Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
246 postów 319 komentarzy

Moje komentarze

 • @Berkeley72 13:02:52
  Twórcy komunizmu, a raczej zydokomunizmu. Marks, Engels- Żydzi opłacani przez Rotschilda. Trocki, Lenin, Stalin. Mao. Pół Pot dokładnie to samo.
  Osiągnięcia bolszewickiego raju w sporcie zwanym depoplulacja:
  Panowanie żydowskiego Związku Sowieckiego 150 milionów wymordowanych ludzi plus masowe skrobanki to jakieś kolejne 50 milionów.
  Panowanie chińskiej komuny pod zarządem tych samych dzieci diabła, to tylko do roku 1976 ponad 200 milionów wymordowanych rdzennych chińczyków. Gdy dodamy po 20 milionów rocznie przeprowadzanych aborcji, do których się w/w liczb oficjalnie przyznają, to pomnożone od 1949 roku, policzcie sobie tow. Głogoczowski ile jest to istnień ludzkich. W skali świata mordowanych jest rocznie z ideowych z00alozen, wypływających z bolszewickiej ideologi eugenicznej 80 milionów ludzi rok w rok.
  Gdy dodać do tego takich zuchów jak Pol Pot, 3 miliony wyrznietych mieszkańców Kambodży i nieustająca rewolucję czerwonych w Ameryce PD i innych zakątkach świata opłacanych przez tych samych bankierow dzieci diabła, którzy opłacali wszystkich wcześniejszych czerwonych rewolucjonistów, to skala horroru depopulacji ludzkości nabiera prawdziwego obrazu, ukazując rzeczywiste oblicza tych rewolucjonistów, chcących zrobić wszystkim dobrze.
  Więc proszę mnie nie rozśmieszaj tym bełkotem towarzyszu Glogoczowski
  Upadek ateistycznej pseudonaukowości
 • @Berkeley72 05:52:14
  Tak jest, dla towarzysza Glogoczowskiego Bóg i religia to opium dla ludu, 8 nawet krowy, gdyby umiały mówić stworzylyby sobie swojego własnego Boga na swój własny obraz i podobieństwo.

  Towarzysz Głogoczowski zapomniał, albo rznie głupa, że wasi towarzysze ideowi przebili te krowy i dali jako pierwsi przykład jak stworzyć sobie własnych bozkow, odpowiadających ich własnemu obrazowi i podobieństwu, takich jak Marks, Engels, Lenin, Trocki, Stalin, Mao, vPol Pot i paru innych.

  Jakie owoce przynieśli ci bogowie temu światu i ich , ewangelia,, i nadal przynosi, tłumaczyć chyba nikomu nie trzeba
  Upadek ateistycznej pseudonaukowości
 • @Monaco 05:24:52
  Przykładem takiej właśnie sytuacji jest właśnie Warmia i Mazury. Tu praktycznie w każdym mieście członkami każdej z tych czterech partii PiS, PO, PSL, SLD są praktycznie w większości Ukraincy, a w większości miejskich ośrodków od Braniewa na wschód obsadzają te partie wyłącznie sami Ukraincy. W Bartoszycach, co wiem od Pana Antoniego, wszystkie te czterokanciaste partie obsadzają nawet wewnątrz rodzinne klany lokalnych Ukraińców. To samo zresztą dotyczy służących w tzw. policji funkcjonariuszy. 80% z nich to wyłącznie Potomkowie herojow Bandery.
  Pozdrawiam
  Żądania Ukraińców w Polsce - Antoni Jakóbczyk
 • @nana 14:30:37
  Nie wiadomo, czy w ogóle przejdzie, a nawet gdyby, to raczej wiadomo, że zostanie usunięty mój wpis. Nic to. Ktoś musi to napisać, więc może akurat ja?

  Z ZASADY NIGDY NIE USUWAM, ŻADNYCH WPISÓW POD ARTYKUŁAMI NA MOM BLOGU. I NIE MA DLA MNIE ZNACZENIA, CZY SĄTO WPISY DLA MNIE POZYTYWNE, CZY TEŻ NAWET NAJBARDZIEJ WULGARNE, KIEROWANE POD MOIM ADRESEM. CZY JESTEM NIENORMALNY?

