Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
276 postów 411 komentarzy

Skok na PLL LOT

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

czyli rzecz o tym jak PLL LOT zmieni się w EL AL Polin

Czy pamiętacie Państwo próbę przejęcia przed kilkoma laty, za rządów koalicji PO - PSL, Polskich Linii Lotniczych Lot, przez spółkę OLT (szarada liter tworzących nazwę LOT), powstałą z pieniędzy piramidy finansowej Amber Gold? 

Jak się wtedy okazało głównym i jedynym celem spółki OLT było doprowadzenie do upadłości Polskich Lini Lotniczych LOT, i tym samym przejęcie ich rynku. 

Piramida finansowa Amber Gold, za pomocą stworzonej przez siebie fikcyjnej spółki lotniczej chciała w taki właśnie prosty sposób, zagarnąć polskiego narodowego przewoźnika lotniczego wraz z całą jego flotą i rynkiem.

Od tamtej chwili minęło kilka lat i historia znów się powtarza, tym razem za panowania arcypatriotycznej ,,dobrej zdrady''. Ponownie jak widać w taki sam niemal sposób, ktoś chce doprowadzić do upadku PLL LOT i przejąć go za bezcen wraz z całym wypracowanym przezeń, przez całe dziesięciolecia rynkiem połączeń pasażerskich i towarowych oraz mieniem. O irono, tak jak w przypadku numeru na OLT, tak i w tej sytuacji zastosowano niemal dokładnie ten sam scenariusz, powołując spółkę, której nazwa tylko tym różni się od orginalnej nazwy Polskie Linie Lotnicze Lot, że określenie które wpisano w rejestr nowej spółki w dokumencie założycielskim powtarza jedynie w języku angielskim, polską nazwę PLL LOT i to wszystko. 
 
Że sprawa ta brzydko pachnie od samego początku, świadczy już sam fakt, że cały kapitał założycielski tej firmy, wynosi zaledwie... sto tysięcy złotych. Jak na podmiot mający zajmować się liniami lotniczymi i związanym z ich głównym zadaniem, tj. przewozami pasażerskimi, jest to suma naprawdę, nie tyle nawet śmieszna, co groteskowa, świadcząca o całkowitym braku powagi i zarazem kpiny z samodzielnie myślących ludzi oraz ich inteligencji. 

W obecnym czasie tzw. pandemia koronawirusa sprawiła, że wielu przewoźników znalazło się w fatalnej kondycji finansowej i zaczęło występować do rządów swoich krajów o pomoc. Ratunkowe pieniądze otrzymał od rządu m.in. Air France, KLM czy Finnair. Ba, wielka Lufthansa dyskutuje z niemieckim rządem warunki pomocy o wartości aż 9 mld EUR. Jednym z nielicznych przewoźników, w którego kontekście nie padają żadne konkrety jest PLL LOT – na razie wiemy tylko tyle, co powiedzą przedstawiciele rządu (przede wszystkim minister Sasin), a wiemy niewiele. Wiadomo więc, że LOT, który 1 czerwca wznowił loty krajowe po 2,5 miesiącach przerwy, a od 15 marca nie wykonuje lotów międzynarodowych, jest “w bardzo trudnej sytuacji” i z całą pewnością otrzyma pomoc. Pytanie brzmi tylko w jakiej formie i w jakiej kwocie, o ile w ogóle kiedykolwiek ona nastąpi?

Na dzień dzisiejszy w przypadku PLL LOT konkretów na razie nie ma żadnych, co niepokoi tym bardziej, że większość przewoźników już dawno ustaliło swoje warunki pomocy i wznowiło lub przygotowuje się do wznawiania lotów. Do tego dochodzą kolejne niepokojące informacje, w myśl których LOT miałby przeprowadzić… kontrolowaną upadłość, a ponieważ są one dość lakonicznie dementowane, to wieści te tylko wzmagają na sile, a przez to stają się więcej, niż prawdopodobne.

