Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
263 posty 368 komentarzy

Powrót koronawirusowego zamordyzmu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Celem jest przyspieszenie planowanego zniszczenia gospodarki i zmuszenie wszystkich ludzi do przebadania się na koronawirusa, a następnie zaszczepienia.

Taką oto wiadomość otrzymałem dziś rano na pocztę mailową:

Oto co nam szykują:

Drugie zamknięcie Europy od 18 września

"Druga blokada to jawne wypowiedzenie wojny wszystkim Europejczykom, ich dobrobytowi, zdrowiu i przyszłości. Hiszpańskojęzyczna gazeta Euro Weekly News pisze, że kraj ten i większość innych krajów Europy Zachodniej ponownie przejdą do ścisłej blokady z powodu koronawirusa. Potwierdza to również audycja niemiecko-syryjskiego dziennikarza Hamudi Ebalza, który ostrzegł na swoim kanale YouTube, że do 30 września cała Europa Zachodnia zostanie pogrążona w sześciomiesięcznym zamknięciu, które zostanie wymuszone przez wojsko.

Celem jest przyspieszenie planowanego zniszczenia gospodarki i zmuszenie wszystkich ludzi do przebadania się na koronawirusa, a następnie zaszczepienia.

Socjalistyczny hiszpański premier Pedro Sánchez, który, jak sam powiedział, jest „wojowniczo pro-UE”, 18 września pchnie kraj z powrotem do ścisłego zamknięcia, według Euro Weekly News, rzekomo z powodu „niepokojącego wzrostu” liczby zakażeń Covid-19.

W fazie 1 najpierw nastąpi blokada regionalna. Hiszpanie nie mogą już wtedy opuszczać swojej gminy lub miejsca zamieszkania. Granice z Francją i Portugalią będą również zamknięte dla wszelkiego ruchu „zbędnego”.

Faza 2 rozpocznie się po 2 tygodniach od rozpoczęcia fazy 1 i zostaną zamknięte wszystkie „mniej istotne” firmy, takie jak gastronomia, kina, teatry i inne miejsca i wydarzenia, do których przyjeżdża wiele osób.

Kolejne 2 tygodnie później rozpocznie się Faza 3. Wtedy wszyscy znów muszą zostać w domu, a zakupy można robić tylko na ściśle określonych warunkach.

Dokładnie to usłyszał Ebalz o planach dla Niemiec. Tym razem jednak druga blokada zostanie również wymuszona przez siły zbrojne, które mają z góry stłumić masowe powstanie ludowe w zarodku.

Rozmowy z innymi przywódcami rządowymi.

Dwóch hiszpańskich polityków ujawniło w sobotę Euro Weekly, że odbyły się już rozmowy z premierami innych krajów na temat planowanej drugiej blokady, w tym brytyjskim premierem Borisem Johnsonem.

To jeden z powodów, dla których firmy odwołują wakacyjne loty i podróże we wrześniu. Zostali o tym z góry ostrzeżeni ”- wyjaśnił jeden z ministrów.

 Drugie zamknięcie Europy" od 18 września ?

 

  

https://www.youtube.com/watch?v=Y5WzfgA_s38

Każdy powinien zostać przebadany i zaszczepiony. Zamykanie gospodarki i społeczeństwa na wiele miesięcy powinno mieć na celu „ochronę ludności”, ale coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że realizowany jest zupełnie inny program, a wręcz przeciwny ochronie ludności. Gospodarka jest celowo niszczona, ludność celowo popychana do granic możliwości i przerażona oszustwem związanym z pandemią koronawirusową „drugiej fali”, co skłania wszystkich do poddania się testom i szczepieniom.

Bezpośrednie wypowiedzenie wojny

Jeśli ta decyzja europejskich szefów rządów zostanie faktycznie wdrożona, będzie to po prostu jawne wypowiedzenie wojny wszystkim Europejczykom, ich dobrobytowi, zdrowiu i przyszłości. Drugą blokadą będzie zatem państwo okupacyjne, jakiego nigdy wcześniej nie mieliśmy, z zamiarem umieszczenia nas pod stałą dyktaturą komunistyczną, w której wszystkie nasze wolności i prawa, a nawet kontrola nad naszymi ciałami, będą na stałe zabrane.

Nawet gdyby nie wrzesień, ale październik, listopad czy styczeń 2021 r. był tym dniem w którym wejdzie blokada, Jako narody europejskie wciąż mamy bardzo mało czasu aby zatrzymać dokończenie tego ostatecznego zamachu stanu przeciwko wolności i życiu, jakie znaliśmy do tej pory.

