Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
246 postów 319 komentarzy

Państwo Polskie chce dobić polskie ofiary OUN - UPA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

czyli - rozkaz dorżnąć pozostałe jeszcze przy życiu polskie ofiary banderowskiej dziczy.

Do wszystkich polskich patriotów. Bardzo Pilne!

Pan Antoni Dąbrowski z Dębna woj. zachodniopomorskie, ocalony cudem z ludobójstwa na Wołyniu ma stawić się w niedzielę 19 lipca o godzinie 13 w charakterze... PODEJRZANEGO, czytaj OSKARŻONEGO w prokuraturze Warszawa Praga - Północ. Postawiono mu osiem zarzutów obrazy Ukraińców, czytaj głoszenia prawdy o banderowskim ludobójstwie. Prokuratura Warszawa Praga - Północ, znana z obrony banderowskich morderców Polaków i ich obecnych gloryfikatorów zbrodniarzy z OUN - UPA, SS Galizien i ukraińskiej policji pomocniczej w służbie III Rzeszy, mieszkających obecnie w Polsce, ma już na koncie wiele innych podobnych osiągnięć w postaci wyroków skazujących polskich patriotów, za głoszenie prawdy o ukraińskim ludobójstwie Polaków, dokonanym przez zbrodnicze ukraińskie formacje zagłady w służbie hitlerowskich Niemiec na Kresach Południowo - Wschodnich II RP i obecnych ziemiach południowo - wschodniej Polski. Dziś prokuratura Pragi Północ postanowiła chyba z kolei dokończyć banderowską rzeź Polaków z Wołynia i Małopolski Wschodniej, chcąc dziś dokonać dzieła fizycznej eliminacji Pana Antoniego Dąbrowskiego po 76 latach, od pierwszej próby nieudanego mordu na jego osobie i jego mamie przez zwyrodnialców z OUN - UPA 76 lat temu na Wołyniu. Jak widać wymiar ,,sprawiedliwości'' III RP postanowił dziś nadrobić skuteczniej to zaniedbanie, którego nie udało się dokonać w latach 1942 - 1950 bojówkom Służby Bezpeky OUN Bandery i rezunom z OUN - UPA. W związku z tym nasuwa się pytanie, a mianowicie... ,, czy pozwolimy na dokonanie, a właściwie dokończenie tej ludobójczej egzekucji na Panu Antonim Dąbrowskim, której chce się dokonać dziś w Naszej Ojczyźnie, a której nie udało się przeprowadzić 76 lat temu katom Stepana Bandery i Romana Szuchewycza?

Rzeczą również bardzo znamienną i symboliczną jest to, że przesłuchanie Pana Antoniego Dąbrowskiego wyznaczono na... NIEDZIELĘ! Jest to bardzo jasne przesłanie, że tak jak Wasi przodkowie na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej, którzy zgromadzali się w swoich świątyniach na NIEDZIELNYCH Mszach Świętych, nie znaleźli w nich, w Tym dniu swego ocalenia, tak i Wy teraz, nie znajdziecie swojego ocalenia przed czekającą Was zagładą, którą Wam przygotowaliśmy, nawet w Dniu Pańskim.

Ocalony przez matkę spod banderowskiej siekiery, w szponach prokuratury Praga-Północ.


Urodzony w Małopolsce Wschodniej Antoni Dąbrowski z Dębna przeżył ludobójstwo i jest jednym z niewielu żyjących jeszcze ocalałych z tej rzezi.

Znany jest w swojej miejscowości z przekazywania młodemu pokoleniu wiedzy o swojej małej ojczyźnie, jak też ocalony przez mamę spod banderowskiej siekiery, z upamiętniania ofiar ludobójstwa na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej.

Z inicjatywy Pana Antoniego, w 77 rocznicę Krwawej Niedzieli na Wołyniu, w Dębnie odsłonięto i poświęcono przez Bp. Henryka Wejmana tablicę pamiątkową polskiego duchowieństwa i zamordowanych na Wołyniu, Małopolsce Wschodniej oraz na ziemiach południowo wschodnich powojennej Polski w latach 1939 -1947 kapłanów.

