Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
261 postów 341 komentarzy

Moje komentarze

 • @Ryszard Opara 13:01:44
  Wielce Szanowny Panie Ryszardzie,
  w swoim życiu zostałem nauczony przez swoich sp. rodziców, że o to w co się wierzy i uznaje za słuszne należy walczyć do końca swego życia bez oglądania się na kogokolwiek i cenę, jaką przyjdzie za to zapłacić, bo nikt za mnie tego nie zrobi. Walczyłem o kilka spraw w swoim życiu, za które uważałem, że należy o nie zmierzyć się ze złem. Może ich nie wygrałem, ale nawet dziś uważam, że było warto, choćby dlatego, żeby móc w lustrze samemu sobie spojrzeć prosto w oczy i żeby zwierciadlu nie zebrało się na wymioty, gdybym to zrobił bez stoczenia uprzednio walki.

  Dziś, a właściwie od 6 lat walczę o prawdę dotyczącą ludobójstwa moich rodaków, dokonanego przez ukrainskich szowinistow na Kresach Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. Z pomocą żony i kilku przyjaciół odnieśliśmy kilka zwycięstw nad obecnymi pogrobowcami OUN-UPA i SS Galizien, takie jak sprawa ronda Obrońców Birczy w Elblągu, upamietniajacego heroiczną obronę tego miasteczka przed banderowskimi ludobojcami w latach 1945-1946. Oraz ostatnio sprawę Pana A. Dąbrowskiego, oskarżonego przez banderowcow o mowę nienawiści, czyli za mówienie prawdy o zbrodniach OUN-UPA. Byłem pierwsza osoba w Polsce, która napisała list do prokuratora krajowego, czy PK pomoze banderowcom dobić niedorznieta ofiarę UPA, czy usunie sprzyjającego OUN prokuratora Młynarczyka.
  Prokurator Młynarczyk został odsunieto.
  Jak Pan widzi, nie czekam na śmierć i na to, że ktoś coś za mnie zrobi. Choć kosztem tego wszystkiego jest zy ie z zaocznym wyrokiem śmierci wydanym przez OUN za swoją działalność, która wywołała ich wściekłość.
  ŚWIAT WITAMIN – Na zdrowie. Część 1.
 • @viridiana 11:42:05
  W Australii ludzie mają teraz o wiele poważniejsze zmartwienia, niż zastępcze tematy, jak ten opisany w tym tekście. To chazaro-bolszewicki covid owy zamordyzm, wprowadzony w całym kraju, który już zamieniono na jeden wielki obóz koncentracyjny, którego nikomu nie wolno opuścić. Ponowny lockdown doprowadził do tego, że gospodarka sypie się jak domek z kart, policyjne Gestapo urządza dosłownie łapanki na ulicach na ludzi BEZ kagancow na twarzy, niczym na niewolników. Za najbardziej nawet łagodny wpis w internecie, funkcyjni czekiści australijski ego NKWD wjeżdżają bez pardonu do domu każdego autora takiego wpisu o każdej porze dnia i nocy. Godzina policyjna trwa wcale nie od 20 do 5 rano, tylko 23 godziny na dobę, bo wyjść można na ulicę i to tylko z kagancem na twarzy na jedną godzinę dziennie.
  Tak więc postęp we wprowadzaniu tam sowieckiej bolszewii w wydaniu Lenina i Trockiego osiągnął tam właśnie swoje apogeum. Tym bardziej ten powyższy artykuł mówiący jak zachować zdrowie w takich warunkach i to w takim zamordyzmie, jest nagrywaniem się z ludzkiej inteligencji, również i w tym aspekcie.
  No, ale rozumiem autora, że w czasie takiego terroru, mieszkając w tak totalitarnym państwie jakim jest obecna kraina kangurów, poruszanie i zamieszczanie inny ch tematów, naraziłoby Go niewatpliwie na bardzo duże nieprzyjemności. I to oczywiście rozumiem.
  ŚWIAT WITAMIN – Na zdrowie. Część 1.
 • @Monaco 10:05:07