Euro Weekly News

Według amerykańskiego ekonomisty Martina Armstronga rządy wielu krajów zachodnich już zdecydowały, że nastąpi druga blokada. Koronawirus pozostanie fałszywym pretekstem z prawdziwego powodu, a mianowicie powrotu kryzysu bankowego i zadłużenia państwowego, któremu towarzyszyć będzie bezprecedensowe załamanie gospodarcze od września w wyniku działań dystansowania społecznego i blokowania.

Politycy boją się – zapewne słusznie – masowych powstań i mają nadzieję, że uda im się je wyprzedzić poprzez całkowite ponowne zamknięcie społeczeństwa, co zaostrzy kryzys, w tym w zakresie zdrowia publicznego. Niestety odbije się to tylko na planowanym „Wielkim Zielonym Resecie”, który w dużej mierze zniszczy istniejącą gospodarkę.

„Według wiarygodnych źródeł, decyzja o nałożeniu kolejnej blokady została podjęta, ponieważ po zniesieniu ograniczeń Covid ludzie nie będą już w stanie spłacać swoich długów, a kryzys finansowy nadejdzie” – pisze Armstrong. „To naprawdę szalone, ponieważ te ograniczenia muszą zostać zniesione… a wtedy trzeba będzie zmierzyć się z całym koszmarem tej przesadnej reakcji. To nieuniknione! Nasze źródła w Niemczech są głęboko zaniepokojone i uważają, że te ograniczenia spowodowały ogromne szkody, które staną się widoczne dopiero po ich zniknięciu".

************************************************************************************************

Na początku myślałem, że jest to jakiś fake. Jednak po południu otrzymałem wiadomość już z pewnego źródła, że za około tydzień, najdalej dziesięć dni, zostaną zawieszone wszystkie loty wszystkich tzw. tanich lini lotniczych. W kilka minut później otrzymałem to oto zdjęcie, dzisiejszego popołudniowego lotu lini RyanAir z Krakowa do miejscowości Girona w Hiszpanii, wykonane przez jednego z uczestników tego lotu. Jak się dowiedziałem, tego rodzaju rejsy do Hiszpanii mają zawsze pełen komplet pasażerów, a tak wyglądało to dzisiaj!

Jak się dowiedziałem w Hiszpanii już teraz robi się znów niewesoło. Ponownie, w pełnym sezonie wakacyjnym zamykane są knajpy i ośrodki wypoczynkowe. Po ogłoszeniu, że sam tylko Ryan Air ma już niedługo przestać latać, ludzie zastanawiają się, jak wrócą do kraju. Nie dziwi więc, że ludzie boją się lecieć, albowiem jeśli nagle odwołają loty, nie będą mieli jak wrócić do domów.

Rząd Wielkiej Brytanii ogłosił, że każdy brytyjczyk wracający z wakacji już nie tylko z Hiszpanii, ale i z Francji poddany zostanie obowiązkowej, dwutygodniowej kwarantannie, od najbliższej niedzieli.Wywoałało to ogromną panikę. Ludzie nagle zaczęli, dosłownie na złamanie karku wracać do domu. Sytuacja, jaka powstała w związku z tym, doprowadziła do gigantycznego chosu. Ludzie masowo wsiadają na wszelkie możliwe promy płynące do Anglii, tak, że pękają one dosłownie w szwach. Sytuację w związku z niespodziewaną decyzją rządu w Londynie, podkręcili jeszcze bardziej Francuzi, wydając decyzję, że każdy obywatel Zjednoczonego Królestwa, przebywający we Francji, zostanie poddany obowiązkowej, czternastodniowej kwarantannie, zanim będzie mógł wrócić do Wielkiej Brytanii.

Tak więc najprawdopodobniej, najbliższych kilka tygodni, przed którymi ,,stoimy'', doprowadzą Nas wszystkich, do największej totalitarnej dyktatury w całej historii dziejów ludzkości. Czy ktokolwiek z Nas przypuszczał, że dożyjemy takiego czasu? W Polsce najprawdopodobniej wobec wszystkich, którzy przeciwstawią się temu terrorowi, wprowadzona zostanie w życie ustawa 1066, przygotowywana i wprowadzana bez rozgłosu przez kolejne dwie ekipy rządzące, rzekomo tak bardzo różniące się między sobą i ponoć nawet ,,wrogie'' wobec siebie, ale w tej akurat sprawie bardzo zgodne i jednomyślne, właśnie na ten czas i na to wydarzenie, a my zastanawialiśmy się, kiedy ją przegłosowywano w polskojęzycznym Sejmie, po co ona jest potrzebna rządzącym Nasza Ojczyzną okupantom?

Odpowiedź już znamy!

