Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
262 posty 345 komentarzy

Ustawka PiS z HGW w sprawie przejęcia Marszu Niepodległości

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ale wtopa! Kancelaria premiera wypuszcza spot zapraszający na państwowe uroczystości, który został nagrany o wiele wcześniej!

Mateusz Morawiecki w spocie zapraszającym na rządowe obchody stulecia niepodległości/fot. Twitter Kancelaria Premiera

Na oficjalnym profilu Kancelarii Premiera na Twitterze pojawił się dzisiaj spot zachęcający do wspólnych państwowych obchodów stulecia niepodległości Polski. Problem w tym, że został on nagrany o wiele wcześniej. Internauci dostrzegli ten fakt dzięki obecności premiera Mateusza Morawieckiego, który wygłasza zachętę skąpany w słońcu.

Premier Mateusz Morawiecki zaprasza do świętowania wraz z rządem 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów. Internauci zwrócili jednak uwagę na istotny szczegół. Premier w spocie przemawia w blasku słońca, najpewniej przy Alejach Ujazdowskich w Warszawie, które są wyjątkowo puste.

Kilka minut temu w TVPinfo odtworzono clip

@MorawieckiM

zapraszający na marsz Biało-Czerwonej …w dziennym anturażu Mateusz idzie ulicami Warszawy Zdaje się,że Premier i Prezydent w/s Marszu spotkali się wczoraj w godzinach wieczornych Kiedy ustalono zakaz dla M.Niepodległości?

— Jolka Jolka (@divi_pl) November 8, 2018

 11 listopada bądźmy razem pod biało-czerwoną flagą. Niech tym, co nas łączy będzie radość z Polski i duma z polskości. Pokażmy naszą dumę z Niepodległej. #PL100 #niepodległa

Czy mamy więc do czynienia ze starannie [?? czyżby starannie]zaplanowaną akcją przejęcia Marszu Niepodległości, której przebieg został ustalony co najmniej kilka dni wcześniej?

Przy okazji proszę pod koniec tej propagandówki zauważyć, że z hasła Bóg, honor i Ojczyzna wyrzucono BOGA

Źródła:

https://nczas.com/2018/11/08/ale-wtopa-kancelaria-premiera-wypuszcza-spot-zapraszajacy-na-panstwowe-uroczystosci-ktory-zostal-nagrany-o-wiele-wczesniej-wideo/

Zachodzi słoneczko MM...

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24186&Itemid=100

https://twitter.com/PremierRP/status/1060426237968035840

Międlar OSTRO u Roli: HGW dogadała się z Dudą ws. zakazu Marszu Niepodległości? Użyją 1066 na RP?

https://www.youtube.com/watch?v=n-N32nCLRe8

KOMENTARZE

 • Z hasła "Bóg, honor, Ojczyzna" wyrzucono Boga - ?
  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2017/01/8a490afa28f62ba36baf4539e3b148ab140-e1484130387927.jpg

  Jeśli tak się stało, to stało się to przypadkiem, ale wyszło chyba dobrze - bo czy potrzebny nam żydowski Bóg i żydowska religia?
 • @Rzeczpospolita - czy aby napewno te ich obrzędy są takzwane żydowskie? - A może to wszystko to jedne najpotężniejsze, trudne do
  ogarnięcia oszukanym umysłem oszustwo?????
  Oni wszyscy są płatnymi pasami gończymi Fa-Ry-Zeus(z)ów Fa-Ra-Ona!  http://m.neon24.pl/6a01a7845528d90745991a66d6d9b891,0,0.png  .
 • @Rzeczpospolita, Polski gwiazdor religijny - Nowotwór Złośliwy Polski i Świata - Wyjść z matni!
  .


  http://wojtyla-katz.blogspot.com/2014/07/polski-gwiazdor-religijny.html  .
 • @Rzeczpospolita, Przyczyny porażek i klęsk narodów!
  .  Kol 3:22 „Niewolnicy, bądźcie we wszystkim posłuszni doczesnym panom, nie służąc tylko dla oka, jak gdyby dla przypodobania się ludziom, lecz ze szczerego serca, jak bojący się [prawdziwego] Pana  "30 Lipca 1956 roku, dwa lata po wciśnięciu frazy „w Bogu” do przysięgi lojalności, prezydent Dwight D. Eisenhower podpisał prawo oficjalnie deklarujące frazę „Bogu ufamy", jako oficjalne motto narodu.