  Żeby było jasne: nie jestem zwolenniczką PiSu, ale coraz mniej jestem jego przeciwniczką. Dlaczego? No bo krzykacze rozwalając kraj w imię patriotyzmu i wolności dobić chcą wszystkich jak leci. Na to nie ma mojej zgody. Wiadomo, że na gnoju rośnie najlepiej, ale przecież nie wszystko, bo taka dajmy na to marchew pójdzie tylko w nać i nie będzie co zbierać, a nać dla człowieka niejadalna, bo on nie królik. To tak, obrazowo, co by co poniektórzy nieco wyhamowali w zapędach.

  JEDYNYMI KRZYKACZAMI, KTÓRZY CHCĄ W TEN SPOSÓB ROZWALIĆ KRAJ I TO W SENSIE DOSŁOWNYM, CZEGO NAWET NIE KRYJĄ JEST WSZELKIEJ MAŚCI LEWACTWO, A NIE LUDZIE NARODOWEJ PRAWICY. TO LEWACTWO ATAKUJE KOŚCIOŁY, NAPADA NA LUDZI, A DZIŚ WARSZAWSKI ODDZIAŁ ANTIFY POCHWALIŁ SIĘ NA SWOIM FACEBOOKOWYM PROFILU, ŻE TO OI PODPALILI MIESZKANIE TEGO PROFESORA W WARSZAWIE PO MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI I SĄ Z TEGO DUMNI, WIĘC PROSZĘ TE BREDNIE KIEROWAĆ POD INNYM, BARDZIEJ WŁAŚCIWYM ADRESEM.

  Weźmy żale autora po kolei, z grubsza:
  „Wróciliśmy przed chwilą z cmentarza. Wszystkie bramy wejściowe zostały oplecione podwójną warstwą krowiego łańcucha i zamknięte na kłódki”
  - no i co wielkiego? Ludzie w akcji „zmierzch i noc” i tak poustawiali kwiatki na grobach rodzinnych. Ja i bez koronawirusa nie chodzę na grób mojej Matki, bo jest on od nas odległy o dobre 600km. I nie jestem przez to złą córką mojej zmarłej Rodzicielki.
  Miliony ludzi tak mają, te różne przeszkody. Na przykład ci, co wyjechali „za chlebem na zmywak”, też na rodzinne groby nie chodzą, bo nie stać ich na przyjazd albo im się zwyczajnie nie chce. Czy są przez to gorsi w czymkolwiek? Zmarły żyje w pamięci potomnych, a truchło na cmentarzu już po paru latach jest zjedzone przez robaki. I tak chciał Stwórca, skoro tak zrobił.

  ŻENUJĄCY ARGUMENT, A WŁAŚCIWIE JEGO BRAK. PROSZĘ OSBIE ZAKODOWAĆ, ŻE MNIEJSZOŚĆ, O KTÓREJ TU PANI WSPOMINA, NIE STANOWI ZDANIA WIĘKSZOŚCI W TEJ KWESTII, KTÓRZY TEGO DNIA CHIELI BYĆ NA GROBACH SWOICH BLISKICH. TO CO PANI ROBI TEGO DNIA I MNIEJSZOŚĆ NA KTÓRĄ SIĘ PANI POWOŁUJE, TO PANI I ICH SPRAWA, ALE PROSZĘ NIE DYKTOWAĆ WIĘKSZOŚCI POLAKÓW, CO POWINNO BYĆ TEGO DNIA WŁAŚCIWE, A CO NIE.