Mimo upływu lat, swoją tryskającą energią i wiedzą wywiera dość istotny i pozytywny wpływ na młode pokolenie, a wypełniając lukę edukacyjną, odsłania przed tą młodzieżą skrywaną od 30 lat tzw.demokracji prawdę historyczną motywując jednocześnie do pamięci o Kresach. Uczy tą młodzież godnego czczenia pamięci ofiar okrutnego ludobójstwa czego dowód mamy w postaci kresowych uroczystości z obecnością młodego pokolenia.

Więcej, Pan Antoni wyszedł z propagowaniem pamięci Kresów poza swoją miejscowość i od kilku lat, na portalu społecznościowym Facebook przekazuje swoją wiedzę przez co stał się dla tej społeczności niekwestionowanym autorytetem.

Dziś, za swoją działalność Pana Antoniego dopadły szpony prokuratury Praga-Północ, prokuratury która na szeroką skalę zaczęła prześladować i ścigać kresowych działaczy i patriotów za przywracanie przestrzeni publicznej pamięci o Kresach łącznie z martyrologią Kresowian. Wśród facebookowej społeczności, niemal z dnia na dzień przybywa coraz więcej użytkowników objętych niespotykaną falą prześladowań i represji ze strony organów ścigania w Polsce, za swoje antybanderowskie postawy. Wobec co najmniej kilkudziesięciu osób z FB toczą się lub zostały zakończone skazującymi wyrokami sprawy za antybanderowskie postawy a jedną z takich osób jest niestety Pan Antoni. Po latach niełatwej pracy w roli społecznika, za swoją godną naśladowania postawę Pana Antoniego nie wiedzieć czemu dorwały szpony prokuratury Praga-Północ i totalnie zszargały świętość świadka który przeżył Wołyńsko-Małopolską rzeź a który stara się jak może solidaryzować ze skazanymi/podejrzanymi komentując wpisy dotyczące antypolskich Ukraińców.

Jest to pierwszy i bezprecedensowy przypadek, kiedy to organy ścigania w sposób brutalny wdarły się w prywatne życia Pana Antoniego a policyjne buciory podeptały idee przywracającą przestrzeni publicznej pamięć o Kresach.

A kim u licha są owi Ukraińcy?

Ci Ukraińcy stanowią skomplikowaną i skadrowaną grupę finansowaną przez założoną przez George’a Sorosa fundację Batorego, której zadaniem jest permanentna inwigilacja społecznościowych portali i Internetu. Ich stosowane na szeroką skale szpiclowanie kończy się składaniem wniosków do prokuratury o tzw. mowę nienawiści do banderowców. Dalsza procedura jest już bardzo prosta. Najpierw prokurator wzywa ofiarę takiego donosu na przesłuchanie w charakterze świadka, by po upływie kilku tygodni wezwać go ponownie ale już w charakterze podejrzanego. Drugie przesłuchanie jest już zarzutem za tzw. mowę nienawiści, antysemityzm, groźby karalne lub namawianie do groźby karalnej. Po postawieniu zarzutów, prokurator proponuje przeproszenie narodu ukraińskiego co jest bezczelnym poniżeniem godności Polaków, a w przypadku odmowy, kieruje akt oskarżenia do sądu który orzeka skazujące wyroki.

Czy to aby nie szantaż i wspomniane poniżanie Polaków? Absurd tego procederu polega na tym, że prokurator stawia znak równości między Ukrainą a bnaderyzmem przez co przywdziewa niewidzialną togę adwokata kata i diabła broniąc tym samym banderyzm wraz z całą jego rozciągłością nazistowskich idei, idei która na Ukrainie jest codziennością.

