Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
246 postów 319 komentarzy

Moje komentarze

 • Składajcie zawiadomienia do prokuratury
  http://kresywekrwi.blogspot.com/2020/10/zawiadomienie-o-popenieniu-przestepstwa.html?m=1
  Dzisiaj. Lokalne protesty przeciwko ograniczaniu wolności
 • @chart 16:11:09
  No i czas może byłby już po temu najwyższy, gdyby tą radę widniejącą na pana blogu, odnióśł w końcu do samego siebie i zaczął... MYŚLEĆ, zaczynając oczywiście od odrobienia dobrze lekcji i uzupełnieniu kosmicznych braków w edukacji, zanim wpadnie pan ponownie na pomysł, by pouczać innych.
  Górski Karabach – klucz do ładu eurazjatyckiego
 • @chart 16:11:09
  Staram się z chamami nie rozmawiać, ale ponieważ Pan nie zna faktów lub kłamie, więc należy się sprostowanie.

  Napisał cham, u którego przerost ambicji i wybujałe mniemanie o własnej wielkości, a raczej mani wielkości i niespełnonych aspiracjacji, kreujący się na wielkiego znawcę geopolityki, gdy w rzeczywistości jest małym, biednym ignorantem, nie mającym pojęcia o otaczającej go rzeczywistości, próbujący pokrywać swoją ignorancję, wytworami swoich własnych wyobrażeń, jako tą jedynie słuszną odpowiedzią na nurtujące wszystkich pytania. A kiedy, nie tylko, że nie został doceniony, ale wykazano mu jego ignorancje, kłamstwa dotyczące historii Armenii i zwyczajny brak wiedzy i kojarzenia faktów, nie wytzymał ciśnienia i pokazał swoją prawdziwą twarz, przypisując jeszcze swoje własne cechy charakteru, tym którzy nie docenili jego geniuszu.

  Panie Rękas, nie tylko rząd Armenii wyhamował przed Izraelem, ale nie wysługuje się syjonistom, jak robi to Turcja, w Syrii i Libii. Więcej wysługuje się im również Rosja Putina, która chodzi na krótkiej smyczy Chabad Lubawicz. Więc niech pan mi nie wypisuje tu swoich bredni, że ja niczego nie rozumiem, kłamię itp bzdury, na pańskim poziomie. Co do podobieństw ormiańskiej i syjonistycznej propagandy, to dokładnie to samo można powiedzieć o propagandzie rosyjskiej, przed którą jak widzę leży pan już od dawna w pozycji wycieraczki, tak jak POPiSowcy lezą w tej samej pozycji wycieraczki przed Brukselą, Berlinem, Waszyngtonem i Jerozolimą. Jak widać, niektórzy, a raczej większość z takich ludzi jak pan i panu podobni, inaczej nie ylko nie mogą, ale nawet i nie potrafią stać twardo obiema nogami po stronie tylko i wyłącznie polskiego interesu narodowego i budowania silnego Polskiego Pańśtwa, bez wiszenia u cudzej klamki, które nie będzie niczyim wasalem, spełniającym życzenia pana na pstryknięcie palców, ale to ono będzie decydować jako jedyne, z kim ewentualnie wejdzie w jakiekolwiek sojusze bez poddawania się czyjemukolwiek dyktatowi. Ale tak prosta rzecz jest jak widać zbyt skomplikowana do pojęcia dla umysłu takiego geniusza jak pan. Szkoda, bo żeby pojąć tak arcyboleśnie prostą rzecz, wystarczy mieć przynajmniej jedną szarą komórkę, żeby to dostrzec.
  Wracając do propagandy ormiańsko - syjonistycznej to jak widać jej częśćią stał się również prezydent Syrii Baszar al-Asad, stając jednoznacznie po stronie Armenii. Chyba uległ w tym propagandzie Izraela. A fuj.