  Ustanawianie zwyczajów po to, żeby ludzie się dla ich realizacji zabijali, to przecież nonsens. Co roku chryzantemiarze zbijali fortuny, złodzieje handlowali skradzionymi na grobach kwiatkami, a te były ustawiane na innych grobach, zaś kupujący nie dociekali, dlaczego te kwiatki tańsze niż inne, lecz się z tego cieszyli, że kupili taniej.
  Czy są przez to gorsi w czymkolwiek?
  Każdy sobie radzi z życiem jak potrafi. I tylko postronni wiedzą zawsze, jak mogło by być lepiej – u kogoś. Choć z własnym życiem też sobie nie radzą aż tak dobrze.
  Kogo i za co krytykować? I kto ma do tego prawo?

  TO KOLEJNY ,,ARGUMENT'' Z RODZAJU, A W AMERYCE TO BIJĄ MURZYNÓW. RZĄD ŻYDOWSKI W WARSZAWIE Z CAŁĄ PREMEDYTACJĄ UDERZYŁ W TYSIĄCE DROBNYCH POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW, KTÓRYCH STRATY WYNOSZĄ PONAD MILIARD ZŁOTYCH. SPRÓBOLWALIBY ZROBIĆ TO SAMO W DYSKONTY NALEZĄCE DO ZACHODNICH KORPORACJI, KTÓRYCH WŁAŚCICIELAMI SĄ CZŁONKOWIE PLEMIENIA WYBRAKOWANEGO, TO JAZGOT PODNIOSŁBY SIĘ POD NIEBIOSA, ŻE TO ANTYSEMITYZM. NO ALE KOPAĆ POLAKÓW MOŻNA ZAWSZE I WSZĘDZIE I ZNAJDUJE TO POKLASK U NIEMAŁEJ ILOŚCI DURNIÓW.


  Co to jest tak naprawdę to „święto zmarłych”? I dlaczego akurat ten dzień miałby być do tego świętowania najlepszy? Wiadomo, ludzie w tym czasie wchodzą na kolektywny poziom energii „dziadów” i mogą wspólnie przeżywać. Ale czy w tym celu konieczne jest osrywanie żyjących?

  ŚWIĘTO ZMARŁYCH JEST JEDNYM Z KILKU SPECYFICZNIE POLSKICH ŚWIĄT. TU WCALE RZĄDZĄCYM BYDLAKOM Z PISU STEROWANYM PRZEZLONDOC CITY CORPORATION, NIE CHODZIŁO O TO BY NA CMENTARZACH ZBIERAŁY SIĘ DZIESIĄTKI TYSIĘCY LUDZI, BO TO BĘDZIE PRZYCZYNĄ STRASZLIWEGO ROZPRZESTRZENIENIA SIĘ WRAŻEGO COVIDA, ALE O TO, ŻEBY SPRAWDZIĆ JAK ZAREAGUJĄ NA KOLEJNE NASRANIE IM NA GŁOWY I SKOPANIA IM ICH KOLEJNEGO ŚWIĘTA PO WIELKANOCY. W ZARAZ PO 2 LISTOPADA NA CMENTARZACH ZAROIŁO SIĘ OD LUDZI I RZĄDZĄCY MIELI TO JUŻ W DUPACH, BO ZAMIERZONY CEL JUŻ OSIĄGNĘLI.

  TAK SIĘ ZASTANAWIAM, CZY ODWAŻYLIBY SIĘ ZAKAZAĆ ZYDOM CHUCZNEGO ŚWIĘTOWANIA CHANUKI Z TEGO SAMEGO POWODU. JUŻ TO WIDZĘ! WIĘC TO KOLEJNY ARGUMENT Z.... WZIĘTY.

  Każda pandemia jest „spontaniczna”, bo nie wiadomo, co i w którą stronę pójdzie. Taka to specyfika mikrobów, że one mogą sobie robić co chcą, a człowiek nawet packą na muchy tego nie dosięgnie – ucieknie przez szparki :))))))))))
  -
  Faktem jest, że gdyby była rzeczywiście ta pandemia, to roznoszenie zarazy byłoby ułatwione i to znakomicie. Człowiek przeżywający stratę najbliższych jest – co tu dużo mówić – osłabiony psychicznie, a więc i jego system immunologiczny jest w stanie gorszym. Wiadomo od zawsze, że ci, co się dużo martwią, to i dużo oraz często chorują. Zasada ustanowiona przez Matkę Naturę i nie ma szans, by człowiek zrobił to inaczej.
  -
  Przekonanie się o tym, że zaraza jednak się rozniosła na skutek wymiany bakterii i wirusów na cmentarzach co prawda mogło by przekonać niedowiarków, ale to już byłoby za późno na cokolwiek i można by było tylko minimalizować straty.

