Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
263 posty 368 komentarzy

Banderowcy w Polsce nadal bezkarni

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W jakim państwie my żyjemy?

Ukrainiec w Toruniu w czapce polowej Waffen SS Galizien

Przejeżdżając po ulicach dzielnicy, zauważyliśmy osobę w odzieży roboczej, w koszulce Bundeswehry. Żadna nowość, wśród pasjonatów militariów nie brakuje i takich. Bardziej przykuła naszą uwagę czarna czapka polowa SS Galizien na głowie przechadzającego się meżczyzny . Skojarzenie tych dwóch rzeczy skłania do myślenia. Okazuje się, że jest pracownikiem ( stróżem ) na jednej z budów. Z krótkiej rozmowy wynikło: pochodzenie niemieckie ( obywatelstwo nieznane ), od 5 lat pracuje w Polsce. Zawiadomienie policji oparte o zgłoszenie publicznego obnoszenia sie z symboliką ukrainskiego nazizmu czyt. banderyzmu, zostało przyjęte . Po wylegitymowaniu, sprawdzeniu trzeźwosci i okazaniu funkcjonariuszom czapki, policja zakończyla czynności. Informując o niepodejmowaniu wszczęcia postępowania z urzędu, poinfomowano nas o możliwości skorzystania z powództwa cywilnego. Policjanci po konsultacjach z dyżurnym, wyjaśnili, iż czapka jest "zwyklą czarną czapką" bez znamoion symboliki zabronionej.

Panie niedawny kandydacie Konfederacji na prezydenta III RP, czy zechce może pan kiedyś, wytłumaczyć Nam wszystkim, co miał pan na myśli, wypowiadając te powyższe słowa?

Nasuwa się w tym momencie bardzo smutna konkluzja,a mianowicie, że za noszenie przez polskich patriotów na swoich ubraniach tzw. ,,Mieczyka Chrobrego'', symbolu miecza koronacyjnego polskich królów, można zostać oskarżonym i skazanym przez sądy w Polsce, za rzekome propagowanie, o ironio faszymu. Kilka wyroków i to prawomocnych za noszenie symbolu ,,Mieczyka Chrobrego'' już zresztą zapadło. A zupełnie jawne i otwarte propagowanie przez Niemców i Ukraińców w Polsce, symboli i części umundurowania zbrodniczych nazistowskich formacji Waffen SS, w tym SS Galizien, uznawane jest za całkowitą nieszkodliwość czynu i brak znamion przestępstwa. Jak widać banderowcy w Polsce nadal są całkowicie bezkarni.

W jakim państwie my żyjemy?

TPK - Toruń, 2 Sieprień 2020 r.

 

Artykuł źródłowy:

http://kresywekrwi.blogspot.com/2020/08/ukrainiec-w-toruniu-w-czapce-polowej.html

KOMENTARZE

 • W PO PiS jest tylu Ukraińców,
  często potomków banderowców, że jakąkolwiek zmiana jest bardzo trudna.

  5*****
 • Autor
  Skoro PiS wspiera i ochrania banderowców, a pałuje patriotów którzy nie zgadzają z tym faktem.

  To nie ma co się dziwić, że potomkowie banderowców są w Polsce chronieni i są bezkarni.
 • @ Autor - 5*
  DK
  ________________

  No, ale co z bandziorami broniącymi pogrobowców OUN-UP ?

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2020/08/prok.-maciej-mlynarczyk.-fot.-nasze-slowo-kadrowane-970x542-1.jpg
 • Ultras katolicki
  Ultras katolicki, Bosak, ma to na myśli że kościółek przenajświętszy rzymski to jest głowa która porusza ciałem, wyniosła na ołtarze Szeptyckiego Ondreja, bo doskonale wie co robi. Być może CIA szykuje jakąś lokalną wojenkę w której Słowianie ku uciesze onych powyrzynają się wzajemnie i będzie miło.

  Trzeba pamiętać o ,,sacrum" najwyższych sferach owego przybytku, które kierują masy ,,profanum" by ojciec kłamstwa i zabójca nie ginął sam, ale w towarzystwie mas. Wszystko właśnie do tego się sprowadza. Temu służą oficjalne pogrzeby kościelne zuchów z SS-Galizien. Temu służy wynoszenie na ołtarze zbrodniarzy. Temu służą wizyty rzymskiego papy i jątrzenie, a jednocześnie ,,dla każdego coś miłego". Byleby napięcia i spięcia trwały, aby można było w odpowiednim czasie rzucić iskrę, która zapali beczkę prochu.

  Zdajcie sobie sprawę, że zaczyna się od poznania Pism, w drugiej kolejności jest wydźwignięcie się z bałwochwalstwa, a nie jest to wszystko. To dopiero początek. Dla ambitnych jest praca w w Winnicy Pańskiej, dla pozostałych pilnowanie się w/g Dekalogu.
  Tego nikt za was nie uczyni! Co najwyżej może wskazać to, na co i tak patrzycie każdego dnia.
 • ⭐⭐⭐⭐⭐
  Polin w szponach żydów i banderowców.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031