  Owoce i warzywa, zresztą tak jak wszystko inne, włącznie z nami jest przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku spryskiwane non stop całą tablica Mendelejewa z powietrza, których to ciężkich metali całe chmury chemitrails rozpylane są przez samoloty po kilkadziesiąt dziennie. Wisi to badziewie potem po kilkanaście godzin dziennie, odbijając światło słoneczne z powrotem w kosmos lub w ogóle go nie dopuszczając do ziemi, wytwarzając przy okazji potężny efekt cieplarniany mikrofali. Następnie opada całe to świństwo na ziemię, zatruwając dosłownie wszystko, włącznie z naszymi drogami oddechowymi, bo wdychamy ta truciznę, nie mając zresztą żadnej szansy, by tego uniknąć.
  Ogromną większość owoców, nie posiada już nawet swojego naturalnego smaku, który miały jeszcze 30 lat temu, tylko smak piasku lub papieru. O takich natomiast płynach jak mleko już nawet nie wspominam, bo ostatni raz naturalne mleko, pochodzące bezpośrednio od krowy piłem w 1979 roku, a to co sprzedaje się ludziom teraz pod nazwą mleka to zabielona chemia trucizna i nic więcej, która nawet nie stała obok prawdziwego mleka.
  Pisanie więc o częstym i zbawiennym działaniu tych owoców i warzyw poprzez bardzo częste ich spożywanie i ich rzekomej wartości zdrowotnej to jakiś żart!
  ŚWIAT WITAMIN – Na zdrowie. Część 1.
 • Artykuł rocznicowy
  Ponadto jest to artykuł rocznicowy, przypominający tamte wydarzenia i ukazujący pokrótce klamstwa, którymi karmi się nas do dzis. Trudno jednocześnie w takim tekście umieścić wszystko, bo to po pierwsze nierealne, a po drugie nie o to tutaj chodzi, by pisać artykuł wielkości książki, by zadowolić 2szystkich, bo tak długiego tekstu ludzie i tak nie przeczytają. To chyba logiczne?
  Wizjonerzy - 9/11, czyli 19 lat kłamstw
 • @AGrzdyk 10:14:25
  Zanim zacznie Pan wydawać jakiekolwiek opinie na temat autora tego artykułu, to proszę najpierw zapoznać się ze wszystkimi jego publikacjami na temat 9/11, a jest tego sporo, samych książek na ten temat napisał 8, nie licząc całego mnóstwa artykułów. Pisał również i to bardzo szczegółowo na temat budynku numer 7, więc byłoby fajnie na przyszłość, żeby najpierw poznał solidnie jego twórczość, zanim zacznie Pan ponownie wypisywać tego rodzaju niedorzeczności.
  Autor jest jedynym polskim członkiem organizacji Piloci na rzecz prawdy o 9/11, zrzeszającej pilotów największych linii lotniczych z całego świata i kontrolerów ruchu lotniczego, działających nieprzerwanie od 19 już lat, na rzecz wyświetlenia prawdy o tamtych wydarzeniach.
  Pozdrawiam serdecznie
  Wizjonerzy - 9/11, czyli 19 lat kłamstw
 • @Jasiek 03:36:30
  Tzw. Klub Rzymski już w 1975 roku, zaplanował w ramach tzw zmniejszania populacji mieszkańców planety, ograniczenie ludności Polski do.. 15 milionów ludzi.
  Więc 33 miliony w/g autorów tej tabelki, to i tak miłosierny gest wobec Nas. Może na zasadzie, znajcie dobroć Pana.
  Wizjonerzy - 9/11, czyli 19 lat kłamstw
 • @Jasiek 22:58:20
  Miałem na myśli to, że kiedy pisałem niedawno, że 18 września nastąpi kolejny lockdown, zarzucano mi, że to fake. Dziś jak widać staje się to faktem.
  Pozdrawiam serdecznie
  Wizjonerzy - 9/11, czyli 19 lat kłamstw
 • @Jasiek 21:17:58
  https://www.timesofisrael.com/schools-businesses-prayers-the-3-phases-of-the-new-virus-lockdown-plan/amp/

