Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
263 posty 368 komentarzy

Pytanie do cenzorów neonka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Naszymi ustami wciąż zaprzeczamy temu, co czynimy naszymi rękami - Arnold Joseph Toynbee, przewodniczący Brytyjskiego, Królewskiego Instytutu Spraw Zagranicznych

Wczoraj rano opublikowałem artykuł Pana Wiesława Liźniewicza zatytułowany AUTORYTETY

http://kresywekrwi.neon24.pl/post/150204,wieslaw-lizniewicz-autorytety

Artykuł ten przetrwał w poczekalni głównej strony neonka zaledwie kilkanaście minut, po czym zniknął z niej bez śladu i jest dostępny tylko na moim blogu. Mam w związku z tym pytanie do cenzorów portalu, a mianowicie, co spowodowało waszą tak nagłą i błyskawiczną wręcz interwencję, by tekst ten usunąć w taki sposób, by nie był on widoczny dla wszystkich czytelników? Panowie, skąd ta nagła nerwowość i ekspresowa wręcz reakcja? Czyżby spowodowana interwencją sił wyższych w postaci oficerów prowadzących, by zbyt wielka liczba ludzi, nie dowiedziała się kim jest ten cały ,,niezłomny rycerz'', poświęcający się w pocie czoła od prawie 30 lat trwania III RP i ostatnio narażający ponoć nawet swoje bezcenne życie dla dobra, rzecz jasna nas wszystkich, czyli starego, bezczelnego łgarza, mitomana, oszczercy i santo subito swoich naiwnych, bezmyślnych wyznawców, czyli niejakiego Stanisława Michalkiewicza.

Artykuł Wiesława Liźniewicza, jak również artykuły kilku innych autorów, które ukazały się w internecie, jak też wiele nagrań z youtube'a, ukazujących dokładną analizę działań zarówno tego pana, jak oraz  najnowszej wydmuszki wiadomych sił, o nazwie KONFEDERACJA, obnażyły do cna, czym jest to najnowsze, wystrugane z bana dziecko służb, powołane do życia, tak jak wszystkie poprzednie tego rodzaju twory, czyli do skanalizowania społecznego niezadowolenia i skierowania go w porządanym przez siebie kierunku. To samo uprawiają różne rzekome ,,patriotyczne'' telewizje jak w realu24.tv i tzw media narodowe, a ludzie dają się na to nabierać jak dzieci. No cóż, jak zauważył tocelnie  już jakiś czas temu sam klasyk, będący obecnie prezesem misyjnej telewizji: Ciemny lud kupi wszytko. I trzeba mu przyznać, że nie pomylił się w tym swoim stwierdzeniu w niczym.

KOMENTARZE

 • @autor
  Tekst jest dostępny. Znajduje się bowiem w zakładce "Co piszą inni", po prawej stronie, tyle że niżej.
 • Witam i pozdrawiam,
  Od dłuższego czasu jestem wiernym Pana czytelnikiem i mam zamiar takim pozostać :)

  Wpis nie zniknął i jak pisze w komentarzu kol. Lipao45, jest w zakładce "Co piszą inni".

  Tekst p. Liźniewicza czytałem u niego na blogu (ktoś mi podesłał) i rzeczywiście cała sprawa wokół nagłego wykupu mieszkania mistrza Stanisława pozostawiła u mnie niesmak (jak trafnie zauważa autor, bez dowodu, bez podania kwoty - równie dobrze mógł to być test psychologiczny na czytelnikach i słuchaczach; co więcej, dziwić może, że mistrz przez lata nie wykupił mieszkania i nagle pojawiła się sraczka - w jegoprzypadku pomogli wierni czytelnicy i słuchacze, ale przecięty czlowiek wylecialby na twarz no i teraz mozna rzec, że mistrz Stanisław się uratował, ale tylko dzięki znajomościom, które na styku polityki z gospodarką prowadzą do "kapitalizmu kompradorskiego")

  Inne zarzuty wobec SM uważam za chybione albo przynajmniej dęte.
  ponadto nie uważam Konfederacji za wystrugane z banana dziecko służb.
  Jest pewne, ze słuzby prowadzą rozpoznanie każdej siły politycznej, służby stworzyły nie tylko PO, ale i Nowoczesną pana Rysia i wagonosceptyków zawodowego pederasty Biedronia, a i w poprzednich wyborach nikt takiego Kukiza nie zostawilby samopas.
  nie uważam natomiats, żeby Konfederacja była tych służb wydmuszką - raczej nie, co widac po atakach na nich z każdej strony, rozbijaniem,przemilczaniem itd - wydmuszka miałaby w sondażach TVP minimum 9 procent- tak myślę

  Ale to są tylko moje prywatne osądy.