  Również prawo P.L. 84-140 wyrażenie wskazuje, że owa fraza ma być drukowana na wszystkich amerykańskich pieniądzach papierowych.”1 Eisenhower sam wyznał że był żydem; nazwisko Eisenhower została zaczerpnięta od żydowskiego Eisenhauer.


  „W księdze absolwentów Eisenhowera w Akademii Wojskowej West Point absolwentów, opublikowanej w 1915 roku, Eisenhower został uznany za „strasznego szwedzkiego Żyda.”


  Nie dziw zatem, że koszernych właścicieli Białego Domu z prezydentem Franklinem Delano Rooseveltem, który samy był holenderskim żydem, i jego personel czyta się jak listę z synagogi."


  Rzymian 13: ~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  1. Każdy niech będzie poddany władzom, sprawującym rządy nad innymi. Nie ma bowiem władzy, która by nie pochodziła od Boga, a te, które są, zostały ustanowione przez Boga.


  2. Kto więc przeciwstawia się władzy przeciwstawia się porządkowi Bożemu. Ci zaś, którzy się przeciwstawili, ściągną na siebie wyrok potępienia.


  3. Albowiem rządzący nie są postrachem dla uczynku dobrego, ale dla złego. A chcesz nie bać się władzy? Czyń dobrze, a otrzymasz od niej pochwałę.


  4. Jest ona bowiem dla ciebie narzędziem Boga, [prowadzącym] ku dobremu. Jeżeli jednak czynisz źle, lękaj się, bo nie na próżno nosi miecz. Jest bowiem narzędziem Boga do wymierzania sprawiedliwej kary temu, który czyni źle.


  5. Należy więc jej się poddać nie tylko ze względu na karę, ale ze względu na sumienie.


  6. Z tego samego też powodu płacicie podatki. Bo ci, którzy się tym zajmują, z woli Boga pełnią swój urząd.


  7. Oddajcie każdemu to, co się mu należy: komu podatek – podatek, komu cło – cło, komu uległość – uległość, komu cześć – cześć".  http://algisgebo.blogspot.com/

