Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
246 postów 319 komentarzy

Moje komentarze

 • @JimA 12:05:11
  Jeśli już czyta Pan mój tekst, to byłbym szczerze zobowiązany, gdyby CZYTAŁ GO PAN ŻE Zrozumieniem. To chyba z mojej strony Szanowny Panie niezbyt wygórowana prośba, a i zdolność czytania ze zrozumieniem to nie jest jakaś sztuka niemożliwości do spełnienia, albowiem potrafią ja już opanować uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej, choć przyznam, że większości nadal niestety sprawia to problem iście Herkulesowy.

  W moim artykule napisałem, że... Modlę się do Boga, gdy Pan z uporem godnym maniaka, powtarza, że ja modlę się... do rosyjskiej armii.

  Różnica chyba istotna drogi Panie, a zmienianie tego do kogo zanosimy swoje modlitwy, to ordynarny manipulacja, która jest standardem i chlebem powszednim np. w wykonaniu cyngli Sakiewicza z Gazety zwanej dla zmylenia przeciwnika Polskiej.

  Serdecznie pozdrawiam
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @JimA 09:56:10
  Ależ proszę uprzejmie. To mój artykuł, którego admini neonu nie promowali z im tylko znanych przyczyn. Proszę przeczytać podrozdział Paryż polnocy

  https://kresywekrwi.neon24.pl/post/158702,odwrocenie-uwagi-jako-element-totalnego-zniewolenia

  Bardzo serdecznie pozdrawiam
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @JimA 08:50:34
  Dlatego, że wszystko co istnieje w naszym świecie fizycznym, ma swoje przełożenie w świecie duchowym. Jako kraj i naród dostaliśmy swoją szansę od Stwórcy, by ją właściwie wykorzystać, dochowujac Mu posluszenstwa we wszystkim. Skoro odrzuciliśmy to co otrzymaliśmy, to czego się Pan spodziewa, błogosławieństwa za przeciwstawienie się Jego woli? Konsekwencja tego będą kolejne tragedie, jakie na nas spadną. Tak jak w przypadki Izraelitów, Bóg posłużył się poganskimi władcami i ich armiami, by pokazać, co ich spotka za lekceważenie Jego postanowień, tak i to samo czeka nas Polaków. Taryfy ulgowej nie będzie na pewno.
  A po co Stwórca miałby szukać daleko, kogoś kto odegra rolę Jego miecza? Rosja leży tuż u naszej granicy i posłuży się właśnie nią, czy to się komuś podoba, czy nie. A tak apropo, prorok Jeremiasz, żyjący w VI wieku p.n.e modlił się, by Bóg użył wobec jego Narodu króla Babilonskiego, jako miecza za odstępstwo jego Narodu, i tak się stało, choć wcześniej, gdy oznajmił to ówczesnemu królowi izraelskie u, ten kazał wrzucić go do lochu za brak patriotyzmu. Tymczasem okazało się, że tym w którym było ZERO tegoż patriotyzmu okazał się sam król i jego świta, którzy skończyli na szafocie, a państwo i tak dotknęła zapowiadana kara.

  Pozdrawiam
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @JimA 08:28:21
  modli się pan o ruską armię? dlaczego o nią konkretnie? a nie o wszystkie armie świata czyli: ruską, niemiecką, amerykańską, chińską, kambodżańską, i o... chociażby... muzułmanów? ... tego nie rozumiem :/
  PS. no i o kosmitów?

  Ano dlatego. Proszę UWAŻNIE posłuchać od 16 minuty 35 sekundy, do 17 minuty 45 sekundy. Nagranie z 28 sierpnia 2020 roku.

  Ks. dr. Paweł Murziński

  https://www.youtube.com/watch?v=NwKLGcw5qxE

  Pozdrawiam serdecznie
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @Berkeley72 21:05:52
  Sanacyjna II RP, to była taka sama bolszewia, jaką jest obecny bękarci magdalenkowy twór, powołany do życia przy kantach okrągłego mebla i dlatego właśnie III RP, dokładnie kontynuuje linie programową ziukowej sanacji pod względem aborcji nienarodzonych dzieci.

