Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
262 posty 345 komentarzy

Dr. Lucyna Kulińska - REFERAT NA KONWENCJĘ WYBORCZĄ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

KRAKÓW 23 MAJA 2019. Publikuję za uprzejmą zgodą Pani profesor Lucyny Kulińskiej

,,Ach nasza Galicja, Galicja…

Pod Ulm, pod Ulm

Pod Austerlitz, braliśmy w dupę , nie mówiliśmy nic,

Bo taką od Boga naturę mamy,

Że w dupę zbieramy i nic nie gadamy…

Śmiali się Polacy z Austriaków, teraz już się śmiać nie powinni …''

Ale do rzeczy -

TRZEBA SOBIE UŚWIADOMIĆ, ŻE ŻADEN KRAJ NIE POSIADA NIEPODLEGŁOŚCI ZADEKRETOWANEJ RAZ NA ZAWSZE. DLA WIELU Z NAS STAJE SIĘ CORAZ BARDZIEJ JASNE, ŻE MUSIMY O NIĄ ZNOWU WALCZYĆ!

CZASU MAMY CORAZ MNIEJ. NASZA SUWERENNOŚĆ JEST BOWIEM DRAMATYCZNIE ZAGROŻONA I TO Z DWÓCH STRON.  JEDNOCZESNIE. Z JEDNEJ STRONY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ, STALE OGRANICZAJĄCĄ NASZĄ PAŃSTWOWĄ SAMODZIELNOŚĆ, Z DRUGIEJ PRZEZ, KONTROLUJĄCE POLSKIE ELITY, ORGANIZACJE ŻYDOWSKIE WSPIERANE PRZEZ AMERYKANÓW.

100 LAT TEMU ZE STRONY ORGANIZACJI ŻYDOWSKICH W POLSCE PADŁO ŻĄDANIE PODZIELENIA SIĘ Z ŻYDAMI RZECZĄPOSPOLITĄ - PEŁNEJ AUTONOMII PERSONALNO-KULTURALNEJ. W SUWERENNYM PAŃSTWIE POLSKIM MIAŁ ISTNIEĆ ODRĘBNY RZĄD ŻYDOWSKI, DZIAŁAJĄCY NA PODSTAWIE SEPARATYSTYCZNEJ KONSTYTUCJI ŻYDOWSKIEJ. RZĄDANIA TE ZOSTAŁY STANOWCZO ODRZUCONE ZARÓWNO PRZEZ PIŁSUDSKIEGO JAK I PREMIERA IGNACEGO PADEREWSKIEGO. ODMOWA ZOSTAŁA UZNANA PRZEZ ŻYDÓW ZA "WYPOWIEDZENIE WOJNY". ZAPŁACILIŚMY ZA TO DUŻĄ CENĘ - MAURYCY ROTSCHILD - FRANCUSKI ŻYD I FINASISTA ZAGROZIŁ: " WY NAS ZNAJDZIECIE NA DRODZE DO GDAŃSKA, NA DRODZE DO ŚLASKA PRUSKIEGO I CIESZYŃSKIEGO, NA DRODZE DO WILNA, LWOWA I NA DRODZE WSZELKICH WASZYCH PROJEKTÓW FINANSOWYCH …

" TAK SIĘ STAŁO… OD TEGO MOMENTU NA ZACHODZIE SZKODZLI POLAKOM WE WSZYSTKICH PRZEDSIEWZIĘCIACH. SZKODZILI, ALE NASI DZIADOWIE SIĘ NIE ULĘKLI. BYŁO CIĘŻKO, ALE SIĘ NIE PRZESTRASZYLI NIENALEŻNYCH ŻĄDAŃ GOŚCIA KIEROWANYCH DO GOSPODARZA KRAJU... NIE MOGŁO BYĆ MOWY ANI O JUDEOPOLONII ANI O ŻADNYM "POLIN".

MINĘŁO 100 LAT - I ŻĄDANIA POWRÓCIŁY, REALIZOWANE PODSTĘPNIE LATAMI Z POMOCĄ PSEUDOPOLSKICH ELIT RZADZĄCYCH W POLSCE OD 1945 ROKU. WYPADKI DRAMATYCZNIE PRZYŚPIESZYŁY PO ROKU 1989. TYM RAZEM ZABRAKŁO OBROŃCÓW. WYPĘDZONO ICH WCZEŚNIEJ Z POLSKI LUB WYELIMINOWANO Z SOLIDARNOŚCI, A NIEPOKORNYCH SKUTECZNIE ZNEUTRALIZOWAŁY NAGONKI GAZETY WYBORCZEJ I JEJ AKOLITÓW. PATRIOCI ZOSTALI USUNIĘCI, A NA PLACU BOJU ZOSTALI LUDZIE POKROJU GEREMKA, KURONIA, MICHNIKA I SPRYTNI FINANSIŚCI, KTÓRZY WIEDZIELI JAK POLAKÓW OGRABIĆ! SYTUACJA TA TRWA W RÓŻNYCH WARIANTACH OKRĄGŁOSTOŁOWYCH DO DZISIAJ.