A, że sytuacja PLL LOT jest o wiele gorsza, niż brzmią zapewnienia rządu i malowany w różowych barwach na użytek, niczego nieświadomej opinii publicznej rzeczywisty obraz sytuacji naszego narodowego przewoźnika świadczy fakt, że zarządzana przez państwo Polska Grupa Lotnicza, do której należą Polskie Linie Lotnicze LOT S.A., szykuje się na gigantyczne wręcz w swojej skali trzęsienie ziemi. Być może pomimo zapewnień i markowanych jedynie w sferze pijaru udawanych starań, nie uda się uniknąć kontrolowanej upadłości, a co za tym idzie ostatecznej likwidacji przedsiębiorstwa PLL LOT po 92 latach istnienia polskiego narodowego przewoźnika.

Minister Jacek Sasin mówi wprawdzie tylko o plotkach i “fake newsach” w kontekście powracających informacji o problemach LOT, jednak wciąż nie znamy kwoty, jaką w ramach pomocy publicznej miałby otrzymać LOT ani też mechanizmu, w ramach którego miałaby ona zostać udzielona. Tymczasem “Dziennik Gazeta Prawna” sugeruje, że przewoźnik chce, dąży otwarcie do przeprowadzenia kontrolowanej plajty firmy, która może być jedynym sposobem na uratowanie przewoźnika  w ramach kontrolowanej upadłości, a jego zadania i majątek przejąłby nowy podmiot, czyli właśnienowo powstała spółka... LOT Polish Airlines. Prawda, że pięknie pomyślane?

Zupełnie jak podobnie przeprowadzane w chwili obecnej numery na koronawirusa w odniesieniu do polskich kopalni i lasów państwowych, dzięki czemu ten przekręt i wyzbycie się w ten prosty sposób za frajer, na rzecz wrogich nam mocarstw, obu tych podmiotów, nie spotka się z żadnymi protestami i sprzeciwem z czyjejkolwiek strony.

Wszystko to przypomina klasyczny wałek, niczym nie różniący się w swoim schemacie od podobnych numerów tworzenia firm i spółeczek, powstających niby grzyby po deszczu, na początku tzw. reform społeczno - politycznych, przełomu lat 80 i 90ych dwudziestego wieku, wewnątrz niemal wszystkich dobrze prosperujących w tamtym czasie państwowych firm i zakładów pracy, w których powstawały najpierw niewielkie firmy, a potem spółeczki, których kapitał zakładowy wynosił najczęściej od 4 do 10 tysięcy złotych, czyli stanowiący równowartość ówczesnych dwóch do pięciu biletów tramwajowych, by na końcu wyniszczyć do cna te wszystkie państwowe firmy, czyli dorobek kilku pokoleń Polaków przez klasyczne pasożyty, które na nich żerowały, niczym rak tocząc do samego końca organizmy swoich żywicieli, w których powstały i w których rozwinęłay swoją działalność, korzystając z ich zasobów, sprzętu, infrastruktury, a także pieniędzy dla celów wyłącznie ludzi starego układu, którzy w takich panujących wtedy warunkach, kreowali dla siebie, w taki właśnie sposób i za pomocą takich, a nie innych metod, nową bajkową rzeczywistość i miękkie lądowanie, kosztem milionów Polaków, którym stworzyli piekło na ziemi, wyrzucając ich całkowicie poza nawias życia, na przymusową emigrację za chlebem, a kilkaset tysięcy doprowadzając do ruiny i samobójczych śmierci, a całej pozostałej reszcie fundując wegetację życia, bez żadnych nadziei zmiany ich sytuacji na lepszą przyszłość. I tak trwa to do dnia dzisiejszego.

Historia po raz kolejny zatoczyła koło i ponownie znaleźliśmy się w tym samym punkcie na lini biegu dziejów. Pytanie tylko jakie nasuwa się w tym momencie brzmi: kto chce tym razem przejąć Naszego polskiego, narodowego przewoźnika, w taki sam sposób, w jaki próbowano tego dokonać kilka lat wcześniej? A nade wszystko czyje interesy za tym stoją oraz czyj upiorny cień, kryje się za kurtyną tego złowrogiego dla Nas przedsięwzięcia? Oto jest pytanie?


,,Polska Grupa Lotnicza powołała do życia nowy podmiot o nazwie LOT Polish Airlines SA. Czy może to oznaczać kontrolowaną upadłość spółki Polskie Linie Lotnicze LOT SA?Biuro prasowe dementuje.
 