  Pisałem o tym tutaj

  Odwrócenie uwagi, jako element totalnego zniewolenia

  http://kresywekrwi.blogspot.com/2020/10/odwrocenie-uwagi-jako-element-totalnego.html

  Więc zaskoczony nie jestem peanem towarzysza na temat standardów aborcyjnych proronionego tworu pod nazwą rebubliki kolesi Bolka I -go żmudzińskiego judejczyka Ziuka. Pod tym względem jego sanacja i III RP, to dosłownie kalka tego samego szamba, które wybiło w 1989 i śmierdzi do dziś.
  Naukowcy UW i UAM o symbolu BŁYSKAWICY i piekle kobiet
 • @Berkeley72 12:20:21
  Ano bardzo dużo z tego wynika. Trzeba tylko to rozumieć, do czego odwołują się totalitarni zbrodniarze w przyjętej przez siebie symbolice i co oraz kogo ona wskazuje. Opisałem to szczegółowo w swoim artykule. Myślałem, że nie będę musiał tłumaczyć oczywistych rzeczy komuś, kto posługuje się stopniem dr. przed nazwiskiem. Mo ale biorąc obecny poziom lewicowych i lewackich wykładowców akademickich, to na dzień dzisiejszy, jak widać nie wydaje się już takie oczywiste. A i to obecne w cudzysłowie wykształcenie uniwersyteckie, nie jest już powodem do żadnej nobilitacji.
  A tak poza tym wszystkim, ci sami lewicowcy, którzy jeszcze nie tak dawno, a właściwie to nadal, przy każdej okazji, gdy zauważa jakiś tego rodzaju symbol u np. Narodowcow, zaraz krzyczą FASZYSCI. Ale gdy sprawa zaczyna dotyczyć Ich samych, że posługują się nazistowska symbolika, to jak złodziej złapany za rękę zaczynają krzyczeć, że to nie ich ręka, że to żadne symbole faszystowskiej, tylko słowiańskie vulgo nordyckie.
  Podwójna moralność, a raczej całkowita amoralnosc i brak jakichkolwiek zasad, o zwykłej przyzwoitości już nawet nie wspominam, to standard u wszelkiej maści lewaków i lewicowców czasu obecnego.
  Naukowcy UW i UAM o symbolu BŁYSKAWICY i piekle kobiet
 • @Berkeley72 10:21:30
  Ja na to, że kolory czarny i czerwony, według samych satanistow, to są ICH symbole, czego ani nie kryją, i głośno o tym piszą na własnych stronach internetowych i innych publikacjach. Symbol czaszki i piszczeli, tak samo jak czerwona błyskawica, to oficjalne symbole zakonu o tej samej nazwie Czaszka i Piszczele, Skull and Bones, powstałego oficjalnie w USA w 1832 roku. A, że są używane w przestrzeni publicznej, tak jak przedstawiłeś to na tym zdjęciu, to tylko to potwierdza. Są to przemyślane, celowe działania prowadzone od ponad stu lat, żeby oswoić motłoch z tą symbolika, która przestanie zwracać uwagę na takowa symbolikę, traktując to jako coś normalnego, nie domyślając się jednocześnie z jakiego pochodzi to źródła. Symbole Czerwony i czarny lub czerwony na czarnym tle to symbole zbrodniczego satanizmu. Nie przypadkiem do dzis flaga UPA ma właśnie te barwy. Oni otwarcie przyznają z jakiego źródła natchnienia czerpią swoje idee. Czerwono czarne barwy i symbol błyskawicy to kolory partyjne zbrodniczej chazarskiej Antify, a także anarchistów. Dlatego tu nie ma żadnych przypadków, komu i jakiej ideologi oni wszyscy służą.

  Ponadto oswajanie motlochu z wroga dla niej symbolika to podstawa, żeby tenże motłoch uznał, że to nic groźnego, że to tylko taki folklor.

  Więc towarzyszu Głogoczowski, nie wypisujcie głupot, bo to niepoważne.
  Naukowcy UW i UAM o symbolu BŁYSKAWICY i piekle kobiet
 • @Tomasz M. Wandala 05:56:09
  Merytoryczna odpowiedź zawarta jest w moim artykule. Wystarczy tylko zmusić się do tak drobnego wysiłku jak kliknięcie w link, który podałem w drugim komentarzu i uważnie przeczytać tekst że zrozumieniem. Jest tam również, co myślę o partii rządzącej, czemu zresztą dałem wyraz w innych artykułach na moim blogu na neonie. Wystarczy naprawdę tylko odrobina wysiłku, nim zacznie Pan ponownie stawiać mi takie zarzuty.
  Pozdrawiam serdecznie
  Naukowcy UW i UAM o symbolu BŁYSKAWICY i piekle kobiet
 • Symbole
  Znaczenie tej symboliki, jej pochodzenie, kolory w niej używane opisałem w tym artykule.

