Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
261 postów 341 komentarzy

Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pycha chodzi przed upadkiem, a wyniosłość ducha przed ostateczną ruiną. Przyp. 16 -18

,,Potem nastąpił pucz generałów, których przedstawiciel desygnowany na stanowisko szefa państwa, oświadczył narodowi w powitalnym spiczu przed kamerami telewizji: — Wojsko wkroczyło do akcji, by zaradzić nieudolności drobnomieszczaństwa usiłującego utwierdzić się w roli klasy hegemonicznej! Po następnym roku generałów eksterminowali pułkownicy. Przywódca puczystów wyznał narodowi: — Przejęliśmy władzę po to, by zahamować zbrodniczą falę korupcji, która ogarnęła dotychczasowe sfery rządzące, by wydobyć nasz ukochany kraj z okowów permanentnego kryzysu walutowego i przywrócić swobody parlamentarne zagwarantowane konstytucyjną Ustawą nr 8, która zostanie przywrócona natychmiast po zniesieniu stanu wyjątkowego! Stan wyjątkowy pułkowników trwał dziewięć miesięcy, do chwili kiedy zastąpił go stan wyjątkowy majorów. Przedstawiciel tych ostatnich oświadczył, że majorowie przejęli władzę, by zahamować zbrodniczą falę korupcji... itd. Niestety, nie udało im się to, za co nie można im robić wyrzutów. Nigdy i nigdzie nie było historii złożonej z samych powodzeń. Po majorach przyszli kapitanowie, którzy przyznali, że przejęli władzę wyłącznie po to, by zahamować... itd. Formuła ta stała się bardzo popularna w kraju i podejrzewam, że uczono jej w szkołach wojskowych, albowiem wszyscy kolejni puczyści, porucznicy, podporucznicy i sierżanci, recytowali ją bez zająknienia.Dopiero kiedy po władzę sięgnęli kaprale, ich przedstawiciel, desygnowany przez kolegów do zapoznania narodu z programem nowej ekipy, zarzucił rytuał. Był to wysoki piaskowłosy młodzieniec o krostowatej mordzie, w wojskowej koszuli rozpiętej głęboko „a la toilette de guillotine”. Przez długą chwilę stał przed kamerą i mocował się z głosem, a twarz czerwieniała mu coraz bardziej. W końcu zbliżył do obiektywu swą wielką siną piąchę i wygłosił tylko jedno zdanie:

                                   O żesz wy, kurwa wasza mać!'' (1*)

Jedna z czterech bram wejściowych cmentarza Agrykola w Elblągu, w sobotę 31 października, godzina 6;30 rano. Kilka godzin później zamontowano żelazne furty, okręcono łańcuchem i zamknięto na kłódkę. A okolice cmentarza non stop patrolowała granatowa policja

Jedna z dwóch głównych bram wejściowych na cmentarz komunalny Dębica w Elblągu 1 listopada rano

Wróciliśmy przed chwilą z cmentarza. Wszystkie bramy wejściowe zostały oplecione podwójną warstwą krowiego łańcucha i zamknięte na kłódki. W święto zmarłych i dzień zaduszny Polakom nie wolno wejść na cmentarze, by odwiedzić groby swoich rodziców i bliskich, bo zdrajcy i sprzedawczyki z partii Bezprawie i Skurwysyństwo wymyślili sobie, że na cmentarzach w obecnym czasie będzie się najbardziej rozprzestrzeniać wystrugana z banana przez ich właścicieli, czyli bękartów diabła Billa Gatesa i George'a Sorosa plandemia koronaidiotyzmu, stworzonego do tresury mniej wartościowych społeczeństw tubylczych świata, w szczególności zaś Polaków, których najpierw trzeba w ten sposób odpowienio wytresować w posłuszeństwie, a potem dosłownie okraść, ze wszystkiego co jeszcze tam posiadają, a potem wybić w procesie masowego wyszczepienia, jak przysłowiowe bydło prowadzone na rzeź, tak by ostało się nas co najwyżej, góra 15 milionów, zgodnie z zaleceniami uchwały Klubu Rzymskiego, zawartego w raporcie ,,Granice wzrostu'' z 1972 roku, a na miejsce wymordowanych osiedlić następnie na naszej ziemi, w ramach ,,Operacji Odwrócony Most'', członków plemienia koczowniczego vulgo wybrakowanego, jak określił bardzo trafnie to potomstwo starodawnego węża, Pan Henryk Pająk.

Zamykać cmentarzy 1 listopada nie ważyły się nawet hitlerowskie Niemcy, przez cały okres ponad pięcioletniej okupacji. Ci sami hitlerowcy nie poważyli się również w okupowanej przez siebie Polsce, by wyniszczyć pozostałej reszty polskiej gospodarki, tylko przestawili ją na tory własnych wojennych potrzeb. Poza tym wiedzieli, aż nadto dobrze, że wyniszczenie do cna pozostałego przemysłu i innych dziedzin gospodarki w podbitym przez siebie kraju, byłoby zarówno totalną głupotą, jak i całkowitym brakiem wyobraźni, która to decyzja ściągnęłaby w takim przypadku na nich jeszcze większe kłopty, w postaci nie tyle zwiększonego oporu, co być może ogólnonarodowego powstania, a tym samym problemy, nie do opanowania, a tych nie potrzebowali, gdyż mieli w tym samym czasie o wiele większy ból głowy na wschodzie, a tym samym kolejnego nie potrzebowali. Dlatego nie byli skończonymi durniami, by coś takiego zrobić. Nasuwa się więc w tym momencie pytanie, kim Wy jesteście, że to czynicie? Czy tylko nieodpowiedzialnymi głupcami, czy raczej, co bardziej prawdopodobne, a raczej pewne, prymitywnymi, sprzedajnymi zdrajcami, o charakterach zwykłych kundli, że wypowiedzieliście wojnę totalną własnemu narodowi?

Tego samego nie poważyli się zrobić też nigdy i komuniści, przez całe 45 lat swojego panowania. Za to ręka nie zadrżała w zastosowaniu tej formy zamordyzmu wobec Nas Polaków, Wam, zdrajcom z PiS, którzy pokazaliście w ten sposób, że uważacie Nas nie za ludzi, ale za bydło, z którym można zrobić co się chce i nikt nie zaprotestuje.I jak widać po raz kolejny się nie pomyliliście w swoich rachubach, i chyba nie po raz ostatni. Tylko zapominacie o jednym, a mianowicie, że dzban nosi wodę dopóty, dopóki nie urwie mu się ucho, a wtedy nagle i niespodziewanie, może skończyć się wszystko i co wtedy zrobicie?

Poza tym, tak się zastanawiam, co jeszcze musi się stać, żeby moi rodacy obudzili się z tego halucynogennego snu, w którym ciągle trwają, jak w pijanym zwidzie, a który prowadzi ich wprost do przepaści na zagładę? Gdzie się podział ten dumny niegdyś naród, który gotów był satwać do walki na śmierć i życie, gdy chciano ograniczyć mu wolność, o próbach odbierania mu jej siłą, już nawet nie wspominam, bo wtedy niemal wszyscy stawali do walki jak jeden mąż.

Koronawirus, według ich, PiSu totalnie załganej narracji złożonej wyłącznie z samych kłamstw i manipulacji, najbardziej rozprzestrzenia się na cmentarzach, które tym samym stanowią największe zagrożenie dla zdrowia publicznego Polaków. Ale ten sam koronawirus nie rozprzestrzenia się już wcale, w czynnych prawie całą dobę... Biedronkach, Lidlach, Kauflandach, Leclercach, Auchanach i innych dyskontach i hipermarketach rozsianych po całej Polsce, a należących do międzynarodowych koncernów, w których ludzie wchodzą sobie w czasie robienia zakupów dosłownie na głowę i to nie stanowi absolutnie żadnego zagrożenia dla kogokolwiek. Ot taki cud! Tych sieci sklepów, PiS nie odważy się zamknąć NIGDY, bo gdyby to zrobili, tak jak w przypadku kolejnego naplucia Nam Polakom w twarz, to następnego dnia, nie byłoby już nawet śladu po nich samych i ich władzy.

Po tym kolejnym upokorzeniu i nacharchaniu mi prosto w twarz przez zorganizowaną grupę przestępczą o charakterze zbrojnym, o nazwie PiS, modlę się już tylko o jedno, a mianowicie, żeby doczekać dnia, by weszła tu rosyjska armia posprzątać ten burdel, zafundowany nam przez tzw. dobrą zdradę i pod karabinami spuści ich wszystkich w końcu do najbardziej cuchnącej, rozkładającym się łajnem kloaki, gdzie jest ich miejsce od samego początku. Bo ci zdrajcy już widać zapomnieli, co jeszcze nie tak dawno wykrzykiwały pod adresem poprzedniej ekipy, że... Ich władza nie będzie trwała w nieskończoność, oraz, że pycha chodzi przed upadkiem, a wyniosłość ducha przed ostateczną ruiną. Przyp. 16 -18

Pamiętajcie, że to również dotyczy... Was samych! To tylko kwestia czasu. Żadna bowiem władza nie trwa wiecznie.