  Serdecznie pozdrawiam
 • odnośnie internetowych telewizji pisze Pan
  To samo uprawiają różne rzekome ,,patriotyczne'' telewizje jak w realu24.tv i tzw media narodowe

  - to są w sumie moje dwie ulubione staje internetowe, choć słucham tylko kilku wybranych programów czy zaproszonych gości

  - Krzysztofa Karonia
  - amb. Krzysztofa Balińskiego
  - dr. Wojciecha Szewko
  - siostrę Michaelę Pawlik OP
  - dr Leszka Sykulskiego

  itd itd - nie za bardzo rozumiem, gdzie jest tu manipulowanie czy kanalizowanie moich emocji

  Z innych polecam Pitu-Pitu red. "Kameleona" Otoke-Frackowiaka

  pozdr
 • @Autor
  A może gosciu przedstawisz jakieś dowody na rzucane paszkwile na Konfederację czy niezależne TV..Inaczej jesteś tylko zwykłym oszczercą i pieniaczem
 • @matterhorn 14:36:34
  myślę, że wszyscy gramy w jednej drużynie więc nie ma co się obrażać.
  Autorowi chodziło o przytoczony u siebie tekst Wiesława Liźniewicza, do którego ustosunkowałem się w pierwszym komentarzu.

  Jak pisałem, sprawa nagłego wykupu mieszkania przez SM wywołała u mnie niesmak, ale pozostałe zarzuty wobec SM uważam za dęte i nieprawdziwe.

  Osobiście popieram Konfederację i dlatego takmnie wkurzył jeden z pseudo-ekspertów

  https://macgregor.neon24.pl/post/150215,ekspert-od-siania-defetyzmu

  myślę, iż w ferworze wyborczym zapominamy, ze ludzie sa ludzmi, mylą się, błądzą a czasem mogą miec rózne opinie.

  Np. ubolewam nad fochami pani Godek, pana Marka Jurka uwazam, za poczciwinę, ale w polityce raczej nie chciałbym miec z nim żadnej spólki.
  nie przeszkadza mi też ani dr Czerniak z jego stażem w ZOMO ani gen. Tadeusz Wilecki - lepsi są od starego a durnego jak but pezetpeerowca dr Targalskiego

  pozdr
 • Komentarz umieściłam również pod cytowanym przez Pana artykułem "Autorytety".
  Jacek Boki
  "Co piszą inni" jest takim kącikiem wymyślonym przez pewne osoby z Administracji (osoby te niby odeszły ale nie całkowicie :)) posiadającym cechy lamusa, inaczej mówiąc graciarni, gdzie czytelnik nie zagląda. Jest to bardzo głupi pomysł i uważam, że ta rubryka powinna przestać istnieć. Czytający z przyzwyczajenia spogląda na pierwsze kilka pozycji od góry prawej kolumny i na tym się jego ciekawość kończy.

  Artykuł przedstawiony przez Pana doskonale ukazuje hipokryzję Michalkiewicza i tzw. Konfederacji. „Istnieją tylko dwie partie w Polsce: partia polska i partia antypolska” Ja Konfederatów, ich liberalnych ideologów, a tym bardziej konfederackich naganiaczy, za patriotów nie uważam.

  Pozdrawiam.
 • @AgnieszkaS 18:02:02
  A ja się uważam za patriotę :(
  Myślę, że potrzebny jest ciut większy margines

  pozdr
 • @MacGregor 18:04:22
  "A ja się uważam za patriotę :("

  :))

  Nie wątpię.

  Kiedyś Pan się obudzi z konfederakiego snu- pewnego chłodnego poranka... Może być bardzo nieprzyjemnie. Już teraz trzeba sobie przygotować wełniany kocyk.

