Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
260 postów 341 komentarzy

Dziennik czasu zarazy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pierwszy to przypadek, nie tylko w naszym kraju, kiedy zbrodniarze przygotowują sobie audytorium tworzonej tragedii - Wiesław Łuka

Rano pojechaliśmy do hipermarketu Kaufland, w którym mieści się sklep z bardzo dobrym pieczywem i wyrobami cukierniczymi firmy ,,Bagietka'' z Chojnic, w którym chcieliśmy kupić nasz codzienny chleb powszedni. Kiedy wjechaliśmy na parking przed hipermarketem, była godzina 6;45 rano, a przed wejściem kłębił się już taki tłum, jakby dzień wcześniej ogłoszono, że dziś wszystko będzie rozdawane w nim za darmo. Kiedy piętnaście minut później otwarto drzwi wejściowe, tłum ruszył do wewnątrz, jakby w w jakimś amoku. Ludzie dosłownie rzucili się do wewnątrz, wymiatając po drodze, niemal dosłownie wszystko. Gdy udało nam się dokonać zakupu, kilku niezbędnych rzeczy, staliśmy potem prawie godzinę w gigantycznej kolejce do kasy, której wielkość pamiętałem tylko z czasów schyłkowego Gierka i okresu stanu wojennego. Sądziłem, że takie obrazki w związku z ogłoszoną i skrzętnie podgrzewaną na okrągło przez wszystkie, i to bez wyjątku media głównego ścieku paniką, spowodowaną ogłoszeniem ogólnoświatowej pandemi koronawirusa, można oprócz naszego kraju, oglądać jeszcze tylko ewentualnie w Chinach, Włoszech, no i w Hiszpanii, ale w żadnym innym w miarę normalnym kraju Europy, czy reszty świata, coś takiego nie ma miejsca. Nawet nie przypuszczałem, jak bardzo się mylę.

Dziś po południu rozmawiałem telefonicznie z moją starszą siostrą, która mieszka w Chicago. Pierwsze pytanie, jakie jej zadałem dotyczyło sytuacji w USA, w związku z ogłoszoną przez WHO globalną pandemią koronawirusa. A mianowicie, czy masowa panika, jakiej jesteśmy już od kilku dni świadkami i uczestnikami, w związku z tym faktem w Polsce, ma miejsce również i w Stanach? Odpowiedź jaką usłyszałem dosłownie mnie zmroziła. Braciszku tutaj jest dokładnie tak samo jak u Was, a kto wie, czy wkrótce nie będzie jeszcze gorzej. Ludzie wykupują dosłownie wszystko. Robią zapasy jak na wojnę. A właściwie, jakby wojna, nie tyle miała dopiero nadejść, co właśnie wybuchła i już trwa z pełną mocą, a my wszyscy zostaliśmy całkowicie zaskoczeni jej wybuchem, której nadciągających symptomów nawet nie potrafiliśmy dostrzec. Czy widziałeś kiedyś, żeby ludzie, jeden drugiemu wyrywali z rąk chleb? To właśnie widziałam wczoraj na własne oczy, kiedy pojechałam rano po zakupy. Poranna dostawa pieczywa zniknęła w ciągu kilku minut! W marketach Aldi, które tutaj otwierają o 9 rano, zabrakło nawet papieru toaletowego w 15 minut po jego otwarciu. Menadżer sklepu na pytanie, czy jutro będzie można go kupić, odpowiedział, że wprawdzie już zamówił, ale czy będzie dostawa, tego nie wie. Konserwy w tej i innych sieciach marketów spożywczych sprzedają na wydział, tylko po dwie puszki na osobę, a i tak nie dla wszystkich wystarcza. Znika dosłownie wszystko. Mięso, mąka, ryż, makarony. Wszystko i to bez względu na to, czy ma krótszy, czy też dłuższy termin przydatności do spożycia.