  Baszar al-Asad dla Sputnika: Erdogan był głównym podżegaczem konfliktu w Górskim Karabachu

  https://pl.sputniknews.com/video/2020100613164585-baszar-al-asad-dla-sputnika-erdogan-byl-glownym-podzegaczem-konfliktu-w-gorskim-karabachu-wideo/

  Baszar al-Asad dla Sputnika: Turcja wykorzystuje terrorystów z Syrii w Górskim Karabachu

  https://pl.sputniknews.com/video/2020100613164273-baszar-al-asad-dla-sputnika-turcja-wykorzystuje-terrorystow-z-syrii-w-gorskim-karabachu-wideo/

  Sam jesteś pan ignorantem, który swoje własne, tragiczne braki w wiedzy, przypisuje innym, czym sam się nie kwalifikuje nie tylko do polemiki na jakikolwiek temat z kimkolwiek, czym tylko potwierdza, że nie nadaje się do niczego, do czego tak gorliwie aspiruje od lat. Może czas poszukać innego zajęcia, w którym się pan wreszcie odnajdzie i w końcu ktoś pana doceni.
  Górski Karabach – klucz do ładu eurazjatyckiego
 • @MacGregor 15:06:23
  Cały ten tekst napisany przez Pana Rekasa, to jedna wielka sterta bzdur, na poziomie troglodyty. Oprócz wymienionych tu przez Pana przykładów dotyczących historii, Autor wypisuje dęte brednie o syjonistycznym kierunku polityki Armenii i je również proameryksnskosci, nie siląc się nawet na to, by zauważyć zerwanie stosunków dyplomatycznych przez Armenie z Izraelem, której to decyzji było i jest nadal dostarczanie broni azerom w zamian za ropę.
  Pisanie w tym momencie o proizraelskosci Armenii jest wywodem kretyna.
  Nie dalej jak wczoraj do Azerbejdżan i Turcję przeciwko Armenii poparla banderowska Ukraina i raczej nie zrobiła tego przypadkiem.

  Kolejna mądrością, jaką uraczył nas Autor tego gniota jest stwierdzenie, że nie można się oglądać w przeszłość i zwracać uwagi na ludobójstwo Ormian dokonane przez Turków, bo to niepotrzebny sentymentalizm w polityce. Oraz, że Ormianie też świeci nie byli, bo w czasie wojny z Azerami w 1995 roku zamordowali 630 azerskich cywili. Pan Rekas jak widać na tym przykładzie sam strzela sobie w stopę i nawet tego nie dostrzega. Idąc bowiem tropem tej jego logiki, zapomnijmy o ukraińskim ludobójstwie Polaków na Kresach, bo to zupełnie zbędny w obecnej polityce sentymentalizm, który należy odrzucić, by osiągnąć jakieś tam cele. Po drugie, co wynika z tej samej jego logiki, Polacy też świeci nie byli, bo przecież, jak twierdzą Ukraincy my też wymordowalismy im w Sahryniu 350 biednych cywili, którymi byli rezuny z UPA i SS Galizien, co nie zmienia faktu, że powołując się na zaprezentowana tu logikę Autora, Ukraincy mogą te klamstwa powtarzać do końca świata.