WIELE PISANO W PRZESZŁOŚCI O SAMOBÓJCZYCH TENDENCJACH POLSKIEGO NARODU, ALE NAWET TO NIE USPRAWIEDLIWIA BIERNOŚCI I TOLEROWANIA KOLEJNYCH EKIP WŁADAJĄCYCH POLSKĄ, KTÓRZY POLAKÓW NIE TYLKO OKRADAJĄ, NIE SZANUJĄ ALE CHCĄ ZAMIENIĆ ICH W NIEWOLNIKÓW WE WLASNYM KRAJU. NAJLEPSZYM SPOSOBEM JEST PRZYJRZENIE SIĘ DZIAŁANIOM I PRAWDZIWYM , A NIE DEKLARATYWNYM PROGRAMOM POLITYCZNEJ KONKURENCJI:

 

· KOALICJA "EUROPEJSKA",

 

JEJ PROGRAM SPROWADZA SIĘ DO POSTULATU : "ŻEBY BYŁO JAK BYŁO"- BO BYŁO PRZECIEŻ PIĘKNIE I "NA BOGATO". KIEDY OGRABIENI ZŁODZIEJSKĄ "TRANSFOMACJĄ" POLACY BIEDNIELI ŻYJĄC NA ŚMIECIÓWKACH, ZADŁUŻALI SIĘ NA POTEGĘ, A MŁODZI MILIONAMI WYJEŻDŻALI PRECZ ZA CHLEBEM TRWAŁ NIEUSTANNY BAL GRUPY BENEFICJENTÓW, ICH RODZIN I KUMPLI. OPARLI SIĘ NA NIEMCACH, KTÓRYM ROZSPRZEDAWALI POLSKĘ PO KAWAŁKU ZA SOWITE NAPIWKI. SZCZEGÓLNIE DOBRZE WYCHODZIŁO IM POZBYWANIE SIĘ POLSKICH FIRM ENERGETYCZNYCH I NISZCZENIE KOPALŃ, KTÓRE POTEM ODSPRZEDAWALI NIEMCOM. STALE "POGŁĘBIALI" TEŻ NASZE UZALEŻNIENIE OD ZAWIADYWANEJ PRZEZ NIEMCY UNII, WMAWIAJĄC JEDNOCZEŚNIE POLAKOM, ŻE "POLSKA TO NIENORMALNOŚĆ" A POLACY - CIEMNOGRODZIANIE I PRYMITYWY… SZTANDAROWY PROJEKT - PRZYJĘCIE EURO, KTÓRE JEST ZAKAMUFLOWANĄ MARKĄ NIEMIECKĄ - TO SPOSÓB NA POGRZEBANIE POLSKIEJ GOSPODARKI I UZALEŻNIENIE OD NIEMIEC. KOLEJNA ZBRODNIĄ WOBEC OJCZYZNY - BYŁA ZGODA NA PRZYJMOWANIE TZW. UCHODŹCÓW.

TO ZA RZĄDÓW "KOALICJANTÓW" AFERA GONIŁA AFERĘ, A PIENIĄDZE PLYNĘŁY WARTKIM STRUMIENIEM DO ICH KIESZENI I NAMASZCZONYCH PRZEZ NICH CELEBRYTÓW… KIEDY W WORKU ZACZĘŁO BRAKOWAĆ KASY POSZUKALI ICH W KIESZENIACH POLAKÓW - WYDŁUŻAJĄC KOBIETOM WIEK EMERYTALNY O 7 LAT, PRYWATYZUJĄC SŁUŻBĘ ZDROWIA, A W KOŃCU OKRADAJĄC KONTA POLAKÓW Z FUNDUSZY EMERYTALNYCH I OSZCZĘDNOŚCI (VIDE AMBER GOLD).

WALKA Z POGARDZANĄ POLSKOSCIĄ OBJAWIAŁA SIĘ SPONSOROWANIEM Z PODATKÓW POLAKÓW ANTYPOLSKICH FILMÓW, WYSTAW, KONFERENCJI (PRZYKŁADEM IDY, POKŁOSIA…), MANIPULACJĄ I PROWOKACJAMI W MEDIACH CZY NA MARSZACH NIEPODLEGŁOSCI, A TAKŻE DEMORALIZOWANIE SPOŁECZEŃSTWA PRZEZ TĘCZOWĄ EDUKACJĘ I GENDER. OSTATNIO "KOALICJANCI" DOŁĄCZYLI DO SWOJEGO REPERUARU WOJNĘ Z KOŚCIOŁEM, BO UZNALI, ŻE SIĘ TO OPŁACA I POZWALA PRZEBIĆ - NAWET BIEDRONIA.

 

· WIOSNA - CZYLI BIEDROŃ, ŚMIESZEK I ICH SPECYFICZNA KLIENTELA.