29 maja br. została zarejestrowana nowa spółka akcyjna o nazwie LOT Polish Airlines. Jej jedynym właścicielem, posiadającym wszystkie akcje jest Polska Grupa Lotnicza SA (PGL). Kapitał spółki wynosi 100 tys. zł i składa się ze 100 tys. akcji o nominalnej wartości 1 zł. Siedziba nowego przedsiębiorstwa znajduje się na ul. KOR 45A. Przeważającą działalnością nowej firmy jest lotniczy transport pasażerski. 


Spółka posiada dwuosobowy zarząd do którego weszli Stefan Świątkowski (były wiceprezes ds. finansowych KGHM) i Maciej Kacprzak (były pilot Ryanaira a od marca br. szef operacji lotniczych i szkoleń w Locie). Z kolei w trzyosobowej radzie nadzorczej zasiadają Dorota Jakubik, Kamila Olkowicz i Martyna Wawer. Te ostatnia jest prawniczką zatrudnioną w Locie.  

Zapytaliśmy rzecznika PGL o cel powstania nowej spółki, w odpowiedzi otrzymaliśmy dość enigmatyczne oświadczenie.

"Spółka LOT Polish Airlines S.A. powstała w ramach porządkowania działalności operacyjnej realizowanej w ramach Polskiej Grupy Lotniczej. Nie są nam znane spekulacje o rzekomej upadłości PLL LOT, a jeśli takie rzeczywiście występują, to w żaden sposób nie są uprawnione" - poinformowało nas biuro prasowe.

Nie udało nam się niestety uzyskać doprecyzowania pojęcia "porządkowanie" użytego w odpowiedzi biura prasowego PGL. 


Powołanie nowego przedsiębiorstwa, noszącego angielską nazwę LOT-u, może (ale nie musi) wskazywać, że rząd zdecydował się na przeprowadzenie kontrolowanej upadłości narodowego przewoźnika i powołanie w jego miejsce nowej organizacji, czegoś w rodzaju nowego LOT-u. Takie rozwiązanie zostało zastosowane już w przypadku Alitalii, jak również przy przekształcaniu SN Brussels w Brussels Airlines. 
 
Jak widać z powyższego przykładu, to kolejna próba wyzbycia się za bezcen kolejnego z Naszych polskich rodowych sreber, Naszego Polskiego Narodowego majątku, tak jak miało to już miejsce w przypadku całkowitego zniszczenia lub wyzbycia się za bezcen, całego polskiego majątku narodowego na przestrzeni 31 lat istnienia PRL Bis, czyli magdalenkowego, bękarciego tworu o nazwie III RP. Czy Polskie Linie Lotnicze Lot podzielą ten tragiczny los, jaki spotkał wszystkie inne polskie narodowe firmy, powstałe ze zgliszczy drugiej wojny światowej, nadludzkim wysiłkiem całego narodu, które stały się niszczycielskim celem ataku takich samych ,,uzdrowicielskich'' działań w wykonaniu antypolskich hien, które teraz chcą pochłonąć również Naszego narodowego przewoźnika, jakim jest PLL LOT? Czy na to pozwolimy? Najbliższy czas to pokaże.
 
Jacek Boki - Elbląg - 3 Czerwiec 2020 r.


Źródła:

„Przejąć LOT na zająca”! Czy tak oszust z Amber Gold i jego koledzy chcieli zagarnąć polskiego przewoźnika lotniczego?
 
 

https://wpolityce.pl/polityka/341176-przejac-lot-na-zajaca-czy-tak-oszust-z-amber-gold-i-jego-koledzy-chcieli-zagarnac-polskiego-przewoznika-lotniczego

Za pieniądze z Amber Gold chcieli wykończyć LOT i przejąć jego rynek? Szefowa komisji śledczej ujawnia nieznane kulisy afery


https://wolnosc24.pl/2017/06/18/za-pieniadze-z-amber-gold-chcieli-wykonczyc-lot-i-przejac-jego-rynek-szefowa-komisji-sledczej-ujawnia-nieznane-kulisy-afery/

Tajemniczy klon LOT-u. Powstała spółka LOT Polish Airlines SA

https://www.pasazer.com/news/44026/tajemniczy,klon,lot,u,powstala,spolka,lot,polish,airlines,sa.html