A przecież to państwo do dzisiaj nie ma stosownych uregulowań prawnych zaliczających je do państw członkowskich Unii Europejskiej, jawnie gloryfikuje banderyzm sprowadzając członków OUN i UPA do rangi narodowych bohaterów, stawia katom i mordercom Polaków pomniki, ich imieniem nazywa ulice, toleruje „pogrzeby” rocznicowe SSGalizien, toleruje wszechobecne hajlowanie, zezwala na uliczne spędy banderowców z pochodniami,…, a przez ostatnie cztery lata odmawia ekshumacji zamordowanych przez Ukraińców Polaków. To państwo, nie będące nawet członkiem wspólnotowym UE stawia skandaliczny warunek, że zezwoli na ekshumacje ofiar wołyńskiego i małopolskiego ludobójstwa wówczas, jeżeli w Polsce zostaną odtworzone zlikwidowane wcześniej banderowskie pomniki sławy i chwały banderowców - morderców co najmniej 150 tys. Polaków. Pycha i buta od takiej narracji cieknie więc szerokim strumieniem. Takie postawy Kijowa są skuteczną prowokacją obliczoną na ostrą reakcję Kresowian, za którą prokuratura w Polsce (nie mylić z Polską bo to nie to samo) ściga Kresowian i patriotów.

Antypolskie zachowania i narracja prowokacji Ukraińców wobec Polaków skatalogowana jest w pewnym rzekomo tajnym dokumencie:

„20 marca 1991 roku Agencja Konsularna Rzeczypospolitej Polskiej we Lwowie przesłała do Sejmu, do Departamentu Prasy i Radia Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz do Instytutu Historii PAN w Warszawie liczący 60 stron maszynopisu tekst Uchwały Krajowego Prowidu Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów(OUN) podjętej 22 VI 1990 roku. Tekst ten został opublikowany 12 kwietnia 1991 roku w „Magazynie Tygodniowym Polski Zbrojnej”, organie Ministerstwa Obrony Narodowej. Fragmenty Uchwały… zamieścił także w wydanej w 1995 roku w Toronto pracy Gorzka prawda.” 1)

Mniej/więcej w czasie ukazania się tej uchwały, wprowadzeni do Senatu na wznoszącej się fali solidarności ukraińscy senatorowie przeforsowali potępienie przez Senat Akcji (Operacji) Wisła. Do tego samego tylko w sejmie i dwanaście lat później nawoływał poseł Miron Sycz wspierany oczywiście urojeniami Piotra Tymy ze ZUwP. To jest chora i naiwna narracja gdzie 50-60 tys. Ukraińców w Polsce domaga się potępienia AW i stawia znak równości z co najmniej 150 tysiącami (trzykrotnością) ofiar ukraińskiego ludobójstwa którego do dzisiaj Ukraina nie potępiła a Polska nie rozliczyła.

Wobec wszechobecnej oraz inspirowanej zaleceniami powyższej uchwały OUN, kresowi działacze są zdani sami na siebie dlatego to co prokuratura kwalifikuje jako mowę nienawiści jest zwykłą, bo obywatelską reakcją na ukraińskie prowokacje i obroną Polskiej Racji Stanu przed szalejącą ukrainizacją Rzeczpospolitej a na to nie może być i nie ma zgody. Co to u licha dzieje się w najjaśniejszej, kiedy to ukraińska mniejszość decyduje co jest dla Polski dobre a co nie. Nie można w nieskończoność ulegać mniejszości, która nie potrafi się zasymilować z większością której podatnik obsypuje obficie z własnej kieszeni wrogą Polsce działalność tej mniejszości.

W czasie gdy wielu działaczy Kresowych otrzymało wieloletni zakaz wjazdu na Wołyń, miliony Ukraińców szturmują Polskę zabierając Polakom miejsca pracy a przy okazji dorabiając sobie szpiclowaniem osi społecznościowych. Robią to dlatego, że czują się pewni i bezkarni i że prawo w Polsce ich w razie czego obroni i niestety tak się dzieje.

Bez kamer, fleszy i echa przetoczył się w oparach absurdu snującego się po korytarzach Trybunału Konstytucyjnego skandaliczny wyrok tej polskiej instytucji, który dotyczył uznania niektórych zapisów w ustawie o IPN za niezgodne z konstytucją. Usunięte zapisy jako żywo dotyczą Kresów, Kresowian i Dziedzictwa Dawnych Ziem Polskich. Uważny Czytelnik KSI może zapytać „jak do tego doszło?”