 

ICH PROGRAM JEST DOŚĆ JASNY - POWSZECHNA DEMORALIZACJA OD PRZEDSZKOLA, DEWIACJE, PORÓBSTWO I WALENIE W KOŚCIÓŁ JAK W BĘBEN. AKTUALNA HISTERIA ANTYKOŚCIELNA SPOWODOWANA PRZYPADKAMI PEDOFILII BRZMI SZCZEGÓLNIE KURIOZALNIE W USTACH PEDERASTÓW, KTÓRZY JAK SAMA NAZWA WSKAZUJE SĄ "MIŁOSNIKAMI DZIECI" I SĄ NAJCZĘSTSZYMI SPRAWCAMI TYCH OBRZYDLIWYCH CZYNÓW. CIEKAWE SKĄD TA PARTYJKA JEST TAK HOJNIE SPONSOROWANA?

 

· I WRESZCIE PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - WIELKA NADZIEJA POLAKÓW I RÓWNIE WIELKIE ROZCZAROWANIE.

 

POLACY UWIERZYLI, ŻE WRESZCIE WŁADZA WRÓCI W ICH RĘCE. TO MY NA NICH GŁOSOWALIŚMY, MYŚLELIŚMY, ŻE SĄ "NASI" , ŻE NAS NIE OSZUKAJĄ, NIE SKRZYWDZĄ. WIELU WIERZY W TO DO DZISIAJ. MÓWILI PIĘKNE, MIŁE SERCU SŁOWA O ŻOŁNIERZACH WYKLĘTYCH, POWSTANIU WARSZAWSKIM. PRAWDA OKAZAŁA SIĘ BRUTALNA, A PRZEBUDZENIE BOLESNE.

  https://www.youtube.com/watch?v=uHeAcHm2VJQ

 

OTO "DZIESIATKA KACZYŃSKIEGO"- GRZECHY GŁÓWNE DYSKWALIFIKUJĄCE PIS :

 

1. PIS OBIECAŁ POLAKOM ROZLICZYĆ AFERY POPRZEDNIKÓW I POCIAGNĄĆ ICH DO ODPOWIEDZIALNOŚCI. NIE ZROBIŁ TEGO, DO WIĘZIEŃ POWĘDROWAŁY PŁOTKI , A MOCODAWCY MAJĄ SIĘ DOBRZE.

2. PIS MILCZY NA TEMAT MOŻLIWOŚCI STOSOWANIA ARTYKUŁU 129 POLSKIEGO KODEKSU KARNEGO. MÓWI ON, ŻE KTO BĘDĄC UPOWAŻNIONYM DO WYSTĘPOWANIA W IMIENIU RP W STOSUNKACH Z RZĄDEM INNEGO PANSTWA LUB ZAGRANICZNĄ ORGANIZACJĄ DZIAŁA NA SZKODĘ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PODLEGA KARZE POZBAWIENIA WOLNOSCI OD ROKU DO 10 LAT. TO JEST PARAGRAF Z KTÓREGO POWINNI BYĆ ŚCIGANI LUDZIE EWIDENTNIE SZKODZĄCY POLSCE W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM. LISTA JEST DŁUGA. CZY PIS SIĘ BOI, ŻE ZARZUTY DOTYCZĄ TAKŻE JEGO???

3. WEDLE OBIETNIC W POLSCE MIAŁO NIE BYĆ TZW. "UCHODŹCOW". CO W TAKIM RAZIE ROBIĄ TU SETKI TYSIĘCY UKRAIŃCÓW, TYSIĄCE PAKISTANCZYKÓW, HINDUSOW, ARABÓW, MURZYNÓW, ŻYDÓW? SKĄD SIĘ ONI BIORA I PO CO? DLACZEGO O ZDANIE NIE PYTA SIĘ POLAKÓW? KTO LEKKĄ RĘKĄ ROZDAJE IM POLSKIE OBYWATELSTWA, NAWET GDY SA PRZESTĘPCAMI (Ukraińcy), LUB Z POLSKĄ NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO, LUB SA IM WRECZ WRODZY (Żydzi i Ukraińcy)?

DOCHODZI DO NIEBYWAŁYCH OSZUSTW I WYŁUDZANIA ŚWIADCZEŃ PRZEZ UKRAIŃCÓW (WYDAWNIE IM NA UKRAINIE PODWÓJNYCH PASZPORTÓW). KSZTALCENIE NA KOSZT POLAKÓW CZY REALIZOWANIE DOPLAT DO PENSJI, WYGLĄDA NA TO, ŻE DOKONUJE SIĘ W POLSCE PODMIANY LUDNOŚCI.

