Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
263 posty 369 komentarzy

Państwo poważne i państwo z dykty

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Grecji wyrzucono na zbity pysk z hotelu cały ukraiński, młodzieżowy zespół za wywieszenie czerwono - czarnych banderowskich szmat

W Grecji wyrzucono na zbity pysk z hotelu cały ukraiński młodzieżowy zespół z klubu „Ja, da Vinci” za wywieszenie przez nich na balkonach pokoi, w których mieszkali czerwono - czarnych banderowskich szmat, które nie spodobały się pozostałym gościom tego hotelu, którzy zwrócili na to uwagę kierownictwu tego hotelu i zażądali w związku z tym zdecydowanej intetrwencji.

,,Na ściągnięciu flag przez pracowników hotelu, w którym mieszkali Ukraińcy się nie skończyło, albowiem po kilku godzinach telefonicznie przekazano szefowej klubu z Ukrainy informację, że ma jak najszybciej wyprowadzić się z hotelu wraz z dziećmi, mimo tego, że do końca pobytu zostały jeszcze dwa dni, przy czym grupie obiecano zwrot kosztów jedynie za jedną dobę.

Ostatniego dnia pobytu grupy w hotelu pojawił się przedstawiciel biura podróży, który powiedział Ukraińcom, że ma „nakaz wysiedlenia ich od kierownictwa”. Człowiek ten wytłumaczył, że inni goście byli niezadowoleni z widoku czerwono-czarnej flagi, która kojarzyła im się z nacjonalizmem i faszyzmem. Personel hotelu postanowił nie wchodzić w szczegóły i ściągnął wszystkie flagi.

„Rozmowa z kierownictwem klubu z Ukrainy zakończyła się tym, że życzono im szczęśliwej drogi i żeby szefowej tej grupy, jak i tego całego klubu w tym hotelu więcej już nie widziano.”

Jak widać Grecja w przeciwieństwie do III RP, to państwo poważne, które nie toleruje gloryfikowania nazistowskich symboli, do których zalicza się banderowska czerwono, czarna szmata UPA w żadnej postaci.

Gdyby coś takiego w stosunku do ukraińskich szowinistów uczyniła obsługa jakiegokolwiek hotelu w Polsce, to podnióśłby się wrzask pod niebiosa, że oto ujawnił swoją prawdziwą twarz polski nacjonalizm, który pokazał w ten sposób swój homofobiczny, ksenofobiczny, rasistowski i faszystowski stosunek do obcych i nawołuje tym samym do waśni na tle narodowościowym. A  rozgrzani i dyspozycyjni prokuratorzy Ziobry i takie same sądy czekające już w blokach startowych, zamiast wszcząć procedurę ścigania ukraińskich nazistów za propagowanie na terytorium Poski zakazanej ideologii i symboliki nazistowskiej, rozpoczęliby w trybie przyspieszonym procedurę karną przeciwko Polakom, którzy przeciwstawili się naruszeniu przez Ukraińców, obowiązującego w Polsce prawa, tak jak miało to miejsce przed kilkoma dniami w Przemyślu, kiedy prokuratura w tym mieście z automatu, po raz kolejny odmówiła wszczęcia postępowania karnego przeciwko pewnemu KODziarzowi, członkowi tzw UBewateli RP, który broniąc prowokatora Tymy, szefa banderowskiego Związku Ukraińców w Polsce, nazwał Polskę państwem faszystowskim.

Tym właśnie różni się w swoich reakcjach na jawne i bezczelne propagowanie nazizmu i banderyzmu, jakim, cokolwiek by o niej nie mówić, jest Grecja w przeciwieństwie do państwa z dykty i paździerza, którym jest pomagdalenkowa, bękarcia III RP. A jej stan faktyczny na dzień dzisiejszy, ukazujący jej rzeczywisty obraz nędzy i rozpaczy, najlepiej i najtrafniej oddają słowa pewnego klasyka myśli ,,filozoficznej' z PO, że obecna Polska to CH, D i kamieni kupa już nawet nie do kwadratu, ale do nieskończoności.

A może by tak zamiast wykonywać ciągle bezmyślnie, ślepo i bez szemrania z pozycji wycieraczki wszelkie życzenia i polecenia obcych, wrogich nam ambasad, nawet wyprzedzając ich życzenia, to może wreszcie zaczniemy prowadzić naszą własną politykę, zgodną z naszymi narodowy interesami, bo w końcu chcieć, to móc! No, chyba, że świadomie tego nie chcemy, ani jako państwo, ani jako naród, ale wtedy nie jesteśmy już ani jednym, ani drugim, tylko zbieraniną przypadkowego społeczeństwa, zamieszującym obecne terytorium tylko czasowo.