  Pozdrawiam.
 • @AgnieszkaS 18:13:36
  "Kiedyś Pan się obudzi z konfederakiego snu- pewnego chłodnego poranka... Może być bardzo nieprzyjemnie"

  Nie znam McGregor'a ale być może przynajmniej obudzi się w SWOJEJ OJCZYŹNIE a nie jako popychadło/robol na emigracji zarobkowej
 • @Hades 20:45:40
  "Nie znam McGregor'a ale być może przynajmniej obudzi się w SWOJEJ OJCZYŹNIE a nie jako popychadło/robol na emigracji zarobkowej"

  Wiele osób Pan nie zna, ale nie przeszkadza to Panu na temat tych osób w uwłaczający sposób się wypowiadać. Proszę przemyśleć swoje wypowiedzi.
 • @
  Coś mi się wydaje że swoim artykułem trafił pan w czuły punkt nowego Neonu czyli "pis musi wygrać" i stąd te komentarze i inne perturbacje.
 • @lipao45 12:41:23
  @autor
  Tekst jest dostępny. Znajduje się bowiem w zakładce "Co piszą inni", po prawej stronie, tyle że niżej.

  Umieszczenie go w ciągu 15 minut po publikacji w ZSYPIE NA ŚMIECI, to żadna dostępność. A podpieranie się usprawiedliwieniem, że to tekst z rodzaju, że to napisali inni jest niepoważne, a wręcz groteskowe. Aż dziw bierze, że artykuł dr. Kękusia opublikowany przez blogerkę ewinię, nie trafił do tego samego zsypu, a dotarł nawet na 1 miejsce artykułu dnia. To chyba jakieś niedopatrzenie cenzora :-)

  Inne zarzuty wobec Michalkiewicza nie są wcale bynajmniej chybione. Maski opadły czym jest ta cała za przeproszeniem ,,Konfederacja, stworzona przez stare Kiejkuty przed którymi ostrzega nas nieustannie nasz bohaterski pięknoduch, gdy doktor Czerniak, który ęcej głosów spośród wszystkich członków tzw. Konfedracji w czasie wyborów do PE, ponad 13 tysięcy, ujawniając po nazwisku, kto z szeregów PiS umoczony jest po czubek głowy w aferze SKOK Wołomin, którego to tematu jak ognia unikają niezłomni bohaterowie tacy jak Sumliński, Gadowski i reszta tej ferajny. Członkowie stowarzyszenia Św. Michała, którzy tą aferę nagłośnili mają zakaz wstępu do takich niezłomnych mediów, niezależnych i niepokornych, a jakże, jak wizraelu24 i mendiów narodowych. A gdy doktor Czerniak bez ogródek powiedział parę słów prawdy na temat pewnego amerykańskiego koncernu farmaceutycznego, którego stypendystką jest studiująca w USA córka naszego bohaterskiego barona Munchausena czyli Stasia, wtedy nie było już zlituj się i doktor Hubert Czerniak został po bandzie zaatakowany przez Patlewicza, Michalkiewicza i mendia narodowe jako wraży ZOMOWIEC! I nie było ważne, że dotąd był ich konfederackim ponoć bratem, jak mówi o konfederatach stary syjonista rabin Braun, tylko od tego dnia był już tylko zomowcem.

  Kłamstwo to zaczęło od tego dnia, powtarzane według goebbelsowskiej metody przez 24 godziny na dobę stało się obowiązującą prawdą, choć nie był żadnym zomowcem tylko zawodnikiem klubu piłki siatkowej, który podlegał pod MSW. W PRL były dwa tego rodzaju zrzeszenia pod które podlegały kluby wojskowe jak Legia Warszawa czy Śląsk Wrocław, które były klubami wojskowymi czyli MONowskimi, i tzw kluby Gwardyjskie jak Gwardia Warszawa podlegającwe pod MSW! Zawodnicy jednych klubów byli z automatu podoficerami i oficerami LWP, jak Kazimierz Deyna, miał stopień kapitana LWP, choć służby wojskowej nie widział na oczy. To samo dotyczyło zawodników klubów tzw. MILICYJNYCH. Taki Dariusz Dziekanowski, dziś szef wyszkolenia PZPN był według logiki Patlewiczów i Michalkiewiczów milicjantem vulgo zomowcem bo grał w milicyjnej Gwardii Warszawa!
  Gdy to ujawniono rura Braunom i spółce, którzy brali w tej nagonce na dr. Czerniaka udział wymiękła i dziś już nie chcą mieć z tym nic wspólnego, tacy z nich mołojcy.