Z Waszą włącznie!

 

Jacek Boki

Elbląg 2 Listopad 2020 r.

(1*) Waldemar Łysiak - Flet z Mandragory

15 milionów Polaków

https://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/15-milionow-polakow/

KOMENTARZE

 • Doskonałe!
  Diagnoza doskonała!
  Metody ratunku- BRAK!
 • ale dlaczego?
  modli się pan o ruską armię? dlaczego o nią konkretnie? a nie o wszystkie armie świata czyli: ruską, niemiecką, amerykańską, chińską, kambodżańską, i o... chociażby... muzułmanów? ... tego nie rozumiem :/
  PS. no i o kosmitów?
 • Morawiecki Najbardziej ZNIENAWIDZINYM politykiem w Polsce !!!
  Gdy sie rozmawia ludzmi to wciąż słyszę że jak by MORAWIECKIEGO dopadli to by go na miejscu zatłukli !

  PIS idzie drogą AWS ! jest to droga samozagłady politycznej !!!

  Sam sobie zadaje pytanie ? czy w tym pisie nie ma ludzi z jajami ??? co ze strachu przed Kaczyńskim robicie w gacie tak was przestraszył ?

  Ratunek jest jeden ! odsunąć Kaczyńskiego od władzy [ zrobić go honorowym prezesem ] i NATYCHMIAST WYWALIĆ jego protegowanego
  żyda syjonistę globalistę MORAWIECKIEGO !!!! niech wypierdal.. z Polski raz na zawsze !!!

  Przywrócić NORMALNOŚĆ ! to wasz JEDYNY ratunek pisowcy !!! inaczej odpowiecie karnie za ten ZAMORDYZM policyjno-wojskowy i Sanepidowski ! LUDZIE DOJRZELI są przestraszeni granatową policją ale przy pierwszej okazji ODWINĄ sie wam że do końca życie będziecie pamiętali !

  IDZIECIE DROGĄ AWS pisowcy !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 08:28:28 & all- delta!
  "Szczepionka najpierw trafi do seniorów, służb medycznych i mundurowych"- powiedział PremMor.
  - nie ma to jak bezkarnie wybić starszyznę i wojsko, tudzież chirurgów w pierwszym akcie wojny.

  Pozdrawiam

  PS. Nieprzetestowany szajs... . To jak, prosto: kula w łeb. odniosę się choćby do hiszpanki, wtedy też... w szpitalach polowych umierali zaszczepieni.
 • Do prymitywa żyda @JimA 08:28:21
  Ruską prymitywny żydze bo to są Słowianie i oni JEDYNI są gwarantem naszych dzisiejszych granic !

  Ty żydzie jesteś największym wrogiem Polaków i Polski !


  SŁOWIANIE ŁĄCZMY SIĘ ! W JEDNOŚCI SIŁA I BOGACTWO !!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @JimA 08:28:21
  modli się pan o ruską armię? dlaczego o nią konkretnie? a nie o wszystkie armie świata czyli: ruską, niemiecką, amerykańską, chińską, kambodżańską, i o... chociażby... muzułmanów? ... tego nie rozumiem :/
  PS. no i o kosmitów?

  Ano dlatego. Proszę UWAŻNIE posłuchać od 16 minuty 35 sekundy, do 17 minuty 45 sekundy. Nagranie z 28 sierpnia 2020 roku.

  Ks. dr. Paweł Murziński

  https://www.youtube.com/watch?v=NwKLGcw5qxE

  Pozdrawiam serdecznie
 • @ele 08:32:49
  czytaj ze zrozumieniem... albo nie pij tyle o poranku. bo wylecisz. to nie groźba. to informacja. jeszcze raz mi wylecisz od żydów. więc hamuj się. irek
 • @Jacek Boki 08:37:37
  odsłuchałem i ... nadal pytam... dlaczego miałaby nas zbawić ruska armia, do której, jak Pan napisał, modli się Pan, żeby zrobiła porządek?
  zapytałem: dlaczego nie modli się Pan o zesłanie innej armii na PIS. A Pan mi na to, żebym ja uważnie odsłuchał interpretatora Ewangelii Św. Jana. Po co?
 • @JimA 08:50:34
  Dlatego, że wszystko co istnieje w naszym świecie fizycznym, ma swoje przełożenie w świecie duchowym. Jako kraj i naród dostaliśmy swoją szansę od Stwórcy, by ją właściwie wykorzystać, dochowujac Mu posluszenstwa we wszystkim. Skoro odrzuciliśmy to co otrzymaliśmy, to czego się Pan spodziewa, błogosławieństwa za przeciwstawienie się Jego woli? Konsekwencja tego będą kolejne tragedie, jakie na nas spadną. Tak jak w przypadki Izraelitów, Bóg posłużył się poganskimi władcami i ich armiami, by pokazać, co ich spotka za lekceważenie Jego postanowień, tak i to samo czeka nas Polaków. Taryfy ulgowej nie będzie na pewno.
  A po co Stwórca miałby szukać daleko, kogoś kto odegra rolę Jego miecza? Rosja leży tuż u naszej granicy i posłuży się właśnie nią, czy to się komuś podoba, czy nie. A tak apropo, prorok Jeremiasz, żyjący w VI wieku p.n.e modlił się, by Bóg użył wobec jego Narodu króla Babilonskiego, jako miecza za odstępstwo jego Narodu, i tak się stało, choć wcześniej, gdy oznajmił to ówczesnemu królowi izraelskie u, ten kazał wrzucić go do lochu za brak patriotyzmu. Tymczasem okazało się, że tym w którym było ZERO tegoż patriotyzmu okazał się sam król i jego świta, którzy skończyli na szafocie, a państwo i tak dotknęła zapowiadana kara.

  Pozdrawiam
 • @Jacek Boki 09:28:52
  Dobrze. Zatem idąc tropem tej logiki, proszę mi jeszcze wytłumaczyć przeszłość. Czym w przeszłości tak zawinili POLACY I Polska, że Bóg uznał, że należy im (Polakom) się łomot od drugiego króla babilońskiego- czyli Niemiec... skąd inąd drugiego naszego sąsiada? Czym zawinili, że wówczas Bóg również postanowił poszukać blisko?
  Pozdrawiam
 • @JimA 09:56:10
  Ależ proszę uprzejmie. To mój artykuł, którego admini neonu nie promowali z im tylko znanych przyczyn. Proszę przeczytać podrozdział Paryż polnocy

  https://kresywekrwi.neon24.pl/post/158702,odwrocenie-uwagi-jako-element-totalnego-zniewolenia

  Bardzo serdecznie pozdrawiam
 • Jak się bronić przed antykowidowym cyrkiem
  Machina kowidowa (pod pretekstem, że jest 'anty') prze dalej i wchodzi w społeczeństwa jak nóż w masło! Dziwicie się? Ci, co to wymyślili, dla zarobku i w celu depopulacji w skali globalnej, i żeby faktycznie, realnie przejąć stery nad światem, już spostrzegli, że to jest możliwe i teraz, to naturalne w natarciu, po trupach idą do przodu, bo nie są frajerami, żeby się nagle wycofać, kiedy już witają się z gąską...

  Są coraz liczniejsze ostrzeżenia, że to rządzący są w tę nieczystą grę ze swymi narodami wprzągnięci. Ale ludzie sobie nic z tego nie robią, chociaż antyobywatelskie restrykcje wprowadzane są krok po kroku. "Objazdowy cyrk antypandemiczny". Odbieranie przyrodzonych wolności człowiekowi, zmierzające do depopulacji ludności. Faszyzm nawet nie w białych rękawiczkach, tylko jawny.

  Moje pytanie brzmi: jak się bronić?

  Kupić broń od Ukraińca i gdy po ciebie przyjdą, strzelać z progu mieszkania, aż sam zginiesz.

  Ukryć się gdzieś? Skorzystasz z komórki, bo będziesz potrzebował wsparcia, i już cię namierzą... Zresztą gdzie się ukryć, jak wszędzie na świecie jest podobnie.

  Przekupić lekarza...? Jak to zrobić, skoro podczas wstrzykiwania tego "algorytmowego gówna, zaprogramowanego, byś po pewnym czasie zmarł", będzie stała komisja, włącznie z wojskowymi? Nawet jak wszystkich przekupisz, to jeśli w tej szczepionce jest nanochip, to on po użyciu musi się zameldować w centrali, więc od razu Lucyfer może się połapać, że odfajkowany numer na liście jakoś się dziwnie nie wzbudza...