Podsumowując, w przeciwieństwie do Greków, którzy jak widać mają charakter, honor i to co latynosi nazywają cohones, my Polacy, jako naród, czy też bardziej już tylko społeczeństwo, na chwilę obecną nie mamy, ani pierwszego, ani drugiego, a po trzecim nie zostały nam nawet wydmuszki. A to bardzo źle ,,wróży'' nam wszystkim na nie tyle dalszą, co już bardzo bliską przyszłość, która zadecyduje, czy przetrwamy jako jeden narodowy i państwowy organizm.

A swoją drogą to bardzo smutne, że jako Polacy upadliśmy, aż tak nisko, że tego co wydawałoby się należeć do naszego przyrodzonego z natury rzeczy obowiązku, powodowanego nie tyle już nawet zachowaniem resztek honoru, co li tylko zwykłej przyzwoitości, muszą dziś nas uczyć i pokazywać jak to się robi własnym przykładem inne narody, albowiem zapomnieliśmy nawet tego.

A mimo to nadal wyrywamy się przed szereg, chcąc pouczać innych o czymś, czego sami wyrzekliśmy się dobrowolnie z własnej nieprzymuszonej woli już dawno temu. 

Jacek Boki - 29 Czerwiec 2019 r.

Źródło:

Grecja: grupę Ukraińców wyrzucono z hotelu za wywieszenie banderowskiej flagi

https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/europa-poludniowa/grecja-grupe-ukraincow-wyrzucono-z-hotelu-za-wywieszenie-banderowskiej-flagi/

KOMENTARZE

 • Państwo czy ludzie?
  "Jak widać Grecja w przeciwieństwie do III RP, to państwo poważne, które nie toleruje gloryfikowania nazistowskich symboli, do których zalicza się banderowska czerwono, czarna szmata UPA w żadnej postaci."

  To nie państwo greckie, tylko Grecy, którzy świetnie pamiętają kto był po której stronie w czasie drugiej wojny światowej, i realne tradycje potężnej partyzantki (głównie lewicowej) są żywe do dziś.

  Fajnie by było aby na następne wakacje ci nasi majdanauci pojechali ze swoimi flagami do Izraela. Byłoby jeszcze ciekawiej.
 • @Pedant 09:46:16
  //Fajnie by było aby na następne wakacje ci nasi majdanauci pojechali ze swoimi flagami do Izraela. Byłoby jeszcze ciekawiej.//

  Żebyś się nie zdziwił.A gdzie według ciebie "nacjonalizm ukraiński" po 1945 r miał indeologiczno finansowe przytulisko?
  Grecy się wściekli bo nie dość że nie lubią nazioli to jeszcze idzie o kwestię rozbijania prawosławia.Jak wiadomo ukry kilka miesięcy temu szumnie ogłosili "autokefalię" a nie ma żadnej autokefalii a zwyczajne podporządkowanie patriarchatowi konstantynopola który reprezentuje wyłącznie swojego szefa (amerykańskiego agenta między nami mówiąc)
  Teraz kiedy zorientowali się że są w dupie a nie autokefalii szukają winnego i dziecinnie się tłumaczą że zostali oszukani.
  https://24tv.ua/ru/skandal_v_pcu_pochemu_filaret_poshel_protiv_tomosa_n1170107

  https://rusvesna.su/news/1558599257
 • @ikulalibal 10:05:14
  "Żebyś się nie zdziwił.A gdzie według ciebie "nacjonalizm ukraiński" po 1945 r miał indeologiczno finansowe przytulisko? "

  W Kanadzie.

  Co do Izraela, to nie mam na myśli jego rządu, ale zwykłych tamtejszych Żydów, wielu z nich (albo ich rodzice) mogli się zapoznać z halickimi patriotami.