  Nomen omen Stanisław Basaj- Ryś, dowodzący atakiem na bazę UPA w Sahryniu, gdyby dzisiaj żył i przeczytał te intelektualne wywody Autora tego tekstu, to zapewne byłby dumny z Pana Rekasa.
  Górski Karabach – klucz do ładu eurazjatyckiego
 • @Oracz 10:55:39
  Musisz wysilić się trochę bardziej przyjacielu. Ja już byłem w swoim życiu agentem CIA, potem ruska onuca Putina, potem też Żydem, a okazało się, że Ci, którzy mnie tak nazywali, sami szli na ich krótkiej smyczy.
  Tak więc oryginalny nie jesteś. Za to dwa razy pomysł, zanim ponownie użyjesz na tym blogu tego określenia i to obojętnie pod czyim adresem, bo może spotkać Cie przykra niespodzianka, której nawet byś nie podejrzewał, że może Ci się przytrafić
  Tak więc waż slowa i lepiej używaj eufemizmów, bo możesz nadziać się na pole minowe. To moja przyjacielska rada. Ale oczywiście zrobisz jak zechcesz. Masz w końcu wolna wolę i umysł, którym powinieneś się umieć posługiwać, bo w końcu od tego on jest.
  Serdecznie pozdrawiam.
  Siódmy Krąg Piekieł
 • I cisną się na usta slowa:
  Kto tu robi za moralistę i Katona?
  Siódmy Krąg Piekieł
 • @interesariusz z PL 12:32:16
  Takich jak Ty pajacu, nie trzeba demaskować. Po Was to widać, słychać, a nade wszystko czuć to na mile, więc nie Sił się na dowcip, bo nawet i tego nie potrafisz.
  Białoruś czyli jak PiS dba o polskie interesy
 • @Rolnik67 11:59:03
  Cały ten interesariusz, to bynajmniej nie idiota, ale zadaniowani troll vulgo alfons, taki jak ci, którzy zakapowali do obecnego IPNowski ego UB Rama i Arjanka. Oni mają zresztą takie zachowania w genach. To już trzecie pokolenie po Ich dziadkach i tatusiach z Armii Krajowej, którzy gremialnie przeszli po 9 mają 1945 na służbę do nowego Pana, czyli dziobatego gruziba Koby, większość stalinowskich sędziów i prokuratorów stanowili wtedy oficerowie AK, a także spora kadrę UB, a dziś te chlubne tradycje kontynuują Ich dzieci i wnuki. Polecam Bardzo dwa tomy książki Bestie Tadeusza Pluzanskiego, w której są setki nazwisk tych stalinowskich patriotów z Armii Krajowej.