  KAŻDY CZŁOWIEK NA ŚWIECIE KAŻDEGO DNIA STYKA SIĘ Z SETKAMI, JEŚLI NIE TYSIĄCAMI WIRUSÓW I JAKOŚ ŻADEN Z TEGO POWODU NIE UMARŁ. ODWROTNIE, GDYBY SIĘ Z NIMI NIE STYKAŁ, TO DŁUGO BY NIE POŻYŁ NA TYM PONOĆ NAJPIĘKNIEJSZYM ZE ŚWIATÓW. TO POWIEDZIAŁBY PANI KAŻDY STUDENT MEDYCYNY Z LAT 70YCH UBIEGŁEGO WIEKU, NO ALE NIE OBECNE CIULOSTWO Z UCZELNI TZW. MEDYCZNYCH

  Nie wiemy – prawie nikt nie wie i nie ma sensu własnego chciejstwa utożsamiać z wiedzą na ten temat – czy jest ten wirus i co to jest za wirus. Nie mamy tego jak sprawdzić, więc stosowanie zasady, że „lepiej zapobiegać niż leczyć” ma swoje głębokie uzasadnienie.

  KORONAWIRUSY GRYPY W LICZBIE 260 ZNANE SĄ OD LAT 60YCH UBEGŁEGO WIEKU I DO DZIŚ, KIEDY NAGLE GLOBALIŚCI WPADLI NA POMYSŁ, ŻEBY ICH NAZWĘ WYKORZYSTAĆ DO GLOBALNEGO RESETU POPRZEZ ZASTRASZENIE NIE MAJĄCYCH NA TEN TEMAT ŻADNEJ WIEDZY WIĘKSZOŚCI LUDZI, POMYSŁ OKAZAŁ SIĘ SKUTECZNY. KAŻDY WIRUS POZA TYM MUTUJE CO 14 DNI, CZYLI ZMIENIA SWOJĄ STRUKTURĘ, O CZYM WIE I POWIE PANI KAŻDY UCZCIWY LEKARZ, WIĘC WCISKANIE KOLEJNEGO BEZCZELNEGO KŁAMSTWA NAIWNIAKOM, ŻE URATUJE ICH CUDOWNA SZCZEPIONKA, NA WIRUS, NA KTÓRY W POLSCE OD MARCA ZMARŁO TROCHĘ PONAD 300 OSÓB, GDY W TYM SAMYM OKRESIE JESIENNO - ZIMOWYM NA GRYPĘ TYLKO W POLSCE ZMARŁO 21 TYSIĘCY LUDZI, A CHOROWAŁO 4 MILIONY, NIE SŁYSZAŁEM, ŻEBY TEN SAM PiS ogłaszał stan epidemi, czy pandemi. zastanowiła się pani nad tym choć przez chwilę?

  W razie co pan Boki mógłby się wymigać, ale rząd – jaki by nie był – już nie. I od tego właśnie rządu co jest, pan Boki oczekiwałby pomocy, a nie od antykowidowców.

  OD TEGO NIERZĄDU, NIGDY NIEOCZEKIWŁEM I NIE OCZEKUJĘ ŻADNEJ POMOCY, BĘDĘ NATOMIAST WDZIĘCZNY, GDYBY TE GNOJE NIE WPIEPRZAŁY SIĘ W TO OCZYM NIE MAJĄ BLADEGO POJĘCIA, A JUŻ NAJMNIEJ O RZĄDZENIU CZYMKOLWIEK.

  Nie wiem, o jakich „mniej wartościowych społeczeństwach tubylczych” pan autor rozprawia.