Złowrogie milczenie. LOT może ogłosić kontrolowaną upadłość

https://www.fly4free.pl/zlowrogie-milczenie-lot-moze-oglosic-kontrolowana-upadlosc/

Czy LOT chce ogłosić kontrolowaną upadłość? Powołano nową spółkę lotniczą w PGL

https://businessinsider.com.pl/firmy/strategie/lot-polish-airlines-sa-nowa-spolka-w-pgl-czy-linia-lotnicza-oglosi-upadlosc/79rvqjv 

LOT bez pieniędzy długo nie polata. Ratunkiem może być kontrolowana upadłość 

https://spidersweb.pl/bizblog/lot-kontrolowana-upadlosc/

 

Artykuł źródłowy:

http://kresywekrwi.blogspot.com/2020/06/skok-na-lot.html#more

KOMENTARZE

 • a
  Jak czegoś nie wiadomo to trzeba to tak nagłośnić, że to PiS okrada Polaków.

  Autorze. Już Pan też w tym szambie?
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:07:33
  Szanowny Panie Krzysztofie, trzeba być ślepym, albo fanatycznym hunwejbinem piowskiej ferajny, który nie chce widzieć tego SZAMBA, jakie dzieje się obecnie pod ich przewodem. Proszę to powiedzieć pracownikom lotu i kontrolerom ruchu lotniczego, których zgnoila dobra zdrada, że stanowią SZAMBO uwłaczające jedynym prawdziwym patrioto od Jarosława naczelnika
 • To nie pierwszy "skok" na LOT, ale może być ostatnim.LOT ma z izraelskimi liniami EL-AL umowę cod share.
  https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosci/pll-lot-i-el-al-podpisaly-umowe-codeshare--5020.html

  Jak na tym wyszedł LOT nie wiadomo.Wiadome są liczne spotkanie prezsa LOTu z izraleskimi notablami.

  https://twitter.com/sbalcerac/status/1012278895876419584?lang=gu

  Pisał pan Balcerac o cienkiej sprawie i próbie przejęcia LOTu przez ukraińskiego oligarchę żydowskiego pochodzenia Kołomojskiego i jego udziale w tej aferze ,niewyjaśniony przez "komisję" ds Amber Gold .Nawet nie został przesłuchany przez Komisję bo jakże....
  Niestety część notek pana Balceraca na ten temat jest zablokowana.

  https://monsieurb.neon24.pl/post/84825,ukrainskie-poklosie-olt

  https://monsieurb.neon24.pl/post/70579,olt-mial-kupic-lot

  Pan Kołomojski bywa nader często w Warszawie,widać ma tu "interesa" zwane geszeftami.

  https://twitter.com/sbalcerac/status/1023922017249177611


  W Warszawie jakiś czas temu, zdaje się obrali sobie to urocze miasto na spotkanie Kołomojski i Tymoszenko!

  https://www.wprost.pl/swiat/10139492/w-warszawie-doszlo-do-tajnego-spotkania-tymoszenko-kolomojski.html

  Ponoć obecny prezydent Ukrainy jest protegowanym rebe Kołomojskiego.
  W sprawie LOTu....Źle to wygląda!!