 

Jacek Boki

Elbląg - 17 Sierpień 2020 r.

Artykuł źródłowy:

http://kresywekrwi.blogspot.com/2020/08/powrot-koronawirusowego-zamordyzmu.html#more

KOMENTARZE

 • Coś w tym jest
  We Włoszech nawet oficjalne przekaziory już o tym napominają. Od wczoraj np zamknięto wszystkie dyskoteki, także te na wolnym powietrzu. W środku sezonu turystycznego...
  A rząd, w sumie przez nikogo nie wybrany, przedłużył sobie stan wyjątkowy i rządzi dekretami.
 • @ Autor - 5*
  DK
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:25:26
  Czy to Psychopata? Czy to Opętany? Co planujecie na jesień ❓❗️

  https://www.facebook.com/SzlachetnieZdrowy/videos/czy-to-psychopata-czy-to-op%C4%99tany-co-planujecie-na-jesie%C5%84-%EF%B8%8F/709614672920027/?__so__=permalink&__rv__=related_videos

  Możliwe jest również to, że przynajmniej u nas wajcha została przełożona i koronościema zostanie stopniowo wycofana do lamusa, bo w tej części świata być może nadciąga wojna, czyli konflikt USA- Rosja, bo nagle takiej odwagi w pisaniu, że koronawiruś to bujda na reosrach dostali pismaki pisowskich gazet, jak np. tygodnika Sieci

  Szumowski atakuje dziennikarza "Sieci"! Czy mamy fałszywą pandemię? Maciej Pawlicki wRealu24!

  https://www.youtube.com/watch?v=se6mG9DwdSE
 • Autor
  Proszę nie traktować tego personalnie ale uważam, że bzdury Pan pisze powołując się na niewiarygodne źródło. Ktoś mówi, że "odbyły się rozmowy kilku premierów państw europejskich, ale Z KIM?! Z Duchem Świętym? A poza tym kto do nas będzie strzelał, polskie wojsko, nasze dzieci i wnuki?! No i same banki nie będą przecież podcinać gałęzi na której siedzą, uniemożliwiając kredytobiorcom spłaty kredytów. Indywidualni dłużnicy to nieistotna drobnica. Ale w bankach zadłużona jest też Lufthansa, i inne ogromne sektory gospodarki prywatnej i państwowej. Jeśli wszystkich ludzi pogonią z roboty, ściągalność podatków spadnie do zera, nie mówiąc o zaopatrzeniu w żywność, choćby samego wojska. Może i Gates jest multimilionerem, ale na pewno nie jest bogatszy niż wszystkie państwa europejskie razem wzięte.
  W razie czego wyemigrujemy na Białoruś, bo przecież Łukaszenko w wirusa nie wierzy :)
 • @viridiana 20:07:57
  Kto do Nas będzie strzelał? Odpowiedź na to pytanie jest prosta, ano nasza bratnia amerykańska armia, złożona w większości ze zwykłych kryminalistów i najemników nie będących nawet amerykanami. Co ich niby łączy z Polakami? Ano nic! A może według Pana będą mieć jakieś moralne opory? Ustawa 1066 nie jest stworzona na użytek operetkowego obecnego WP, ale dla OBCYCH wojsk, które na terytorium Polski będą mogły pozowlić sobie na wszystko bez żadnych konsekwncji i do woli, co będą tylko chcieli zrobić.
  Tego Pan nie wiedział?

  Banki przejmą się tym, że nie będą mieli podatników? Wolne żarty. Przejmą wszystko na co będą mieli ochotę bez względu na to, czy firmy są państwowe czy prywatne, a dodrukować sobie mogą tyle pieniędzy, na ile przyjdzie im ochota, co zresztą i tak cały czas robią.

  Z kim rozmawiali? Z Duchem Świętym napewno, nie, ale z szefem London City Corporation na 100 procent, to dla nich ktoś dużo większy, niż Duch Święty,
  Pozdrawiam serdecznie
 • Zajmij się Boki
  Kresami i tym, że Ukraińcy nieźle czują się w naszym kraju a nawet jak u siebie.
  Kwestie medyczne zostaw fachowcom.
  Tu pewnie nie wiesz, że Ukraina zamknęła granice ze względu na dużą zachorowalność na koronę w Polsce?
 • @viridiana 20:07:57
  Jeśli chodzi o poważne źródła, to jakie uważa Pan za tzw. Poważne? CNN, BBC, ABC, Deutsche Welle, AFP, itd. To są te poważne media? Szczerze współczuję. Co do kwestii, czy oni potrzebują podatników? Otóż nie potrzebują, czego przykładem były stworzone przez żydowskich banksterow takie gulagi jak Związek Sowiecka, prawie 200 milionów niewolników, od których nikt nie ściągał podatków, bo wystarczyło, że te 200 milionów zapieprzał przez 24 godziny na dobę przez całe życie za miskę brukwi. I drugi laogai, to Chiny Mao.
  Tak więc pisanie, że oni potrzebują naszych podatków, to dziecinada. A nam zabiorą niedługo wszystko co posiadamy przez wprowadzenie podatku katastralnego.