  TO PROSZĘ SIĘ DOEDUKOWAĆ CZYM SĄ W/G GLOBALISTÓW PLEMIENIA ŻMIJOWEGO MNIEJ WARTOŚCIOWE NARODY TUBYLCZE, KTÓRE CHCĄ ZREDUKOWAĆ DO LICZBY 500 MILIONÓW NA CAŁEJ PLANECIE. TEGO PANI W TELEWIZJI NIE POWIEDZĄ. WIĘC PROPONUJĘ WYWALIĆ TELEWIZOR ZA OKNO.

  Osobiście oglądam od jakiegoś czasu wiadomości tvp, ponieważ uważam, że jeśli chcę ich za coś krytykować, no to muszę wiedzieć, za co. I powinnam to widzieć na własne oczy, a nie wydawać osądy na podstawie opinii osób trzecich.
  Porównuję to sobie z niemieckimi wiadomościami, a mój Stary rzuca okiem w te angielskojęzyczne. I jakiś ogląd mieć można na własny użytek. Tylko na własny, bo szerzej to jednak zbyt ryzykowne, jako że informacje bywają wszędzie manipulowane.
  -
  Rosją się nie zajmuję, ponieważ widać na co dzień, że tam prowadzą normalną, wyważoną politykę i nie ma co „poprawiać”.
  Chiny są o parę rzędów wartości za duże na głowę przeciętnego Polaka, bo jak porównać np. nasze PeKaBe z tym chińskim? Albo kulturę chińską z polską? Szła dzieweczka do laseczka ma parę wieków, a tam byle figurka to już może wykazać się wielotysiącletnim rodowodem.
  -
  Nie zauważam również, żeby ktoś mnie tresował. Owszem, jestem wszędzie banowana, szkalowana, ośmieszana, ale żeby tresura? Przecież ja mam to gdzieś! Wiem kim jestem i na tym się opieram.

  NIEWOLNIK CZASEM DO KOŃCA NIE WIDZI, ŻE JEST TRESOWANY I CO WIĘCEJ JEST ZADOWOLONY ZE SWOJEGO STANU NIEWOLNIKA
  -
  NA RESZTĘ TYCH BZDUR NIE CHCE MI SIĘ NAWET ODPOWIADAĆ, BO WIDAĆ AUTORKA, NAWET NIE ZASTANOWIŁA SIĘ NAD TYM CO PISZE, TYLKO WPADŁA NA POMYSŁ NAPISANIA TEKSTU NA POZIOMIE, KTÓRY ZACHWYCI Z PEWNOŚCIĄ CZYTELNIKÓW GAZETY WYBORCZEJ, CZY GAZETY POLSKIEJ, ALE DLA MNIE CO PRZYKRO MI STWEIRDZIĆ TO O WIELE ZA MAŁO.
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • Wyborcy PiS
  Wyborcy PiS. I czym oni różnią się od hunwejbinow Maozedonga? Niech ktoś mi pokaże różnice, jeśli takowa istnieje.

  https://youtu.be/Wl5WY1GEJRM

  Dlatego dyskusja z nimi o czymkolwiek nie ma żadnego sensu, bo jest zwyczajna strata czasu.

  Pozdrawiam serdecznie
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @zibi 11:50:32
  Właściwie to nie powinienem poświęcać swego cennego czasu, komuś takiemu, kto w młodości rzucał w szkole kamieniami, zamiast uważnie słuchać na lekcjach o tym co do niego mówią. Kto inny już dawno wyrzucił by cię rowniez że swojego bloga za wymiociny, którymi zaśmiecał byś jego blog, zamiast merytorycznych argumentów. Współczuję ci przyjacielu, że to straszny ból przeżywać w twoim wieku rozczarowanie, którego się nabawiles pod rządami magdalenkowej bandy, której jednej z frakcji jesteś fanatycznym hunwejbinem, że wprawdzie łańcuch poluzowali ci o pół metra, tyle że miskę odstawili o metr dalej. Tymi rzygowina i wystawiasz świadectwo sobie, swojemu umysłowemu ubostwu i magdalenkowej ferajnie Kiszczaka z PiS, za którą jak widzę dałbyś się pociąć na ochotnika tępa żyletka. No cóż, ale na twoja głupotę już nikt Ci nie pomoże. Nawet najlepszy specjalista. Dlatego wszystko co mi pozostaje, to tylko ci współczuć.
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @zakzbig 05:10:19
  Przerażające gwałty Ukraińców na kobietach i dzieciach