  Czy Konfederacja jest nadal zamilczana w mediach tzw. głównego ścieku? Bynajmniej! Nagle od dwóch tygodni odmieniana jest w nich przez wszystkie przypadki. Wczoraj rano w rządowym radio 24, które mówi o Konfederacji bez przerwy już od dwóch tygodni usłyszałem, że według prognoz wszystkich sondażowni Konfederacja ma pewne wejście do Sejmu i będzie... KOALICJANTEM PiS!!! Tak więc namaszczenie zostało już dokonane. Wystarczyło tylko spełnić pewne warunki, takie jak uwalenie nieprzejednanego Czerniaka, wywalenie Kaji Godek i kilku innych niewygodnych dla systemu ludzi i Konfederacja jest już super, miód malinka, do rany przyłóż.

  Takich kwiatków jest zresztą więcej.
  Rebe Braun promuje też od kilku lat człowieka o nazwisku Tomasz Gryguć, rżnąc głupa, że to wspaniały patriota i odwieczny opozycjonista. Nie wspomni przy tym nawet słowem głupiej gawiedzi, że ten niezłomny był dyretkorem programowym, odpowiedzialnym za propagandę 29 kanałów TV Polsat, oraz, że to ten sam Pan Nikt przez 7 lat był szefem public relations samego Słońca Peru czyli Donalda T, dla którego potem wymyślił osobiście Igora Ostachowicza, którym przez lata sterował z tylnego siedzenia. Dziś zas robi za poświęcającego się dla nas bez wytchnienia przejętego Polską i Polakami niezłomnego patriotę.

  A wracając do Konfederacji, tak pisał mi na kilka dni przed majpowymi wyborami do PE mój znajomy z Warszawy, któremu rabin Braun napisał kiedś nawet wstęp do jednej z jego książek, a kiedy potem zorientował się z kim ma naprawdę do czynienia, podziękował mu za uwagę. A oto te słowa dotyczące hucpiarzy z Konfederacji:

  Ale metody, o których pisze autor, są stosowane od zawsze, więc nie widzę w tym nic szczególnego, poza tym, że w ostatnich czasach walenie w żydów zrobiło się u nas (Konfederacja i ludzie związani z tym obozem) popularne, uważam że to rodzaj teatru dla gawiedzi, który ta koalicja z premedytacją odgrywa, żerując na coraz większym wkurzeniu ludzi. Wkurzeniu, które zresztą sami nakręcają od kilku miesięcy. Sugerowałbym zachowanie dystansu (przy całkowicie poważnym traktowaniu zagrożenia, jakim są żydowskie uroszczenia finansowe itp.) i nie wciąganie się w ich gierki.

  A co do właścicieli tzw wrealu24.tv, to tutaj też są piękne kwiatki. Udziałowcami tej niezłomnej stacji jest właściciel portalu niezależna.pl i Frondy. A jak dziś usłyszałem od pewnego człowieka, donatorem jest nawet sam J. Daniels. Prawdziwy chichot historii.

  Pozdrawiam serdecznie
 • @AgnieszkaS 20:57:30
  Są przemyślane tylko w pewnym stopniu ponieważ piszę co myślę a nie myślę co piszę co jest głownie domeną kłamców i manipulatorów
 • @AgnieszkaS 20:57:30 @HADES
  Wcale się nie obrażam - wolałbym byc w Polsce niz na przysłowiowym zmywaku :)
  czasami niestety życie nie układa się wg naszej woli

  pozdrawiam
 • @AgnieszkaS 20:57:30
  "Proszę przemyśleć swoje wypowiedzi"

  A ja poproszę jeszcze o odpowiedź i w tym temacie:

  https://spiritolibero.neon24.pl/post/150191,ryszardzie-w-co-ty-grasz
 • @Jacek Boki 21:14:12
  Grzegorz Braun akurat chyba nie atakował dr Czerniaka, przeciwnie, był atakowany za rozmowy z panem doktorem

  pozdr
 • @Jacek Boki 21:14:12
  Nie pełniłem wczoraj dyżuru, ani nie przesunąłem tam artykułu. Tylko Poinformowalem, gdzie się znajduje.
 • @Jacek Boki 21:14:12
  Panie Jacku nie aż tak dawno temu była na ten temat otwarta dyskusja co jest notką autora a co tylko cudzą wklejką i z tego co pamiętam mniej więcej ustalono że jeśli komentarz własny jest krótszy niż cudza notka to będzie lądowała w zakładce CO PISZA INNI
  To było tuż przed powstaniem tej zakładki gdy była już w fazie roboczej