4. PIS NIE ZNIÓSŁ W CZASIE SWEJ KADENCJI SKANDALICZNEJ USTAWY 1066, KTÓRA POZWALA BEZKARNIE GRASOWAĆ PO POLSCE OBCYM WOJSKOM I SŁUŻBOM SPECJALNYM OBCYCH PAŃSTW. KONSEKWENCJE TO NIE TYLKO TO, ŻE BEZ PYTANIA POLAKÓW O ZGODĘ WPROWADZONO DO POLSKI OBCE KONTYNGENTY WOJSKA , CO SAMO W SOBIE JEST SKANDALEM- BO POLACY POWINNI MIEĆ WŁASNE SILNE WOJSKO, A OBCY WPŁYWAJĄ ZAWSZE NA POLITYKĘ I BEZPIECZEŃSTWO KRAJU W KTÓRYM STACJONUJĄ. CHODZI TEŻ O TYSIĄCE, A JAK TWIERDZA NIETKTÓRZY DZIESIĄTKI TYSIĘCY UZBROJONYCH PO ZĘBY ŻOŁNIERZY IZRAELSKIEGO MOSSADU - ORGANIZACJI ODPOWIEDZIALNEJ ZA ZAMACHY, ZABÓJSTWA I AKTY TERRORU NA CAŁYM ŚWIECIE. OPANOWALI ONI LOTNISKA, PORUSZAJĄ SIĘ Z BRONIĄ PO CAŁYM KRAJU WZBUDZAJĄC UZASADNIONE ZANIEPOKOJENIE POLAKÓW. KTO NA TO POZWALA? DO TEGO PIS DOPUSZCZA DO ZWIĄZKÓW POLSKICH FORMACJI ZE ZINDOKRTYNOWANYM PROBANDROWSKO ODZIAŁAMI UKRAIŃSKIMI. POLSKIE ODDZIAŁY TERYTORIALNE NIE SĄ PRZYPISANE DO POLSKIEGO TERYTORIUM , CO POZWALA POTENCJALNIE NA WYKORZYSTYWANIE ICH NP. NA UKRAINIE CZY W INNYCH MIEJSCACH - BEZ PYTANIA O ZGODĘ. NIE PRZYGOTOWANO DLA POLAKÓW ŻADNYCH PLANÓW EWAKUACYJNYCH W RAMACH OBRONY CYWILNEJ.

5. UKRYWANIE PRZED POLAKAMI POTAJEMNYCH WIELOLETNICH KNOWAŃ Z ORGANIZACJAMI ŻYDOWSKIMI NA TEMAT TZW. ZWROTU MIENIA BEZSPADKOWEGO. ROZMOWY TAKIE TOCZYŁY SIĘ W TAJEMNICY. SĄ NA TO DOKUMENTY (M.IN. WIKI LEAKS). TO UMOŻLIWIŁO UCHWALENIE PRZEZ USA USTAWY 447 JUST. PIS I JEGO PRZEDSTAWICIELE BLOKOWALI DZIAŁANIA POLONII AMERYKANSKIEJ, KTÓRA CHCIAŁA SIĘ JEJ PRZECIWSTWIĆ. SĄ DOWODY, ŻE TĘ RUJNUJACĄ POLAKÓW USTAWĘ PIS PLANUJE PRZEPROWADZIĆ PO JESIENNYCH WYBORACH. NIEDOWIARKOM PROPONUJĘ PRZEJRZENIE LIST NIERUCHOMOSCI, KTÓRE CHCĄ PRZEJĄC ŻYDZI, NA STRONIE ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI RESTUTUCJI MIENIA ŻYDOWSKIEGO. RAPORT W KWESTII ZWROTÓW MA BYĆ GOTOWY ZDANIEM AMBASADOR MOSBACHER DO KOŃCA LISTOPADA 2019.

6. RZĄDY PO I PIS ODEBRAŁY POLAKOM RESZTKI GODNOŚCI I HONORU, DOPUSZCZAJĄC DO BEZKARNEGO OBRAŻANIA POLAKÓW PRZEZ ŻYDÓW, NIEMCÓW, AMERYKANÓW I UKRAIŃCÓW NAWET WE WŁASNYM KRAJU.

PANIE AMBASADOR IZRAELA I USA JUŻ DAWNO ZA SWOJE ANTYPOLSKIE, OBRAŹLIWE WYPOWIEDZI POWINNY BYĆ Z POLSKI WYDALONE. DOPUSZCZENIE DO SKANDALICZNEJ KONFERENCJI ANTYIRAŃSKIEJ GDZIE DOSZŁO DO OBRAŹLIWYCH WYPOWIEDZI WOBEC POLSKI TO KOLEJNY PRZYKŁAD. TRZEBA TEŻ WYMIENIĆ TOLEROWANIE PROWOKACYJNYCH, OBRAŹLIWYCH DLA POLAKÓW PROBANDEROWSKICH ZACHOWAŃ BYŁEGO PREZYDENTA POROSZENKI I JEGO AKOLITÓW.

7. SPONSOROWANIE PRZEZ PO I PIS PROŻYDOWSKICH PRZEDSIEWZIĘĆ GODZACYCH W DOBRE IMIĘ POLSKI KOSZTEM POLSKICH BADACZY I PLACÓWEK.