  https://prawy.pl/54083-przerazajace-gwalty-ukraincow-na-kobietach-i-dzieciach/

  Tych zbrodni dokonywali antenaci obecnych przyjaciół PiS
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @zakzbig 05:10:19
  Something ci się pojebawszy w główce, gdzie szarych komórek jak widzę nie ma u ciebie w stopniu śladowym. Bo opis, który akurat przytoczyłeś, myślę że jebnales się bez zastanowienia przytaczając go, ale to tym lepiej, bo od razu widać skąd ci nóżki wyrastają, to była akurat Standardowa specialie de la maison, banderowskich herojow spod znaku tryzuba, czyli dzisiejszych oddanych sojuszników dobrej zdrady i samego Kalkstein Kaczyńskiego, który na banderowski majdanie w Kijowie darł japę, wykrzykując nazistowskiej pozdrowienie sława Ukrainu, z którym to okrzykiem Twoi ukraińscy przyjaciele wrzneli, między innymi w taki właśnie sposób pół miliona Polaków.
  Tak więc strzeliłeś kula, nie tyle w płot, co w samego siebie. Ale czegóż w końcu można spodziewać się po gigantach intelektu dobrej zdrady? -:)
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @zibi 08:20:08
  Posłuchaj i zakoduj to sobie w główce, ty pisowski hunwejbinie. To narodowcy, żołnierze Chrystusa i inni zwykli ludzie bronili kościołów, gdy były one atakowane przez zdziczsle bandy chazarskich bandytów, a PiSdzielska policja stała z boku i śmiejąc się z obrońców świątyń, nie tylko nie kiwneli palcem, by wesprzeć obrońców, ale jeszcze 2spierala atakujących czerwonych skurwysynów. Dopiero, gdy Kalkstein Kaczor zorientował się po dwóch dniach, że może na tym stracić jeszcze bardziej wraz ze swoją banda, wtedy zaczął brechtac coś o obronie kościołów przez policję, które zostały obronione bez niej.

  To PiSdzielska policja nie tylko ochraniała, ale wręcz wspierała te wszystkie zadymisrskie manifestacje lewicowych feminazistek, a bez litości pacyfikowala i palowala polskich patriotów, którzy im się przeciwstawiali. Tak też i wczoraj bezlitośnie spacyfikowała uczestników Marszu Niepodległości, palujac ich, gazujac i strzelając z broni gladkolufowej. Jednemu z dziennikarzy, 74 letniemu dziennikarzowi pisowski Gestapo więc z bliskiej odległości strzelił prosto w twarz.

  Więc kogo ty wszawy gnoju nazywasz patriotami, a kogo lewackimi bandytami. Coś Ci się od tej propagandy, która włączają ci codziennie do głowy popieprzyło w nie do do cna i już nie odróżniasz, kto jest kim, ale to już twój problem zalosny prostaku. A patriotami to gęby sobie nie wycieraj, bo obrażasz w tej chwili pamięć tych, którzy oddali swoje życie za wolna Polskę, a nie pisowskie Polin.
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @zibi 20:45:10
  Słoma z butów ci wystaje Pisiacki chamie, a w głowie tam, gdzie powinieneś mieć mózg, gnojowka ci chlupocze. Tak się kończy przyjmowanie bezkrytycznie ścieku płynącego z TV PiS iszmatlawca Sakiewicza.
  Won
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @Rebeliantka 18:56:31
  Pacyfikacja patriotiw

  https://youtu.be/8bske6HKvPs

  https://youtu.be/d_DS_WXh1w0
  Żydzi chcą decydować w Polsce
 • @Pyra z Wildy 18:27:53
  A oto kto szkoli Pisowska policję, która dziś brutalnie spacyfikowała po Marszu Niepodległości Polskich Patriotów.
  To chińskie ministerstwo bezpieczeństwa publicznego, a dokładnie najbardziej zbrodniczą na świecie chińska służba bezpieczeństwa Gonganbu, nadzorującą system chińskich obozów koncentracyjnych, która od roku 1949 do 1976 wymordowała ponad 150 milionów własnych obywateli, od 2017 roku szkoli policję III RP.