  Antykowidowa partyzantka? Czy dzisiaj są ludzie zdolni do takiej formy oporu? Ale próbować się skrzykiwać trzeba.

  Z pewnością nie należy dać się zaszczepić w pierwszej kolejności! Bo jak pojawią się poszczepienne powikłania, ludzie się będą budzić z letargu i zaczną masowo wychodzić na ulice i protestować. Trzeba przełożyć wajchę zagrożenia, a to wymaga czasu! Teraz większość jest w strachu przed chorobą i wierzy rządowej gadce "o współodpowiedzialności obywatelskiej". Trzeba się schować, unikać kontaktów ze szpitalami i administracją, zrobić sobie zapasy żywności, i dotrwać do momentu, aż ludziska przejrzą na oczy, że rządzą nami eksterminatorzy, wynajęci u obcych.

  Obecna władza to najwięksi wrogowie, jakich w takiej skali historia nie znała, czający się, żeby cię Polaku jak najszybciej dopaść i zabić. Na pierwszej linii dla "łowców skór" są wystawieni ludzie po 70-ce.

  Q...wa, emeryci, brońcie się! Jeszcze umiecie powłóczyć nogami. Jest was dużo, ale w milczeniu idziecie na rzeź, boście najbardziej wystraszeni i zakneblowani szmatami na twarzach! Rozczytajcież w końcu tę oszukańczą grę władzy o skrócenie wam końcówki życia...!!!

  Opublikowano: https://niepoprawni.pl/blog/insurekcjapl/jak-sie-bronic-przed-antykowidowym-cyrkiem
 • @Zygmunt Korus 10:34:14
  :) zawsze aktualne:

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/porady-wszelki-wypadek-wypadki-zdarzaja-sie-rozne-2020-11
 • @Jacek Boki 10:11:13
  Dziękuję. Przeczytam.
  Pozdrawiam
  PS. ... choć mam wrażenie, że już czytałem... sprawdzę.
 • @JimA 10:57:22
  Nie, jednak, nie czytałem. Przeczytam.
 • Do @JimA 08:43:55
  Czytam ze zrozumieniem i Jacka Bokiego i ciebie !

  Jacek Boki pisze ! [ modlę się już tylko o jedno, a mianowicie, żeby doczekać dnia, by weszła tu rosyjska armia posprzątać ten burdel, zafundowany nam przez tzw. dobrą zdradę i pod karabinami spuści ich wszystkich w końcu do najbardziej cuchnącej, rozkładającym się łajnem kloaki, gdzie jest ich miejsce od samego początku. ] koniec cytatu .

  To ja się pytam dlaczego pytasz jak głupek czemu Jacek Boki nie modli się do innych armii !

  Ja ci odpowiem dlaczego ! Jacek Boki nie będzie się modlił do innych armii bo one są w łapach żydo-natowskich !

  Jedną już mamy w Polsce żydo- amerykaskie-NATO na zaproszenie naszych żydowskich okupantów ! [ też jest żydo-nato europejskie ]

  To co te żydo-natowska armia spuści tą żydo-pisowską żydo -pełowską kloakę do ścieku ? tak naprawdę myślisz ? ta armia jest do obrony żydowskiej okupacji a nie do spuszczania do kloaki PIS czy PO !

  to ja się pytam ciebie po co miałby Jacek Boki modlić się do innych armii ?

  UWAGA .
  TYLKO WEJSCIE SŁOWIAŃSKIEJ ARMI ROSYJSKIEJ ZNISZCZY TĄ żydowską KLOAKE KTÓRA OKUPUJE POLSKĘ OD 30 LAT .  TYLKO ROSJA GWARANTUJE NAM NASZE SŁOWIAŃSKIE ZIEMIE ! reszta to tylko sprzeda nas Polaków i Polskę za konkretne profity ,tak ja Franklin Delano Roosevelt 1945 r w Jałcie sprzedał Polskę Stalinowi za udział w wojnie Rosji przeciw Japonii !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Zygmunt Korus 10:34:14
  "Faszyzm nawet nie w białych rękawiczkach, tylko jawny."-

  - och... to tylko naciąga Mao. :/
 • Do JimA !
  Zapomniałem dodać że od młodości jestem Abstynent ! czasami latem jak jest bardzo gorąco to wypije z żoną na pół 2% piwo owocowe !

  To moje picie ! też nie pale ! biegam pływam rower raz w tygodniu !

  SŁOWIANIE ŁĄCZMY SIĘ ! BO W JEDNOŚCI SIŁA !!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach
 • @ele 10:59:01
  Dobrze. To ustalmy tylko jedno jeszcze: czy Stalin był
  a- Słowianinem
  b- prawosławnym Chrystusowiercą
  c- Gruzinem i Chazarem
  d- wrogiem Polski i Polaków
  e- miłował Polaków jako i Rosjan

  ?

  no i na koniec, pytanie dodatkowe:
  kto to są "Rosjanie"? i w związku z powyższym:
  O JAKIEJ ARMII ROSYJSKIEJ PAN PISZE?! czy do tej właśnie armii modli się Pan Boki?!

  Co to jest: słowiańska armia rosyjska?
 • Do @JimA 12:05:11
  Znowu zadajesz infantylne pytania !
  1. Rosjanie to Słowianie !
  2. modlę się o tą armie !

  https://www.youtube.com/watch?v=rwy35LyWDiY

  zobacz od 1,20 do 2,5 minut tam zobaczysz Słowiańską armie do której się codzienni modle by wyzwoliła nas od tych bandytów żydowskich .


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Jacek Boki 08:37:37
  5*
 • @JimA 12:05:11
  Jeśli już czyta Pan mój tekst, to byłbym szczerze zobowiązany, gdyby CZYTAŁ GO PAN ŻE Zrozumieniem. To chyba z mojej strony Szanowny Panie niezbyt wygórowana prośba, a i zdolność czytania ze zrozumieniem to nie jest jakaś sztuka niemożliwości do spełnienia, albowiem potrafią ja już opanować uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej, choć przyznam, że większości nadal niestety sprawia to problem iście Herkulesowy.

  W moim artykule napisałem, że... Modlę się do Boga, gdy Pan z uporem godnym maniaka, powtarza, że ja modlę się... do rosyjskiej armii.

  Różnica chyba istotna drogi Panie, a zmienianie tego do kogo zanosimy swoje modlitwy, to ordynarny manipulacja, która jest standardem i chlebem powszednim np. w wykonaniu cyngli Sakiewicza z Gazety zwanej dla zmylenia przeciwnika Polskiej.

  Serdecznie pozdrawiam
 • @Jacek Boki
  Salute 5*.
 • Dzisiejszy stan atrapy Polski
  oraz stan kondycji - tej duchowej też - sierot po Polsce w atrapie Polski - to konsekwencja wielu wieków - szczególnie jednak dwudziestego wieku. PiS czy w ogóle magdalenkowa ferajna - to taki odcisk diabelskiego kopyta na trupie Polski. To taka wisienka na torcie z okazji ostatecznego zamordowania w ubiegłym wieku - Polski - i przerobieniu w większości sierot po Polsce w atrapie Polski - na szatańskie odchody. Odcisk szatańskiego kopyta!
  Wniosek?
  Nie zapominajmy, że mamy do czynienia z globalną, świrusową hucpą - natomiast magdalenkowa ferajna powodowana nieziemską nienawiścią do tubylców - chce być bardziej papieska od tego najgrubszego, globalnego Srula, który wspomnianą hucpą dyryguje - i stąd idiotyczny szlaban na cmentarze na tle tzw. wściekłych macic.
  Jakie jest z tego wyjście na teraz?
  Starać się na początek nie ulegać świrusowej psychozie - bo to jest gwarantem racjonalnego myślenia, które każdemu niebawem - będzie niezbędne.
 • @Jacek Boki 12:19:01
  :) oczywiście. Ja zrozumiałem, że modli się Pan do Boga ( co wyjaśnił Pan w dyskusji), o zesłanie rosyjskiej armii na Polaków i Polskę. Ja jeszcze nie przeczytałem tekstu o błyskawicach. Proszę mi dać trochę czasu... mimo, że stary, to zajęty jestem podnoszeniem PKB nie tylko na portalu Pana Opary. :)
  Będę zobowiązany.
  Pozdrawiam
 • @ele 12:17:27
  No. To się wyjaśniło o jakiej armii pan marzy. ...
  Dziękuję. Będę pamiętał.
  No to co?
  Nie po drodze wam ruskim z nami Polakami. :) Takie życie.
 • @JimA 14:34:58
  //zajęty jestem podnoszeniem PKB nie tylko na portalu Pana Opary. //

  A na którym jeszcze pan zarabiasz?
 • Do @JimA 14:34:58
  Jaja sobie robisz z pana Bokiego ? czy o drogę do Izraela pytasz ? czemu wmawiasz ze Jacek Boki cytuje ciebie
  [ Ja zrozumiałem, że modli się Pan do Boga ( co wyjaśnił Pan w dyskusji), o zesłanie rosyjskiej armii na Polaków i Polskę. ]

  Nie na Polskę !!!! nie na Polaków !!!! żydzi nie są Polakami a tylko okupantami !!!! NIGDY żyd NIE BEDZIE POLAKIEM !