  A ponoć miał byc "Condor"....w składzie LOTu.
 • @trojanka 11:58:07
  Po w 2014 roku sprzedała część polskiej przestrzeni powietrznej, kontrolowanej przezpolskich kontrolerów ruchu lotniczego Niemcom. W tym roku Dobra Zdrada sprzedała resztę tej przestrzeni powietrznej nad Polską tym samym Niemcom za MILIARD Euro, choć roczny czysty zysk przynosił Polsce właśnie jeden miliard euro!
  Wszystkich kontrolerów ruchu lotniczego i pracowników Polskiej Żeglugi Powietrznej, którzy się tej grabieży sprzeciwili, wywalono z pracy na zbita twarz.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:07:33
  Sam pan widzi panie Krzysztofie, PiS to taki antry Midas. Czego się nie dotkną to z pięknie rozwijającej się rośliny w kompost się zamienia. PO-PSL uratowali PLL Lot, PiS doprowadzi do bankructwa, ale czyż nie jest przyjemnością zginąć z rąk "patriotów".
  Ja wiem, znów Tusk siedział na skrzydle i skrzydło piłował :)
 • Skoro atrapa Polski
  nie nie należy do Polaków - to jak - no jak - jakiś LOT czy cokolwiek innego - co przynosi zyski ma być polskie - no jak?
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:07:33
  Autor pisze
  "Piramida finansowa Amber Gold, za pomocą stworzonej przez siebie fikcyjnej spółki lotniczej chciała w taki właśnie prosty sposób, zagarnąć polskiego narodowego przewoźnika lotniczego wraz z całą jego flotą i rynkiem."
  A niejaki Zawisza pisze:
  " PO-PSL uratowali PLL Lot, "
  Popatrz Pan jak to niektórym się popierdzieliło w łbach.Wynika z tego,że za aferą Amber Gold stał sam Kaczyński a nie Tusk i to siostrzenica Kaczyńskiego pracowała na lotnisku w Gdańsku a nie syn Tuska.
  Tusek i jego synalek są niewinni jak lelije i należy im się wypłacić odszkodowania za podłe oskarżenia.
  Niedługo się dowiemy od Zawiszy,że za tą całą pandemią stoi PIS i Kaczyński .To oni osobiście sprowadzili zarazę do Polski aby się tylko utrzymać u władzy.Miała być jeszcze jedna plaga sprowadzona przez Kaczyńskiego.Trąbili o wielkiej suszy już z początkiem kwietnia ,a tu jak na złość tym wszystkim PO-jebkom ciągle pada i pada.

  Jakże trzeba mieć nasmrodzone w tych łbach żeby rzucać poważne oskarżenia nie mając ani krzty dowodu.No ale gównem trzeba rzucać może się gdzieś przyklei.
 • @Jacek Boki 11:46:29
  Na razie to domniemania i na ich podstawie buduje Pan narrację.
  Bardzo dziwne, że temat się pojawia tuż przed wyborami.

  Dla mnie ujęcie mało wiarygodne z racji budowy CPK.
 • @Zawisza Niebieski 12:22:17
  Tylko "niebieski" może napisać, że Amber - Gold dążył do uratowania LOTu.
 • @matterhorn 13:34:26
  Też tak to widzę.
 • Morawiecki i Spółka dążą do likwidacji polskich kopalń i linii lotniczych LOT
  Joanna Modzelewska - prawnik, była przewodnicząca jednego ze związków zawodowych pilotów LOT

  Joanna Modzelewska: Morawiecki i Spółka dążą do likwidacji polskich kopalń i linii lotniczych LOT:
  https://www.youtube.com/watch?v=9Lc1VYix7NY
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:44:55
  Nie są to żadne domniemania i sprawa nie pojawiła się nagle, bo znana jest już od lutego. Od tego czasu robiona jest czystka w lot i wśród kontrolerów ruchu lotniczego i związkowców LOT i APZP.
  A co ma budowa CPK wspólnego z lotem? Ano nic, ale za to wszystko ma wspólne z przerzutem do Polin ludności Narodu Pustynnego, no bo chyba nie sądzi Pan, że CPK będzie dla Nas Polakow
 • @matterhorn 13:34:26
  Grabież Polski czy to przez PO, czy teraz przez PiS i Kaczora, to grabież dokonywana przez grupy przestępcze tego samego układu zawartego przy świetle Menory w Magdalence. Kto tego nie pojmuje, ten nie rozumie niczego. Nie udało się przejąć Lotu przez PO i Tuska, to rozwałki dokończy druga strona tego samego medalu, czyli Dobra zdrada z naczelnikiem na czele
 • V
  kolumna wwwpasażer życzy sobie "doprecyzowania", słodkie...
  1
 • @Jacek Boki 14:32:55
  Zindoktrynował się Pan.

  Jak traktować poważnie takie wrzutki robione przez Kontrolerów r.p. - bezpośrednio zainteresowanych ochroną przywilejów.
  Czytałem trochę wcześniej (chyba w listopadzie ) na ten temat. Sprawa nie jest jednoznaczna, a głupotą jest się powoływać na zawarte tam insynuacje.