  http://kresywekrwi.blogspot.com/2020/05/dyrektywy-prezesa-prezesow.html?m=1
  Żydzi chcą decydować w Polsce
 • @Jacek Boki 18:31:27
  A oto kto szkoli Pisowska policję od 2017 roku, by ta mogła skutecznie pacyfikowac wszelkie wolnościowe odruchy Polaków i trzymać Nas za mordę żelazna ręka.
  To chińskie ministerstwo bezpieczeństwa publicznego i jego krwawa bezpieka Gonganbu, mająca na swoim brudnym sumieniu ponad 150 milionów bestialsko zamordowanych własnych obywateli.

  http://kresywekrwi.blogspot.com/2020/05/dyrektywy-prezesa-prezesow.html?m=1
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @zibi 16:10:44
  Pisowskie Gestapo brutalnie pacyfikuje Polskich Patriotów

  https://youtu.be/d_DS_WXh1w0
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @zibi 16:10:44
  Większego syfu, a właściwie dosłownego kibla pod czaszka w miejscu, w którym powinien być mózg, nie ma nikt z wyjątkiem Pisowskich hunwejbinow.
  Trafnie o ich sanacyjnych protoplastach napisał Roman Dmowski, że bardziej nienawidzą oni Rosji, niż kochają Polskę.

  Było nawet gorzej. Nienawidzili zawsze Rosje, ale Polskę i Polaków jeszcze bardziej od tejże Rosji, czego nigdy nawet nie próbowali ukrywać. Ostatecznie w ciągu 13 lat swoich bandy kich rządów 1926-1939 doprowadzili cały Naród i Państwo do największej katastrofy w całych ponad tysiącletnich dziejach, a sami spieprzyli do Rumuni, a potem do Anglii. Dziś kontynuatorzy ich idei powtarzają dokładnie to samo i na końcu, gdy rozpieprza już wszystko, tak jak ich ideowe wzorce spieprza trasa na jakieś nowe Zaleszczyki. A pisowskie tumany, tak jak za katastrofę roku 1939 oskarża wszystkich, z Rosją rzecz jasna na czele, tylko nie swoich umiłowanych wodzów i ich obecnych właścicieli, czyli Usraela. No bo według ich logiki, gdyby było inaczej, to przeca poinformowało y ich o tym TV PiS i Gazeta Banderowska Tomcia Sakiewka.
  Nie mów nigdy pisiacki hunwejbinow prawdy, bo prawda wywołuje u nich eksplozje szału nienawiści i wybicie piany na usta. Dla durniow nie ma nadziei. Dlatego po raz kolejny powtórzą ta sama historie. Tylko smutne jest to, że za ich debilizm, zapłacą dziesiątki milionów normalnych Polaków.
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @JimA 12:27:23
  Na całokształt tfurczosci tych zdrajców, którzy doprowadzili do potopu szwedzkiego, a potem zaborów, można przytoczyć CAŁA ewangelii, bo zdeptalu ja w całości, choć wszyscy oni wycierali sobie nią gęby. Czy Pan naprawdę uważa, że Stwórca pozwoli z siebie komuś takiemu kpić w żywe oczy bez końca, kto mienił się być Jego ludem, składał przysięgi na Jego Słowo, a potem deptal to Słowo śmiejąc się z tego w Kułak.

  Liczyć chce Pan na siebie i polska armię? To najpierw taka Polska Armia, broniącą Tylko polskich interesów musiałaby istnieć, bo na dzień dzisiejszy jej nie ma! Tak jak od 31 lat NIE MA polskiego rządu. Więc o czym Pan mówi?