  Jacek Boki pisze ! [ Po tym kolejnym upokorzeniu i nacharchaniu mi prosto w twarz przez zorganizowaną grupę przestępczą o charakterze zbrojnym, o nazwie PiS, modlę się już tylko o jedno, a mianowicie, żeby doczekać dnia, by weszła tu rosyjska armia posprzątać ten burdel, zafundowany nam przez tzw. dobrą zdradę i pod karabinami spuści ich wszystkich w końcu do najbardziej cuchnącej, rozkładającym się łajnem kloaki, gdzie jest ich miejsce od samego początku ]

  PIS PO SLD PSL to partie żydowskie ! czyli modlimy się by wreszcie was żydów szlak trafił i to was żydów spuścić do kloaki !!!

  Myślę że wyjaśniłem ci jasno ! i nie mieszaj to Polski i Polaków !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ikulalibal 14:45:54
  Zgadnij.
 • @ele 17:08:34
  Nie da się walczyć z Żydem żydowska metodą. Nie uważasz filozofie?
 • Jacek Boki
  " by weszła tu rosyjska armia posprzątać ten burdel, zafundowany nam przez tzw. dobrą zdradę i pod karabinami spuści ich wszystkich w końcu do najbardziej cuchnącej, rozkładającym się łajnem kloaki, "
  5*+5*+5* Tyle daję za to zdanie
  Słowianie oni i Słowianie my. Módlmy się do Bogów.
 • no więc nie
  Panie Boki. Ja przejrzałem ten materiał, poprzedniego pańskiego wpisu, tam jest pomieszanie z poplątaniem, czyli jak to się mówi: dzwoni, tylko nie wiadomo w którym kościele. Ot, taka przypadłość odeska Pana dopadła. Nawet nie zrobił Pan uczciwej analizy znaku błyska... wróć PIORUNA, tylko Pan powklejał jak leci tylko po to, żeby podeprzeć tekst z Ewangelii. Oczywiście Irek Panu wtóruje. Ja się tylko pytam: co to za Słowianin jeśli od dziecka abstynent?!
  Więc nie odpowiedział mi Pan ani na pierwsze moje pytanie: dlaczego akurat modli się Pan o armię sowiecką, a nie inną, ani nie odpowiedział Pan na pytanie, czymżesz to zawiniła Polska i Polacy, że dobry Bóg spuścił nam łomot zza zachodniej granicy. Natomiast modli się Pan żeby Polskę i Polaków wcięło.
  Musi się Pan bardziej starać. Gdybym był Bogiem, to bym Pana spałował, a nie wysłuchiwał szpetne modlitwy.
 • @JimA 12:05:11
  czy Stalin był
  a- Słowianinem
  b- prawosławnym Chrystusowiercą
  c- Gruzinem i Chazarem
  d- wrogiem Polski i Polaków
  e- miłował Polaków jako i Rosjan

  Zdecydowanie odpowiedź "e"...
  Pokaż mi Chazara i wroga, który daruje zniszczonemu przez wojnę krajowi uprzemysłowione ziemie (nazwane Odzyskanymi), zabierając do siebie biedne i wrogie nam od wieków tzw. Kresy, czyniąc kraj od Odry do Bugu jednolicie etnicznym, uwalniając nas od waśni na tle narodowościowym...
  I mimo że był geniuszem, nie przewidział PiS-u i PO....
  A co do miłowania Polaków i Rosjan, to przypomina mi się takie jego powiedzenie : Mieszkańcy Kraju Rad lubią Polaków, ale władze Kraju Rad mogą popełniać pomyłki.
 • @ikulalibal 14:45:54
  "@ikulalibal 14:45:54
  Zgadnij."

  Dlaczego odnoszę takie wrażenie , że Syberian husky i Alaskan malamute to ta sama rasa ?
 • @Jacek Boki 10:11:13
  Nie zauważyłam tego artykułu, widać bardzo szybko zniknął z pierwszej strony. Szokujące jest dla mnie również to, że otrzymał tak niską ocenę i ani jednego komentarza. Mimo powszechnej, sztucznie wytworzonej rusofobii, myślący się z 5* nie pchają.
 • @JimA 17:43:37
  A zna Pan przysłowie - wroga zwyciężaj jego własną bronią?
 • @JimA 09:16:55
  Przykro mi to stwierdzić, ale po raz kolejny wypisuje Pan bzdury, udowadnia też, że czytanie ze zrozumieniem, to dla Pana sztuka zupełnie niepojętą. W moim tekście, który Panu wskazałem, jest napisane dlaczego dostaliśmy w tylek jako Naród, w czasie drugiej wojny światowej, a to był rekord świata w skrobankach i panującej prostytucji w kraju, czyli moralną degrengada, w której wyprzedzały nas tylko sowiety. I to wszystko pod rządami sanacji pudrujacej swój syf sztafazem fałszywej religijności. O innych fundamentalnych przyczynach tego lania i upadku, jakie nas spotkało dzięki rządom sanacji odsyłam do wykładów Grzegorza Brauna i książek oraz bloga i filmów Pana Tomasza Grygucia., którzy przedstawili i opisali te przyczyny w najdrobniejszych szczegółach, których ktoś mający zlasowaly mózg przez pisiacka propagande, i tak nie przyjmie do swojej ograniczonej świadomości. Dowodów jest mnóstwo i nie jest to czymś tajnym i nieosiągalnym, żeby się z tym zapoznać.

  Dlaczego modlę się o rosyjska armię? Bo tysiące amerykańskich, nikt dokładnie nawet nie wie ile, z Błaszczakiem włącznie amerykańskich zoldakow mamy już tu w Polsce od dawna. Mamy też ponad 40 tysięcy izraelskich kidonow, całkowicie unicestwiona polska gospodarkę, rozwalone finanse, Niemcy zażądały ostatnio też od durni z PiS zwrotu ziem zachodnich, bo właśnie upłynęło 70 lat ich dzierżawy, a oni dłużej czekać już nie zamierzają na zwrot swojej własności. Teraz jeszcze obudzili się z ręką w nocniku po wyborach w USA, widząc, że tak naprawdę zostali sami, bo Amerykanie umierać za nich nie będą. Podpisali też na początku tego roku porozumienie z chińskim MBP i służba bezpieczeństwa Gonganbu, o pomocy w szkoleniu ich policji w tłumieniu i trzymaniu za mordę Polaków, gdyby w wyniku rozpirzenia stanu państwa polskiego do końca, można było chińskimi metodami krwawo stłumić ewentualne niezadowolenie i protesty, tak by nadal moc się utrzymać u władzy.
 • @JimA 09:16:55
  To samo odnosi się do symboliki błyskawicy oraz użytych przez bolszewii kolorów czerwonego i czarnego. Rozumieją ich zobaczenie wszyscy, no z wyjątkiem pisowskich ćwierćinteligentow, którzy umoczeni w sojusz z ukraińskimi banderowcami zawsze będą wypierać fakty, w myśl zasady, że jeśli są one takie, a nie inne, to tym gorzej dla nich. To żenujący.

  Pozdrawiam
 • @viridiana 09:47:01
  No znam. To co Pani proponuje? Talmudem czy Torą ich? a może Protokołami ich walnąć?
 • @Jacek Boki 10:49:31
  "W moim tekście, który Panu wskazałem, jest napisane dlaczego dostaliśmy w tylek jako Naród, w czasie drugiej wojny światowej, a to był rekord świata w skrobankach i panującej prostytucji w kraju, czyli moralną degrengada, w której wyprzedzały nas tylko sowiety."-

  (ciekawe kto ich do tego/na to namówił?)
  - Pan wybaczy, ale nie znalazłem tego w tekście wspomnianym...Możliwe, że nieuważnie czytałem.

  Ożeszty, Karol! Trudny z Pana przypadek, ale poświęcę się.
  Czym zatem zawiniła Polska i Polacy, że Potop na nas zesłał pański łaskawy Bóg? a ... potem rozbiory? Też aborcją?
  W zasadzie już teraz mógłbym Panu pomóc, ale Pan nie chce. Nie to nie.

