Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
262 posty 345 komentarzy

Moje komentarze

 • Na czyj rozkaz?
  Widzę, że mój tekst ukazujący pełen obraz bolszewicko - nazistowskiego zamordyzmu panującego obecnie w Australii, jest skrzętnie pilnowany, przez, no pozostawmy w tym miejscu niedomówienie przez kogo, by nie wyszedł on poza granice poczekalni.
  To bardzo znamienne i zarazem bardzo wiele mówiące, jakich kwestii nie należy zbyt szczegółowo dotykać, odnoszących się jednocześnie do pewnych miejsc na ziemi, których nie wypada przedstawiać, jako takich, którymi są od początku swego istnienia, tylko kreowania ich na takie, jakimi nigdy nie były i nie będą. To daje wiele do myślenia i pokazuje, że należy się głęboko zastanowić nad pewnymi panującymi tu obyczajami i o tym, o czym wolno, a i czym nie należy pisać.
  I oni wszyscy śmią pouczać prezydenta Aleksandra Łukaszenkę!
 • @ikulalibal 22:05:59
  To jak Chochły nazywają swoją szatańską jaczejkę absolutnie mnie nie obchodzi.
  za wikipedią :Oficjalną nazwą Kościoła, używaną przez Stolicę Apostolską, jest Kościół katolicki obrządku bizantyjsko-ukraińskiego"

  Nie interesuje mnie zupełnie, co, kogo i jak nazywa Rzym. Trzymam się oficjalnej nazwy, której używają oni sami, czyli Cerkiew. A dlaczego Rzym i inni używają nazwy kościół wobec tego bandyckiego tworu, to wytłumaczyłem powyżej. Chyba nietrudno to pojąć.

  A co do mordowania przez ich duchownych Polskiej ludności, sam o tym pisałem na początku prowadzenia swojego bloga. A tak apropo, to co Pan powie o mordowani, niczym nie różniącym się od wyczynów ukraińskich popów, przez chorwackich księży Ante Pavelicia, Serbów i serbskich duchownych? A także mordowania polaków i polskich księży, przez... Litewskich katolickich księży i biskupów, którzy nawoływali otwartym tekstem do zarzynania Polaków, a wielu litewskich księży katolickich kierowało tymi mordami osobiście.

  A za polecaną książkę naprawdę bardzo dziękuję i chętnie skorzystam. Właśnie ją sobie ściągnąłem do swojego archiwum.
  ,,Wyrzynajcie polskie kąkole z ukraińskiej pszenicy".
 • @ninanonimowa 21:38:32
  W kompanii, w której służył mój ojciec banderowcy, którzy wzięli do niewoli 10 jego kolegów, nożami odcięli ich głowy. Jak potem zeznawali sprawiło im to niewysłowioną radość. To, że nie było wśród tych dziesięciu mojego ojca to był cud, bo mógł być jednym z nich. Miał szczęście od Boga, że w drużynie, w której był, i która pełniła wartę na jednym spod lubelskich mostów, była zmieniana o 18ej przez tych, których bandeorwcy zamordowali 3 godziny później.

  Z kolei hajdamaków ukraińskicch z brygady Dirliwangera widziała w akcji moja mama w czasie powstania Warszawskiego. Jak mi opowiadała, nawet esesmani nie byli takimi zwyrodnialcami, jak te ukraińskie szumowiny w hitlerowskiej służbie.
  ,,Wyrzynajcie polskie kąkole z ukraińskiej pszenicy".
 • @ikulalibal 20:55:15
  Tymczasem nie ma czegoś takiego jak "cerkiew grecko-katolicka" jest natomiast Kościół Greck-Katolicki https://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bcio%C5%82y_greckokatolickie

  Bład w logice! ,,Kościół'' greckokatolicki to istnieje TYLKO w języku polskim, W języku i nazewnictwie ukraińskim, NIE MA czegoś takiego jak ,,kościół'' greckokatolicji, tylko... CERKIEW GRECKOKATOLICKA

  CERKIEW GRECKOKATOLICKA. Eparchia Wrocławsko ...

  https://www.cerkiew.net.pl/

  Cerkiew greckokatolicka Olsztyn – Парoxія Греко ...

  https://www.cerkiew.olsztyn.pl/

  I nazwa ta nie odnosi się do samego budynku, w którym odbywają się nabożeństwa, ale jest to nazwa całej struktury całej wspólnoty duchowej! Tak samo możesz pisać i mówić o prawosławiu, że to jest kościół, bo tak brzmi to po polsku, i tak jest najczęściej określane, ale prawidłowa nazwa to... CERKIEW PRAWOSŁAWNA. I to samo tyczy się CERKWI GRECKOKATOLICKIEJ. Więc kto tu popełnił bład lub raczej tkwi w błedzie i nie potrafi tego zrozumieć ?

