Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
262 posty 345 komentarzy

Plandemia zanika :-)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Królestwo kłamstwa nie jest tam, gdzie się kłamie, lecz tam gdzie się kłamstwo akceptuje - Karel Capek

Pewnego dnia kłamstwa zawalą się pod własnym ciężarem, a prawda powstanie - Joseph Goebbels

Taka ciekawostka z dnia dzisiejszego. O godzinie 7.28 rano wystartował z lotniska Okęcie w swój pierwszy po kilku tygodniowej przerwie międzynarodowy lot, samolot Polskich Lini Lotniczych Lot - Dreamliner z Warszawy do... WUHAN w Chinach, czyli do mitycznego gniazda ,,straszliwej'' plandemi, którą straszy się nadal ciemny lud, niczym dawniej Babą Jagą czy innym czarnym ludem, by za pomocą prostego strachu utrzymać motłoch w w ślepym posłuszeństwie, gdzie ogłupieni ludzie wyręczą jeszcze przy tym samą totalniacką władzę, karnie pilnując samych siebie, tak by nikomu nawet nie przyszło do głowy, że może być inaczej i wychylić się z ogłupionego szeregu.

   

Jakiś niedorozwój napisał niedawno na neonie, jakieś brednie o straszliwym przebiegu tzw. ,,pandemi'' koronawirusa, zbierającego rzekomo straszliwe żniwo śmierci w Brazylii, koronawirusa nomen omen znanego od lat 60ych ubiegłego wieku, który przez ostatnie sześćdziesiąt lat, nie był jakoś żadnym niebezpiecznym wirusem, aż do czasu gdy takowym ogłosiłł go światu Bill Gaets ze swoimi zwichrowanymi kompanami, takimi samymi durniami w dziedzinie medycyny jak on sam, ktory nie ma bladego pojęcia o medycynie, a mimo to świat przyjmuje bez żadnego zastanowienia i jakiejkolwiek refleksji, brednie wygłaszane przez tego ignoranta socjopatę, niczym objawienia pochodzące prosto z nieba.

A oto jak naprawdę wygląda prawda na temat ,,straszliwego'' w skutkach przebiegu tej wystruganej z banana plandemi w Brazylii, która tak jakoś się składa, wygląda dokładnie tak samo na całym świecie. Szpitale, które ponoć mają być przepełnione chorymi,  w rzeczywistości stoją puste. Miasta rzekomo wymarłe i opustoszałe wcale takimi nie są, bo toczy się w nich, mimo siania chamskiej, nieustającej i nachalnej propagandy strachu, życie toczy się w nich nadal w miarę normalnie. Lewaccy komuniści będący gubernatorami, merami miast i politykami wielu innych szczebli, próbujący zdyskredytować prezydenta Bolsonaro, nie cofają się przed niczym w swoich kolejnych próbach, nieprawdopodobnego wręcz zakłamywania rzeczywistości, do podejmowania najbardziej ponurych metod, pochodzących rodem dosłownie z jakichś prymitywnych, zwichrowanych horrorów, kreowania satanistycznej rzeczywistości, objawiającej się tworzenia nawet fikcyjnych cmentarzy, na których mają ponoć spoczywać setki, a nawet tysiące ofiar tzw. koronawirusa, gdy w rzeczywistości nie ma na nich pochowanego ani jednego człowieka, tylko złożono na nich same puste trumny, by w ten sposób wywołać wśród ludzi jeszcze większy efekt masowego zastraszenia i apokaliptycznego wręcz zagrożenia państwa i narodu, gdy naprawdę nic takiego nie ma miejsca! Ostatnio te lewackie szumowiny oskarżyły prezydenta Brazylii o próbę zaprowadzenia tyranii w kraju, gdy ten wyraził chęć rozdania broni wszystkim mieszkańcom Brazylii. Czyż nie jest to absurdalne oskarżenie, nie tyle nawet groteskowe, co zwyczajnie śmieszne i kompromitujące do cna jego autorów? Dziwnym bowiem jest ,,tyran'', który zamiast odbierać broń swojemu narodowi, pragnie go uzbroić, by ten miał się czym bronić przeciwko prawdziwej i najbardziej zbrodniczej w całych dziejach ludzkości tyrani spod znaku sierpa i młota oraz gwiazdy molocha.