  Jak wyżywią wojsko? Tym się najmniej przejmują, bo nigdy nie sprawiało im to żadnego problemu.

  Łukaszenko nie wierzy w koronawirusa, a Pan z tego co wnioskuję WIERZY. I jak widać istnienie tego świrus wirusa u Pana opiera się... Na Wierzę. Wow!
 • @lorenco 20:49:54
  I ty jesteś tym fachowcem? Wow, żyłem jak widać do tej pory w strasznej nieświadomości :-)
  A to, że Ukraina znów nasrala polinskiemu rządowi na głowę, bez żadnej reakcji z jego strony na to i wcześniejsze defekacje Upadłej w stosunku do niego to jakaś nowość?
 • @Jacek Boki 21:08:46
  Tak, jestem fachowcem.
 • @lorenco 20:49:54
  I jeszcze jedno. Nie przypominam sobie, żebym z tobą przechodził na Ty, więc naucz się kultury, bo jak widać ktoś zapomniał nauczyć cię czegoś co jest podstawą edukacji i dobrego wychowania, którego ci najwyraźniej brak
 • @lorenco 21:20:10
  Takim samym jak interesariusz i jemu podobni. Wysyp fachowców, jeden ,,lepszy'' od drugiego :-)
 • @Jacek Boki 21:25:51
  Mój Panie, w necie są pewne utarte zasady, że nie jesteśmy jaśnie panami.
  A jeśli chodzi o kwestię zdrowia, życzę Panu ZDROWIA.
  Była sobie taka grypa hiszpanka i se poszła.
  Zatem nie ma czym się przejmować, jeszcze raz zdrowia życzę.
 • @Jacek Boki 21:25:51
  Czy ktoś kiedyś pogoni z tego portalu tych głupkowatych trolli, co to wyobraźni mają mniej niż noga stołowa? Co to na łby pozamieniali się ze swymi prąciami?
 • @lorenco 21:52:03
  "@Jacek Boki 21:25:51
  Mój Panie, w necie są pewne utarte zasady, że nie jesteśmy jaśnie panami."

  Bzdura. Nie ma żadnych takich zasad. Tylko w fantazji nachalnych prostaków.
 • @lorenco 21:52:03
  Tzw grypa hiszpanka, w rzeczywistości grypa Rockefellera była następstwem kampanię masowych szczepień amerykanskich zolnierzy przerzucanych do Europy w 1917 i 1918 roku. Umierali wyłącznie ci, którzy dali się zaszczepić, szczepionka, w skład której wchodziło nawet krowie lajno.

  Łącznie zmarło na nią około 10 milionów ludzi, którzy pozwalali się zaszczepić tym gownem. Chorobę zatrzymano w końcu podając chorym zwykła aspirynę.
  Nazwę hiszpanki otrzymała grypa Rockefellera niemal 20 lat później, kiedy hiszpańscy dziennikarze ujawnili całą prawdę o tej chorobie przywleczonej przez służby medyczne USA. Żydowskie ścierwo media zaczęły właśnie wtedy używać nazwy grpa hiszpanka, tak jakby to hiszpanie byli odpowiedzialni za syf stworzony przez medycznych szarlatanów Rockefellera.

  Doucz się więc ty mój specjalisto, zanim ponownie będziesz chciał się popisac swoją ignorancja.

  http://www.kuprawdzie.pl/hiszpanska-grypa-mit/

  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/99402-oszustwo-hiszpanskiej-grypy-1918-r