  To nie fake. Od 18 września drugi lockdown w Izraelu. Jeżeli tam 18go po raz drugi zamkną kraj, u nas nas pisowcy biegiem zrobią to samo.
  Wizjonerzy - 9/11, czyli 19 lat kłamstw
 • @Repsol 19:09:33
  WTC 7, tak jak Pan pisze upadła ze śmiech, ale stojącemu trzysta metrów przed WTC7, ponad 30 piętrowe u hotelowi Mariott zakurzyły się jeno szyby.
  Taki cud, jak wszystkie tego dnia. W Shanksville z kolei lot 93 po prostu po rzekomym rozbiciu się całkowicie anihilowal, tak że nie pozostał po nim nawet ślad. W miejscu rzekomego upadku nie było żadnego leją po uderzeniu, tylko nadpalona trawa na długości 5 do 8 cm. trochę rozrzuconych gadżetów i nic więcej. Ten dzień, to był w ogóle dzień pełen cudów.

  Apropo jeszcze Australii, to na dzień dzisiejszy pierwsza przodująca, zamordystyczna Judesej ska bolszewia na świecie. W zamordyzmie wyprzedzili nawet Sowiecka bolszewii z lat 1917 - 1926
  Wizjonerzy - 9/11, czyli 19 lat kłamstw
 • Operacja zamordyzm
  Wtedy próbowano ludzi wziąć za twarz, za pomocą tzw walki z terrorem. Dziś weszli na wyższy etap mądrości i robią to samo, tyle że z o wiele lepszym skutkiem, czyli fałszywej flagi covid 19.
  Na dzień dzisiejszy największym obozem doświadczalnym tego globalnego zamordyzmu, jest kraj Pana Opary AUSTRALIA, co opisałem w artykule, który nie wyszedł z poczekalni.

  https://kresywekrwi.neon24.pl/post/157534,i-oni-wszyscy-smia-pouczac-prezydenta-aleksandra-lukaszenke

  https://youtu.be/2rEVu9MM3M0
  Wizjonerzy - 9/11, czyli 19 lat kłamstw
 • @Jasiek 08:32:17
  A niby dlaczego Chińskiej armii, nie wolno prowadzić manewrów wojskowych wraz z Rosjanami i Białorusinami? Wolno jankeskim bandytom nie tylko ćwiczyć na polinskim terytorium przy granicy bialoruskiej, a także i rosyjskiej, w pobliżu obwodu Kaliningradzkiego, choć nie bardzo rozumiem co jankeskim rzezimieszka zagraża że strony Rosji i Chin tutaj, 9 tysięcy kilometrów od granic tego ich upadłego i zasyfialego kraju
  Chińskie wojsko przy granicy z Białorusią
 • @kula Lis 69 08:37:37
  Australia tak jak NZ to zydobolszewicki, zamordystyczny gulag, którym jedno i drugie operetkowy państwo pod butej Judesej jest już od dawna. To, że PR, ebili pod względem rewolucyjnego terroru i Zamordyzmu nawet Sowiecka bolszewii, to widać teraz szczególnie i to jak na dłoni
  Trzeba być właściwie ślepym lub współudziałowcem tych kryminalistów rządzących kraina kangurów, żeby tego nie widzieć lub co gorsza temu zaprzeczać.
  Zastanawiam się, czy to z tej ślepej miłości do tego konclagru, Pan Opara nie pozwala na upowszechnienie prawdy o KL Australia. Rzeczywistości bowiem i tak nie da się wyprzeć, próbując nieudolnie zamiatać ją pod dywan.
  I oni wszyscy śmią pouczać prezydenta Aleksandra Łukaszenkę!
 • Australijski i Kanadyjski zamordyzm
  Kanada i Australia to obecnie czołówka najbardziej totalitarnych i zamordystycznych państw świata. Żeby brać z nich przykład w czymkolwiek, to trzeba nie miec wszystkich w domu. A polecanie czegokolwiek co w nich teraz obowiązuje, świadczy jedynie o tym, że temu ktosiowi coś bardzo zaszkodziło i dlatego też tłumaczy to, że wypisuje takie brednie
  Kanada i Au tworza sady na zasadach naturalnego prawa
 • @Pedant 06:55:02
  Wcale nie zapomniałem. Strażnicy tego obozu, w postaci rekinów, od których się tam wszędzie dosłownie roi, bo są obecne w tych wodach non stop przez okrągły rok, czyli zawsze, nasuwa się samo przez się.
  Pozdrawiam
  I oni wszyscy śmią pouczać prezydenta Aleksandra Łukaszenkę!
 • 19 lat klamstw
  Znakomity tekst, ukazujący powiązania pomiędzy operacja fałszywej flagi, jaką były ataki 9/11, a obecna fałszywa flaga, czyli pseudo pandemia covid 19.
  Obie te operacje mają wspólny mianownik, jaką jest zaprowadzenie globalnego zamordyzmu i unifikacji świata pod jednym światowym rządem i zamienienie całego świata w jeden, wielki obóz koncentracyjny.
  Polecam znakomite książki na temat Operacji 9/11 Pana Sławomira Kozaka pod tym adresem.
  https://www.oficyna-aurora.pl/katalog/ksiazki
  Pandemia: 9/1, 9/11... 11/11
 • Belkot
  Tekst o niczym. 1*
  Idzie jesień
 • Na czyj rozkaz?
  Widzę, że mój tekst ukazujący pełen obraz bolszewicko - nazistowskiego zamordyzmu panującego obecnie w Australii, jest skrzętnie pilnowany, przez, no pozostawmy w tym miejscu niedomówienie przez kogo, by nie wyszedł on poza granice poczekalni.
  To bardzo znamienne i zarazem bardzo wiele mówiące, jakich kwestii nie należy zbyt szczegółowo dotykać, odnoszących się jednocześnie do pewnych miejsc na ziemi, których nie wypada przedstawiać, jako takich, którymi są od początku swego istnienia, tylko kreowania ich na takie, jakimi nigdy nie były i nie będą. To daje wiele do myślenia i pokazuje, że należy się głęboko zastanowić nad pewnymi panującymi tu obyczajami i o tym, o czym wolno, a i czym nie należy pisać.
  I oni wszyscy śmią pouczać prezydenta Aleksandra Łukaszenkę!
 • @ikulalibal 22:05:59
  To jak Chochły nazywają swoją szatańską jaczejkę absolutnie mnie nie obchodzi.
  za wikipedią :Oficjalną nazwą Kościoła, używaną przez Stolicę Apostolską, jest Kościół katolicki obrządku bizantyjsko-ukraińskiego"