  Pozdrawiam
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @JimA 12:10:33
  Dziękuję i życzę tego samego, a w szczególności, aby wyleczył się Pan judeofilii i amerykanofilii, bo to śmiertelne przypadłości, niczym choroby wstydliwe
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @JimA 11:54:58
  Dlaczego spadł na nas tzw. Szwedzki potop? No to proszę sobie postudiować historie upadku i totalnej stopniowej degrengolady polskich elit ówczesnych czasów, tj. magnateria, szlachty, książąt kościoła itd., który to upadek trochę ponad sto lat później doprowadził do rozbiorów. A pozniejsze umoczeni polskich elit w masonerię, doprowadziło do wybuchu kilku powstań w okresie rozbiorów, z których ani jedno, nie było toczone w interesie Polski i Polaków, ale w interesie Eskimosów i ich Pana z City London Corporation, który nie żałował szekli na ich rozpętanie.
  Tak więc rznie Pan głupa w tych kwestiach, czy naprawdę jest Pan mało lotny w tych sprawach?

  Pozdrawiam serdecznie
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @JimA 09:16:55
  To samo odnosi się do symboliki błyskawicy oraz użytych przez bolszewii kolorów czerwonego i czarnego. Rozumieją ich zobaczenie wszyscy, no z wyjątkiem pisowskich ćwierćinteligentow, którzy umoczeni w sojusz z ukraińskimi banderowcami zawsze będą wypierać fakty, w myśl zasady, że jeśli są one takie, a nie inne, to tym gorzej dla nich. To żenujący.

  Pozdrawiam
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @JimA 09:16:55
  Przykro mi to stwierdzić, ale po raz kolejny wypisuje Pan bzdury, udowadnia też, że czytanie ze zrozumieniem, to dla Pana sztuka zupełnie niepojętą. W moim tekście, który Panu wskazałem, jest napisane dlaczego dostaliśmy w tylek jako Naród, w czasie drugiej wojny światowej, a to był rekord świata w skrobankach i panującej prostytucji w kraju, czyli moralną degrengada, w której wyprzedzały nas tylko sowiety. I to wszystko pod rządami sanacji pudrujacej swój syf sztafazem fałszywej religijności. O innych fundamentalnych przyczynach tego lania i upadku, jakie nas spotkało dzięki rządom sanacji odsyłam do wykładów Grzegorza Brauna i książek oraz bloga i filmów Pana Tomasza Grygucia., którzy przedstawili i opisali te przyczyny w najdrobniejszych szczegółach, których ktoś mający zlasowaly mózg przez pisiacka propagande, i tak nie przyjmie do swojej ograniczonej świadomości. Dowodów jest mnóstwo i nie jest to czymś tajnym i nieosiągalnym, żeby się z tym zapoznać.

  Dlaczego modlę się o rosyjska armię? Bo tysiące amerykańskich, nikt dokładnie nawet nie wie ile, z Błaszczakiem włącznie amerykańskich zoldakow mamy już tu w Polsce od dawna. Mamy też ponad 40 tysięcy izraelskich kidonow, całkowicie unicestwiona polska gospodarkę, rozwalone finanse, Niemcy zażądały ostatnio też od durni z PiS zwrotu ziem zachodnich, bo właśnie upłynęło 70 lat ich dzierżawy, a oni dłużej czekać już nie zamierzają na zwrot swojej własności. Teraz jeszcze obudzili się z ręką w nocniku po wyborach w USA, widząc, że tak naprawdę zostali sami, bo Amerykanie umierać za nich nie będą. Podpisali też na początku tego roku porozumienie z chińskim MBP i służba bezpieczeństwa Gonganbu, o pomocy w szkoleniu ich policji w tłumieniu i trzymaniu za mordę Polaków, gdyby w wyniku rozpirzenia stanu państwa polskiego do końca, można było chińskimi metodami krwawo stłumić ewentualne niezadowolenie i protesty, tak by nadal moc się utrzymać u władzy.
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

TAGI