Proszę obejrzeć te filmy

M.K TV ( WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA ) 26 maj 2020

https://www.youtube.com/watch?v=bCc-PqDZIww&t=388s

Od 6 minuty 25 sekundy, wielu ludzi nie oglądając się na władze dokonało ekshumacji trumien na jednym z takich właśnie cmentarzy i... okazały się PUSTE!

M.K TV ( KLAMSTWA GADOWSKIEGO + GENIUSZE Z CV24 + BRAZYLIA) 5163 wyświetlenia •28 maj 2020

https://www.youtube.com/watch?v=6S336DIXK-o

Od 8 minuty 25 sekundy brednie Maciaka o sytuacji w Brazylii i prawdziwe zdjęcia z pustych szpitali w tym kraju i oczywiście zdjęcia z cmentarzy, na których pochowano kilka osób, które zmarły na zawał serca i inne choroby, a którym bezczelnie wpisano w akty zgonu śmierć z powodu Covid-19, obok wykopano setki pustych dołów, by w ten sposób zwiększyć efekt zastraszenia społeczeństwa w całym kraju. Tak wyglądają fakty, w przeciwieństwie do kretyńskich bredni, które na temat sytuacji w Brazylii napisał tu jakiś osobnik podobny do kreatury o nazwisku Maciak i jemu podobnych.

Jacek Boki - 28 Maj 2020 r.

https://kresywekrwi.blogspot.com/2020/05/plandemia-zanika.html#more

KOMENTARZE

 • Do czego służy Covid...
  Żyd Smolar z nieukrywanym zadowoleniem powiedział w tokfm, że "uwspólnotowienie długu" to będzie duży krok do federalizacji Europy.

  //W ramach funduszu odbudowy, nazwanego "Nowe Pokolenie UE" (ang. "Next Generation EU"), Komisja Europejska chce zmobilizować dodatkowe 750 mld euro, by pomóc krajom najbardziej dotkniętym przez koronakryzys. Polska może liczyć na aż 63,8 mld euro wsparcia. O losach ambitnego projektu zadecydują członkowie Unii w Radzie Europejskiej.
  Jak tłumaczyła przewodnicząca Komisji Europejskiej UE pozyska dodatkowe pieniądze emitując euroobligacje, z czego 500 mld przekaże swoim członkom w ramach bezzwrotnych dotacji, a 250 w ramach pożyczek.
  Projekt KE idzie więc o krok dalej niż propozycja Angeli Merkel i Emmanuela Marona, którzy w ubiegłym tygodniu sugerowali „tylko” 500 mld w grantach.
  Unia miałaby pożyczyć te pieniądze na rynkach finansowych (sic! czyli u żyda) jako całość, dzięki czemu kredytów nie zaciągałyby państwa członkowskie, a tym samym nie wzrosłoby ich narodowe zadłużenie. UE pożyczki dostałaby na niższy procent niż jej członkowie, zwłaszcza ci, które gospodarczo radzą dziś sobie gorzej.//

  Przymiarki do tego trwały od dawna...

  prof. dr hab. Dariusz Rosati
  "Wszystko wskazuje na to, że proces pogłębiania wzajemnej solidarności wewnątrz strefy euro będzie się nasilał. W publikowanym przez Komisję Europejską „Programie na rzecz budowy pogłębionej i rzeczywistej unii gospodarczej i walutowej” (A blueprint for a deep and genuine economic and monetary union) z listopada 2012 roku przewidziane są dalsze działania na rzecz wzmocnienia solidarności finansowej w strefie euro. Mówi się m.in. o potrzebie uwspólnotowienia długu publicznego poszczególnych państw strefy euro poprzez emisję wspólnych europejskich obligacji (eurobonds) i o utworzeniu odrębnego wspólnego budżetu dla strefy euro. Te kierunki działań zostały zaaprobowane przez Radę Europejską na posiedzeniu w grudniu 2012 roku. Wobec tych nowych zjawisk Polska musi zająć jakieś stanowisko. Stoimy w obliczu historycznego dylematu. Albo dołączymy do grupy państw członkowskich UE pogłębiających integrację i umacniających wewnętrzną solidarność, albo pozostaniemy poza tą grupą."