Dlatego ten artykuł ma na celu pochylić się nieco nad skutkami fatalnego wyroku Pani Prezes TK. W 2018 roku prezydent Duda poddał w wątpliwość zapisy o „Małopolsce Wschodniej” i „ukraińskim nacjonalizmie” znajdujące się w ustawie o IPN i tą wątpliwość skierował do Trybunału Konstytucyjnego. Odkrycie towarzyskie pani Przyłębska wydała w roku 2019 skandaliczny wyrok TK, w którym uznała wymienione powyżej zapisy za niezgodne z Konstytucją. W taki oto sposób, zapis dopuszczający ściganie i penalizację ukraińskich nacjonalistów za sprawstwo ludobójstwa przestał istnieć a więc nie ma ukraińskich nacjonalistów – nie ma sprawców a gdy nie ma sprawców nie ma ludobójstwa. Podobnie rzecz się ma z Małopolską Wschodnia, małą ojczyzną Pana Antoniego której już nie ma w ustawie a więc Pan Antoni został osierocony ze swojej małej ojczyzny.

Na tego rodzaju ruchy i prowokacje ukraińskiej mniejszości nie ma i nie będzie zgody a już postawienie przed sądem żyjącego świadka historii Pana Antoniego wzbudzi wśród Kresowian i patriotów uzasadnione protesty.

https://ksi.btx.pl/index.php/publikacje/1293-ocalony-przez-matke-spod-banderowskiej-siekiery-w-szponach-prokuratury-praga-polnoc?fbclid=IwAR0vZlOH4cnk9XrHwzOs-vMv61K8ks9LFxautbfdCgwWQINTZGNjxL3g3xQ

 

Jacek Boki

Elbląg 14 Lipiec 2020 r.

Artykuł źródłowy:

https://kresywekrwi.blogspot.com/2020/07/panstwo-polskie-chce-dobic-polskie.html#more

Sprawą obiecali się zająć:  telewizjie http://wrealu24.pl.">wrealu24.pl. CEP Polska, miesięcznik Magnapolonia, Pan poseł Grzegorz Braun i portal http://wprawo.pl">wprawo.pl

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  DK
  ________________

  Jest:
  "Państwo Polskie chce dobić polskie ofiary OUN - UPA"

  Powinno być:
  Państwo z nazwy Polskie chce dobić polskie ofiary ...
 • @Rzeczpospolita 13:49:46
  Zaangażowałem w sprawę Pana Antoniego Dąbrowskiego kancelarie Ordo Iuris. Obiecali, że jak najszybciej zapoznają się że sprawa.

  Wysłałem też te linki do prezydenta Dudy, do prezesa Kaczyńskiego, do ministerstwa sprawiedliwości i do kilku największych gazet w Polsce i dwóch gazet polonijnych w Chicago. Zrobiłem tyle ile moglem
 • @Jacek Boki 14:02:34
  "Zrobiłem tyle ile moglem"

  Szacunek z mojej strony. Gdyby każdy robił ile może to dzisiaj nie byłoby tego bajzlu i ucisku co jest.
 • I co ? kto zagłosował na probanderowców ? Duda sam na siebie ?
  Ze anty -/- Polskie pisuary rządzą z dudą na czele.
 • @Jacek Boki 14:02:34
  Odnoszę wrażenie, że Prokuratura Praga-Północ specjalizuje się w walce z Polakami i realizuje wytyczne żydowskiego reżimu IIIRP.
  ______________________