ZA NIEDOPUSZCZALNE UZNAĆ NALEŻY FINANSOWANIE PLACÓWEK TYPU MUZEUM POLIN- GDZIE BEZCZELNIE FALSZUJE SIĘ HISTORIĘ POLSKI I ZNIEWAŻA POLAKÓW. DO RÓWNIE SKANDALICZNYCH ANTYPOLSKICH NADUŻYĆ DOCHODZI W MUZEUM OBOZU KONCENTRACYJNEGO W AUSCHWITZ, GDZIE EKSPOZYCJA DOTYCZĄCA MARTYROLOGII POLAKÓW JEST MARGINALIZOWANA I NISZCZEJE WYŁĄCZONA Z TRASY ZWIEDZANIA. RZĄD PIS SZYKUJE KOLEJNE MUZEA DLA ŻYDÓW PODCZAS GDY NIE POSIADAMY PRZYZWOITEGO MUZEUM HISTORII POLSKI CZY MUZEUM KRESÓW.

PRZY OKAZJI WARTO WSPOMNIEĆ O WIELKICH PÓŁMILIONOWYCH KWOTACH PRZEZNACZANYCH NA ANTYPOLSKIE BADANIA PANI ELGENKING, CZY PRZYKŁAD PANA GRABOWSKIEGO PRACUJĄCEGO OFICJALNIE W PAN - KTÓRZY SĄ "POLSKIMI HISTORYKAMI" I JAKO TACY SZKALUJĄ POLSKĘ NA MIEDZYNARODOWYCH KONGRESACH. WARTO TEŻ ZAPYTAĆ JAKIM PRAWEM WYPŁACANE SĄ ŻYDOM RENTY OD PAŃSTWA POLSKIEGO ?

8. ZŁA I BARDZO SZKODLIWA POLITYKA WSCHODNIA.

SPRAWA TA DOTYCZY WSZYSTKICH POOKRĄGŁOSTOŁOWYCH EKIP. ZŁA I KRÓTKOWZROCZNA POLITYKA DOPROWADZIŁA DO WYHODOWANIA ZA NASZĄ WSCHODNIĄ GRANICĄ OBCYCH I WROGICH POLSKOŚCI NACJONALZMÓW (UKRAIŃSKIEGO, BIAŁORUSKIEGO, LITEWSKIEGO) KOSZTEM WSPIERANIA MIESZKAJĄCYCH TAM POLAKÓW I POLSKOŚCI. WYZBYTE PATRIOTYCZNYCH UCZUĆ NIE MIAŁY ONE ANI CHĘCI I WOLI DO TWORZENIA PROPOLSKICH UGRUPOWAŃ ZA NASZĄ WSCHODNIĄ GRANICĄ. DOPUSZCZONO SIĘ WIĘC STRASZNYCH STRAT ZARÓWNO PRESTIŻOWYCH I REALNYCH. ZNISZCZENIE POLSKIEGO, A NAWET POLSKOJĘZYCZNEGO SZKOLNICTWA, FORSOWANIE BIEŁSATU I CAŁA DZIAŁALNOŚĆ AGNIESZKI ROMASZEWSKIEJ TO DLA POLSKOŚCI - KATASTROFA.

PILNEGO WYJAŚNIENIA WYMAGA PRZEKAZYWANIE OLIGARCHOM UKRAIŃSKIM PRZEZ GŁÓWNE OSOBY W PAŃSTWIE WIELOMILIONOWYCH KWOT, CO RODZI PODEJRZENIA O MOZLIWOŚC SZANTAŻU. NIE WOLNO TEZ POMIJAĆ KWESTII KORUMPOWANIA POLSKICH PARLAMENTARZYSTÓW PRZEZ UKRAIŃSKICH OLIGARCHÓW, CO WYMAGAŁOBY DOGŁĘBNEGO ZBADANIA.

9. KONSEKWENTNE WSPIERANIE ODRODZENIA ANTYPOLSKIEGO SZOWINIZMU NA UKRAINIE.

PRZYCHYLNE NASTAWIENIE DO UKRAIŃSKIEGO NACJONALIZMU I ODRADZANIA SIĘ BANDERYZMU NA UKRAINIE TO JEDNA Z CECH POLITYKI PIS. SŁYNNE "SŁAWA UKRAINI" KACZYŃSKIEGO NA KIJOWSKIM MAJDANIE ZAPOCZĄTKOWAŁO PASMO PRZYJAZNYCH GESTÓW WOBEC SZOWINISTÓW UKRAIŃKICH. TEN BRAK REAKCJI, A NAWET PLANOWE TUSZOWANIE AKTÓW AGRESJI ZE STRONY UKRAIŃSKIEGO NACJONALIZMU, WOBEC POLSKICH UPAMIĘTNIEŃ, POLITYKÓW, A NAWET PLACÓWEK KONSULARNYCH, OZNACZAŁ POLSKIE PRZYZWOLENIE NA NEOBANDERYZM. TOWARZYSZYŁO TEMU UPOKARZANIE POLSKICH ŚRODOWISK KRESOWYCH, WALCZĄCH O POTĘPIENIE LUDOBÓJCZYCH FORMACJI OUN I UPA. NIEDAWNYMI PRZYKŁADAMI SĄ: NIEUCHWALENIE USTAWY O ZAKAZIE POSŁUGIWANIA SIĘ SYMBOLIKĄ BANDEROWSKĄ W POLSCE, WYMIANA TABLICY POŚWIĘCONEJ OBROŃCOM BIRCZY NA INTERWENCJĘ JAKIEGOŚ PROBANDEROWSKIEGO URZĘDNIKA UKRAIŃSKIEGO, CZY ODMOWA POSTAWIENIA NA POLSKIEJ ZIEMI POMNIKA AUTORSTWA PANA PITYŃSKIEGO, UFUNDOWANEGO PRZEZ POLONIĘ Z USA, HONORUJĄCEGO PONAD 200 TYSIĘCY POLSKICH OFIAR UKRAIŃSKIEGO LUDOBÓJSTWA. JAK TO MOŻLIWE POLITYCY Z PIS, ŻE UKRAIŃCY SĄ WAM BLIŹSI NIŻ BESTIALSKO WYMORDOWANE SETKI TYSIĘCY POLSKICH KOBIET I DZIECI ?!