  "Dlaczego modlę się o rosyjska armię? Bo tysiące amerykańskich, nikt dokładnie nawet nie wie ile, z Błaszczakiem włącznie amerykańskich zoldakow mamy już tu w Polsce od dawna. Mamy też ponad 40 tysięcy izraelskich kidonow, całkowicie unicestwiona polska gospodarkę, rozwalone finanse, Niemcy zażądały ostatnio też od durni z PiS zwrotu ziem zachodnich, bo właśnie upłynęło 70 lat ich dzierżawy, a oni dłużej czekać już nie zamierzają na zwrot swojej własności. Teraz jeszcze obudzili się z ręką w nocniku po wyborach w USA, widząc, że tak naprawdę zostali sami, bo Amerykanie umierać za nich nie będą. Podpisali też na początku tego roku porozumienie z chińskim MBP i służba bezpieczeństwa Gonganbu, o pomocy w szkoleniu ich policji w tłumieniu i trzymaniu za mordę Polaków, gdyby w wyniku rozpirzenia stanu państwa polskiego do końca, można było chińskimi metodami krwawo stłumić ewentualne niezadowolenie i protesty, tak by nadal moc się utrzymać u władzy."-

  - no tutaj już bardziej po ludzku i 100pro prawda. Dobrze. Ja się tych modłów o sowiecką armię czepiał więcej nie będę. Każdy się modli o to na co go stać ;)
  Ja bym sobie życzył naszej polskiej silnej armii, ale premmor obiecał, że ich w pierwszej kolejności zaszczepi, więc... jak głosi mądre przysłowie: umiesz liczyć, licz na siebie, a Boga zostaw w spokoju. :)
  Podzrawiam
 • @SZS 09:31:55
  "Dlaczego odnoszę takie wrażenie , że Syberian husky i Alaskan malamute to ta sama rasa ?"-
  - pewnie z tego samego powodu, z jakiego skład treści żołądka orki, baribala i Vlada Tepesza są identyczne. Głodnemu chleb na myśli... innymi słowy.
 • @SZS 09:20:02
  całe szczęście nie choruję na rusofobię, ale z rusofili się wyleczyłem. Czego i PAnu życzę, oprócz zdrowia, rzecz jasna.
 • @JimA 11:54:58
  Dlaczego spadł na nas tzw. Szwedzki potop? No to proszę sobie postudiować historie upadku i totalnej stopniowej degrengolady polskich elit ówczesnych czasów, tj. magnateria, szlachty, książąt kościoła itd., który to upadek trochę ponad sto lat później doprowadził do rozbiorów. A pozniejsze umoczeni polskich elit w masonerię, doprowadziło do wybuchu kilku powstań w okresie rozbiorów, z których ani jedno, nie było toczone w interesie Polski i Polaków, ale w interesie Eskimosów i ich Pana z City London Corporation, który nie żałował szekli na ich rozpętanie.
  Tak więc rznie Pan głupa w tych kwestiach, czy naprawdę jest Pan mało lotny w tych sprawach?

  Pozdrawiam serdecznie
 • @JimA 12:10:33
  Dziękuję i życzę tego samego, a w szczególności, aby wyleczył się Pan judeofilii i amerykanofilii, bo to śmiertelne przypadłości, niczym choroby wstydliwe
 • @Jacek Boki 12:15:26
  "Dlaczego spadł na nas tzw. Szwedzki potop? No to proszę sobie postudiować historie upadku i totalnej stopniowej degrengolady polskich elit ówczesnych czasów, tj. magnateria, szlachty, książąt kościoła itd., który to upadek trochę ponad sto lat później doprowadził do rozbiorów."-

  - na te grzechy to który cytat Ewangelii?

  "Tak więc rznie Pan głupa w tych kwestiach, czy naprawdę jest Pan mało lotny w tych sprawach?"-

  - ja?
 • @Jacek Boki 12:18:27
  No chyba się Pan zagalopował trochę, ale przymknę oko. ;)
  Serdeczności
 • @JimA 12:27:23
  Na całokształt tfurczosci tych zdrajców, którzy doprowadzili do potopu szwedzkiego, a potem zaborów, można przytoczyć CAŁA ewangelii, bo zdeptalu ja w całości, choć wszyscy oni wycierali sobie nią gęby. Czy Pan naprawdę uważa, że Stwórca pozwoli z siebie komuś takiemu kpić w żywe oczy bez końca, kto mienił się być Jego ludem, składał przysięgi na Jego Słowo, a potem deptal to Słowo śmiejąc się z tego w Kułak.

  Liczyć chce Pan na siebie i polska armię? To najpierw taka Polska Armia, broniącą Tylko polskich interesów musiałaby istnieć, bo na dzień dzisiejszy jej nie ma! Tak jak od 31 lat NIE MA polskiego rządu. Więc o czym Pan mówi?

  Pozdrawiam
 • @Jacek Boki 12:42:44
  "Liczyć chce Pan na siebie i polska armię? To najpierw taka Polska Armia, broniącą Tylko polskich interesów musiałaby istnieć, bo na dzień dzisiejszy jej nie ma! Tak jak od 31 lat NIE MA polskiego rządu. Więc o czym Pan mówi?"-

  - Jeszcze raz:

  liczę na siebie

  Armii Polska nie ma, a jeśli nawet ma to zostanie zaszczepiona, więc tak jakby Polska armii nie miała.

  "Na całokształt tfurczosci tych zdrajców, którzy doprowadzili do potopu szwedzkiego, a potem zaborów, można przytoczyć CAŁA ewangelii, bo zdeptalu ja w całości, choć wszyscy oni wycierali sobie nią gęby. Czy Pan naprawdę uważa, że Stwórca pozwoli z siebie komuś takiemu kpić w żywe oczy bez końca, kto mienił się być Jego ludem, składał przysięgi na Jego Słowo, a potem deptal to Słowo śmiejąc się z tego w Kułak."-

  - co do powyższego, mógłbym zadać Panu pytanie: czy Pan wie dlaczego Chrystus został ukrzyżowany? Myślę, że PAn wie. Dokładnie z tego samego powodu, o którym Pan pisze powyżej.

  :)
 • @ele 08:28:28
  A ty, fałszywy lachu, kiedy uciekłeś z wariatkowa???Ty jesteś patriota, jak z koziej dupy trąba!!!
 • Autor
  Zamieszczając to zdjęcie z chamskim podpisem przed Dniem Niepodległości, kiedy czcimy pamięć Polaków , którzy oddali życie za POLSKĘ, pokazałeś, że jesteś chamem bez grama inteligencji!!!Część naszego narodu zgłupiała, gdy PIS wygrał wybory 6* pod rząd i gówniana opozycja, która straciła guru"ryżego matoła"pokazała, że ma w dupie Polskę i Polaków, łażąc po ulicach i krzycząc :"wszyscy WYPIERDALAĆ!!!
  Te fakty pokazują, że to chyba 6-ta kolumna działa w Polsce i pod pozorem obrony "demokracji w ich wydaniu" instruuje kretynów i niepożytecznych idiotów, jak rozwalić Polskę, w której potem aborcja będzie na żadanie i każdy będzie robił, co mu przyjdzie do porąbanego ryja!!! Urodziłem się 10.08.1944 r i moja św.p. matka uratowała nas od niechybnej śmierci od własowców!!! Mój ojciec był w AK i w grupie dywersyjnej Kedyw! Dlatego mam prawo pisać takie , ostre teksty, aby lemingi, lewaki, porąbane liberały i cała reszta chołoty zastanowiła się,co jej działania przyniosą Polakom i jaka będzie cena tego kretyństwa!!! Polacy przeżyli wiele tragedii i nie dadzą sobą manipulować a bandy chamów i zdrajców zostaną spacyfikowane!!! Niech żyje POLSKA!!!
 • @anthony 08:13:17
  A tobie też się pewnie podoba ten ,kretyński wpis i zmanipulowane zdjęcie??? Komentując takie kretyństwo dajecie świadectwo, że częśc naszego społeczeństwa zgłupiała doszczętnie i nie ma dla nich ratunku!!!
 • @Zygmunt Korus 10:34:14
  Znajdż adres najbliższego wariatkowa i jak najszybciej tam się udaj, bo na wolności mózg ci się zlasuje i będzie po ptokach za pisanie BZDUR!!!
 • @ele 12:17:27
  Módl się mocniej, to szybciej znajdziesz się w ruskiej ciupie!!!
 • @Jacek Boki 10:49:31
  Tobie za pisanie BZDUR już nic nie pomoże, bo na głupotę i kretyństwo nie ma lekarstwa!!!
 • @Jacek Boki 12:42:44
  Naaucz się najpierw pisać prawidłowo:"tfurczości" i , czy na tym portalu nie ma już normalnych Polaków????
 • @JimA 12:55:39
  Nie dyskutuj z głupim i zaślepionym, bo podzielisz jego poglądy i potem pokona cię małpim sprytem!!!
 • @zibi 13:45:41
  :) Chyba już skończyliśmy. Dzięki. :)
  Pozdrawiam
 • @JimA 11:41:47
  Bogaćmy się, uczmy i kształtujmy swój charakter. Te cechy żydzi doprowadzili do perfekcji.
 • @zibi 13:30:08
  Szanowny Panie
  Wbrew pańskim wyobrażeniom, komentarz nie jest "ostry" , tylko ordynarny a jako uczestniczka protestu kobiet zapewniam Pana, że nie krzyczałyśmy tekstu, który nam Pan sugeruje lecz taki - "Kot może zostać, reszta wypierdalać!"
 • @JimA 13:48:57
  Tak, Panom już dziękujemy.
 • @viridiana 14:15:12
  Ty jesteś głupsza, niż ustawa przewiduje, bo sugestja jest czytelna:zostaną tylko koty i kretynki oraz kretyni, którzy mają w mózgu tylko syf i wodę!!!
 • @zibi 16:10:44
  Większego syfu, a właściwie dosłownego kibla pod czaszka w miejscu, w którym powinien być mózg, nie ma nikt z wyjątkiem Pisowskich hunwejbinow.
  Trafnie o ich sanacyjnych protoplastach napisał Roman Dmowski, że bardziej nienawidzą oni Rosji, niż kochają Polskę.