  Wystarczy przeszukać Google /obrazki:

  pogroms lviv
 • Autor
  Bo zażydzony PiS wspiera banderowską Ukrainę i daje jej miliardy pożyczek, który ten banderowski bankrut nigdy nie odda. Sam kaczor wołał "sława Ukrainie" na majdanie, zapominając co te potwory zrobiły Polakom. Tak kaczor opluł pamięć 200 tysięcy bestialsko wymordowanych Polaków na Wołyniu i innych miejscach dawnej wschodniej Polski. A dzisiaj te banderowskie skurwiele żądają by Polska oddała im ziemie od Lublina po Kraków. Teraz widać dokładnie że zażydzony PiS ma to w nosie, tak jak obrony naszej wiary katolickiej. Ich priorytety to pilnowanie interesu żydów w Polsce, a nie Polskich.
 • Plucie na Ukraińców, to plucie na Rusinów?
  Chrzest Rusi

  "Kijów podtrzymywał bliskie kontakty nie tylko z Bizancjum, ale i z Europą Zachodnią. Pewne znamiona organizacji wczesnego Kościoła na Rusi, jak na przykład kościelne dziesięcina nie wywodziły się z Bizancjum, lecz z Zachodu. W Kijowie czczonych było wielu zachodnich świętych, których imiona nie pojawiają się kalendarium bizantyńskim, a ułożona na Rusi w XI wieku modlitwa do Trójcy Świętej wymienia świętych angielskich, Albana i Botolfa, jak również francuskiego świętego, Marcina z Tours. Niektórzy autorzy upierają się nawet przy tym, że do 1054 roku ruskie chrześcijaństwo było bardziej łacińskie, niż greckie. Ruś okresu kijowskiego była bliższa Zachodowi, niż w jakimkolwiek innym okresie, aż do panowania Piotra Wielkiego, jednakże nieporównywalnie więcej zawdzięczała kulturze bizantyńskiej, niż łacińskiej. "

  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/75/52/755232.jpg

  Chrzest Rusi miał wpływ na rozwój całego świata, był punktem wyjścia do rozwoju rosyjskiej państwowości – powiedział prezydent Rosji Władimir Putin.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201807288485919-Putin-Rosja-chrzest-Sputnik/

  Rusini i Ukraińcy to ci sami ludzie.
  Kim są wobec tego Rosjanie?
  Wot zagadka...
 • Suplement
  "Rusini to plemiona wschodnio-słowiańskie, zamieszkujący nad Dnieprem.
  Do Wołgi jest szmat drogi.

  Suplement II
  Nie jestem banderowcem - jestem Polakiem i Słowianinem.
 • Pytanie Trolla
  Komu najbardziej zależy na skłóceniu Słowian, Europy i Polski z USA?

  Czyżby mistykowi Duginowi?

  "Bratnia krew"

  https://belsat.eu/wp-content/uploads/2019/06/osaka-putin-712x432.png

  Po rozmowie z Trumpem

  "Prezydent Rosji oznajmił, że na razie „nie ma decyzji” w sprawie aresztowanych w Rosji marynarzy ukraińskich. Powiedział, że mówił o tym z Donaldem Trumpem w kuluarach szczytu G20 w Osace."
 • @Talbot 20:24:43
  ""Rusini to plemiona wschodnio-słowiańskie, zamieszkujący nad Dnieprem.
  Do Wołgi jest szmat drogi."

  Rusini to mieszkańcy Rusi. Państwo ruskie zostało założone nad Bałtykiem przez Wikingów pod wodzą Ruryka w rejonie Nowogrodu WIelkiego gdzie zbudował miasto Holmgard. Państwo włączało one dwa plemiona słowiańskie - Krywiczów i Słowian Ilmeńskich oraz dwóch fińskich - Estończyków i Wespian. Drugi kniaź ruski Oleg (Helgu) poszedł na południe i zdobył na Chazarach Kijów (wielkie miasto handlowe) dokad Rusowie przeniesli stolicę senioralną, następnie do Pieresławia nad Dunajem (za kniazia Światosława), potem spowrotem do Kijowa. Piąty naczelny kniaź Rusi - Włodzimierz zdobył Krym i tam przyjął chrzest.

  W skład Rusi wchodziła Ruś Nowogrodzka, Rostowsko-Suzdalska, Połocka, Kijowska, Halicka, Riazańska i inne. Doszły plemiona słowiańskie Dregowiczów, Radymiczów, Wiatyczów (przyszłych Moskali zwanych Lachami bo przywędrowali wcześniej z południowego dorzecza Wisły), Drewlian, Sewerian i innych. Ruś była zarządzana kolektywnie przez książąt Rurykowiczów od Bałtyku do Morza Czarnego. Ruś Kijowska słabła na skutek walk wewnętrznych i środek cięzkości przesuwał się na Ruś Włodzimiersko Suzdalską, (podobnie jak w Polsce z Wielkopolski do Małopolski)

  Po najeździe mongolskim, Kijów został zniszczony oraz Ruś Halicka.
  Stolica senioralna ostatecznie przeniosła się do Moskwy, bezpieczniejszą od najazdów litewskich, które zajęły zachodnią część Rusi.