  A tak żarliwie zajmuje się Pan sprawami Kresów. Aż żal.
 • @Jacek Boki 11:46:29
  A jakimż to pelikanem trzeba być...
  Ładny mi naczelnik 70letni prawie facet po operacji z obolałą nogą stojący 3 g przed sędziowską ździrą.
 • @ Autor - 5*
  DK
  ______
 • @Jacek Boki 14:37:49
  5* - za komentarz
  _________________

  Ktoś, kto jeszcze nie zauważył, że niezależnie od zmieniających się rządów od 30 lat żyje w IIIŻydo-RP/Polin jest po prostu idiotą, która/który szkodzi Polsce i Polakom.
 • Zobaczymy co szanowny Wojtas powie
  Gdy PiS wyśle do niego jesienią lub wiosną silną grupę z kaftanem, strzykawkami i chipem. Czy w dalszym ciągu będzie takim orędownikiem i obrońcą tej formacji i jej rządów.
 • W Polsce "Polska grupa..."
  w nowomowie mafii żydowskiej nie koniecznie oznacza że coś jest Polskie.
  taka jak "Polski eksport" czyli wywożeni z Polski produktów zagranicznych koncernów wykorzystujących Polską tanią siłę roboczą...
  Polskie banki to najczęściej Polskie oddziały lub firmy córki zagranicznych właścicieli..

  "Polska grupa ..." śmierdzi na kilometr tym samym...
  Jak się patrzy na przedstawicieli LOTu to żyd w żyda i żydem pogania..
  i tak jest od dłuższego czasu...albo ma paranoje..

  Moim zdaniem LOT formalne Polski faktycznie jest żydowski do szpiku kości...podobnie jak np Polskie finanse, Polskie ministerstwo spraw zagranicznych...

  Polska "samorządowa" np w dużych miastach a w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku na pewno jest takie samo ... jest tak samo Polska jak LOT, banki, MSZ...
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:59:00
  Jakie to niby wrzutki i insynuacje Pan insynuuje kontrolerom?
  Gwoli przypomnienia odpowiadają oni za bezpieczeństwo tysięcy samolotów w powietrzu i dziesiątek, a właściwie setek tysięcy pasażerów na ich pokładach, co wymaga ogromnego skupienia, żelaznych nerwów, zegarmistrzowskiego skupienia i uwagi. Więc przywileje jakie mieli do tej pory są naturalna sprawa i obowiazkiem władzy wobec nich. Jak są traktowani przez ostatnie miesiące przez ostatnie miesiące to jakiś Horror i to w dosłownym tego słowa znaczeniu.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:59:00
  Za dwa dni opublikuje artykuł kontrolera ruchu lotniczego, jak dobra zdrada traktuje od kilku miesięcy kontrolerów ruchu lotniczego, a tym samym GDZIE MA BEZPIECZEŃSTWO PASAŻERÓW SAMOLOTÓW. A także nowy projekt ustawy dobrej zdrady dotyczący zmian w PAZP i praktycznej dekapitacji kontroli ruchu lotniczego.

  A co do Kresow, to pamiętam o Kresach i nie zakończyłem tematu, ale Kresowianie to ludzie KOCHAJĄCY SWOJĄ OJCZYZNĘ, którzy nie zasklepiają się tylko i wyłącznie do tej jednej kwestii. Poza tym to co zrobiła dobra zdrada z kwestia Kresow zasługuje tylko na naplucie jej w gębę.
 • @Jacek Boki 18:05:19
  "@Krzysztof J. Wojtas 14:59:00
  Jakie to niby wrzutki i insynuacje Pan insynuuje kontrolerom?"

  Każdy kto coś zakwestionuje jest krytykowany w odpowiedzi. Czy to pielęgniarki, czy nauczyciele, czy obrońcy przyrody. Nie ma miejsca na debatę.
 • Z wczoraj. 1920 zł netto dla stewardesy na cały etat. Na 2 lata. Ostatnia propozycja LOT.
  https://twitter.com/i/status/1270973826738925573