  Nie interesuje mnie zupełnie, co, kogo i jak nazywa Rzym. Trzymam się oficjalnej nazwy, której używają oni sami, czyli Cerkiew. A dlaczego Rzym i inni używają nazwy kościół wobec tego bandyckiego tworu, to wytłumaczyłem powyżej. Chyba nietrudno to pojąć.

  A co do mordowania przez ich duchownych Polskiej ludności, sam o tym pisałem na początku prowadzenia swojego bloga. A tak apropo, to co Pan powie o mordowani, niczym nie różniącym się od wyczynów ukraińskich popów, przez chorwackich księży Ante Pavelicia, Serbów i serbskich duchownych? A także mordowania polaków i polskich księży, przez... Litewskich katolickich księży i biskupów, którzy nawoływali otwartym tekstem do zarzynania Polaków, a wielu litewskich księży katolickich kierowało tymi mordami osobiście.

  A za polecaną książkę naprawdę bardzo dziękuję i chętnie skorzystam. Właśnie ją sobie ściągnąłem do swojego archiwum.
  ,,Wyrzynajcie polskie kąkole z ukraińskiej pszenicy".
 • @ninanonimowa 21:38:32
  W kompanii, w której służył mój ojciec banderowcy, którzy wzięli do niewoli 10 jego kolegów, nożami odcięli ich głowy. Jak potem zeznawali sprawiło im to niewysłowioną radość. To, że nie było wśród tych dziesięciu mojego ojca to był cud, bo mógł być jednym z nich. Miał szczęście od Boga, że w drużynie, w której był, i która pełniła wartę na jednym spod lubelskich mostów, była zmieniana o 18ej przez tych, których bandeorwcy zamordowali 3 godziny później.

  Z kolei hajdamaków ukraińskicch z brygady Dirliwangera widziała w akcji moja mama w czasie powstania Warszawskiego. Jak mi opowiadała, nawet esesmani nie byli takimi zwyrodnialcami, jak te ukraińskie szumowiny w hitlerowskiej służbie.
  ,,Wyrzynajcie polskie kąkole z ukraińskiej pszenicy".
 • @ikulalibal 20:55:15
  Tymczasem nie ma czegoś takiego jak "cerkiew grecko-katolicka" jest natomiast Kościół Greck-Katolicki https://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bcio%C5%82y_greckokatolickie

  Bład w logice! ,,Kościół'' greckokatolicki to istnieje TYLKO w języku polskim, W języku i nazewnictwie ukraińskim, NIE MA czegoś takiego jak ,,kościół'' greckokatolicji, tylko... CERKIEW GRECKOKATOLICKA

  CERKIEW GRECKOKATOLICKA. Eparchia Wrocławsko ...

  https://www.cerkiew.net.pl/

  Cerkiew greckokatolicka Olsztyn – Парoxія Греко ...

  https://www.cerkiew.olsztyn.pl/

  I nazwa ta nie odnosi się do samego budynku, w którym odbywają się nabożeństwa, ale jest to nazwa całej struktury całej wspólnoty duchowej! Tak samo możesz pisać i mówić o prawosławiu, że to jest kościół, bo tak brzmi to po polsku, i tak jest najczęściej określane, ale prawidłowa nazwa to... CERKIEW PRAWOSŁAWNA. I to samo tyczy się CERKWI GRECKOKATOLICKIEJ. Więc kto tu popełnił bład lub raczej tkwi w błedzie i nie potrafi tego zrozumieć ?

  Tak więc osobą, która posuwa się tu do kłamstwa i jawnej manipulacji, nie jest nią Pan Jóżio.

  To tyle odnośnie prostj rzeczy, która niektórym wydaje się niepojętą enigmą, a może wcale nie jest, tylko...
  ,,Wyrzynajcie polskie kąkole z ukraińskiej pszenicy".

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031