  PS. ////Pewnego dnia kłamstwa zawalą się pod własnym ciężarem, a prawda powstanie - Joseph Goebbels////

  https://arjanek.neon24.pl/post/155537,bolszewizm-od-mojzesza-do-lenina
 • Taaa....
  Stany Zjednoczone. Po raz pierwszy w 124-letniej historii nie odbędzie się maraton w Bostonie. Zawody, które pierwotnie zaplanowane były na 20 kwietnia, najpierw przełożono na 14 września, a w czwartek definitywnie odwołano. Przyczyną jest pandemia koronawirusa.

  No SKANDAL!
 • @" Tak wyglądają fakty, w przeciwieństwie do kretyńskich bredni"
  .
  https://m.neon24.pl/89bfa608da626ade4acbe485d2a72073,14,0.png

  Bogumił Boguchwał
 • @Arjanek "W ramach funduszu odbudowy, nazwanego "Nowe Pokolenie UE" (ang. "Next Generation EU"), Komisja Europejska chce"
  .
  https://m.neon24.pl/81d465157ed972e68ace9d8eee707576,14,0.png


  Bogumił Boguchwał
 • Taaa...
  Przełożona z powodu pandemii koronawirusa konferencja klimatyczna ONZ w Glasgow - COP26 - odbędzie się w dniach 1-12 listopada 2021 r., poinformował w czwartek wieczorem brytyjski minister biznesu Alok Sharma, który jest przewodniczącym konferencji.

  No SKANDAL!

  Dlaczego znów przełożona????
  ------------------------------------------------------
 • WHY????
  Stany Zjednoczone. Nowy Jork. W ciągu ostatnich 48 godzin na nowojorskim Brooklynie zamknięto dziewięć firm, które wbrew restrykcjom z powodu pandemii koronawirusa wznowiły działalność. Burmistrz Bill de Blasio nazwał w czwartek decyzje ich właścicieli „idiotyzmem”.

  No, SKANDAL!
 • E tam...
  Kenia. Prezydent Kenii Uhuru Kenyatta ujawnił, w jaki sposób jego syn naruszył rządowy nakaz policyjny o ograniczeniu przemieszczania się. Kenyatta tłumaczy, że jeden z jego dwóch synów, niedawno poszedł na imprezę wieczorem w nadmorskim mieście Mombasa - epicentrum infekcji w tym kraju. Spotkania towarzyskie są zabronione w kraju Afryki Wschodniej. Wywołało to wielki skandal w tym afrykańskim kraju.
 • ...
  Ale cele Plandemii COsherVIDeo19/84 zostały osiągnięte.
  Przede wszystkim podstawowy najważniejszy:

  - Sprawdzenie jak bardzo bez użycia siły można wziąć za mordę całe społeczeństwa. MOŻNA. BEZ PROBLEMU.
  Plandemie będą wracać regularnie jak katar. Za każdym razem, gdy demokracja będzie "zagrożona".

  Problem teraz polega na tym, że kryminaliści którzy wprowadzili ten test, u nas w III RyPy na szczeblu lokalnym, nie zostaną należycie i przykładnie ukarani.
  Wręcz przeciwnie; głupia tłuszcza jeszcze będzie bandziorów uznawać za bohaterów i dobroczyńców.

  Kolejna rzecz, to wszczepionki z czipem. To już jest przesądzone.
  Będą. Będą obowiązkowe. Bo to był drugi ważny cel testu Plandemia COsherVIDeo19/84.
  W razie gdyby bydło Goim trochę otrzeźwiało i zaczęło się opierać wszczepionkom, to nieukarani i nieodsunięci od każdego szczebla władzy kryminaliści OGŁOSZĄ "nową falę" Plandemii (jeszcze "straszniejszy" nawrót świrusa) i zaczipują bydełko pod lufami karabinów.