  https://youtu.be/O4gP7Xe4z9s
 • @Jacek Boki 20:20:53
  Na pewno :) 144 tys. wojska polskiego i 98 tys. policjantów pozwoli, aby 3 tys. j stacjonujących w Polsce jankeskich żołdaków zabijało ich matki, siostry, żony i dzieci. Lasy przetrzebione, ale jeszcze jest się gdzie schować i koktajle Mołotowa robić z butelek po bimbrze. Ale załóżmy, że wojska niemieckie przyjdą nas zabijać. A kto będzie zabijał praskających namordnikami Niemców, Belgów, Anglików, Hiszpanów i innych obywateli?
  Nie zauważył Pan, że czasy gułagów skończyły się 70 lat temu, ZSRR już nie ma, Mao w proch się rozsypał a you tube to platforma rozrywkowa, podobnie jak pejsbuk? Na palcach jednej ręki można zliczyć europejskie kraje, w których nie ma podatku katastralnego. Mimo tego, z wyjątkiem meneli, nikt pod mostem nie koczuje.
  Oczywiście z Łukaszenką to był żart, ale Pana tak ten głupi filmik z you tube przeraził, że nawet Pan tego nie dostrzegł, podobnie jak mojej żeńskiej ksywki i płci niewieściej :)
 • Łukasz Szumowski dla "Gazety Polskiej": negowanie pandemii obraża pamięć ofiar
  https://niezalezna.pl/forum/347008-lukasz-szumowski-dla-gazety-polskiej-negowanie-pandemii-obraza-pamiec-ofiar
  Ps...Bardzo niewielu ludzi ma dość klasy, żeby przyznać się do błędu. Minister Szumowski zapisał się w historii tak, jak się zapisał, i nic już tego nie zmieni. Niestety, nie zdobył się na odwagę nawet po złożeniu dymisji (do której został zmuszony - to akurat jest pewne). W Polsce na covid "zmarło drastycznie więcej osób niż na grypę".. Panie b.ministrze na grypę w Polsce co roku umierały setki tysięcy osób. Pojawił się COVID i nagle grypa przestała być raportowana jako grypa tylko jako covid. Kolejna sprawa, sezon grypowy zaczyna się w październiku a kończy w lutym/marcu. Po co te bajki dla potłuczonych. Wystarczy zerknąć do raportów. Niestety w tym roku są dziwnie przygotowywane. Panie doktorze, ale ci ludzie nie umarli na wirusa. Mieli mnóstwo różnych innych chorób, które uaktywniły się po złapaniu tego wirusa. Nikt wprost na koronę nie umarł! Dlaczego osoby zmarłe nie mają robionej sekcji zwłok, tylko to jest dowodem, że umarli na covid...nie rozumiem dlaczego nikt o to nie pyta? W tym roku w Polsce umarło chyba ok 200 tys ludzi, z tego 1,8 tys zakwalifikowano jako śmierć z powodu Covid. Proszę nie obrażać pamięci pozostałych 198,2 tys ofiar eksponując tylko 1,8. Jaki wywiad z rodzinami ofiar covida? A kto miał z nich sekcję zwłok potwierdzającą przyczynę śmierci? Panie Szumowski, niech Pan im powie, że to respirator rozwalił im płuca jak moje śp Małżonce. Jest pan okrutny, granie ofiarami lekarzowi nie przystoi. A na temat szczepień niech się pan już nie wypowiada, bo pan odszedł z MZ. A pan jakie miał wyniki testu? Bezobjawowy ministrze. Aż się nóż w kieszeni otwiera czytając te dyrdymały. Polecam sprawdzić krzywa umieralności jak to poszybowała w górę u nas i u innych. Ile jest osób, które bezpośrednio umarły przez koronkę? Wygląda to tak, że nagle ludzie przestali umierać na cokolwiek innego, tylko na koronkę. My nie jesteśmy debilami, żeby nas tak męczyć. A Ci którzy zginęli nie w wyniku korono wirusa im cześć się nie należy? statystycznie rok do roku mniej osób zmarło więc co się stało np. ze zmarłymi na raka? Ciekawe czy pan Szumowski tak samo się przejmuje zmarłymi na inne dolegliwości? Bo coś mi się wydaje, że on taki empatyczny tylko w stosunku do zmarłych na koronawirusa oczywiście z dodatkiem chorób współistniejących..Dużo więcej umiera na nowotwory i o tym się nie mówi. Lekarze nie przyjmują chorych bo jest niby covid. Z tego powodu zmarła 11 letnia Marysia i 28 letnia kobieta w ciąży. Szok! Co powie rodzinie zmarłej 28 letniej kobiety w ciąży, powinien mieć ją na sumieniu i nie tylko ją, w skali kraju było mnóstwo takich tragedii. To jest nie pojęte żeby ciężko chorych nie przyjęto do szpitali bo szpitale pozamykał, a testy na ściemę miały pierwszeństwo i tak wozili chorych od szpitala do szpitala nie udzielając pomocy natychmiastowej, normalne bandyctwo nie do przebaczenia. Wczoraj w Polsacie skwitował to stwierdzeniem, że taki "mały odsetek" się zdarza i wprowadzają dodatkowe procedury żeby to poprawić, trochę smutno się słuchało...Jak to jest, że górnik nie dociera na test bo mu się auto zepsuło no i laweta itp. A z sanepidu otrzymuje info o pozytywnym wyniku testu hmmm ciekawe prawda...Pewien górnik wraz z żoną siedzą już na kwarantannie 40 dni bo testy raz pokazują wynik dodatni, potem ujemny i w końcu znów dodatni. To są jaja.
 • Szumowski chwali się szpitalami jednoimiennymi więc mu odpowiadam..
  Do szpitala jednoimiennego trafiają chorzy z potwierdzonym pozytywnie testem PCR, klinicznymi objawami SARS-CoV-2 i najczęściej z chorobami wspólistniejacymi. Sytuacja szpitali jednoimiennych jest spełnieniem snu każdego managera szpitala: pacjentów jak na lekarstwo, a od płatnika płynie wartki strumień pieniędzy. Niezależnie od tego, czy szpital pracuje, czy też trwa w stanie oczekiwania choćby na jednego chorego. Przykładem szpitala, który na przekształceniu w jednoimienny sporo zyskał, jest najbardziej zadłużona w kraju placówka, czyli szpital w Grudziądzu. W ciągu tylko dwóch miesięcy pandemii szpital otrzymał z NFZ około 50 mln zł. Odmowa przyjęcia na oddział ciężko chorej kobiety w 17 tygodniu ciąży jest kuriozalne. Żadna choroba nie pozbawia pacjenta do konstytucyjnego prawa udzielenia pomocy przez szpital. Jest skandalem tłumaczenie odmowy przyjęcia ze względu na brak miejsc i niemożność wykonania pełnej diagnostyki oraz brak wyniku badań w kierunku infekcji Sars-Cov-2. Niestety ale rozporządzenia MZ doprowadziły do takiego stanu służbę zdrowia. Co do 28-latki z Ostrzeszowa, zatorowość płucna daje złe rokowania na przeżycie. Tu wyjaśnienia szpitali

