i jego ojciec i brat ,też maja gospodarstwa obok jego.
  Czy współpraca z niszczycielami Polski mu coś da,czy daje???
 • @stanislav 21:15:32
  http://krytykapolityczna.pl/kraj/michal-kolodziejczak-rolnicy-protest/
 • @trojanka 21:59:18
  Ta marionetka, którą okrągłostołowcy kreują na "przywódcę rewolty chłopskiej" wyrosłej wokół tak politycznej kwestii jak produkcja i handel płodami rolnymi i żywnością, stanowiącej czynnik strategiczny i podstawę suwerenności i bezpieczeństwa państwa - kolejny raz powtarza, że nie będzie zajmował się ...polityką?! Pieprzy jak wczesny Wałęsa, że nie chodzi mu o zmianę systemu, tylko o jego doskonalenie?! Czyżby chodziło mu o doskonalenie wyzysku i eksploatacji polskiej gospodarki przez okupantów?!
 • @trojanka 21:59:18
  Upatrywanie w młodym, cynicznym do granic żydowskim aktywiście, Janie Śpiwaku, obrońcy uciśnionych lokatorów i " prawomocnych właścicieli nieruchomości warszawskich", to wiele mówiący trop w kierunku mocodawców lub " opiekunów politycznych" Michała Kolodziejczaka.
 • Autorze
  Minister Ardanowski: Rolnicy którzy nie mogą zabezpieczyć gospodarstw przed ASF, powinni zrezygnować z hodowli świń.
  [ Dlatego niezależnie od tego, czy moim kolegom rolnikom - a jestem rolnikiem, jeszcze raz powtórzę - to się podoba czy nie, ja muszę mówić prosto, co muszą robić. Muszą zabezpieczyć swoje gospodarstwa przed możliwością zawleczenia choroby z zewnątrz przez zwierzęta, przez brudne buty, przez brudne ubranie, przez ptaki, które mogą do budynku wchodzić. Jeżeli nie są w stanie tego swojego budynku, w którym trzymają świnie odizolować od świata, to niech lepiej zrezygnują z tej produkcji]


  https://wpolityce.pl/polityka/406938-ardanowski-rolnicy-musza-zabezpieczyc-gospodarstwa


  Ps..ASF to wymysł kogoś komu na tym zależy! Wielkim właścicielom chlewni zagranicznej konkurencji? No to rolnicy już wiecie czyje interesy reprezentuje ten typ. Amerykańsko-syjonistyczne chlewnie takie jak Smithfield Foods zacierają ręce z radości. Jasne panie Ardanowski, rolniku zajmij się strzyżeniem psów. Ile było paniki bo ptasia grypa! Wybijano łabędzie! Panika ze szczepionkami! A może to miliardy dolarów koncernów farmaceutycznych? Bo tak nagle ptasia grypa zniknęła? A pojawiło się ASF? Ludzie myślcie! Była ptasia grypa(?) - utylizowano miliony ptaków, choroba wściekłych krów(?) - zlikwidowano pogłowie krów, głównie w Anglii, teraz ASF(?) - by wykończyć polskiego rolnika. Co szatani jeszcze wymyślą? Boże ulituj się nad Polską !!! Wybijają resztki tradycyjnych świń, bo wchodzi hodowla mutantów, tak jak w całej UE.
 • Co się działo na Haiti?
  "w latach 1978-1982 doszło do masowej rzezi kreolskiej odmiany świń, po tym jak agencja wdrożyła program walki z "świńską grypą" (jak się później okazało, oparty na sfałszowanych badaniach). W rzeczywistości chodziło o zlikwidowanie konkurencji dla hodowców świń w USA. Administracja amerykańska wydała na operację 30 milionów dolarów, które miały iść na odszkodowania dla rolników (pieniądze jednak przechwyciły skorumpowane władze). Likwidacja populacji świń spowodowała ogromne problemy żywnościowe."

  https://cia.media.pl/jak_zamordowano_haitanski_ryz
 • @Pedant 11:27:05
  Semita Ardanowski to arogancki typ. Kolejny krok w likwidacji polskiego rolnictwa. Zniszczyć małe, zdepopulować wieś i otworzyć furtkę dla kolesi tego semickiego ministra. Tu jest Polska, jeszcze, a nie Polin. W Polsce mają być gospodarstwa rodzinne, a nie farmy. Ktoś wymyślił ASF tak jak ptasią grypę czy chorobę wściekłych krów! Kto? I dlaczego? Kto się za tym kryje to zostawiam wam do zgadnięcia! Wkrótce ASF zniknie a pojawi się jakaś inna choroba! Idę o zakład?! Nie ma żadnego ASF! Poza tym mięso po przetworzeniu nadaje się do spożycia! Ludzie, pobudka! Wiedza nie boli!
 • @kula Lis 67 11:31:44
  "tego semickiego ministra"

  Naprawdę to nie Żydzi są za takie rzeczy odpowiedzalini. Żydów się znajdzie po obu stronach.

  Wybieranie Żydów czy Rosjan jako odpowiedzalnych za wszelkie zło na świecie jest głupie i szkodliwe.
 • @trojanka 16:32:23
  To nie jest teoria spiskowa. Szalom! Czyżby komunikował zadanie wygaszania produkcji wieprzowiny? Jak wiadomo właściciele Polin nie jedzą wieprzowiny bo nie kosher. Futerkowym też dokręcą śrubę. Coś się dzieje.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

TAGI