  Odwrócenie uwagi, jako element totalnego zniewolenia

  http://kresywekrwi.blogspot.com/2020/10/odwrocenie-uwagi-jako-element-totalnego.html?m=1
  Naukowcy UW i UAM o symbolu BŁYSKAWICY i piekle kobiet
 • Zalosny stek bzdur
  Ten tekst, to zalosny stek bzdur, jak i tzw znawcy tematu i ich wnurzenia przytoczone w tym tekscie
  Naukowcy UW i UAM o symbolu BŁYSKAWICY i piekle kobiet
 • @kula Lis 69 12:13:42
  Na miejsce tych wszystkich obecnych bojówek, zwanych chyba tylko dla checy wojskiem polskim, na powrót przywrócić powszechna obowiązkowa służbę wojskową, w której tak powołanej do życia prawdziwej armii, nie będzie miejsca na żadne tego rodzaju bandyckiej formacje.
  APEL 200 Generałów i Admirałów RP w sprawie protestów
 • @kula Lis 69 12:13:42
  Podpisuje się OBIEMA RĘKAMI POD APELEM PANÓW GENERALOW!!!
  Albo będzie w Polsce obowiązywać porządek Konstytucyjne, albo trzeba będzie w końcu zrobić porządek z tym Pisowsko. Peowsko. Sldowsko. Pslowskim chlewem jaki te skurwysynu nam fundują od matca.
  Trzeba też będzie zrobić porządek z tą bandycka policja, która na dzień dzisiejszy stanowi odpowiednik kolaboracyjnej granatowej policji funkcjonującej w generalnym Gubernatorstwie. A także z tym tzw. Za przeproszeniem obecnym wojskiem polskim, a raczej banda zdegenerowanych najemnych askariasow, wysługujący się obecnemu okupantowi Polaków i mającym w dupie słowa przysięgi, która składali na wierność NARODOWI Polskiemu, a wysługują się jak ostatnie szmaty obecnemu reżimowi. Te kundle, gdyby im nagle wydano rozkaz strzelania do własnych matek i ojców, zrobiliby to bez wahania.
  Oto przyklad

  https://youtu.be/1bv9dXA1MoU

  Należy również w trybie natychmiastowym rozwiązać tzw Wojska Obrony Terytorialnej, które na dzień dzisiejszy stanowią wyłącznie zbrojne ramię PiS na wzór oddziałów Sturm Abteilung Ernsta Rhema, które były z kolei zbrojnym ramieniem NSDAP.
  APEL 200 Generałów i Admirałów RP w sprawie protestów
 • Faryzeusz
  Braun umył łapki jak Piłat w sprawie skatowania tego księdza z Poznania przez policyjne SS i ludzie to już zauważyli. Żadne dalsze udawanie kogoś innego, niż jest już mu nie pomoże. I nie zmieni tego zaklinanie rzeczywistosci. A przy okazji ten szmaciarz nie omieszkał skorzystać z okazji, by wytrzeć sobie gębę śmiercią księdza Popiełuszki

  Mniejsza o zakon. Ksiądz postąpili według zasady wynikającej ze Słowa Bożego wypowiedzianych przez apostoła Piotra, kiedy przełożeni Świątyni Jerozolimskiej też suspendowali ich z synagogi za to, że nauczali w imieniu Chrystusa i też wezwali wtedy straż światu na, żeby ta siła usunęła ich że Świątyni. Wtedy apostoł Piotr wypowiedział słowa, że w takich sytuacjach BARDZIEJ TRZEBA SŁUCHAĆ BOGA, NIŻ LUDZI, w tym przywódców kościelnych, kiedy ci zdradzają Boga i swoich wiernych stając po stronie władzy. I Pan Braun pokazał dziś, umywając ręce po czyjej stronie stanal, tj po stronie uczonych w piśmie i Faryzeuszy, czyli Sanhedrynu. Jak zresztą mogło w jego przypadku być inaczej. Kto wierzy w tą wydmuszke Konfabulacje, to chyba się z koniem na głowy zamienił.

  https://youtu.be/Ieew5d7Iy90

  Braun stanął wczoraj po stronie purpurowych Faryzeuszy, a przeciwko sprawiedliwemu. To ostatecznie pokazuje kim ten kłamca jest. W tym filmie Pana Krajskiego, ten ksiądz z Poznania, opisuje całe zdarzenie i kim są ci tzw policjanci, z których jeden rzucił mu w policyjnej suce prosto w twarz, że ma szczęście, że dziś jest rocznica zabójstwa Popiełuszki, bo gdyby nie to, to podzieliłby dzisiaj los tamtego klechy. Otwarta groźba zabójstwa i co? I gówno. Ci esesmani nadal są w służbie. To jednocześnie pokazuje, że PiS to współczesne NSDAP, a sytuacja w Polsce, jest dokładnym odzwierciedleniem rządów Nazistów w III Rzeszy.
  Suspensa, czyli spałowanie?
 • Maski opadly
  https://youtu.be/vHjoIcDYP_c