  .
 • Też tak myślę
  Często czytam n24 ale nie komentuję. Kiedyś przy jakiejś nawalance Kaczyński-Tusk napisałem, że to taki wrestling dla ludu. Dużo hałasu i nic poza tym. Nie pamiętam który prorok(a jest tu wielu starotestamentowych wręcz mędrców, przed którymi nie ma tajemnic na niebie i ziemi), obśmiał mnie. Nic nie rozumiesz, niczego nie pojmujesz, tak orzekł z wysokości drabiny jakubowej. A ja dalej obstaję przy tym, że to wszystko to jedno wielkie G. I jak mawiali starożytni Polacy- niczym się nie przejmuj i dobrze się odżywiaj.
 • PAD już szantażuje.
  [Nie wyobrażam sobie, by iść w marszu pod hasłami nienawiści czy ksenofobii. Zamierzam pójść w marszu państwowym 11 listopada - oświadczył w czwartek prezydent Andrzej Duda. Zaznaczył, że na marsz zaproszeni są wszyscy; apelował, by odbył się on poza podziałami politycznymi i ideologicznymi i wyraził nadzieję, że siły porządkowe zabezpieczą go w sposób perfekcyjny.] Czyli PAD jest za, a nawet przeciw jak Bolek (?!) Wszystko wskazuje na to, że ten marsz prezydencko-rządowy będzie takim samym nudnym niewypałem jak marsz zorganizowany kiedyś przez "Bula". Przemaszerują członkowie partii politycznych, urzędnicy z rodzinami...100-lecia odzyskania niepodległości nie obchodzi się po złodziejsku. Narodowcy stworzyli i odważnie rozwijali Marsz Niepodległości, kiedy wiązało się to z realnym prześladowaniem. PiS, moim zdaniem, zrobił wstrętną ustawkę z gronkowcem, żeby zawłaszczyć Marsz. A po tym złodziejskim akcie zaprasza wszystkich. Czyli zarówno okradzionych, jak i tą całą hołotę, dla której Polska nic nie znaczy i która nie powinna być dopuszczona do Marszu, bo wtedy stanie się on własną parodią. Wstrętne to. Trzymam za narodowców. Jestem z Wami. Duda kpi sobie z Polaków. Raz idzie, raz nie! Co on chce od narodowych patriotów? Że dla nich Polska i Polacy są na pierwszym miejscu. I tak ma być! Żydzi i inni są tutaj tylko gośćmi prezydencie wszystkich czyli nikogo panie Duda!
 • Autorze
  „Sojusznik” oficjalnie ostrzega przed naszym świętowaniem niepodległości! To nie żart. Na stronie ambasady USA w Polsce pojawiło się ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa w związku z uroczystościami obchodów święta niepodległości. Oprócz tego zaleca się, by unikać Marszu Niepodległości. Amerykanie ostrzegają na oficjalnej stronie ambasady w Polsce przed narodowym świętem w Polsce. Ponadto zarzucają uczestnikom Marszu Niepodległości „niesienie transparentów, rzucanie rac i skandowanie haseł” rasistowskich, homofobicznych oraz fanatycznych. W 2017 roku w marszu zorganizowanym przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości wzięło udział ponad 50 tysięcy osób. W poprzednich latach niektórzy uczestnicy marszu zorganizowanego przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nieśli transparenty, rzucali race i skandowali hasła wymierzone w mniejszości rasowe, seksualne i religijne. Miały także miejsce starcia między uczestnikami marszu oraz demonstrantami z kontrmanifestacji czytamy na stronie ambasady. Jeśli tegoroczny marsz Stowarzyszenia Marsz Niepodległości odbędzie się, ma się on rozpocząć przed budynkiem Sejmu w pobliżu Pomnika Armii Krajowej i Podziemnego Państwa Polskiego. Uczestnicy przejdą stamtąd do Ronda Dmowskiego, a potem Alejami Jerozolimskimi i Wybrzeżem Szczecińskim udadzą się na Stadion Narodowy ostrzega ambasada USA w Polsce. Ambasada zaleca unikanie trasy marszu oraz tłumu.