10. JAK TAK NAPRAWDE JEST Z POLSKA GOSPODARKĄ? REALNE I POTENCJALNE ZAGROŻENIA ZE STRONY PIS.

W PRZECIWIEŃSTWIE DO PO, KTÓRA NAJCHĘTNIEJ ODDAŁABY WSZYSTKO NIEMCOM, PIS REALIZUJE POLITYKĘ NASTAWIONĄ NA TOTALNE UZALEŻNIENIE POLSKIEJ GOSPODARKI OD USA I IZRAELA. W ŚWIETLE UJAWNIONYCH ROSZCZEŃ ŻYDOWSKICH WYGLADA TO NAPRAWDĘ GROŹNIE. DOPUSZCZONO BOWIEM DO WYKUPU - I TO BEZ WIEDZY POLAKÓW - STRATEGICZNYCH DZIAŁÓW POLSKIEJ GOSPODARKI - TYCH NIEZBĘDNYCH DO ŻYCIA - JAK ENERGIA CZY WODA, ALE TAKŻE NIEZBĘDNYCH DO NADZORU NAD SPOŁECZEŃSTWEM JAK TELEKOMUNIKACJA, SIECI SZEROKOPASMOWE, INTERNET… ZA SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNE UZNAĆ NALEŻY DOPUSZCZENIE DO PRZEJĘCIA PRZEZ IZRAELSKI KONCERN WODOCIAGÓW W POLSCE - TO JEST TRZYMANIE OBYWATELI ZA GARDŁO.

OSOBNĄ DZIAŁKĘ STANOWI KWESTIA SUROWCÓW - TAKŻE ENERGETYCZNYCH. ZAMIAST WŁASNYCH TECHNOLOGII ZGAZOWYWANIA WEGLA UZALEŻNILIŚMY SIĘ OD DOSTAW GAZU Z USA. TO NIE JEST NORMALNE.

POLSKA ZDANIEM GEOLOGÓW SIEDZI NA SUROWCACH, W TYM TYCH BARDZO CENNYCH. JEST ISTOTNE JAKIE WZGLĘDEM POLAKÓW BĘDĄ MIAŁY INTENCJE RZĄDY UDZIELAJĄCE KONCESJI NA ICH WYDOBYCIE.

SĄ I INNE PYTANIA - W CZYJE RĘCE TRAFIA POLSKIE ZŁOTO WYDOBYWANE W KGHM? DLACZEGO W ZARZĄDZIE SĄ UKRAINCY NIE POLACY? CZY AKTUALNE WŁADZE GRAJĄ Z NAMI W JAKĄŚ OSZUKAŃCZĄ GRĘ? KIM TAK NAPRAWDĘ JEST PAN MORAWIECKI, KTÓRY TRAFIŁ DO RZĄDU Z SAMEGO JĄDERKA BANKSTERÓW Z ROTSCHILDEM W TLE? CZY POLACY MOGĄ CZUĆ SIĘ W TAKIEJ SYTUACJI BEZPIECZNI?

NA PEWNO NIE SĄ TO WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI I ZARZUTY, ALE BIEDNI POLACY MUSZĄ PAMIĘTAĆ, ŻE GRABIEŻ POLSKIEGO MIENIA TRWA NIEUSTANNIE OD WOJNY. KOLEJNE RZĄDZACE W POLSCE EKIPY ZADBAŁY BY TRZYMAĆ ICH W NĘDZY. NIESTETY NIE ZROZUMIEMY TEGO FENOMENU- JEŚLI NIE UZMYSŁOWIMY SOBIE JAK ZNIKOMA LICZBA RZADZĄCYCH BYŁA NARODOWOŚCI POLSKIEJ.