  Państwo Polskie chce dobić polskie ofiary OUN - UPA - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/07/15/panstwo-polskie-chce-dobic-polskie-ofiary-oun-upa/
 • W pierwszym odruchu ma się wrażenie
  że to nie dzieje się naprawdę.Ale to niestety dzieje się naprawę a że ma wymowę jaka ma,to z oburzenia brakuje mi słów.
  ONI to jest "nasze władze" będą dążyły do "reglamentowania" tematu banderowskiego.Docelowo temat ów będzie dostępny wyłącznie dla oficjalnych wystąpień gdzie o wiadomych zdarzeniach będzie się mówiło bardzo oględnie i "taktownie".Natomiast "zwykli ludzie",zwłaszcza ci nazywający rzeczy po imieniu, będą co najmniej nękani za poruszanie drażliwego tematu i stopniowo odsuwani od udziału w "dyskusji".
  Przypadek pana Dąbrowskiego ma działać na nas odstraszająco i odstręczająco.
  Państwo w którym przyszło nam żyć jest naszym najgroźniejszym wrogiem.
 • @ikulalibal 16:18:03
  Ależ to jest bardzo łatwe do wytłumaczenia.
  Dla Polaków jest zaplanowana w nowo pisanej historii rola szczególna.
  W tej roli nie będą mogli występować jako Ofiary.

  Związane jest to z zaplanowanym "Ostatecznym Rozwiązaniem Kwestii Polskiej". Gdy rdzenna (słowiańska) Państwowość Polska będzie już jednoznacznie i oficjalnie likwidowana, to sytuacja w oczach "międzynarodowej opinii publicznej" ma wyglądać tak, żeby na całym (nie tylko demokratycznym) świecie nawet pies z kulawą nogą nie zaskomlił w obronie Polaków.
  Gdy Polacy będą likwidowani (jeszcze brutalniej niż Palestyńczycy), to świat ma ODETCHNĄĆ Z ULGĄ.
  A nie współczuć.

  Zetknąłem się już gdzieś z informacją, że na Zachodzie nie mówi się już o Drugiej Wojnie Światowej, tylko o "ERZE HOLOKAUSTU".
  A skoro nie było wojny w tej talmudycznej "narracji", to i nie było Niemców Hitlera, nie było UPA, Ustaszy, faszystów na Pribałtice.

  Ale w ERZE HOLOKAUSTU główną sprawczą rolę KATÓW parchacizny grać będą Polacy.
  Stąd też wszelkie głosy mówiące o tym, że Polacy ginęli, byli mordowani w sposób nie do opisania, w nadchodzącym czasie będą z całą stanowczością i starotestamentową surowością usuwane z przestrzeni publicznej.

  Piszę o tym od kilku lat. Ale wszyscy mają mnie za wariata.
  A to się dzieje. Krok po kroku. Bo "tylko" żydy "cierpiły", a są une bardzo cierpliwe...
 • @Leonardo da Vinci 15:54:33
  "kto zagłosował na probanderowców ? Duda sam na siebie ?"

  Zapytam Jewno-ruckiego....

  Pozdro!
 • @ Autor
  5*

  W głowie mi się to nie mieści... :-(
 • @ikulalibal 16:18:03
  To jest wynik amerykańskiej polityki połączenia Polski z Ukrainą.
 • @ikulalibal 16:18:03
  Acha!

  Jeszcze coś.
  Zawsze w takich chwilach jak ta, gdy czytam o ludziach jak pan Dąbrowski, to przychodzi mi do głowy jedna myśl.
  Zawsze w takich chwilach, gdybym miał możliwość, to zapytałbym takich ludzi, czy należeli do Solidarności i walczyli z "komuną".
  Odpowiedź twierdząca spowodowałaby, że plunąłbym takiemu pod nogi, rzucił: "to masz, co wywalczyłeś", odwrócił bym się na pięcie i odszedł bez cienia współczucia dla solidurnia!
 • Brak wsparcia i krytyki.
  Tu na NEON24 też o czymś to świadczy, o obojętność i przyzwoleniu na terror ze strony aparatu mającego bronić Polski i Polaków a tym bardziej gdy sprawa dotyczy ofiary ukraińskiego bestialskiego ludobójstwa i potomków którzy stracili swoich najbliższych.