  Ci którzy wiedzą i chcą bez problemu ją odnajdą - tak jak i LOCH który jest jeszcze niżej (w Lochu)
 • @ Ryszard Opara
  Znikoma ilość przykładów twórczości tow. Ruszkiewicza:

  „panie Opara, Ja nigdzie się nie wybieram :)
  To już lepiej jakby pan stąd zniknął (czego życzy sobie ok. 95% użytkowników portalu)” - Jarek Ruszkiewicz SL 19.10.2015 00:32:02

  „A kiedy mnie oparo zbanujesz? Dzisiaj czy jutro?
  Powodzenia :)))))))))))))))” - Jarek Ruszkiewicz SL 19.10.2015 00:40:59

  „Ciebie w ogóle tu nie powinno być. Masz podobny charakter jak dupek z Gdyni (Kamiński)” - Jarek Ruszkiewicz SL 13.07.2017 12:25:20

  „Ty sobie Ruszkiewiczem żydowski gnojku gęby nie wycieraj.” - Jarek Ruszkiewicz SL 30.09.2017 10:09:37

  „Za takie coś to masz u mnie po ryju, chazarski świrze. Zwykły anonimowy, żydowski obsikywacz nogawek.” - Jarek Ruszkiewicz SL 09.10.2017 17:07:51

  „Jeśli jeszcze raz wyskoczysz na kogoś z morda to dołożę wszelkich starań żeby cię tu nie było. 
  Zrozumiał piesek?” - Jarek Ruszkiewicz SL 28.10.2018 22:31:10

  „Chamow szukaj w rodzinie. Najszybciej znajdziesz w lustrze.” - Jarek Ruszkiewicz SL 29.11.2018 18:05:32

  „Maly, zakompleksiony człowieczku” - Jarek Ruszkiewicz SL 

  „Ciebie Zdzisiu za chamstwo banowałem. Nigdy "za poglądy" bo ty zwykła menda żydowska jesteś. Przytul się teraz do Agnieszki S. To twoja rasa.” - Jarek Ruszkiewicz SL 19.07.2019 01:34:26

  „Oprócz tego że jesteś pustak to jeszcze idiota.” - Jarek Ruszkiewicz SL 13.08.2019 16:40:17

  „No proszę, kwiat śmietnika się zebrał. Idiota i złodziej mitoman.” - Jarek Ruszkiewicz SL 14.08.2019 08:52:32

  „Nie zwracaj na tego dupka uwagi. On kopiuje (kradnie) takie komentarze ze stron religijnych i udaje że to są jego "przemyślenia". To jest zwykły śmieć internetowy. Złodziej po prostu. - Jarek Ruszkiewicz SL 14.08.2019 12:25:58

  „I co jeszcze wymyślisz złodzieju?” - Jarek Ruszkiewicz SL 14.08.2019 09:10:12

  Uprzejmie proszę o wykopanie tego chama. Raz i na zawsze!
 • @Zdzich 00:18:43
  To blog Jacka Bokiego a Ty oszołomie tutaj jęczysz do kogoś innego
  Nie umiesz odnaleźć nicku i napisać PW tylko ryczysz jak skończony de.il w cudzym wątku?
  Bujaj się cieciu i nie zaśmiecaj człowiekowi tematu swoim żalnymi spamami
 • @Hades 18:54:09
  A kim Pan jest, że na blogu Jacka Bokiego zadziera Pan nosa i rzuca epitetami, jego osobistym majordomo?
 • @Zdzich 00:18:43
  Zdzisiu nieszczęsny...
  Przestań już smęcić... Przecież nikt tego co ciągle wklejasz nie bierze do głowy. Linków brakuje.
 • @Hades 18:54:09
  Zostaw Zdzisia. To nieuleczalny przypadek.
 • @AgnieszkaS 19:45:18
  A kim Pani jest aby na cudzym blogu zwracać mi uwagę?
  To nie hameryka a Pani nie tramapek aby wszedzie się wpier...wcinać
 • @Hades 21:45:17
  Szanowna AgnieszkaS myśli, że jeszcze jest adminkiem albo steruje z tylnego siedzenia adevo. Ale on już też nie jest adminkiem... Co za niefart...:)))
 • @ gnojki
  Gdyby kiedyś wybierano gdzieś do jakiś partii czy na jakieś stanowiska, to mielibyście odpowiednio 91.9% na powyższą funkcję.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031