  https://gloswielkopolski.pl/ciezarna-28latka-zmarla-pod-szpitalem-dlaczego-pozostale-szpitale-nie-chcialy-jej-przyjac-prokuratura-bada-czy-doszlo-do/ar/c1-15124825
 • @Jacek Boki
  Ministerstwo Zdrowia pod kierownictwem ministra Szumowskiego pod pretekstem "pandemii" nie tylko rozwaliło służbę zdrowia ale wprowadziło w kraju reżim jakiego nie było nawet za komuny i stanu wojennego łamiąc przy tym prawo i konstytucję. Ludzie naprawdę poważnie chorzy nie mają się gdzie leczyć. Przychodnie zamknięte a lekarze pierwszego kontaktu i pielęgniarki od marca zabarykadowani przed swoimi pacjentami w miejscach pracy. Szpitalom brakuje miejsc a jednocześnie powstały tzw. szpitale jednoimienne dla chorych na Covid-19 które stoją niemal puste. Mam nadzieję, że rezygnacja ministra zdrowia to dopiero początek naprawy służby zdrowia i przywrócenie normalności w tym kraju. Włoski instytut ISS twierdzi że ofiary wirusa to ok 12 proc. osób które zmarły mając COVID. Pozostali chorzy zmarli z powodu innych chorób a zakażenie koronawirusem nie miało wpływu na ich śmierć. Przykłady fałszowania dokumentacji medycznej i wymuszenia na lekarzach zmiany klasyfikacji przyczyn zgonu są bardzo liczne w wielu krajach i szczegółowo opisywane. Motyw jest prosty: szpitale otrzymują kilkakrotnie więcej pieniędzy od państwa/ubezpieczyciela za leczenie chorego na COVID niż za leczenie "zwykłego" zapalenia płuc czy raka.
 • @viridiana 20:07:57
  Brak ci po prostu wyobraźni.
 • @viridiana 11:15:57
  144 tysiące wojska w Polsce? A skąd Pan wziął ta liczbę? Całego wojska jest ledwie ponad sto tysięcy, z której to liczby wojska operacyjne to trochę ponad 30 tysięcy, reszta to biurwy i pracownicy cywilni na eratach zolnierzy. 98 tysięcy policjantów, z których ponad 60% to ukraińscy, potomkowie upowców i oni wszyscy nie pozwolą Amerykanom strzelać do Polaków? Wolne żarty.