  Źródło: pl.usembassy.gov Ps..I wszystko jasne! A kto jest ambasadorem tej wydmuszki w Polsce? Tęczowi Amerykanie, niech zostaną w domach jak im radzi ambasada.
 • Niepodległości
  Nie ma. Ostatecznie skasował ją L.Kaczyński w 2009 roku składając podpis pod traktatem Lizbońskim . Trzeba jednak przyznać, że PiS jest konsekwentny, teraz skasowali Marsz Niepodległości.
 • No macie Marsz Niepodległości, to po jaką cholerę wam jeszcze niepodległość!!!!
  Dla staroświeckich:
  państwo jest niepodległe, gdy bije własną monetę i stanowi prawa.
 • Autorze
  Jak chcieli zorganizować to czemu nie zorganizowali? Szabesgoj Gliński….Ależ on wkopuje narrację rządu! Gliński: „Od dawna chcieliśmy zorganizować swój marsz. Decyzja o jego organizacji nie ma nic wspólnego z decyzją HGW”. Piotr Gliński dziś rano w „Salonie politycznym Trójki” całkowicie zniszczył kilkudniową narrację rządu o „ratowaniu marszu” 11 listopada! Jak sam przyznał, „od dawna chcieli zorganizować swój marsz”, zaś decyzja Hanny Gronkiewicz-Waltz nie miała żadnego wpływu na ogłoszenie prezydenta i premiera. Decyzja o zorganizowaniu marszu państwowego, nie była związana z decyzją Hanny Gronkiewicz-Waltz. Od dawna chcieliśmy to zrobić powiedział na antenie Trójki wicepremier Piotr Gliński. Przypominamy, że od kilku dni w mediach prorządowych oraz propartyjnych narzucano narrację o „ratowaniu Marszu Niepodległości” przez prezydenta i premiera po decyzji Hanny Gronkiewicz-Waltz. Jak zauważa poseł Winnicki, stwierdzenie wicepremiera „nie tylko burzy całą, dotychczasową narrację rządu ale i nie wystawia chlubnego świadectwa jego powadze”. „Od dawna chcieli to zrobić” i ogłosili decyzję 4 dni przed setną rocznicą? Studenci z większym wyprzedzeniem zapraszają na domówkę podsumował Robert Winnicki.
 • Autorze
  Skandal! Zofia Romaszewska za… zablokowaniem Marszu Niepodległości. Kiedyś walczyła o prawa człowieka, teraz walczy z wolnością zgromadzeń. To naprawdę szokująca informacja. Zofia Romaszewska, działaczka KOR-u, a obecnie doradczyni seniorka prezydenta Andrzeja Dudy, w radiu ZET opowiedziała się za sądowym zakazem dla Marszu Niepodległości. Uważam, że to było słuszne stwierdziła. Romaszewska przez całe dekady walczyła z władzami komunistycznymi. Teraz okazuje się, że wcale nie chodziło jej o wolność dla wszystkich Polaków, tylko o swoją opcję polityczną. Romaszewska jest zdeklarowaną socjalistką, która chciałaby zabronić możliwości prezentowania swoich poglądów ludziom uważanym przez nią za przeciwników. Na wypowiedź Romaszewskiej błyskawicznie zareagował Rafał A. Ziemkiewicz: Skandaliczne słowa. Niestety, to objaw inteligenckiej endekofobii, choroby na którą cierpi wielu skądinąd porządnych ludzi, w tym sam Jaro skrajnym przykładem służy tu oszalały z nienawiści do tradycji ruchu narodowego Łysiak. Takie zachowania socjalistów zawsze niosą za sobą pytanie: czy przeciwnikom wolności należy się wolność? To dobrze, że gra pozorów już nie może swobodnie zarządzać w Polsce i musi się obnażać. Romaszewscy to jest stara, stalinowska żydokomuna. Tu jest link do artykułu, w którym autorka opisuje dzieje stalinowskiej rodziny Romaszewskich
  http://pink-panther.szkolanawigatorow.pl/veta-prezydenta-dudy-zofia-romaszewska-adam-strzembosz-i-cien-pkwn
 • Autorze
  Kasa lepsza na grypę niż szczepionka! Co na to Big Farma i minister zdrowia? Brudziński uległ dyktatowi policji! Miliony z kieszeni podatników zakończą „psią grypę”. Podpisanie porozumienia po raz kolejny potwierdziło, jak łatwo przychodzi rządowi Prawa i Sprawiedliwości wyrzucanie pieniędzy podatników. Wystarczył kilkudniowy protest, który znacznie utrudnił funkcjonowanie państwa, aby „nagle” w budżecie znalazło się kilkadziesiąt milionów złotych. Policzmy szybko. 100 000 policjantów po 1000 zł podwyższy w dwa lata to daje 1,2 miliarda rocznie. W rozumowaniu PiS to dobra inwestycja bo tylko siłą i przemocą można wydrzeć tyle kasy więcej. A rząd pod te podwyżki wyrwie 2 miliardy żeby i im skapnęło. I takim to sposobem znowu słaby rząd z byle jakim ministrem na czele przyparci do muru i zmuszeni do dodawania pieniędzy ile kto chce. Szantażem tak jak powiedział głośno poseł Jakubiak PiS można zmusić do wszystkiego. Niech wróci PO to znikną posterunki a policjanci na zieloną trawkę, wszyscy do pracy do 67 roku wszystkie przywileje zabrane itd. No ale niestety ludzie w tyk kraju nie zasługują na to by było i lepiej i lżej żyć. Czarno to widzę, że już nie długo będziemy płakać i zgrzytać zębami zobaczycie. A tak w ogóle to jakim prawem w służbach na rozkaz są jakieś związki zawodowe? To jest zarzewie wszystkich konfliktów, rozrób, a dorabianie się nic nie robiących przewodniczących związków wszystkich na czele z przewodniczącym Dudą biorą ekstra kasę za robienie dobrej miny do swojej złej gry.
 • Autorze
  Co zrobi prezydent Duda? Niezależny Marsz Niepodległości rusza o 14.00. Organizatorzy wzywają prezydenta by się przyłączył.