  Samo to, że w Przemyślu władze zezwalają na marsze potomków banderowców i sympatyków UPA, świadczy że w Polsce rządzą obecnie siły sprzeczne z interesami Polaków.

  Siły juź jawnie szkodzące Polsce.

  Pozdrawiam.
 • @Kmieć 17:44:20
  Zawsze w takich chwilach, gdybym miał możliwość, to zapytałbym takich ludzi, czy należeli do Solidarności i walczyli z "komuną".
  Odpowiedź twierdząca spowodowałaby, że plunąłbym takiemu pod nogi, rzucił: "to masz, co wywalczyłeś", odwrócił bym się na pięcie i odszedł bez cienia współczucia dla solidurnia!

  Posłuchaj,esbecka mendo.Gdybyś tak zachował się wobec mnie, który za działalność w "Solidarności" odsiedział internowanie,stracił pracę i karierę naukową,to nie zastanawiałbym się ani chwili nad reakcją.Od dawna mam zawsze przy sobie składaną,teleskopową pałeczkę.Dostałbyś w pysk i zgubił trochę zębów.A ja odwróciłbym się na pięcie i odszedł bez cienia współczucia dla esbeckego ścierwa.
  EOT.
 • Polska pod kontrolą żydo-ukraińcow !
  https://www.youtube.com/watch?v=ZFCFTGZdRXg

  Posłuchajcie !  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Polacy na Wołyniu byli BEZBRONNI !
  Dziś Polacy są tak samo bezbronni !!! dlaczego ? dlatego ze Polska nie jest wolna , broń posiadają wyłącznie żydzi w Polsce [ politycy aktorzy dziennikarze żydowscy itp . ] Polakowi nie wolno posiadać broni ! policja stoi na straży bezbronności Polaków !

  UWAGA ! rząd żydo-ukrainski sprowadza do Polski miliony ukraińców pod pretekstem pracy ! a tak naprawdę żydostwo PIS chce zmiany ludności w Polsce ! a kilkanaście lat Polska ma być żydo-ukraińska z mniejszością POLSKĄ !

  POLACY , JESTEŚMY NAJBARDZIEJ ROZBROJONYM NARODEM W ŚWIECE


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Cheval Noir 19:25:44
  // wobec mnie, który za działalność w "Solidarności" odsiedział internowanie,stracił pracę i karierę naukową,//

  Sralis mazgalis.
  Najmniej 80% dzisiejszego establishmentu politycznego ma korzenie solidarnościowe i jakoś to nie przeszkodziło ich naukowej karierze.Pierwszy przykład z brzegu:bracia Kaczyńscy.
  Nie wykluczam też takie sytuacji że trafił pan na pryncypialnych przełożonych którzy uznali że pańska aktywność solidarnościowa jest jawnym dowodem na zanik krytycznego myślenia.A brak krytycznego myślenia wyklucza efektywną pracę naukową.

  PS
  był pan pracownikiem naukowym i w Solidarności widział pan tylko tyle co prosty robol ?
 • pisowsko peowskie banderowskie żydostwo opanowało Polskę
  https://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/153266,pamiec-hipokryzja-katyn-wolyn-rusofobia

  ukraińcy naziści

  https://m.youtube.com/watch?v=LcX5B-Z8aog

  Pozdraw. :)
 • @Jacek Boki 14:02:34
  Gdyby nie Pan, wielu z nas ta wstrząsająca sprawa byłaby nieznana.Moja rodzina też dużo wycierpiała ze strony Ukraińców. Niestety, nikt z nich już nie żyje. Na gazety polskie nie ma co liczyć, na RPO też, ale Kancelaria Prezydenta musi Panu odpisać. Mam nadzieję, że podzieli się Pan z Uczestnikami Neonu tymi informacjami. Jest to ewidentne łamanie art. 54 RP, nie po raz pierwszy zresztą. Z moich obserwacji wynika, że najczęściej dzieje się to z użyciem absurdalnego neologizmu "mowa nienawiści", wymyślonego chyba w tym właśnie celu. Szczególnie odrażające jest to, że postępowanie takie toczy się wobec weterana wojennego, jednego z ostatnich świadków tamtych czasów. Czasów bestialstwa!
 • @Jacek Boki
  Dokładnie tak , ciekawe co na to Gamonie w Polin ?. Salute 5 *
 • @Repsol 22:09:17
  "...ciekawe co na to Gamonie w Polin ?"