  https://twitter.com/ZwiazekZZPPiL
 • @trojanka 18:37:34
  Proponuję tyle ssamo, czyli 1920 złotych netto zapłacić każdemu posłowi dobrej zdrady z Jarosławem naczelnikiem na czele. W końcu co do jednego Wszyscy oni to PASOŻYTY, którzy za nic nie odpowiadają i nikomu do niczego nie są potrzebni, ani też do niczego się w życiu nie nadają. Nie potrafiliby nawet poradzić sobie ze sprzedażą buraków na bazarowym straganie. Kontrolerom ruchu lotniczego pensje ograniczono do najniższej krajowej, czyli trochę powyżej 2600 złotych miesięcznie brutto! Za to dobra zdrada, to wiadomość z wczoraj przyznała nowe podwyżki policji, dla których krawężnikom, którzy ledwie wstąpili do służby przyznano po tysiąc złotych podwyżki, a pałownikom już z jakimś kilkuletnim stażem i wzwyż po 1500 złotych na głowę!
  Prawda, że jakaż to wielka różnica na tych przykładach w kwestii odpowiedzialności za życie setek tysięcy ludzi ze strony kontrolerów ruchu lotniczego, stewardes i pilotów, a odpowiedzialnością granatowego ZOMO, którego jedynym zadaniem jest chronienie tyłków wybrańców PiS.
 • @Zawisza Niebieski 12:22:17
  Po co nam LOT jak obok mamy Lufthanse
 • @zadziwiony 16:09:18
  Podstawię na swoje miejsce jednego zadziwionego - i ten przyjmie 2 dawki szczepionki.
  O!!!
 • @Rzeczpospolita 15:17:43
  Jedno wreszcie Pan robi właściwie twierdząc, że obecnie mamy Polin, a nie RP.

  Niestety,mam wrażenie, że nie umie Pan wskazać powodów takiego stanu rzeczy.
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:20:38
  Po moim trupie!!!
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:20:38
  Oprócz rozdania ludziom nieco kasy by wykupić sobie ich przychylność w celu utrzymania władzy nic dobrego dla Polski PiS nie uczyniło. Zgoda instalowania 'na rympał" technologi 5g spowoduje, że władzy już pewnie nie oddadzą. Dlaczego? Po prostu będą mieli całkowita kontrolę nad emocjami i myślami ludzi. Wszelki opór zostanie spacyfikowany w zalążku, np. poprzez fizyczną eliminację zagrożenia- choćby poprzez zagotowanie delikwentowi mózgu. 5g to praktycznie całkowita kontrola nad ludźmi i ich zachowaniami. A co z nami Polakami? Parobki u pasożytkow?
 • @Jozio z Londynu 19:37:38
  Dlaczego Lufthansę? Po nic nam ona.Dziś nam rządzący zamienią to na jakąś linię z Izraelskim kapitałem. Prezydenta mamy z nadania wyjazdowego spotkania Knesetu na krakowskim Kazimierzu, więc czy będzie nam ujmą iż jako narodowego przewoźnika będziemy mieli Pollin Airlines Lines? Czyżby nie było to po pana patriotyzmie? Bo na pewno będą to linie zgodne z działaniem partii Przekręty i Szmal.
 • @Jozio z Londynu 19:37:38
  Po co nam LOT jak obok mamy Lufthanse , wy akurat macie to : https://www.salon24.pl/u/marcin-tyc/919539,izraelski-el-al-i-lot-podpisaly-umowe-code-share Salute :)))
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:46:25
  Panie Krzysztofie czy mamy rozmawiać o Amber GOld, czy też o Skok nadzorowanych przez obecnego senatora z PiS? A może porozmawiamy o Get Back?

  Fakty dla dzisiejszych destruktorów Polski są druzgocące. To decyzja z 2012 o leasingu nowoczesnych samolotów wydźwignęła PLL LOT. Dziś sytuacja ekonomiczna się zmieniła zaś PiS obsadziło władze PLL LOT PiS matołkami, więc niech PiSiewicze myslą? Ale z tego co widać PiSiewicze chcą oddać nasze linie lotnicze tym, którym służą, czyli kapitałowi Izraela. Czy to Pana dziwi? Dziś rządzą nami patrioci Pollin, czy nie mają działać dla przekształcenia Polski w Pollin? Kto wie, czy kolejnego cytryńca nie przyjdzie nam wypić za PiSowski Pollin? Tfu.. wtedy jednak kupię niemieckie piwo.
 • @Zawisza Niebieski 22:24:16
  https://img17.demotywatoryfb.pl//uploads/201906/1559884050_k4k3jp_600.jpg Salut.
 • @zadziwiony 20:44:41
  Da się załatwić.
 • @zadziwiony 20:59:45
  Nasze życie nie składa się z walki między ugrupowaniami politycznymi - nawet jeśli władzę sprawują najgorsze zbiry.
  Mamy sporo problemów dnia codziennego i dylematów, które trzeba rozwiązać.
  Np. ważna jest decyzja, czy na obiad mają być młode ziemniaczki, czy makaron.
  Przyznaję szczerze, że nie biorę pod uwagę opcji politycznej sprzedawcy ww artykułów. I nawet cieszę się, że mam wybór.