NAJBARDZIEJ DRAMATYCZNE PYTANIE JAKIE STAJE PRZED NAMI BRZMI: CZY MY MAMY JESZCZE WŁASNE PAŃSTWO, CO W NIM NALEŻY JESZCZE DO POLAKÓW? TU TRZEBA ZROBIĆ PRAWDZIWU REMAMENT- ALE OBAWIAM SIĘ ,ŻE WYNIK MOŻE BYĆ ZATRWAŻAJĄCY. NA ZAKONCZENIE KILKA RAD BYĆ MOŻE PRZYDATNYCH DO SKUTECZNEGO ODPIERANIA ŻYDOWSKICH ROSZCZEŃ MAJĄTKOWYCH:

· NALEŻY PODNIEŚĆ KWESTIĘ UCIECZKI WIEKSZOŚCI BOGATYCH ŻYDOWSKICH RODZIN Z POLSKI DO FRANCJI, A POTEM USA PRZED WYBUCHEM WOJNY W 1939 ROKU, KTÓRE DZISIAJ W RAMACH "PRZEDSIEBIORSTWA HOLOKAUST" DOMAGAJĄ SIĘ MAJĄTKÓW BEZSPADKOWYCH OD POLSKI. LUDZIE CI NIE DOZNALI ŻADNYCH STRAT W HOLOKAUŚCIE I NIE MAJĄ DO TEGO ŻADNEGO PRAWA. ZNAM PRZYKLADY Z KRAKOWA.

· ZBADAĆ KWESTIĘ ZADŁUŻENIA NIERUCHOMOŚCI POŻYDOWSKICH- BARDZO WIELE BYŁO PRZED WOJNĄ ZADŁUŻONYCH I TO BARDZO. TRZEBA TO SPRAWDZAĆ. · ISTNIEJE POWAŻNA I SKANDALICZNA I UDOKUMENTOWANA ŻRÓDŁOWO SPRAWA WYŁUDZANIA PRZEZ ŻYDÓW ZARAZ PO ZAKOŃCZENIU WOJNY AKTÓW WŁASNOŚCI NIERUCHOMOŚCI OD POLAKÓW REPRESJONOWANYCH PRZEZ UB LUB WYPĘDZONYCH Z WOJEWÓDZTW KRESOWYCH. ISTNIEJĄ HISTORYCZNE RELACJE NA TEN TEMAT- WARTO SPRAWDZIĆ AKTY "SPRZEDAŻY" OWYCH NIERUCHOMOŚCI.

· W DOKUMENTACH CIA Z 1947 ROKU ZNAJDUJE SIĘ INFORMACJA O TYM, ŻE ŻYDOWSKA RODZINA HORSKICH ZDEFRAUDOWAŁA 2 MILIONY DM Z BANKÓW WIELKOPOLSKICH, KTÓRE NALEŻALY SIĘ POLSCE. HORSKI BYŁ PREZESEM ZARZĄDU TYMCZASOWEGO MIENIA OPUSZCZONEGO.

· W ARCHIWACH MOŻNA ZNALEŹĆ INFORMACJĘ O TO, ŻE ZIEMIA W PALESTYNIE BYŁA WYKUPYWANA M.IN. Z PIENIĘDZY KTÓRE „TOWARZYSZE ŻYDOWSCY" UZYSKALI ZE SPRZEDAŻY KAMIENIC PO ZMARŁYCH ŻYDACH OBYWATLACH POLSKICH I ZMARLYCH POLAKACH. TRZEBA TO SPRAWDZIĆ- JEŚLI DOKUMENTY NIE ZOSTAŁY ZNISZCZONE.

· PO ROKU 1989 DOSZŁO DO ZŁODZIEJSKIEJ "PRYWATYZACJI". DOKĄD POPŁYNEŁY PIENIĄDZE POLAKÓW?

· KTO, JAK NIE AMERYKAŃCY I IZRAELSCY ŻYDZI ZORGANOWALI W POLSCE "OSCYLATORY", GDZIE TRAFIŁY ZAROBIONE W TEN SPOSÓB PIENIĄDZE? GDZIE UCIEKLI SZEFOWIE ART.-B?

· KTO NA PODSTAWIE SETEK, BA, TYSIĘCY FAŁSZYWYCH AKTÓW WŁASNOŚCI POPRZEJMOWAŁ W LATACH 90-TYCH W KRAKOWIE I INNYCH MIASTACH KAMIENICE I INNE NIERUCHOMOŚCI - MÓWIŁO SIĘ NAWET W KRAKOWIE, ŻE POD TELAVIVEM FUNKCJONOWALY SPECJALNE DRUKARNIE POLSKICH "DOKUMENTÓW", KTÓRE PRZEZ LWÓW ( NA UKRAINIE DOCHODZIŁO CZĘSTO DO ICH "LEGALIZOWANIA") BYŁY PRZEJMOWANE I SPRZEDAWANE W SZYBKIM TEMPIE PRZY POMOCY SOWICIE OPŁACANYCH NOTARIUSZY I ADWOKATÓW. TAK POWSTAŁO WIELE FORTUN.

 

NASZ PROGRAM:

MY TO WSZYSTKO MUSIMY WIEDZIEĆ, MY TO WSZYSTKO MUSIMY NAPRAWIĆ - JEŚLI NIE JEST ZA PÓŹNO!

TRZEBA SPRÓBOWAĆ !