Zamknięto restauracje, bary, pizzerie, itp. firmy i jeśli to wszystko się przedłuży, po prostu w niezbyt długim okresie czasu, zwolnią tych wszystkich pracowników, którzy pozostaną tym samym bez żadnych środków do życia, a to chyba nie muszę ci tłumaczyć braciszku, że doprowadzi do masowych nie tyle wystąpień, co zamieszek, grabieży, które ostatecznie skończą się rozlewem krwi. A naprawdę nie wierzę, że to co się obecnie dzieje, tak szybko się zakończy.

Oboje doszliśmy też do wspólnego wniosku, że w życiu nam się nie śniło, iż dożyjemy takich czasów. Nigdy nie przypuszczaliśmy, że doczekamy czasu wypowiedzenia i wprowadzenia w życie planu globalnej, biologicznej wojny przeciwko praktycznie wszystkim narodom całej planety, w imię chorej, zbrodniczej idei Nowego Porządku Świata, czyli tylko dla tzw. wybrańców spośród wybranych samozwańczych bożków światowego Olimpu. Niewidzialnych elit tego upadłego, coraz bardziej mrocznego świata.

Mój Boże, nadal nie mieści mi się w głowie, że to co oglądam dziś na własne oczy dzieje się naprawdę. Jakbym śnił, jakiś chory sen. Ale, kiedy otwieram oczy widzę, że cały świat w ciągu kilku dni został wrzucony do jakiejś otchłani, z której nie potrafi znaleźć wyjścia, a już tym bardziej, żadnej innej drogi ucieczki. Czy dożyjemy kolejnego miesiąca, czy w ogóle uda się nam przetrwać tą niewidzialną wojnę, którą wydano już otwarcie Nam wszystkim? Nie udało się tego zrobić przy pomocy różnych tzw. ,,terrorystów'', państwa islamskiego i tym podobnych wymysłów globalnych władców świata, to poszli już na całość, nie bawiąc się już w żadne konwenanse i subtelności, nie przebierając w środkach i metodach, które doprowadzą Ich w końcu, najkrótszą drogą do upragnionego celu. Jakby popychani przez jakąś niewidzialną siłę, nie mieli już ani chwili czasu do stracenia, zdecydowali się na użycie przeciwko Nam otwarcie broni biologicznej. Po raz kolejny od czasu wybuchu pierwszej wojny światowej.

Jak potoczy się to wszystko dalej? Oto jest pytanie.

Jedno jest jednak pewne, a mianowicie to, że świat, jaki znaliśmy jeszcze choćby miesiąc temu, już nigdy nie będzie taki sam jak poprzednio. Przeminął bowiem w tej chwili bezpowrotnie. A nasza bierność doprowadziła do skazania Nas wszystkich gremialnie na śmierć, bez prawa do apelacji od wyroku, opatrzonego klauzulą natychmiastowej wykonalności.Całkowitej, totalnej anihilacji rozpłynięcia się w niebycie.

Czy o to właśnie, Nam wszystkim chodziło?

 

14 Marzec 2020 r.

Amerykańscy aktorzy pokazują puste sklepowe półki w USA

https://zdrowie.wprost.pl/koronawirus/na-swiecie/10306461/amerykanscy-aktorzy-pokazuja-puste-sklepowe-polki-w-usa.html

KOMENTARZE

 • ...
  'Wladcy tego swiata' nie uzywaja przeciwko nam broni biologicznej tylko jej 'wymowki', a juz to wystarczy by narody ustawily sie w szeregu.
  Widzisz jak niewiele potrzeba i jak kruchy jest system i jak pieknie kontrastuje to ze stopniem nadecia spleczenstw ktore zyja jak w jakims amoku na co dzien, przezerajac planete kosztem wszystkich i wszystkiego.
  O to wyrywanie chleba wlasnie idzie o ta bezboznosc ludzkosci za ktora nadchodzi kara.
 • @eonmark 22:59:00
  "
  GCC COVID19 : w pierwszej dziesiątce przypadków coronavirus / milion osób Przypadki na Mn
 • @Oscar 08:57:18
  Poprzedni tekst nie wszedł jak powinien..