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2017/11/23415650_1499255936824932_6400357148210766348_o-768x435.jpg

  Marsz Niepodległości się odbędzie, zapraszamy na niego prezydenta Andrzeja Dudę oświadczył w piątek prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz. W związku z tym, że jak powiedział w niedzielę odbędą się dwa marsze, wciąż liczy na rozmowy w tej „trudnej” sprawie.


  Ps..Widać rację miał red. Michalkiewicz wielokrotnie podkreślając, iż historyczny naród polski od 1944 roku musi dzielić terytorium Polski z polskojęzyczną wspólnotą rozbójniczą. Marsz Niepodległości to w gruncie rzeczy inicjatywa oddolna, a nie rządowa. Rząd widać nie utożsamia się z narodem, przynajmniej nie z narodem polskim, skoro mu się Marsz nie podoba, a Morawiecki jeszcze stawia wymagania, że zaszczyci on swoją osobą Marsz pod warunkiem, że nie będzie żadnych transparentów.
 • @@@@!
  Gdzie ta ustawka, jasnowidze?

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2017/09/Hanna-Gronkiewicz-Waltz.jpg

  PILNE! Czerwona Hanka nie odpuszcza. Znów chce blokować Marsz Niepodległości. Będziemy się odwoływać, składamy apelację powiedziała prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, odnosząc się do wczorajszej decyzji warszawskiego sądu okręgowego, który uchylił decyzję o zakazie organizacji Marszu Niepodległości. „Będziemy się odwoływać, składamy apelację. Uważam, że przepis, który pozwala na prewencyjny zakaz, jest martwy” powiedziała w piątek podczas konferencji prasowej prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. (PAP)


  Ps...Żeby jeszcze bufetowa była jak ten przepis…ta wredna lewacka szechterowa baba, patronka żydowskiej mafii czyścicieli kamienic i POLIN, dawno powinna gnić w pierdlu, nie decydować o marszach! HGW stanie na środku i "zablokuje" marsz chyba sobą. Żałosna persona.
 • Autorze
  Ciekawe czy to prawda? Jeżeli tak, to..nieciekawie będzie. Ustawa 1066 w ruch? Wojskiem w Marsz Niepodległości? Anonimowe wysoko postawione źródło: „Rząd użyje wojska”. Czekamy na dementi.

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/11/wojsko_rosomak_marsz_niepodleglosci_nczas.jpg