  Niejaki Żebrowski, takie pierdoly, że tzw nowa czerwona inteligencja została tu przywieziona na sowieckich tankach, może opowiadać pisiackiej ciemnocie. Stalin nie musiał tu nikogo przywozić, tysiące bowiem bohaterskich akowców sami się zgłosili na służbę nowemu carowi.
  Nomen omen prokuratorem, który oskarżał w sfingowanym procesie rotmistrza Pileckiego i zadał dlań bezwzględnej kary śmierci był... Niedawny oficer AK. A sędzia, który tenże wyrok nań wydał, kolega z PW, też oficer AK.
  Tradycja kapusiostwa i antypolskości i antypolskich działań, jak widać jest przez te gnidy podtrzymywana po dzień dzisiejszy.

  Pozdrawiam serdecznie
  Białoruś czyli jak PiS dba o polskie interesy
 • Pisowskie qu... y.
  Na dzień dzisiejszy PiS=NSDAP=SB OUN Bandery.
  I interesy, wyłącznie pogrobowców tych nacyjnych zbrodniarzy, morderców Polaków reprezentują. To samo odnosi się do wszystkich bez wyjątku pisowskich konfidentow i JUDASZY operujących jeszcze na neonie, których miejsce jest na gównianych niepoprawnych, ale nie tutaj.
  Najpierw PO potem PiS szkolił i nadal szkoli banderowskich zbrodniarzy mordujących własną ludność w Donbasie, ale żeby było jeszcze mało to wysyła im tam broń, amunicji i za pieniądze polskiego podatnika jeszcze leczy w Polsce rannych ukraińskich Nazistów z Donbasu.
  Białoruś czyli jak PiS dba o polskie interesy
 • @Jozio z Londynu 13:46:48
  Przestańcie pieprzyc te Brednie o tym jaka to dyktatura panuje na Białorusi, bo to tylko obnaża jak zryte macie dekle pod którymi hula wiatr.
  Może lepiej skupcie się na tym jaka wolność panuje w Australii, przy której stan wojenny Jaruzelskiego, to był Raj wolności wszelakich. Przy zamordystycznej dyktaturze, jaką panuje obecnie w krainie kangurów, to Białoruś jest Wzorem wolności ludzkich, przy którym nawet Polin wypada blado.
  https://youtu.be/O--QPNeYGOs
  Liczby na Białorusi
 • @JAM.M 11:20:21
  Poczobut to kundel Szechtera-Michnika. Ktoś kto powołuje się na jakiekolwiek ich łajdackie, zalgany teksty jest taka sam szumowin, jak i oni. Dałem jedynkę, choć ten gówniany wpis zasługuje jedyna na ZERO ABSOLUTNE.
  Wojna z Narodem?
 • Banderowski zespol
  https://www.google.com/amp/s/m.demotywatory.pl/amp/4396603
  Petro Olijnyk pseudonim „Enej”...
 • Głupi poliniaki
  A głupie, tępe i bezrozumne poliniaki skaczą, tańczą i bawią się w rytm muzyki zespołu, który swą nazwa czci i oddaje hołd jednemu z najbardziej zwyrodniałym morderców Polaków. To już dno upadku, jaki osiągnęliśmy.
  https://www.google.com/amp/s/m.demotywatory.pl/amp/4396603
  Petro Olijnyk pseudonim „Enej”...
 • @Krystyna Trzcińska 20:01:00
  Widzę, że z braku jakichkolwiek argumentów nawet w liczbie jednego pozostało arcyslowianom już tylko jedno, a mianowicie posługiwanie się ordynarny i kłamstwami, że usuwam u siebie na blogu rzekomych niewygodnych adwersarzy. Pisałem już na ten temat, że nie mam takiego zwyczaju. Zostawiam nawet chamowate i prymitywne komentarze, dlatego żeby każdy sam zobaczył z jakim yntelygentem ma w takim przypadku do czynienia. Ktoś taki sam sobie wystawia świadectwo kim jest zostawiając takie wpisy. A te komentarze, które zniknęły z mego bloga usunęła administracja, a nie ja choć po części wcale im się nie dziwię.
  Tak więc moja droga Pani, w tym przypadku posunęła się Pani z braku jakichkolwiek argumentów do bezczelnego klamstwa.