  Założymy się?...

  Tak więc nie ma z czego za bardzo się cieszyć.
  Świętować to by można, gdyby taki Szuman, Morytzovietzky, Kalksztajn i reszta syjo-bandy zadyndała na szubienicy na Placu Teatralnym w W-wie, a samo wykonanie wyroku było transmitowane we wszystkich kanałach państwowej TV.
 • "Plandemia zanika :-)"
  --------------
  Ta pandemia to tylko narzędzie w postaci następnej rzeczywistości podstawionej ludziom przez czarci pomiot. Jak wiemy - ów czarci pomiot trzęsie ludzkością głównie za pomocą pieniądza - jednak sam pieniądz nie wystarczy - aby w krótkim czasie ową ludzkość przerobić kompletnie na szatańskie odchody. Dlatego konstruuje się różne rzeczywistości podstawione w zależności od danego etapu mądrości. Ostatnio światowy, czarci pomiot przekroczył pewien próg - którym jest globalizacja - więc wspomnianą rzeczywistość podstawioną tenże czarci pomiot - może zaserwować już równocześnie na całym globie - niemal wszystkim ludziom stworzonym - przez Boga. Jest to przełom na niekorzyść ludzkości w przerabianiu jej na szatańskie odchody przez w/w czarci pomiot.
  Wniosek?
  Ta ostatnia rzeczywistość podstawiona (wariacje okołoświrusowe) okazała się skutecznym majstersztykiem - dlatego możemy być pewni, że czeka nas cała seria podobnych działań w przyszłości.
  Na koniec - w efekcie forsa jest drukowana na całym globie - oczywiście będzie udostępniana na kredyt - ponieważ obecnie komunizm globalny (Piekło na Ziemi) jest budowany po podaniu wcześnie ludziom - swoistej narkozy - w formie dobrobytu. Dobrobytu, który w tym wypadku zawęża się do pełnej michy nafaszerowanej chemią, ciepłej wody w kranie, zimnego piwa w lodówce, które z prawdziwym piwem nie ma wiele wspólnego, odbiornika TV na pół ściany i paroletniego koralika czy świecidełka w postaci VW czy Toyoty przed blokiem.
 • 4* za linki do materiałów.
  Jednocześnie przytaczam tak ulubione hasło: PiS- PO jedno zło.
  Jednak, Autorze, Gospodarzu bloga- samemu też trzeba patrzeć, kto z tobą próbuje przestawać.
  Kto paskudzi pod siebie i wrzuca na czyjegoś bloga.
  Poniżej materiału jest wezwanie do fizycznej likwidacji judeo-PiSu.
  A gdzie kleptokraci z PO i mutantów? Gdzie LSD? Gdzie Wiosna wasza?
  Gdzie pseudochłopy z ZSL?
  Autor komentarza wyjątkowo łaskaw dla nich.
  Czyżby takie wytyczne?
  Jak prać to wszystkich pyskach.
  Nawet po linii zaleceń jednej Pani Profesor.
 • @Kmieć 07:36:24
  Po co widowiska? Wystarczyłoby, aby się po prostu któregoś dnia, nie obudzili. WTedy można by liczyć, ze w słuzbach są "stróże", któzy eliminują wrogów społeczeństwa, gdy tym za bardzo odbije
 • @Wican 09:52:02
  Chyba daremne nadzieje.
  Do tej pory tylko "seryjny" pilnowal ukladu.
 • @lorenco 00:39:00
  Ty to już jesteś niechybnie pod wpływem promieniowania 5g i podłączony do AI. W przeciwnym wypadku nikt nie mógł by być tak potwornie zindoktrynowany.
 • @zadziwiony "lorenco ty to już jesteś niechybnie pod wpływem promieniowania 5g i podłączony do AI. W przeciwnym wypadku nikt nie
  mógł by być tak potwornie zindoktrynowany."
  https://m.neon24.pl/ca6a01c090c8e9ac8507333363250f39,14,0.jpg

  Bogumił Boguchwał

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031