  Tak więc osobą, która posuwa się tu do kłamstwa i jawnej manipulacji, nie jest nią Pan Jóżio.

  To tyle odnośnie prostj rzeczy, która niektórym wydaje się niepojętą enigmą, a może wcale nie jest, tylko...
  ,,Wyrzynajcie polskie kąkole z ukraińskiej pszenicy".
 • @ninanonimowa 20:40:34
  Sama tkwisz w kłamstwie i oszukujesz sama siebie. Ukryć nazywają ten swój Satanistyczny kościół Cerkwia, a nie kościołem. Więc daruj sobie te brednie.
  A tak apropo, KAŻDY, kto broni w jakikolwiek sposób banderowskich re, unow i ich z piekła rodem greckokatolickiej cerkwi, winien być lotem błyskawicy wywalony z neonu.
  ,,Wyrzynajcie polskie kąkole z ukraińskiej pszenicy".
 • Co za PiS o banderowskie scierwa
  Co za PiS o banderowskie ścierwa postawiły jedynki za ten artykuł? Brak Cywilnej odwagi, żeby się banderowcy przyznali? Czyli to co u banderopiteki jest norma. Smierdzacego tchórzostwo. A swoją drogą trzeba być prawdziwym BYDLAKIEM, żeby w taki sposób walczyć z faktami i prawda.
  ,,Wyrzynajcie polskie kąkole z ukraińskiej pszenicy".
 • @Rzeczpospolita 14:59:51
  Wielce Szanowny Panie Dariuszu, w tej sprawie, odpowiedzialem Panu na maila. Może trochę późno, ale nie zaglądałem na skrzynkę mailową. Trochę rodzinnych problemów.
  Serdecznie pozdrawiam
  I oni wszyscy śmią pouczać prezydenta Aleksandra Łukaszenkę!
 • @władek 12:56:52
  Amen! Zbrodniarze, tacy jak Gates, Soros i reszta tego gówna rozumie tylko jeden język, język siły. Każdą inną formę dialogu z nimi uważają za czyste frajerstwo i pokładają się ze śmiechu. Dlatego na ICh radykalne metody, należy w odpowiedzi zastosować dwu, a nawet trzykrpotnie bardziej radykalne formy ,,dialogu'' w stosunku do nich. Inaczej, to Wishfull thinking.
  Fake pandemia-faza 2.: pacjent wybudza się w czasie operacji
 • Fikcja i oszustwo covid19
  To pokazuje z jeszcze większej perspektywy, jak bezczelnym i ordynarny oszustwem, którego jedynym celem jest zaprowadzenie w ten sposób całą tą oprcacja tej pseudo pandemii. Gdyby społeczeństwa państw świata nie były tak zidiociale, jak są, do czego, zresztą przez dziesiątki lat je sprowadzano, to autorzy tej hucpy, nie byliby pewni tego, czy po tym co zrobili i co wyszło na jaw, dozyja następnego dnia.
  Oto czemu trzeba znieść restrykcje związane z koronawirusem
 • @SolidarnyX 14:14:10
  Dlaczego nie ma już tego upamiętnienia, które postawił proboszcz?

  O to proszę zapytać byłego ordynariusza diecezji przemyskiej abp. Michalika, który usunął z probostwa w Borownicy księdza Moskala. A, że pan Michalik jest wielkim zwolennikiem pojednania z banderowską cerkwią greckokatolicką, to chyba było oczywiste, że sprawa wymaga ofiary.

  Czy ja dobrze widzę, że na jakims pomniku banderowca, ktoś zrobił biało czerwony krzyż i to jeszcze ze znakiem Polski Walczącej?

  Krzyż w biało czerwone barwy i kotwicę namalowali polscy patrioci, jako symbol polskiego zwycięstwa nad ukraińskimi szowinistami. Wywołało to wtedy nieprawdopodobną wściekłość ukraińców ze ZUwP z Tymą na czele. Więc strzał był celny. Kotwica zwycięstwa na pomniku prowydnyka, to dla banderopiteków, było czymś gorszym, niż naplucie im w gęby.

  Czy mozesz przybliżyć o co chodziło w tzw. ,,zbrodnię w Pawłokomie?