  A jakby rządziła PO to pewnie musiałbym jeść szparagi z ośmiorniczkami. Aż się skręcam na samą myśl, a wstręt czuję do takiego jedzenia duży.

  Zatem która partia jest gorsza? Bo ja nienawidzę PO; po ich diecie dostaję sraczki.
  A Pan?
 • @Zawisza Niebieski 22:24:16
  Widzę, że Pan już odjeżdża.
  Gdzie zamierza się Pan leczyć?
 • @Repsol 23:23:20
  Aleś się "popisał" Repsolku. Aż żal d... ściska.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:26:54
  Ja po prostu pamiętam , łykanie bredni zostawiam pelikanom. Salute : https://zygumntbalas.neon24.pl/post/109965,jak-glosowali-poslowie-w-sprawie-odszkodowan-za-holocaust
 • @Jozio z Londynu 19:37:38
  Ty masz Husky całkiem inne linie lotnicze. A sio, siedzieć w tym swoim Londonistanie i tam walczyć o dobrobyt. Bo wkrótce miejsca na zmywaku braknie
 • @Repsol 10:31:44
  To głosowali polscy posłowie?
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:07:43
  Tak posłowie " polscy ". Podobno ?. Salut.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:23:57
  Ja mogę jeść pyrki z gziką. (To po poznańsku).
  W tyle mam ośmiorniczki i tym podobne frykasy.
  Chcę mieć święty spokój, a nie patrzeć jak zjeżdżają tutaj tabuny irokezów i chować się przed nimi po lasach. A taką przyszłość szykują nam prominenci pisowscy. Wystarczy przypomnieć z jaką estymą opowiadają o wspólnym państwie bracia kaczyńscy, morawiecki, duda, gowin,szydło i podobna im talmudyczna zgraja. By zapewnić sobie spokój szykują nam przymusowe szczepienia,chipy obce wojska i szefów spec służb z mosiądzu. Dzięki.
 • @zadziwiony 18:34:03
  Oczywiście z mosadu, a nie z mosiądzu. Edytor tekstu dopowiedział po swojemu.
 • Są też inne f-my, które szlajają się
  po Okęciu, np. Enter Air, właściciel uziemionego co najmniej jednego MAX 767, obecnie w Izraelu. Uziemiony a poleciał! Też zaczynali od 100 tys. potem jakaś LARUNA INVESTMENT a teraz paniska pełną gębą, trzęsą firmami w Niemczech i Szwajcarii i startują do sądu przeciw Boeingowi.

  I jakoś bardzo o tej firmie nie słychać. Kto zacz?
 • @Jacek Boki 12:15:26 za notkę 5*
  jak można sprzedać przestrzeń powietrzną???? Ja jestem Polakiem i to co jest pod ziemią (to już dawno zabronili), jak i to nad głową, należy do MNIE!!!

  Notka ciekawa, ja jednakże nie zrównuję linnii lotniczych z kopalniami..

  "narodowe linnie lotnicze"??? WTF??? wielokrotnie leciałem samolotem, ale nigdy tymi linniami..(drogo i słaba obsługa) lasami, górami, jeziorami, rzekami, złożami naturalnymi musi zarządzać Państwo! ale nie linniami lotniczymi.. firma państwowa na cycku dotacji.. po co to komu??
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:44:55
  hahahahaha... debilu

  P.S.
  Cepem pierdalnij się w głowę, zadaniowany DEBILU..

  RZECZY POSPOLITEJ ZACHCIAŁO SIĘ!!!!!!!!!!!! spierdalaj!!!!!!!

  TU JEST POLSKA!!!!!!!!!!!!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031