Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
262 posty 345 komentarzy

Nie kradnij - Izrael nie lubi konkurencji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Z maila od przyjaciela

Dziś rano otrzymałem informację przesłaną mi przez mojego przyjaciela Pana Sławomira Kozaka, właściciela oficyny wydawnioczej ,,Aurora''.

"Jestem zresztą przekonany, że ci, którzy wspierają politycznie i finansowo te bandyckie ugrupowania niszczące świątynie w Syrii, ciągną z tego osobiste profity. Pośród wielu zniszczonych obiektów giną bowiem bez śladu zabytki o mniejszych gabarytach, które z pewnością cieszą już czyjeś oczy w prywatnych apartamentach za wielką wodą. Wskazuje na to choćby fakt, że naczelnego archeologa syryjskiego zamordowano za nieujawnienie miejsca ukrycia najwartościowszych skarbów przeszłości. Islamistom żądnym zniszczeń trudno przypisać aż takie zaangażowanie w ich poszukiwania. Tym, którzy zainwestowali miliony dziwić się nie wolno. To dla nich swego rodzaju procent od inwestycji. A oni potrafią robić interesy, jak nikt inny. („Operacja Terror”, Sławomir M. Kozak).

I dzisiejszy wpis prasy internetowej:

W Muzeum Izraela niedawno pojawił się kompleks artefaktów skradzionych podczas wojny w Syrii.

IRNA informuje, że Izrael przywłaszczył sobie ogromną liczbę zabytków światowego dziedzictwa skradzionych w krajach arabskich, w tym w Syrii i Iraku.

Podczas wojny po atakach na Irak i Syrię, muzea w tych krajach zostały zniszczone, a zabytki zostały skradzione i usunięte.

Spodziewaliście się?

P.S.

,,Osobiście nie tylko się tego spodziewałem, ale z napływających już od samego początku, najpierw wojny w Iraku, a potem w Syrii, byłem tego pewien na 100%''

A to ciekawe! Skradzione zabytki z Syrii i Iraku w muzeach w Izraelu?

https://prawy.pl/100594-a-to-ciekawe-skradzione-zabytki-z-syrii-i-iraku-w-muzeach-w-izraelu/

Syryjskie władze przejęły 6000 skradzionych antyków

https://nauka.money.pl/artykul/syryjskie-wladze-przejely-6000-skradzionych,59,0,1797435.html

 

Operacja Terror

"Operacja Terror" to książka, w której dzielę się z Czytelnikami swoim widzeniem tego, co dzieje się wokół nas na przestrzeni ostatnich miesięcy. To czas, w którym dochodzić zaczyna do od dawna wieszczonej i szykowanej z żelazną konsekwencją, wojny dwóch religii. Co najbardziej przeraża, to fakt, iż nie jest to kolejna odsłona walki Wschodu z Zachodem, bitew Azji z Europą, to wojna Europy chrześcijańskiej z Europą muzułmańską. Planiści owej wojny, zgodnie z odwiecznym kanonem sztuki wojennej, przenieśli ją na teren wroga. Dla nich wrogiem tym jest dziś Europa, z jej dotychczasową wiarą w Boga, kulturą, prawodawstwem i wolnością gospodarczą. Tej wojny nie rozpoczęli żadni współcześni krzyżowcy nawracający pogan, ani azjatyckie hordy nawracające niewiernych. Oto wojna cywilizacji rozpoczęta wiele lat temu, której pierwszy widoczny akcent stanowił upadek wież World Trade Center 11 września 2001 roku. To był ten akt założycielski największej zbrodni, dokonany w początkach nowego tysiąclecia, kiedy okazało się, że ludziom żyjącym w dobie konsumpcjonizmu, nieczułym na ból innych, zamkniętym w klatkach politycznej poprawności, można już nałożyć obroże i nauczyć aportowania. Wyzbyci wiary, wsłuchani w okrzyki treserów niewolnicy przynoszą więc posłusznie do stóp swoich właścicieli większość zdobytych pieniędzy, łaszą się do ich nóg, a na polecenie, po zdjęciu kagańców, rzucą się do gardła podobnym sobie, zniewolonym współwięźniom systemu. Chciałbym bardzo, by udało się nam jeszcze zrzucić z siebie to jarzmo, rozpoznać wrogów rzeczywistych i nie dać się pozagryzać. Książka jest zaledwie pretekstem do obejrzenia dołączonego do niej filmu, który pewnej grupie osób przypomni, a innym może uświadomi, kto w tej rozgrywce dzierży gwizdek i kolczatkę. I kto obstawia tę walkę, która bez względu na wynik, będzie dla niego wygrana.

https://www.oficyna-aurora.pl/katalog/ksiazki/operacja-terror,p1328089559

Jacek Boki 10.01.2019 r.

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

  • podobnie, jak to sarkastycznie ujął red. Michalkiewicz
    Wielką jest niesprawiedliwością, że izraelskie pokłady ropy naftowej położone są obecnie w Iranie

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031