  Po drugie posuwanie się w takich przypadkach do prymitywnych, chamskich inwektyw rodem spod budki z piwem i bluzgów ad personam to poziom chlewa, a nie osoby, która można traktować poważnie. Ktoś taki w taki sposób sam siebie wyklucza z jakiejkolwiek dyskusji, na jakikolwiek temat, posuwajac się z braku argumentów, do knajackiego języka prosto z rynsztoka. Rozumiem, że to jest ten słowiański język w waszym rozumieniu slowianszczyzny, o której nie macie bladego pojęcia, tak jak o temacie slowianszczyzny, na który chcecie się wypowiadać, a raczej walić wszystkich maczuga, którzy obnazaja Wasza ignorancję i zerowy, czyli żaden poziom wiedzy w kwestii, w której chcecie uchodzić za znawców, a wychodzi jak zwykle, czyli zero, null.
  To zalosny rynsztok, co sobą reprezentujecie.
  ----wybiórcza pamięć .
 • @ninanonimowa 12:50:49
  Bo traktowanie poważnie kogoś takiego jak pani i osobników Pani podobnych, oznaczałoby brak szacunku dla ludzi naprawdę poważnych, posiadających wiedzę, a nie szłam w głowach.
  Słowiańskie braterstwo? Słowiańscy prawosławni Rusini, którzy rozpoczęli najazd ziem plemion polskich Słowian Lędzian w 981 r. n. e. jakoś nie bawili się z tymi polskimi Słowianami w żadne braterstwo, tylko od razu rozpoczęli bratnią, kurtuazyjna wizytę od masowych mordów słowiańskich ledzian, grabieży, gwałtów, niszczenia wszystkiego co napotkali na drodze oraz masowych deportacji słowiańskich ledzian na wschód i sprzedaży ich w niewolę. Trwało to ich rusińskie, słowiańskie braterstwo w stosunku do ledzian prawie, aż do połowy XIV wieku. Ale oczywiście temu też jest winien Watykan, no i oczywiście Żydzi.
  To żałosne, świadczy bowiem o bezdennej ciemnocie i braku jakiejkolwiek wiedzy, nawet w stopniu podstawowym u osobników, którzy te idiotyzmy wypisują bez żadnej refleksji i zastanowienia.
  ----wybiórcza pamięć .
 • @ninanonimowa 11:37:08
  A dlaczego mam z panią odrabiać lekcje i nadrabiać Pani braku w edukacji. Jest na ten temat mnóstwo literatury, jak i materiału w internecie, więc cóż stoi na przeszkodzie?
  Wypisywanie bredni o inkwizycji to już dno dna i świadczy jednoznacznie o poziomie edukacji autora tych bredni. Inkwizycja zakazała polowań na czarownice pod kara śmierci już w latach 90 XV wieku, gdy w krajach protestanckich polowano na ludzi jak na dzikie zwierzęta
  W Skandynawii do 1864 roku obowiązywała bezwzględna kara śmierci za bycie lub przejście na katolicyzm. W protestanckich księstwach Niemieckich i Anglii ludobójstwo i to masowe katolików było zadekretowane prawnie. Samych Irlandczyków purytańscy siepacze Cromwella wymordowali ponad milion, a kraj obrócili w perzyne. Grabież katolików i katolickiej własności należała do dobrego tonu.
  W Ameryce PN protestanci wymordowali do nogi ponad 13 milionów Indian, gdy w Ameryce PD Indianie stoją na czele rządów swoich państw, są posłami, senatorami, dowódcami w armiach i profesorami na uniwersytetach do dzis. Więc proszę mnie nie rozśmieszaj tymi przeklejany i kretynstwami podobnie inteligentnych inaczej
  ----wybiórcza pamięć .
 • Sterta bzdur
  Sterta bzdur, po mielonych z jeszcze większymi bredniami. Poziom tych wymiocin to przysłowiowe dno
  ----wybiórcza pamięć .
 • @Ryszard Opara 13:01:44
  Wielce Szanowny Panie Ryszardzie,
  w swoim życiu zostałem nauczony przez swoich sp. rodziców, że o to w co się wierzy i uznaje za słuszne należy walczyć do końca swego życia bez oglądania się na kogokolwiek i cenę, jaką przyjdzie za to zapłacić, bo nikt za mnie tego nie zrobi. Walczyłem o kilka spraw w swoim życiu, za które uważałem, że należy o nie zmierzyć się ze złem. Może ich nie wygrałem, ale nawet dziś uważam, że było warto, choćby dlatego, żeby móc w lustrze samemu sobie spojrzeć prosto w oczy i żeby zwierciadlu nie zebrało się na wymioty, gdybym to zrobił bez stoczenia uprzednio walki.