  Było nawet gorzej. Nienawidzili zawsze Rosje, ale Polskę i Polaków jeszcze bardziej od tejże Rosji, czego nigdy nawet nie próbowali ukrywać. Ostatecznie w ciągu 13 lat swoich bandy kich rządów 1926-1939 doprowadzili cały Naród i Państwo do największej katastrofy w całych ponad tysiącletnich dziejach, a sami spieprzyli do Rumuni, a potem do Anglii. Dziś kontynuatorzy ich idei powtarzają dokładnie to samo i na końcu, gdy rozpieprza już wszystko, tak jak ich ideowe wzorce spieprza trasa na jakieś nowe Zaleszczyki. A pisowskie tumany, tak jak za katastrofę roku 1939 oskarża wszystkich, z Rosją rzecz jasna na czele, tylko nie swoich umiłowanych wodzów i ich obecnych właścicieli, czyli Usraela. No bo według ich logiki, gdyby było inaczej, to przeca poinformowało y ich o tym TV PiS i Gazeta Banderowska Tomcia Sakiewka.
  Nie mów nigdy pisiacki hunwejbinow prawdy, bo prawda wywołuje u nich eksplozje szału nienawiści i wybicie piany na usta. Dla durniow nie ma nadziei. Dlatego po raz kolejny powtórzą ta sama historie. Tylko smutne jest to, że za ich debilizm, zapłacą dziesiątki milionów normalnych Polaków.
 • @zibi 16:10:44
  Pisowskie Gestapo brutalnie pacyfikuje Polskich Patriotów

  https://youtu.be/d_DS_WXh1w0
 • @Jacek Boki 18:31:27
  A oto kto szkoli Pisowska policję od 2017 roku, by ta mogła skutecznie pacyfikowac wszelkie wolnościowe odruchy Polaków i trzymać Nas za mordę żelazna ręka.
  To chińskie ministerstwo bezpieczeństwa publicznego i jego krwawa bezpieka Gonganbu, mająca na swoim brudnym sumieniu ponad 150 milionów bestialsko zamordowanych własnych obywateli.

  http://kresywekrwi.blogspot.com/2020/05/dyrektywy-prezesa-prezesow.html?m=1
 • @Jacek Boki 18:31:27
  Tobie, głąbie to się już "something pojebałoś" i nie ma już ratunku dla takiego ,zasyfionego mózgu!!!
 • @zibi 20:45:10
  Słoma z butów ci wystaje Pisiacki chamie, a w głowie tam, gdzie powinieneś mieć mózg, gnojowka ci chlupocze. Tak się kończy przyjmowanie bezkrytycznie ścieku płynącego z TV PiS iszmatlawca Sakiewicza.
  Won
 • @Jacek Boki 21:39:25
  Przecież nasz Zibi to as portalu niepełnosprawni .Salute :)))
 • @Jacek Boki 21:39:25
  Twój kretyński i cienki komentarz pokazuje, że zdrajcy Polski i Polaków pokazują swoją bezsilność i potrafią pisać tylko BZDURY!!! Ty i tobie podobni ,mali ludzie nie są w stanie mnie i prawdziwych patriotów obrazić i mogę tylko ubolewać nad waszą głupotą i braku zdrowego rozsądku!!! Za Polskę zginęło miliony Polaków i dlatego walka o normalny kraj, bez lewaków, porąbanych liberałów i chołoty będzie trwała a was prędzej szlag trafi, niż spełnią się wasze, chore i porąbane pomysły!!!
 • @Repsol 22:33:02
  Jka widać ,wierny piesek zaczął szczekać , bo jego pan napisał parę głupot!!! Teraz poproś o kość w nagrodę!
 • @zibi 08:20:08
  Posłuchaj i zakoduj to sobie w główce, ty pisowski hunwejbinie. To narodowcy, żołnierze Chrystusa i inni zwykli ludzie bronili kościołów, gdy były one atakowane przez zdziczsle bandy chazarskich bandytów, a PiSdzielska policja stała z boku i śmiejąc się z obrońców świątyń, nie tylko nie kiwneli palcem, by wesprzeć obrońców, ale jeszcze 2spierala atakujących czerwonych skurwysynów. Dopiero, gdy Kalkstein Kaczor zorientował się po dwóch dniach, że może na tym stracić jeszcze bardziej wraz ze swoją banda, wtedy zaczął brechtac coś o obronie kościołów przez policję, które zostały obronione bez niej.

  To PiSdzielska policja nie tylko ochraniała, ale wręcz wspierała te wszystkie zadymisrskie manifestacje lewicowych feminazistek, a bez litości pacyfikowala i palowala polskich patriotów, którzy im się przeciwstawiali. Tak też i wczoraj bezlitośnie spacyfikowała uczestników Marszu Niepodległości, palujac ich, gazujac i strzelając z broni gladkolufowej. Jednemu z dziennikarzy, 74 letniemu dziennikarzowi pisowski Gestapo więc z bliskiej odległości strzelił prosto w twarz.

  Więc kogo ty wszawy gnoju nazywasz patriotami, a kogo lewackimi bandytami. Coś Ci się od tej propagandy, która włączają ci codziennie do głowy popieprzyło w nie do do cna i już nie odróżniasz, kto jest kim, ale to już twój problem zalosny prostaku. A patriotami to gęby sobie nie wycieraj, bo obrażasz w tej chwili pamięć tych, którzy oddali swoje życie za wolna Polskę, a nie pisowskie Polin.
 • @Jacek Boki 08:45:34
  Saludos cordiales . Amigo .
 • @SZS 09:20:02
  Zycze ci zeby ten milujacy soldat zwiazal cie i na twoich oczach wyjeball twoja corke tak ze by jej fkaki z dupy wyszly a zone twoja nabil na szczotke tak jak to ta kacapska swolo z robila jak wyzwalala jasnie Polske.
  Jakim trzeba byc pokacapskim pomiotem zeby sie modlic o przyjscie azjatyckiej armi i nazywac ich slowianamiÉ
 • @zakzbig 05:10:19
  //Zycze ci zeby ten milujacy soldat zwiazal cie i na twoich oczach wyjeball twoja corke //

  Wiem do czego pijesz.
  Wolisz żeby związano twoją córkę i na jej oczach wyjebali ciebie.
  Nie podzielam ale rozumie.Dlatego spieszę poinformować że twoje pragnienia nie musza pozostawać w sferze ukrytych marzeń bo przy obecnym politycznym rozdaniu masz na to szanse.
 • @zakzbig 05:10:19
  Something ci się pojebawszy w główce, gdzie szarych komórek jak widzę nie ma u ciebie w stopniu śladowym. Bo opis, który akurat przytoczyłeś, myślę że jebnales się bez zastanowienia przytaczając go, ale to tym lepiej, bo od razu widać skąd ci nóżki wyrastają, to była akurat Standardowa specialie de la maison, banderowskich herojow spod znaku tryzuba, czyli dzisiejszych oddanych sojuszników dobrej zdrady i samego Kalkstein Kaczyńskiego, który na banderowski majdanie w Kijowie darł japę, wykrzykując nazistowskiej pozdrowienie sława Ukrainu, z którym to okrzykiem Twoi ukraińscy przyjaciele wrzneli, między innymi w taki właśnie sposób pół miliona Polaków.
  Tak więc strzeliłeś kula, nie tyle w płot, co w samego siebie. Ale czegóż w końcu można spodziewać się po gigantach intelektu dobrej zdrady? -:)
 • @zakzbig 05:10:19
  Przerażające gwałty Ukraińców na kobietach i dzieciach

  https://prawy.pl/54083-przerazajace-gwalty-ukraincow-na-kobietach-i-dzieciach/

  Tych zbrodni dokonywali antenaci obecnych przyjaciół PiS
 • @Jacek Boki 08:45:34
  Piszę tylko po to, aby dać odpór kretyńskim tekstom "autora"!!!Tobie to już nic nie pomoże, bo masz mózg zrypany przez ideologię lewacko-liberalną!!!
 • @zibi 11:50:32
  //Piszę tylko po to, aby dać odpór//