  Amerykańskich zoldakow tylko w samym Suwalskiem stacjonuje obecnie ponad 4 tysiące. Ilu ich jest w Polsce na dziś, nikt nie wie.
  Epoka Mao przeminęła? Chyba żartujesz przyjacielu. W Chinach obozy Laogai funkcjonują pełna para. To samo w Rosji i USA. W tych ostatnich jest na dzień dzisiejszy 1200 obozów odosobnienia, z których najmniejszy może pomieścić 150 tysięcy więźniów.
  Nie liczę więzień na statkach rozsianych po wszystkich oceanach.
  A z tego, żeby się czegokolwiek wystraszyć, czy też bać wyrosłem dawno temu.
  Pozdrawiam serdecznie
 • @viridiana 11:15:57
  Podatek katastralny w Polsce ma wynosić od 3 do 5% wartości rynkowej nieruchomości. Już widzę ilu Polaków będzie stać na zapłacenie rocznie sumy od ponad 5 tysięcy do kilkunastu tysięcy złotych podatku rocznie. Szczególnie emerytów dostających 1200 zł brutto miesiecznie
 • @kula Lis 69 11:46:43
  W każdym przypadku covid19 nie jest bezpośrednią przyczyną zgonu. Jest nią np. ostra niewydolność oddechowa. Nie jest też wtórną przyczyną zgonu, którą koduje się np. symbolem ostrego zapalenia oskrzeli (ICD-10)
  Covid 19 wpisuje się jako wyjściową przyczynę zgonu. Robiąc sekcję zwłok osoby zmarłej "na koronawirusa" zobaczy Pan tylko obraz anatomopatologiczny oskrzeli zniszczonych brakiem dopływu tlenu, ale nie zobaczy Pan tam kłębiących się coronawirusów. Covid-19 jest uważany za chorobę układu oddechowego, która może przebiegać w postaci np.zapalenia płuc, ostrego zapalenia oskrzeli, zakażenia dolnych dróg oddechowych. W przypadku zgonu pacjenta stanowią one wtórną przyczynę zgonu. Ale wtórną przyczyną zapalenia płuc nie musi być wirus, tylko bakteria. Wówczas na sekcji płuca będą wyglądać identycznie. Obecnie uważa się , że wirus jest groźny wyłącznie dla osób z deficytami układu odpornościowego, na co też nie ma jednoznacznych dowodów i w Polsce takich badań się nie prowadzi. Żeby to wszystko było bardziej zagmatwane - w naszym organizmie żyją miliony nieszkodliwych wirusów i bakterii a bez niektórych z nich człowiek też umiera.
 • @Jacek Boki 14:14:40
  A skądże by, jak nie z internetu? https://forsal.pl/gospodarka/aktualnosci/artykuly/7748492,wojska-usa-w-polsce-od-niewielkiego-pododdzialu-do-kilku-tysiecy-zolnierzy.html Do tajnych źródeł nie mam dostępu. Odnośnie polskich wojsk i policji dane są z 2018 r. Mówisz Pan, że te obozy wojsko wyżywią i uzbroją, banki zajmą państwa, a reszta do gazu? Mógłby Pan na you tube pracować. Dobrze by Panu szły skecze science fiction.
 • @viridiana 18:29:16
  Forsal.pl jak widzę po artykułach obok, np. na temat Białorusi jest tak samo wiarygodny jak gwiazda śmierci z Czerskiej, czy inna Gazeta dla zmylenia przeciwnika zwana Polską. Powoływanie się na takie media rzeczywiście świadczy, że rozminął się Pan z powołaniem i bardziej w Pana przypadku pasował by właśnie jakiś kabaret. Więc byłbym wdzięczny za nieprzypisywanie mi swoich cech i aspiracji :-)

  Co do wyżywienia wojska międzynarodowi zamordyści, tak w przeszłości, jak i obecnie nie będą mieli z tym problemu, więc nie musi się Pan o to martwić za nich.
 • @Jacek Boki 14:23:18
  Skąd Pan wie, że to będzie taki procent? Nawet w Niemczech wynosi on 2% w UK 0,5 - 1%, w krajach postsocjalistycznych - Litwa 0,3 - 1, Łotwa -1,5. Faktem jest, że obecny podatek gruntowy to są grosze. Emeryci z takimi świadczeniami najczęściej zamieszkują nieruchomości komunalne na prawach lokatorskich a nie własnościowych lub slumsy blokowe z lat 80-tych.
 • @viridiana 18:52:51
  Spotkałem się z tą cyfrą wiekości podatku katastralnego jaki chce się wprowadzić w Polsce, w internecie. Wtedy mnie to nie interesowało, więc wzruszyłem tylko ramionami, że udzie są tak głupi, że nie protestują przeciwko temu, co się im szykuje.
  Ale nawet 1% podatek będzie dla Polaków morderczy. Nasze pensje i emerytury są o cały kosmos mniejsze niż na zachodzie Europy.