  I maska mu z jego fałszywej gęby opadła do końca. Po raz kolejny pokazał ten dwulicowa oszust, kim jest naprawdę i skąd mu nóżki wyrastają. Ma rację Tomasz Gryguc, że to jest zero moralne!
  Suspensa, czyli spałowanie?
 • @ele 07:42:53
  https://youtu.be/2FUVT6BZ5i8

  Potomkowie banderowcow że szkoły w Szczytnie w akcji Niczym nie różnią się od ukraińskich rezunow wywlekajacych i mordujących polskich księży na Wolyniu.
  Tak nie zachowywało się nawet ZOMO w stanie wojennym, ani nawet UB i milicja w czasach stalinowskich. Nigdy. No ale co się dziwić, skoro mundury, które na sobie noszą, w niczym nie nawiązują do mundurów polskiej policji państwowej czasów II RP, za to są dokładnie wzorowane na mundurach jednostek Waffen SS
  Suspensa, czyli spałowanie?
 • Policjant dusi bezbronna kobiete
  https://mobile.twitter.com/PBeatap/status/1315416028575404032

  Tak się zastanawiam, czy tam nie było żadnych mężczyzn, gdy jakiś bezmozgi debil w mundurze znęcał się nad bezbronna kobieta, która nawet go nie dotknęła?
  Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa
 • Banderowskie pozdrowienie Dudy
  https://youtu.be/NsI9jisS0Y0

  Właśnie osiągnął dno zeszmacenia. Prokuratura IPN i ABW powinny jak najsz6bciej się tym panem zainteresować. Jest to przecież propagowanie ideologi nazistowskiej. To banderowskie pozdrowienie, przy którego wzoszeniu przez upowców WYMORDOWANO setki tysięcy naszych rodaków. Jest ono również dokładnie takim samym pozdrowieniem jak heil Hitler, czy Sieg hail.
  Gdzie więc są organy ścigania tego kraju, które tak gorliwie ścigają Kresowian za głoszenie prawdy o banderowski ludobójstwie Polaków, a tutaj udają głupa, że nic się jak zwykle nie stało?
  Duda jak PiS woli banderowców, jak pamięc o Polakach
 • @kula Lis 69 20:51:54
  Jedynkę dała niejaka Trzcińska, wspólniczka ideowa bandersynów, która nie ma bladego pojęcia o ludobójstwie polskich żołnierzy i milicjantów w Jasielu, gdzie upowcy zamordowali 67 żołnierzy WP i milicjantów, broniących polskiej ludności Podkarpacia. 30 z tych 67 żołnierzy WP i milicjantów odnaleziono dopiero 3 lata temu. Przez ponad 70 lat miejsce ich zagłady w zbiorowej mogile, bestialsko zamordowanych było nieznane.
  Ale jak widać dla niektórych zjebów, nie mających mózgu, nawet krwawe zbiry z UPA to najlepsi sojusznicy ich rzekomej słowiańskości, którą wycierają sobie swoje brudne gęby. Oni mają tyle samo ze słowiańskością, co ja z brytyjską rodziną królewską.
  UCZESTNICZYŁ W ZBRODNI WOJENNEJ UPA - MIESZKA W PRZEMYŚLU
 • @Monaco 15:22:09
  O tym rezunie dowiedziałem się dopiero dziś i od razu zamieściłem info o tym. Przed chwilą otrzymałem wiadomość od przyjaciela, o kolejnym banderowcu mieszkającym do dziś spokojnie w Gołdapi, który brał udział w napadzie na pociąg w miejscowości Zatyle w 1944 roku, w którym wymordowno wszystkich polskich pasażerów tego pociągu i co? I nic, kryty przez IPN i obecne władze, żyje sobie spokojnie, jako kombatant drugiej wojny światowej w walce z komunizmem
  UCZESTNICZYŁ W ZBRODNI WOJENNEJ UPA - MIESZKA W PRZEMYŚLU
 • @kula Lis 69 07:39:33
  Składajcie osobiste i zbiorowe zawiadomienia do prokuratur, wszędzie gdzie mieszkacie

  http://kresywekrwi.blogspot.com/2020/10/zawiadomienie-o-popenieniu-przestepstwa.html?m=1
  Testy terroru – Zbrodnia przeciwko ludzkości.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

TAGI