  "
  GCC COVID19 :w pierwszej dziesiątce przypadków coronavirus / milion osób Przypadki na Mn
  Katar 337 117,0
  Bahrajn 211 124,0
  Kuwejt 104 24.4
  KSA 103 3.0
  ZEA 85 8,6 Oman 19 3,7
  "

  Tak wygląda zachorowalność jak na razie w krajach które nie bronią się przed zarażeniem... docelowo zarażonym może zostać do 80% społeczeństwa...
  śmiertelność na dzisiaj to ok 3% realnie ok 6% ale to w krajach z opieką zdrowotną .. a tam gdzie takiej opieki nie ma to będzie ok 10%.
  a ludzi starszych i chorych jeszcze więcej.
  Łatwo sobie policzyć ilu ludzi może zabić ta pandemia w krajach cywilizowanych a ilu w krajach takich jak USA, Indie, kraje arabskie..

  To jest poważne zagrożenie dla świata.
 • @dolby 09:15:25
  Każdy kowalem swojego losy podczas pandemii.
  To prawda statystyczna.

  wielu nie rozumie co znaczy statystyka...
  oni zawsze wiedzą lepiej..
 • czarno to wszystko widzę;
  Metodyka, synchronizacja i konsekwencja rządów w implementacji dotychczasowej sekwencji zdarzeń prowokuje do spekulacji co do generalnych zamierzeń samozwańczych właścicieli planety oraz kolejnych kroków w osiągnięciu ich makabrycznych zamierzeń.
  W pierwszym etapie rozprzestrzeniono średnio groźny patogen w celu wymuszenia w populacjach określonych zachowań.
  Obecnie tę nadzwyczajną sytuację wykorzystują do wprowadzania nadzwyczajnych środków, bezprecedensowego ograniczenia swobód, zatrzymania życia gospodarczego i kulturalnego, zapędzenia niemal wszystkich do swoich domów (z delegacji służbowych i z urlopów), dania do zrozumienia, że nosiciel wirusa czyli potencjalnie każdy, musi bezwzględnie poddać swe ciało woli władz.
  Teraz wychodzi na to, że pod pretekstem walki z wirusem ogłoszą, że właśnie udało im się opracować szczepionkę (dawno temu przygotowaną) i każdy przymusowo musi być zaszczepiony. Czyli każdego im "zbędnego", zagonionego do własnego mieszkania, przy pomocy policji i wojska zaszczepią szczepionką depopulacyjną odwiedzając bladym świtem ze strzykawką w jednej a pistoletem w drugiej ręce. Pewnie część małych dzieci zostawią do wychowania dla swych celów lub na narządy. W tej szczepionce rezyduje bowiem ten właściwy patogen, który spowoduje śmierć zaszczepionego po paru miesiącach na jakiś wylew, zakrzep lub zawał. Infrastruktura pozostanie na miejscu. A kraje tzw. trzecie, gdzie ogólna świadomość jest dużo niższa zostaną zutylizowane w drugiej kolejności.
 • Okolice Toronto;
  Dziś w środku nocy wychyliłem głowę przez okno na zewnątrz i przyznam że takiej ciszy dawno nie doświadczyłem. Zwykle bowiem mimo nocy i niedzieli słychać szum jakichś samochodów, ciężarówek, pociągów, samolotów. Myślałem, że może ogłuchłem, ale nie, dla pewności popukałem się palcem w czoło i usłyszałem echo kontrolnej próżni :-).
  A tak na poważnie to ta cisza wydała mi się jakaś złowroga i nierealna.
 • ...
  a tak się śmiali z prepersów i zwykłych rozumnych ludzi.
 • @dolby 08:45:01
  To byl cytat z tekstu.
  Komentujesz bez czytania.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031