  Dziś, a właściwie od 6 lat walczę o prawdę dotyczącą ludobójstwa moich rodaków, dokonanego przez ukrainskich szowinistow na Kresach Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. Z pomocą żony i kilku przyjaciół odnieśliśmy kilka zwycięstw nad obecnymi pogrobowcami OUN-UPA i SS Galizien, takie jak sprawa ronda Obrońców Birczy w Elblągu, upamietniajacego heroiczną obronę tego miasteczka przed banderowskimi ludobojcami w latach 1945-1946. Oraz ostatnio sprawę Pana A. Dąbrowskiego, oskarżonego przez banderowcow o mowę nienawiści, czyli za mówienie prawdy o zbrodniach OUN-UPA. Byłem pierwsza osoba w Polsce, która napisała list do prokuratora krajowego, czy PK pomoze banderowcom dobić niedorznieta ofiarę UPA, czy usunie sprzyjającego OUN prokuratora Młynarczyka.
  Prokurator Młynarczyk został odsunieto.
  Jak Pan widzi, nie czekam na śmierć i na to, że ktoś coś za mnie zrobi. Choć kosztem tego wszystkiego jest zy ie z zaocznym wyrokiem śmierci wydanym przez OUN za swoją działalność, która wywołała ich wściekłość.
  ŚWIAT WITAMIN – Na zdrowie. Część 1.
 • @viridiana 11:42:05
  W Australii ludzie mają teraz o wiele poważniejsze zmartwienia, niż zastępcze tematy, jak ten opisany w tym tekście. To chazaro-bolszewicki covid owy zamordyzm, wprowadzony w całym kraju, który już zamieniono na jeden wielki obóz koncentracyjny, którego nikomu nie wolno opuścić. Ponowny lockdown doprowadził do tego, że gospodarka sypie się jak domek z kart, policyjne Gestapo urządza dosłownie łapanki na ulicach na ludzi BEZ kagancow na twarzy, niczym na niewolników. Za najbardziej nawet łagodny wpis w internecie, funkcyjni czekiści australijski ego NKWD wjeżdżają bez pardonu do domu każdego autora takiego wpisu o każdej porze dnia i nocy. Godzina policyjna trwa wcale nie od 20 do 5 rano, tylko 23 godziny na dobę, bo wyjść można na ulicę i to tylko z kagancem na twarzy na jedną godzinę dziennie.
  Tak więc postęp we wprowadzaniu tam sowieckiej bolszewii w wydaniu Lenina i Trockiego osiągnął tam właśnie swoje apogeum. Tym bardziej ten powyższy artykuł mówiący jak zachować zdrowie w takich warunkach i to w takim zamordyzmie, jest nagrywaniem się z ludzkiej inteligencji, również i w tym aspekcie.
  No, ale rozumiem autora, że w czasie takiego terroru, mieszkając w tak totalitarnym państwie jakim jest obecna kraina kangurów, poruszanie i zamieszczanie inny ch tematów, naraziłoby Go niewatpliwie na bardzo duże nieprzyjemności. I to oczywiście rozumiem.
  ŚWIAT WITAMIN – Na zdrowie. Część 1.
 • @Monaco 10:05:07
  Owoce i warzywa, zresztą tak jak wszystko inne, włącznie z nami jest przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku spryskiwane non stop całą tablica Mendelejewa z powietrza, których to ciężkich metali całe chmury chemitrails rozpylane są przez samoloty po kilkadziesiąt dziennie. Wisi to badziewie potem po kilkanaście godzin dziennie, odbijając światło słoneczne z powrotem w kosmos lub w ogóle go nie dopuszczając do ziemi, wytwarzając przy okazji potężny efekt cieplarniany mikrofali. Następnie opada całe to świństwo na ziemię, zatruwając dosłownie wszystko, włącznie z naszymi drogami oddechowymi, bo wdychamy ta truciznę, nie mając zresztą żadnej szansy, by tego uniknąć.
  Ogromną większość owoców, nie posiada już nawet swojego naturalnego smaku, który miały jeszcze 30 lat temu, tylko smak piasku lub papieru. O takich natomiast płynach jak mleko już nawet nie wspominam, bo ostatni raz naturalne mleko, pochodzące bezpośrednio od krowy piłem w 1979 roku, a to co sprzedaje się ludziom teraz pod nazwą mleka to zabielona chemia trucizna i nic więcej, która nawet nie stała obok prawdziwego mleka.
  Pisanie więc o częstym i zbawiennym działaniu tych owoców i warzyw poprzez bardzo częste ich spożywanie i ich rzekomej wartości zdrowotnej to jakiś żart!
  ŚWIAT WITAMIN – Na zdrowie. Część 1.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

TAGI