 

Artykuł źródłowy:

http://kresywekrwi.blogspot.com/2019/05/dr-lucyna-kulinska-referat-na-konwencje.html

KOMENTARZE

 • Słuchałem na żywo w EmisjaTV
  -rewelacyjne wystąpienie

  pozdr.
 • Pani doktor 5* !
  Dzisiejsza najważniejsza dla mnie wiadomość, dla was chyba też, jest taka:
  "Najniższe świadczenie w naszym województwie / zachodniopomorskim / wynosi 4 grosze. Otrzymuje je kobieta, która przepracowała tylko 1 miesiąc i 12 dni. Jest to też najniższa wypłacana emerytura w Polsce."
 • Nasza tragedia!
  Tragedią Nas, Polaków jest to, że chociaż mamy w śród siebie wspaniałych, mądrych ludzi, to słuchamy zdrajców, sprzedawczyków i idiotów! Zauważyła to już dawno Katarzyna Wielka, imperatorowa Rosji. Pani Kulińska jest tego dobitnym przykładem. Jak wielu Polaków zna Panią Kulińską i rozumie co Ona mówi w porównaniu do tych wszystkich Tusków , Petrów, Biedroniów, Kaczyńskich itp.
 • Pani dr Lucyna Kulińska!Wspaniała mądra, dociekliwa, uczciwa badaczka historii Polski ze szczególnym uwzględnienim polskich
  Kresów.
  Piękna kobieta, piękny człowiek!No i posiadaczka najpiękniejszego warkocza w Polsce!
  " Niewygodna" dla pewnych środowisk, 2 krotnie utrącono Jej rozprawę habilitacyjną nt. dziejów Polaków na Kresach raz w 2003 roku Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie/ ponownie w 2013 roku /Uniwersytet Rzeszowski/.

  Jest autorką wielu książek historycznych, zbiorów dokumentów oraz artykułów naukowych i prasowych, a także wielu publikacji i wystąpień, głównie w prasie związanej z polskim ruchem patriotycznym, kresowym i narodowym. 10 maja 2004 odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi[7].

  Jest adiunktem na Katedrze Politologii i Historii Najnowszej Wydziału Humanistycznego Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie jako pracownik dydaktyczny prowadzi wykłady m.in. ze stosunków międzynarodowych ze szczególnym uwzględnieniem Europy środkowej i wschodniej, terroryzmu współczesnego oraz problemów globalizacji, a także seminaria z dziejów górnictwa i hutnictwa na Zaolziu oraz konsekwencji rozwoju technicznego w wojskowości[5]. Jej zainteresowania badawcze to stosunki polsko-ukraińskie w XX i XXI wieku, terror stalinowski w Polsce i globalizacja[6].

  W marcu 2019 roku zapowiedziała start w wyborach do parlamentu europejskiego z ramienia Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy[8].
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Lucyna_Kuli%C5%84ska  "Polska pomoc dla ofiar ukraińskiego ludobójstwa. Piękna karta solidarności Polaków w nieludzkich czasach wojny" - Dr Lucyna Kulińska -
  https://youtu.be/jLN7X0t082Q


  Powodzenia pani Doktor!
 • @trojanka 12:50:31
  Pani Trojanko, obawiam się, że tacy wspaniali ludzie, jak Pani Lucyna , to "perły rzucane przed wieprze". A wieprze, jak to wieprze wybiorą gnój. Może to ostre słowa, ale przemawia przeze mnie gorycz wynikająca z rozmów z ludżmi. Sytuacja jest gorsza niż w XVIII wieku. Wtedy straciliśmy państwo, dzisiaj tracimy państwo, tożsamość narodową we własnym kraju i ekonomiczne podstawy bytu narodu.
 • @Jabo 13:37:07
  Też mam takie obawy, ale nie mamy innego wyjścia, jak pokazywanie takich ludzi jako wzorce do naśladowania.Bronienie ich i docenianie, żeby czuli nasze, narodu wsparcie i wdzięczność. Nawet ,jakby było nie wiem jak beznadziejnie , nie możemy się poddać.Tak jak już wiele razy w historii.
  Nasz łatwowierność,wręcz naiwność, wiara w kłamstwa sprzedajnych mend ,rzec można to nasza WADA narodowa ,zgubiła nas już wiele razy.
  Szkoda, bo to zawsze kosztuje wiele, oby nie najgorszego.
  Pociesza mnie to że na konwencji Konfederacji w Krakowie widać było sporo młodych twarzy!

  Strasznie przykro , że zgotowaliśmy im taki los i oddajemy w ich ręce Polskę w niewoli!Oskarżaną , opluwaną,poniewieraną, ograbianą przez eskimoskie i banderowskie ścierwa.Uciekają nasi młodzi z takiego kraju!
  I są elyty które były i są temu winne.

  Winni im jesteśmy tym młodym przeprosiny i prośbę żeby pomogli jednak obronić Polskę.
  Już pomagają, wspaniałą młodzież polska!
  Serdecznie Pana pozdrawiam!
  https://youtu.be/rVr2Qkb_0Ko

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031