  O Rosji można w zasadzie mówić od Piotra Wielkiego, o Ukrainie od końca XIX wieku, o Białorusi od XX wieku. Termin Ruś Kijowska na określenie całej Rusi został wprowadzony przez historyków rosyjskich na oznaczenie epoki po-nowogrodzkiej, przed moskiewską. Polskim odpowiednikiem mogła by być Polska Gnieźnieńska.
 • Autor
  "broniąc prowokatora Tymy, szefa banderowskiego Związku Ukraińców w Polsce, nazwał Polskę państwem faszystowskim".

  Z samym faszyzmem to ma rację. Bo ustanowił go Okrągły Stół, a na wyższy poziom podniosła go faszystowska UE wraz z całym korporacjonizmem-syjonizmem-globalizmem.

  Jednak Tyma powinien być ścigany, bo to on tu jest agresorem, to on promuje tu swój faszyzm (okrągłostołowcy ze swoim się nie obnoszą).

  A to: "Gdyby coś takiego w stosunku do ukraińskich szowinistów uczyniła obsługa jakiegokolwiek hotelu w Polsce, to podnióśłby się wrzask pod niebiosa, że oto ujawnił swoją prawdziwą twarz polski nacjonalizm, który pokazał w ten sposób swój homofobiczny, ksenofobiczny, rasistowski i faszystowski stosunek do obcych i nawołuje tym samym do waśni na tle narodowościowym".

  ... oznacza że w Polsce rządzą sataniści. Obrona konieczna przed patologiami nie może być penalizowana. Najpierw musi być respektowana moralność jako podstawa ładu życia publicznego.
 • No cóż.
  Oczywiste oczywistości. Tymczasem próżno by ich szukać obecnie w mendiach tzw. głównego. I tych ze strony PiS i ze strony robiącej PO-d siebie przed kolejnymi wyborami. Ponoć, aby nie psuć stosunków.

  Jak wyglądają owe stosunki? Kto komu nadstawia?
  Mam prawo tak pisać. Moje dwie prababki zgineły z rąk OUN-owskich i NKWD-owskich oprawców.
 • @brian 13:53:10
  Oczywiście mamy kochać banderopiteków tak nakazuje nam kretyn J.K . Śpiewający na majdanie . Salute . :))) Ps . Prostytucja polityczna w Polin ma się dobrze . Ave . https://www.youtube.com/watch?v=7Kh32ChQ75I
 • @Repsol 23:03:30
  Tego nie da się przetłumaczyć wyznawcom Jarosława, tak jak nie da się im wytłumaczyć faktu, że sowieckie NKWD nie składało się z Rosjan, ale w 85% z chaazarskich eskimosów. Pozosały procent to była szumowina złożona ze zwykłych kryminalistów i wychowanków sierocińców, których bolszewia wyrżnęła w czasie rewolucji roku 1917.
  Tak samo nie da się im wytłumaczyć prostego faktu, że po wojnie banderowcy i esesmani z SS Galizien przeszli gremialnie na służbę USA, Wlk Brytanii i Niemiec Zachodnich, które przygarnęły ich gremialnie. Pozostałych banderowców w ZSRR i Polsce w całości podporządkowało sobie NKWD i NKGB. Pisał o tym fakcie już kilkadziesiąt lat temu śp. prof Edward Prus i prof Jacek Wilczur, ale pisowscy ,,geniusze'', nadal wypisują na ten temat bzdury, bo propaganda każe im ślepo i bezwarunkowo kochać rezunów i ich obecnych potomków, którzy rzekomo mają stanowić zaporę przeciwko złemu ruskiemu, co jest taką samą fikcją, która tragicznie się dla nas Polaków skończyła w czasie drugiej wojny światowej, a którą tą samą brednię wciskała Polakom sanacja, na której wzoruje się tzw. ,,dobra zmiana'' powtarzając bez zastanwienia jej te same bezdennie głupie błedy, które skończą się tym samym, czyli katastrofą Polskiego państwa, tyle, że już ostateczną.
  Pozdrawiam
 • w Polsce
  takie coś nie do pomyślenia

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TAGI