  O jakim odporze może być mowa skoro autor pisze pod względem formy i treści dobrze,a ty jesteś zaledwie wulgarnym przymułem ?
 • @zibi 11:50:32
  Właściwie to nie powinienem poświęcać swego cennego czasu, komuś takiemu, kto w młodości rzucał w szkole kamieniami, zamiast uważnie słuchać na lekcjach o tym co do niego mówią. Kto inny już dawno wyrzucił by cię rowniez że swojego bloga za wymiociny, którymi zaśmiecał byś jego blog, zamiast merytorycznych argumentów. Współczuję ci przyjacielu, że to straszny ból przeżywać w twoim wieku rozczarowanie, którego się nabawiles pod rządami magdalenkowej bandy, której jednej z frakcji jesteś fanatycznym hunwejbinem, że wprawdzie łańcuch poluzowali ci o pół metra, tyle że miskę odstawili o metr dalej. Tymi rzygowina i wystawiasz świadectwo sobie, swojemu umysłowemu ubostwu i magdalenkowej ferajnie Kiszczaka z PiS, za którą jak widzę dałbyś się pociąć na ochotnika tępa żyletka. No cóż, ale na twoja głupotę już nikt Ci nie pomoże. Nawet najlepszy specjalista. Dlatego wszystko co mi pozostaje, to tylko ci współczuć.
 • Wyborcy PiS
  Wyborcy PiS. I czym oni różnią się od hunwejbinow Maozedonga? Niech ktoś mi pokaże różnice, jeśli takowa istnieje.

  https://youtu.be/Wl5WY1GEJRM

  Dlatego dyskusja z nimi o czymkolwiek nie ma żadnego sensu, bo jest zwyczajna strata czasu.

  Pozdrawiam serdecznie
 • @nana 14:30:37
  Nie wiadomo, czy w ogóle przejdzie, a nawet gdyby, to raczej wiadomo, że zostanie usunięty mój wpis. Nic to. Ktoś musi to napisać, więc może akurat ja?

  Z ZASADY NIGDY NIE USUWAM, ŻADNYCH WPISÓW POD ARTYKUŁAMI NA MOM BLOGU. I NIE MA DLA MNIE ZNACZENIA, CZY SĄTO WPISY DLA MNIE POZYTYWNE, CZY TEŻ NAWET NAJBARDZIEJ WULGARNE, KIEROWANE POD MOIM ADRESEM. CZY JESTEM NIENORMALNY?

  Żeby było jasne: nie jestem zwolenniczką PiSu, ale coraz mniej jestem jego przeciwniczką. Dlaczego? No bo krzykacze rozwalając kraj w imię patriotyzmu i wolności dobić chcą wszystkich jak leci. Na to nie ma mojej zgody. Wiadomo, że na gnoju rośnie najlepiej, ale przecież nie wszystko, bo taka dajmy na to marchew pójdzie tylko w nać i nie będzie co zbierać, a nać dla człowieka niejadalna, bo on nie królik. To tak, obrazowo, co by co poniektórzy nieco wyhamowali w zapędach.

  JEDYNYMI KRZYKACZAMI, KTÓRZY CHCĄ W TEN SPOSÓB ROZWALIĆ KRAJ I TO W SENSIE DOSŁOWNYM, CZEGO NAWET NIE KRYJĄ JEST WSZELKIEJ MAŚCI LEWACTWO, A NIE LUDZIE NARODOWEJ PRAWICY. TO LEWACTWO ATAKUJE KOŚCIOŁY, NAPADA NA LUDZI, A DZIŚ WARSZAWSKI ODDZIAŁ ANTIFY POCHWALIŁ SIĘ NA SWOIM FACEBOOKOWYM PROFILU, ŻE TO OI PODPALILI MIESZKANIE TEGO PROFESORA W WARSZAWIE PO MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI I SĄ Z TEGO DUMNI, WIĘC PROSZĘ TE BREDNIE KIEROWAĆ POD INNYM, BARDZIEJ WŁAŚCIWYM ADRESEM.

  Weźmy żale autora po kolei, z grubsza:
  „Wróciliśmy przed chwilą z cmentarza. Wszystkie bramy wejściowe zostały oplecione podwójną warstwą krowiego łańcucha i zamknięte na kłódki”
  - no i co wielkiego? Ludzie w akcji „zmierzch i noc” i tak poustawiali kwiatki na grobach rodzinnych. Ja i bez koronawirusa nie chodzę na grób mojej Matki, bo jest on od nas odległy o dobre 600km. I nie jestem przez to złą córką mojej zmarłej Rodzicielki.
  Miliony ludzi tak mają, te różne przeszkody. Na przykład ci, co wyjechali „za chlebem na zmywak”, też na rodzinne groby nie chodzą, bo nie stać ich na przyjazd albo im się zwyczajnie nie chce. Czy są przez to gorsi w czymkolwiek? Zmarły żyje w pamięci potomnych, a truchło na cmentarzu już po paru latach jest zjedzone przez robaki. I tak chciał Stwórca, skoro tak zrobił.

  ŻENUJĄCY ARGUMENT, A WŁAŚCIWIE JEGO BRAK. PROSZĘ OSBIE ZAKODOWAĆ, ŻE MNIEJSZOŚĆ, O KTÓREJ TU PANI WSPOMINA, NIE STANOWI ZDANIA WIĘKSZOŚCI W TEJ KWESTII, KTÓRZY TEGO DNIA CHIELI BYĆ NA GROBACH SWOICH BLISKICH. TO CO PANI ROBI TEGO DNIA I MNIEJSZOŚĆ NA KTÓRĄ SIĘ PANI POWOŁUJE, TO PANI I ICH SPRAWA, ALE PROSZĘ NIE DYKTOWAĆ WIĘKSZOŚCI POLAKÓW, CO POWINNO BYĆ TEGO DNIA WŁAŚCIWE, A CO NIE.

  Ustanawianie zwyczajów po to, żeby ludzie się dla ich realizacji zabijali, to przecież nonsens. Co roku chryzantemiarze zbijali fortuny, złodzieje handlowali skradzionymi na grobach kwiatkami, a te były ustawiane na innych grobach, zaś kupujący nie dociekali, dlaczego te kwiatki tańsze niż inne, lecz się z tego cieszyli, że kupili taniej.
  Czy są przez to gorsi w czymkolwiek?
  Każdy sobie radzi z życiem jak potrafi. I tylko postronni wiedzą zawsze, jak mogło by być lepiej – u kogoś. Choć z własnym życiem też sobie nie radzą aż tak dobrze.
  Kogo i za co krytykować? I kto ma do tego prawo?

  TO KOLEJNY ,,ARGUMENT'' Z RODZAJU, A W AMERYCE TO BIJĄ MURZYNÓW. RZĄD ŻYDOWSKI W WARSZAWIE Z CAŁĄ PREMEDYTACJĄ UDERZYŁ W TYSIĄCE DROBNYCH POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW, KTÓRYCH STRATY WYNOSZĄ PONAD MILIARD ZŁOTYCH. SPRÓBOLWALIBY ZROBIĆ TO SAMO W DYSKONTY NALEZĄCE DO ZACHODNICH KORPORACJI, KTÓRYCH WŁAŚCICIELAMI SĄ CZŁONKOWIE PLEMIENIA WYBRAKOWANEGO, TO JAZGOT PODNIOSŁBY SIĘ POD NIEBIOSA, ŻE TO ANTYSEMITYZM. NO ALE KOPAĆ POLAKÓW MOŻNA ZAWSZE I WSZĘDZIE I ZNAJDUJE TO POKLASK U NIEMAŁEJ ILOŚCI DURNIÓW.


  Co to jest tak naprawdę to „święto zmarłych”? I dlaczego akurat ten dzień miałby być do tego świętowania najlepszy? Wiadomo, ludzie w tym czasie wchodzą na kolektywny poziom energii „dziadów” i mogą wspólnie przeżywać. Ale czy w tym celu konieczne jest osrywanie żyjących?