  Według nieoficjalnych ustaleń Wirtualnej Polski, rządzący w ogóle nie dopuszczają scenariusza, w którym Marsz Niepodległości idzie godzinę przed marszem rządu tą samą trasą. Bardzo poważnie rozważany jest scenariusz użycia wojska. Nie bez powodu organizatorem uroczystości jest Ministerstwo Obrony Narodowej. Do Warszawy zjadą się rosomaki i inne pojazdy wojskowe. Wszystko to stanie na rondzie Dmowskiego, w asyście wojska, na kilka godzin przez godziną 15, na którą zaplanowany jest start państwowego marszu. Nie ma mowy, żeby ktoś z narodowców, czy osób postronnych, pojawił się w miejscu, gdzie będą zlokalizowani żołnierze mówi jeden z kluczowych organizatorów rządowych uroczystości proszący o anonimowość. Jeśli uczestnicy Marszu Niepodległości będą chcieli maszerować, to tylko i wyłącznie w marszu z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego i prezydenta Andrzeja Dudy. Innej możliwości nie będzie. To jest uroczystość państwowa i wszyscy muszą się do rangi tego wydarzenia podporządkować dodaje. Dostęp do Ronda im. Romana Dmowskiego, na którym o godzinie 14 ma rozpocząć się Marsz Niepodległości, ma być ochraniany przez szczelny kordon żołnierzy oraz policjantów. Osoby, które będą próbowały wejść na teren „od razu będą legitymowane i zatrzymywane”. A ewentualni prowokatorzy mają być wyłapywani i przewożeni do aresztów. Nie może być takiej sytuacji, że najpierw idzie marsz narodowców, a godzinę później jedzie sprzęt wojskowy i maszerują władze państwowe. Sprawdzenia pirotechniczne będą robione pod kątem bezpieczeństwa najważniejszych osób w państwie. Przecież za marszem narodowców nie będzie szła ekipa pirotechniczna i na szybko sprawdzała każdy zaułek i każdy kosz na śmieci. Absurd! stwierdza stanowczo anonimowy ważny członek z ekipy organizującej marsz rządu. Zablokowanie naszego marszu to byłaby skrajna nieodpowiedzialność i wielki skandal, wiązałaby się z wielkim niezadowoleniem społecznym. Docierają do nas różne głosy, że PiS szuka sposobu na nasz marsz, ale my i tak przejdziemy ulicami powiedział Robert Winnicki. Zawsze jesteśmy gotowi do rozmów, zawsze rozmawiamy. Trzeba tylko chcieć. Myślę, że ten szczególny dzień zmobilizuje wszystkie strony do podjęcia jak najwłaściwszych działań zapewnia rzecznik rządu Joanna Kopcińska. Jednak anonimowy organizator uważa co innego. Nie będzie żadnego Marszu Niepodległości organizowanego przez narodowców. Nie dopuścimy do tego, żeby na rondzie Dmowskiego, w miejscu w którym rusza rządowy marsz, miałby się gromadzić tłum uczestników drugiego marszu. Jak chcą maszerować to tylko na naszych warunkach stwierdza stanowczo anonimowy informator.

  Źródło: wp.pl


  Ps...W czasie rozmowy Bosaka w tym śmiesznym żydkiem Węglarczykiem zadzwonił do tego drugiego niejaki Jony Daniels szara eminencja. To mówi wiele faktycznych podziałach politycznych w Polsce.To klasyczne zagranie przedtotalitarne. Noc Długich Noży. No to sytuacja wkracza w etap "Majdan bis" …na zasadzie nie dawać wolnościowych przykładów dla Europy a potem i tak zwali się to na faszystów i antysemitów..Kim i czym jest teraz wojsko polskie, czy to są przebierańcy? Sytuacja jest dokładną powtórką z lat 30, z tą różnicą, że Polska jest teraz stałą częścią euronazistów. Oni nigdy nie oddadzą władzy. Musi być III WŚ. Ja to wiem od dawna, ale chciałem trochę powalczyć o te 100,000 ludzi, bo faktycznie uczciwe z nich chłopaki. Ale takich reżim pozbywa się w pierwszej kolejności. To nie sodomici a patrioci byli dla Hitlera i Stalina zagrożeniem nr 1.
 • Taa sytuacja się rozjaśnia!!widać Daniels zadzwonił!
  https://kresy.pl/wydarzenia/wojsko-ma-zablokowac-wymarsz-marszu-niepodleglosci-rzad-chce-zmusic-narodowcow-do-marszu-w-kolumnie-rzadowej/
 • @trojanka 14:13:07
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/11/rafal_dutkiewicz_wroclaw_nczas.jpg

  Władze Wrocławia z żydem Dupkiewiczem na zdjęciu(ach te przyklejone uszy) walczą z marszem niepodległości...Jestem zaniepokojony, czy Marsze Żydów, pedałów, lesb, zofili, pedofili też będą zakazane? Wybierajcie dalej żydolewackich debili a niedługo zakażą oddychać. Pedalstwo maszeruje jest ok, Polacy już nie mogą, mają zakazane. Prędzej czy później ludzie tego nie wytrzymają i poleje się krew, a lewacka żydokomuna będzie wisieć na latarniach w każdym dużym polskim mieście.
 • @Rzeczpospolita 23:48:48
  Przestalbys oglupiac jak KRK. Jestes taki sam jak ci w pierwszy szeregu.. dla kazdego czlowieka Bog Chrystus jest Zbawieniem. Czy to sie tobie podoba czy nie. Taka jest PRAWDA.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031