  W Pawłokomie stacjonowały dwie sotnie UPA w sile około stu ludzi każda, Hromenki i Burłaki, jedna kompania policyjna SS Galizien i jedna junacka, czyli młodzieżowa sotnia Ljubczaka, w której skład wchodzili gówniarze w wieku od 8 do 18 lat, lecz nie będący już bynajmniej niewinnymi dziećmi, ale potworami w skórze dzieci, mający ręce unurzane w bestialskich mordach polskiej ludności Podkarpacia.
  Mam na ten temat skany dokumentów UPA, którzy otwarcie do dziś nawet się nie kryją, że Wojsko Polskie w Pawłokomie, nie zlikwidowało wcale żadnej cywilnej ludności, tylko zaprawionych w bestialskich mordach ukraińskich rezunów.

  Pozdrawiam serdecznie
  Zamordowana pamięć polskich ofiar UPA w Borownicy
 • @RAM 17:32:20
  A to jakaś nowość u Bosaka? On już sześć lat temu wyznawał dozgonna miłość do banderowcow, że idee ruchu narodowego i banderowskich szowinistow są nie tylko zbieżne, ale stanowią jedność. Więc o co ten krzyk? :-)
  Skandaliczna wystawa pod patronatem Ministra Glińskiego
 • @Przyszła Polska 18:30:52
  I nie zostanie opublikowana zarówno przez kancelarie Dudy, jak i przez wszystkie pozostałe media głównego ścieku, do których ja wysłaliście. Czas zejść z obłoków na ziemię.
  Równie dobrze możecie pisać petycję na Berdycziw i skutek będzie ten sam. Ja wysłałem np. swój list w sprawie Pana Antoniego Dąbrowskiego wysłałem do kancelarii Dudy w pierwszych dniach sierpnia i żadnej odpowiedzi nie otrzymałem do dzis, choć zgodnie z prawem na udzielenie odpowiedzi mają czas maksymalnie do 30 dni. A minęło już prawie 50 i nic. I raczej się już żadnej odpowiedzi z ich strony nie spodziewam. I Państwu też radzę spojrzeć w oczy prawdziwej rzeczywistości, a nie pobożnym życzeniom.
  Pozdrawiam serdecznie
  W obronie odwagi. O ułaskawienie Natalii Nitek-Płażyńskiej.
 • @interesariusz z PL 10:38:36
  A gdzie ty masz tu w przypadku koronawirusa śmiertelne zagrożenie?
  Śmiertelne zagrożenie matołku jest wtedy, gdy śmiertelność w wyniku takiej, czy innej choroby przekracza 12% stanu populacji. Wtedy można mówić o pandemii. I taka jej definicja istniała jeszcze do marca tego roku. Ale oszuści z WHO zmienili jej definicje, wiedząc, że do swojego oszustwa nie mogą jej zastosować, bo ich marzenie o 12% śmiertelności wśród choćby jednego państwa, to nierealna mrzonka. Na dzień dzisiejszy nie ma nawet 1%.
  Więc o jakim śmiertelnym zagrożeniu bredzisz matołku?
  Na raka w tym kraju umiera tocznie ponad 200 tysięcy ludzi i jakoś nikt nie ogłasza z tego powodu pandemii. W Polsce popełnianych jest średnio 13 tysięcy samobójstw rocznie, dziennie to 36 zgonów tylko z tego powodu. Nie słyszałem, żeby ogłoszono pandemia samobójstw. Dziennie umiera tylko w Polsce ok 1300 osób i co? I nic. Cisza. Nie ma tematu. W latach 2018 - 2019 zmarło po 415 tysięcy ludzi. Tyle ostatni raz zmarło, a raczej zginelo w 1945 roku, gdy trwała jeszcze wojna, tylko, że teraz żadnych działań wojennych nie było i jakoś nie słyszałem, żeby wladze okupacyjne czyli PiS jakoś specjalnie się tym zmartwił albo ogłosił stan zagrożenia z powodu śmierci po a 400 tysięcy swoich obywateli swojego kraju. Więc przestań pieprzyc te swoje brednie, bo to się robi już irytujące.
  Inwazja ultraCovidowców
 • @interesariusz z PL 10:47:19
  Ty z całą pewnością obsral byś się po czubek głowy że strachu przed śmiercią gamoniu, bo myślałbyś tylko, czy nie zginiesz. Czyli o własną dupe. Zapewniam cię, że i tak umrzesz, prędzej, czy później, ale umrzesz i kaganiec na mordzie cie przed tym przykrym faktem nie uchroni. Nie ma takiej opcji.
  Inwazja ultraCovidowców
 • @interesariusz z PL 10:41:17