  Dałem link Jewno-ruckiemu:

  //krzysztofjaw.neon24.pl/post/156511,po-wyborach-chapeau-bas-moi-rodacy#comment_1699490

  Poczekamy aż się pojawi? ;-(

  Pozdro!
 • @Jasiek 22:35:25
  No to Ciebie wytnie " demokrata " Zakład ?.
 • @interesariusz z PL 17:42:59
  A kto nam taką politykę prowadzi?
  Czy to nie nasz wielki duda i pis?
  To oni za to odpowiadają i idioci głosujący na nich!
 • @Repsol 22:40:34
  Raczej nie wytnie, ale winą obciązy innych tak jak to robi "interes-sariusz".
 • Autor
  Nie na daremno zażydzony PiS wspiera banderowców. To sam Kaczyński krzyczał, "sława Ukrainie" jako banderowskie pozdrowienie na majdanie, a banderowcy odpowiedzieli "sława hieroją"

  To dzięki pisiorom i Kaczyńskiemu, na Polskich ulicach paradują banderowcy i wykrzykują antypolskie hasła, a pisowska policja ich ochrania.

  Na pohybel banderowskim mordercą i tym co wspierają banderowców.
 • @Pyra z Wildy 16:10:17
  Nie tylko paradują, ale kontynuują swoja działalność sprzed lat....teraz także zostają polskie sieroty i renty sieroce które musi wypłacać polski podatnik sierotom. Coraz liczniejszym.
  Praz utrzymywać przestępców w więzieniach, także na koszt Polaków /3250 miesięcznie na jednego plus opieka zdrowotna/
  https://wprawo.pl/zabojstwo-pod-budynkiem-wroclawskiej-prokuratury-ukrainiec-zamordowal-polskiego-pracodawce-ojca-dwojki-dzieci-a-w-mediach-bredza-o-bojce-o-robotnikow/
  Ale co tam.... ważne że plany mocodawców zza oceanu są usłużnie realizowane, w końcu to nie o Polaków chodzi!!
  Dopóki nie trafi na kogoś " z góry" albo jego dziecko czy wnuka!!
 • Nie można wykluczyć że
  wbrew logice i pozorom to co dzieje się na Ukrainie (banderyzm,rządy terroru,bezkarność oligarchia,bezprawie itp) jest awangardą a nie wydarzeniami bez znaczenia na "peryferiach świata".
  Niedawno ukrainski minister d/s socjalnych Galina Tretriakowa uważa za bezcelową pomoc dla "dzieci niskiej jakości". "Dziećmi niskiej jakości" są dzieci z bidnych i bardzo biednych,rodzin.
  Można sobie wyobrazić coś bardziej skandalicznego? z jednej strony ściga się "mowy nienawiści" tam gdzie ich nie ma, a z drugiej strony nie zwraca najmniejszej uwagi na artykułowanie ewidentnie zbrodniczych idei.
  https://ria.ru/20200625/1573457106.html

  Nie ma się co oszukiwać.Rządzące nami siły bezceremonialnie ingerują w politykę państw na drugim końcu świata https://www.tvp.info/41161609/polska-uznaje-juana-guaido-za-tymczasowego-prezydenta-wenezueli a jednocześnie pozostają przyjazne względem groźnych sygnałów płynących do nas od najbliższego sąsiada.
 • @trojanka 18:12:18
  Wspieranie żydów i banderowców to dla pisiorów jest najważniejsze. Bo taki mają nakaz od swoich panów.
 • @Pyra z Wildy 20:18:15
  Moi przodkowie przewracają się w grobie!oddali życie za ten kraj!!
  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/5171-sejm-pis-rozpoczyna-wdrazanie-447-dokumenty-druk-420

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031