  Przykład 1

  Pani Anna Kowalska posiada mieszkanie w wielkości 45 m2. Przy podatku wyliczanym według dotychczasowych zasad, czyli na podstawie wielkości lokalu, wysokość taksy za owe lokum wyniosłaby maksymalnie 35,55 złotych rocznie. Górna stawka w 2019 roku wynosi bowiem 0,79 zł/m2 budynku mieszkalnego.

  Hipotetycznie: przepisy uległy zmianie i od 2019 roku w Polsce obowiązuje podatek katastralny w wysokości 1% wartości nieruchomości. Mieszkanie Pani Kowalskiej, choć niewielkie (45m2), zostało wycenione na 380 000 złotych. Wszystko dlatego, iż znajduje się ono w samym centrum aglomeracji miejskiej, a formą zabudowania jest przedwojenna kamienica z czerwonej cegły.

  W takim przypadku Pani Anna Kowalska zmuszona będzie do opłacania na rzecz państwa aż 3 800 złotych podatku. Jest to prawie 107 razy więcej, niż w przypadku rozliczania na podstawie wielkości lokalu. Wszystko z powodu wyceny wartości nieruchomości. Wyceny, na którą Pani Kowalska nie miała najmniejszego wpływu. Fakt mieszkania w kamienicy nie musi bowiem być równoznaczny z majętnością. Mieszkanie można było przecież odziedziczyć.

  Przykład 2

  Pan Jan Nowak posiada mieszkanie w wielkości 70 m2. Przy podatku wyliczanym według dotychczasowych zasad, czyli na podstawie wielkości lokalu, wysokość taksy za owe lokum wyniosłaby maksymalnie 98,75 złotych rocznie. Górna stawka w 2019 roku wynosi bowiem 0,79 zł/m2 budynku mieszkalnego.

  Hipotetycznie: przepisy uległy zmianie i od 2019 roku w Polsce obowiązuje podatek katastralny w wysokości 1% wartości nieruchomości. Mieszkanie Pana Nowaka, choć spore (125m2), zostało wycenione na zaledwie 180 000 złotych. Wszystko dlatego, iż znajduje się ono w jednym z czterdziestoletnich bloków z wielkiej płyty. Co więcej, budynek stoi w osadzie w pobliżu wsi. Do najbliższej aglomeracji miejskiej jest ok. 100 km, a do najbliższego przystanku PKS – 8 km.

  W takim przypadku Pan Jan Nowak zmuszony będzie do opłacania na rzecz państwa aż 1 800 złotych podatku. Choć jego mieszkanie nie jest wyjątkowo prestiżowe, podatek zwiększy się blisko 18 razy w porównaniu z dotychczasową wielkością taksy. Wszystko z powodu stosunkowo wysokiej stawki podatku (choć 1% jest przeciętną stawką podatku na świecie) i wysokich cen na rynku nieruchomości.
 • @viridiana 18:52:51
  Nie ma już w ogromnej większości w ZBKach mieszkań lokatorskich, komunalnych, gdyż wyzbyły się one ich w ramach ustawy uwłaszczeniowej, która zamieniła te mieszkania na własnościowe za symboliczną opłata. Teraz są już WŁASNOŚCIOWE, co tym samym zwolniło ZBK z wielu obowiązków, przenosząc je na właścicieli, a przy okazji będą musieli pła IC ten podatek już od realnej ceny rynkowej nieruchomości.
  A to będzie oznaczać, że większość tych ludzi w takim przypadku straci swoje mieszkania
 • @Jacek Boki 19:32:59
  Niekoniecznie. Slums betonowy emeryt może częściowo wynająć i kataster wrzucić w cenę wynajmu, sprzedać i zamieszkać z dziećmi, ustanowić hipotekę odwróconą, przeznaczyć na kataster 13-tą emeryturę. O właścicieli domów rodzinnych i rezydencji proszę się nie martwić - stać ich było na dom, to na kataster też zarobią. Po studiach medycznych i inżynierskich z reguły zarabia się kilkanaście tysięcy (piszę o specjalistach i uprawnionych) Średnia pensja w gospodarce to ponad 5 tys.zł. więc młode, pracujące małżeństwo też bez problemów kataster zapłaci, o ludziach pracujących legalnie za granicą nawet nie ma co wspominać a ci z rentami socjalnymi dostaną pomoc z MOPS-ów. Paradoksalnie, kataster spowoduje zmniejszenie liczby rozwodów, bo z dwóch pensji łatwiej się żyje.
  Co do filmiku z you tube, który uważa Pan za bardziej wiarygodny niż Forsal, już za miesiąc przekonamy się, kto miał rację.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031