  Ciebie SMIERDZACY TCHÓRZE powinni odstawić w ręce rezunow w pierwszej kolejności. Tchórzostwo i zamordyzm, to właśnie jest i była zawsze główna cecha charakteru wszystkich dzierzymordow, że którzy robiąc pod siebie że strachu przed innymi i odpowiedzialnością, najchętniej widzieli swoich przeciwników w obozach lub w rękach takich samych socjopatow, jak oni sami. To, że jesteś smierdzacy tchórzem, to widać, słychać i czuć w każdym twoim Bezmozgi poście. Gdyby ciebie oddać w ręce banderowcow, to padlbys trupem na samą myśl o tym fakcie. Więc z łaski swojej daruj sobie cwiercinteligencie wypisywać te brednie, albo następnym razem przynajmniej się zastanów nad sobą, zanim ponownie uraczysz nas porcja swoich kretynstw.
  Inwazja ultraCovidowców
 • UltraCovidianie, czyli Eloje
  Wyznawcy blagi koronawirusa, to nie tylko już zoom ie, żywe ludzkie trupy, ale są oni również dosłownym odzwierciedleniem postaci Elojow z powieści Wehikuł czasu Wellsa. Całkowicie bierni, w miejscu mózgu, mający Kurwizje TV PiS, WSI24 i Polszmat. Czekający, aż pożrą ich Morloki i nie potrafiący zrozumieć w żaden sposób, że są tacy, którzy nie chcą naśladować ich bezdennej, samobójczej głupoty, która prowadzi ich wprost w objęcia śmierci, której tak bardzo chcą uniknąć, sądząc, że schowają się przed nią ubierając kaganiec. Ja pierdziele, ale naprawdę nie sądziłem, że za pomocą tak prymitywnego numeru można oglupic do cna miliardy ludzi na tej planecie. A jednak z pozoru niemożliwe, okazało się bardzo prostym zabiegiem socjotechnicznym.
  Inwazja ultraCovidowców
 • Fermy fotowoltaiczne
  Pół godziny temu rozmawiałem że znajoma mieszkająca w okolicach Przemyśla. Tam ogromne fermy fotowoltaiczne mają wybudować firmy z Ukrainy, które są w spółce z byłym marszałkiem Kuchcińskim, który pilotuje tam ten interes i co? I cisza. Milczą wszyscy, razem z zatroskanym o polskie sprawy posłem z Podkarpacia Szczesc Boże. Czyż to nie zastanawiające?
  OSTRZEŻENIE dla rolników - nie wydzierżawiajcie ziemi!
 • @ikulalibal 21:08:08
  Tak jak napisałem wcześniej, cała ta szmatława opozycja, to z jednej strony przybyli z zachodu zawodowi zadymiarze, typu ierakowski i spółka, opłacani sowicie przez Sorosa, tak jak opłacał on wcześniej wszystkie tego rodzaju majdaniarskie rewolty i ich uczestników.
  Teraz poszli nawet o krok dalej, ściągają z Donbasu banderowskich zbrodniarzy, pod warunkiem, że muszą znać język biłoruski, coby robić za uciśnionych białoruskich opozycjonistów.
  Jedynym wyjściem z tej sytuiacji jest zaprzestanie bawienia się z tymi szumowinami w Wersal i pognać to całe towarzystwo w cholerę, vulgo dogadać się z Rosją i wysłać całe t towarzystwo na wycieczkę w jedną stronę na daleki wschód
  Nie będzie negocjacji z opozycją
 • @fretka 20:48:20
  Jesteśmy w Polsce? To chyba żart? Z tego co wiem to żyjemy w Polin. Więc to duża różnia pomiędzy Polską, a Polin, tak jak między Polakami, a poliniakami.
  Nie będzie negocjacji z opozycją
 • Cała ta ,,opozycja'' winna już dawno pojechać na Kołymę
  Opozycja? Jaka opozycja, zadymiarze z zachodu i lokalni menele opłacani przez kundli Sorosa po 20 dolarów za dzień uczestnictwa w tej majdaniarskiej zadymie.
  Protestują codziennie, a kiedy pracują ci zadymiarze? Tylko nie obrażaj mojej inteligencji, że wzięli urlop, bo to kpina do kwadratu. Opłacani dokładnie w ten sam sposób przez tych samych żydowskich banksterów, którzyc opłacali podobnych idiotów na UPAdłej. Teraz ci durnie masowo opuszczają własny kraj w wędrówce za przetrwaniem i tak samo będzie na Białorusi, jeśli Łukaszenka nie zrobi porządku z tymi szumowinami, dążącymi do zniszczenia Biaorusi
  Nie będzie negocjacji z opozycją

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031