  ŚWIĘTO ZMARŁYCH JEST JEDNYM Z KILKU SPECYFICZNIE POLSKICH ŚWIĄT. TU WCALE RZĄDZĄCYM BYDLAKOM Z PISU STEROWANYM PRZEZLONDOC CITY CORPORATION, NIE CHODZIŁO O TO BY NA CMENTARZACH ZBIERAŁY SIĘ DZIESIĄTKI TYSIĘCY LUDZI, BO TO BĘDZIE PRZYCZYNĄ STRASZLIWEGO ROZPRZESTRZENIENIA SIĘ WRAŻEGO COVIDA, ALE O TO, ŻEBY SPRAWDZIĆ JAK ZAREAGUJĄ NA KOLEJNE NASRANIE IM NA GŁOWY I SKOPANIA IM ICH KOLEJNEGO ŚWIĘTA PO WIELKANOCY. W ZARAZ PO 2 LISTOPADA NA CMENTARZACH ZAROIŁO SIĘ OD LUDZI I RZĄDZĄCY MIELI TO JUŻ W DUPACH, BO ZAMIERZONY CEL JUŻ OSIĄGNĘLI.

  TAK SIĘ ZASTANAWIAM, CZY ODWAŻYLIBY SIĘ ZAKAZAĆ ZYDOM CHUCZNEGO ŚWIĘTOWANIA CHANUKI Z TEGO SAMEGO POWODU. JUŻ TO WIDZĘ! WIĘC TO KOLEJNY ARGUMENT Z.... WZIĘTY.

  Każda pandemia jest „spontaniczna”, bo nie wiadomo, co i w którą stronę pójdzie. Taka to specyfika mikrobów, że one mogą sobie robić co chcą, a człowiek nawet packą na muchy tego nie dosięgnie – ucieknie przez szparki :))))))))))
  -
  Faktem jest, że gdyby była rzeczywiście ta pandemia, to roznoszenie zarazy byłoby ułatwione i to znakomicie. Człowiek przeżywający stratę najbliższych jest – co tu dużo mówić – osłabiony psychicznie, a więc i jego system immunologiczny jest w stanie gorszym. Wiadomo od zawsze, że ci, co się dużo martwią, to i dużo oraz często chorują. Zasada ustanowiona przez Matkę Naturę i nie ma szans, by człowiek zrobił to inaczej.
  -
  Przekonanie się o tym, że zaraza jednak się rozniosła na skutek wymiany bakterii i wirusów na cmentarzach co prawda mogło by przekonać niedowiarków, ale to już byłoby za późno na cokolwiek i można by było tylko minimalizować straty.

  KAŻDY CZŁOWIEK NA ŚWIECIE KAŻDEGO DNIA STYKA SIĘ Z SETKAMI, JEŚLI NIE TYSIĄCAMI WIRUSÓW I JAKOŚ ŻADEN Z TEGO POWODU NIE UMARŁ. ODWROTNIE, GDYBY SIĘ Z NIMI NIE STYKAŁ, TO DŁUGO BY NIE POŻYŁ NA TYM PONOĆ NAJPIĘKNIEJSZYM ZE ŚWIATÓW. TO POWIEDZIAŁBY PANI KAŻDY STUDENT MEDYCYNY Z LAT 70YCH UBIEGŁEGO WIEKU, NO ALE NIE OBECNE CIULOSTWO Z UCZELNI TZW. MEDYCZNYCH

  Nie wiemy – prawie nikt nie wie i nie ma sensu własnego chciejstwa utożsamiać z wiedzą na ten temat – czy jest ten wirus i co to jest za wirus. Nie mamy tego jak sprawdzić, więc stosowanie zasady, że „lepiej zapobiegać niż leczyć” ma swoje głębokie uzasadnienie.

  KORONAWIRUSY GRYPY W LICZBIE 260 ZNANE SĄ OD LAT 60YCH UBEGŁEGO WIEKU I DO DZIŚ, KIEDY NAGLE GLOBALIŚCI WPADLI NA POMYSŁ, ŻEBY ICH NAZWĘ WYKORZYSTAĆ DO GLOBALNEGO RESETU POPRZEZ ZASTRASZENIE NIE MAJĄCYCH NA TEN TEMAT ŻADNEJ WIEDZY WIĘKSZOŚCI LUDZI, POMYSŁ OKAZAŁ SIĘ SKUTECZNY. KAŻDY WIRUS POZA TYM MUTUJE CO 14 DNI, CZYLI ZMIENIA SWOJĄ STRUKTURĘ, O CZYM WIE I POWIE PANI KAŻDY UCZCIWY LEKARZ, WIĘC WCISKANIE KOLEJNEGO BEZCZELNEGO KŁAMSTWA NAIWNIAKOM, ŻE URATUJE ICH CUDOWNA SZCZEPIONKA, NA WIRUS, NA KTÓRY W POLSCE OD MARCA ZMARŁO TROCHĘ PONAD 300 OSÓB, GDY W TYM SAMYM OKRESIE JESIENNO - ZIMOWYM NA GRYPĘ TYLKO W POLSCE ZMARŁO 21 TYSIĘCY LUDZI, A CHOROWAŁO 4 MILIONY, NIE SŁYSZAŁEM, ŻEBY TEN SAM PiS ogłaszał stan epidemi, czy pandemi. zastanowiła się pani nad tym choć przez chwilę?

  W razie co pan Boki mógłby się wymigać, ale rząd – jaki by nie był – już nie. I od tego właśnie rządu co jest, pan Boki oczekiwałby pomocy, a nie od antykowidowców.

  OD TEGO NIERZĄDU, NIGDY NIEOCZEKIWŁEM I NIE OCZEKUJĘ ŻADNEJ POMOCY, BĘDĘ NATOMIAST WDZIĘCZNY, GDYBY TE GNOJE NIE WPIEPRZAŁY SIĘ W TO OCZYM NIE MAJĄ BLADEGO POJĘCIA, A JUŻ NAJMNIEJ O RZĄDZENIU CZYMKOLWIEK.

  Nie wiem, o jakich „mniej wartościowych społeczeństwach tubylczych” pan autor rozprawia.

  TO PROSZĘ SIĘ DOEDUKOWAĆ CZYM SĄ W/G GLOBALISTÓW PLEMIENIA ŻMIJOWEGO MNIEJ WARTOŚCIOWE NARODY TUBYLCZE, KTÓRE CHCĄ ZREDUKOWAĆ DO LICZBY 500 MILIONÓW NA CAŁEJ PLANECIE. TEGO PANI W TELEWIZJI NIE POWIEDZĄ. WIĘC PROPONUJĘ WYWALIĆ TELEWIZOR ZA OKNO.

  Osobiście oglądam od jakiegoś czasu wiadomości tvp, ponieważ uważam, że jeśli chcę ich za coś krytykować, no to muszę wiedzieć, za co. I powinnam to widzieć na własne oczy, a nie wydawać osądy na podstawie opinii osób trzecich.
  Porównuję to sobie z niemieckimi wiadomościami, a mój Stary rzuca okiem w te angielskojęzyczne. I jakiś ogląd mieć można na własny użytek. Tylko na własny, bo szerzej to jednak zbyt ryzykowne, jako że informacje bywają wszędzie manipulowane.
  -
  Rosją się nie zajmuję, ponieważ widać na co dzień, że tam prowadzą normalną, wyważoną politykę i nie ma co „poprawiać”.
  Chiny są o parę rzędów wartości za duże na głowę przeciętnego Polaka, bo jak porównać np. nasze PeKaBe z tym chińskim? Albo kulturę chińską z polską? Szła dzieweczka do laseczka ma parę wieków, a tam byle figurka to już może wykazać się wielotysiącletnim rodowodem.
  -
  Nie zauważam również, żeby ktoś mnie tresował. Owszem, jestem wszędzie banowana, szkalowana, ośmieszana, ale żeby tresura? Przecież ja mam to gdzieś! Wiem kim jestem i na tym się opieram.

  NIEWOLNIK CZASEM DO KOŃCA NIE WIDZI, ŻE JEST TRESOWANY I CO WIĘCEJ JEST ZADOWOLONY ZE SWOJEGO STANU NIEWOLNIKA
  -
  NA RESZTĘ TYCH BZDUR NIE CHCE MI SIĘ NAWET ODPOWIADAĆ, BO WIDAĆ AUTORKA, NAWET NIE ZASTANOWIŁA SIĘ NAD TYM CO PISZE, TYLKO WPADŁA NA POMYSŁ NAPISANIA TEKSTU NA POZIOMIE, KTÓRY ZACHWYCI Z PEWNOŚCIĄ CZYTELNIKÓW GAZETY WYBORCZEJ, CZY GAZETY POLSKIEJ, ALE DLA MNIE CO PRZYKRO MI STWEIRDZIĆ TO O WIELE ZA MAŁO.
 • @Jacek Boki 20:56:42
  Na towarzyszkę Nanę nie ma mocnych . Zatrzymała się niestety w 1970 roku , ale nie napisze nigdy że wtedy to byli Sowieci , a nie Rosjanie . Salute Amigo :))))) .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031