Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
275 postów 403 komentarze

Szczepienia ponure fakty cz. I

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szczepienia nie zlikwidowały epidemii

Autor - Prof. zw. dr hab. inż. Stanisław Wiąckowski

Szczepienia są jednym z najbardziej kontrowersyjnych zabiegów medycznych, ponieważ poddawane są nim osoby zdroweryzykując powikłania a nawet utratę zdrowia lub życia.

Każdy z nas powinien podjąć decyzję świadomie znając potencjalne skutki uboczne, zagrożenia i ewentualne korzyści. W procesie poznania ważny jest również kontekst historyczny i prawda na temat roli szczepień w likwidowaniu epidemii.

Powszechne przekonanie, że szczepienia pomogły zwalczyć epidemie wyrosło na wieloletnim i systematycznym kształtowaniu opinii publicznej przez środowiska medyczne , farmaceutyczne i wypowiedzi lekarzy.

Jednakże fakty historyczne i naukowe temu przeczą. Faktem jest że epidemie już się praktycznie skończyły, zanim zanim zaczęto przeciw nim szczepić.

Potwierdzają to oficjalne dane epidemiologiczne dotyczące:

Gruźlicy (Anglia, Walia, USA), szkarlatyny, odry, kokluszu, ospy(Anglia, Walia), dyfterytu(Anglia, Walia, USA, Szwecja, Dania)

W Australii także stwierdzono, że epidemie odry, dyfterytu, polio, kokluszu, gruźlicy praktycznie już się kończyły, kiedy zaczęto wprowadzać szczepionki.

Dane graficzne pokazują, że nie miały one żadnego wpływu na spadek występowania różnych chorób zakaźnych źródło (Sinclair, 2006).

Współczynnik zgonów z powodu szkarlatyny, błonicy, kokluszu i odry wśród dzieci poniżej 15 go roku życia w Anglii pokazuje, że 90% spadek śmiertelności nastąpił pomiędzy 1860, a 1965 rokiem, a więc przed wprowadzeniem masowych szczepień i antybiotyków (Sinclair, 2006). Tym niemniej pod koniec epidemii przypisano sobie sukces.

Wymienione choroby przestały być przyczyną zgonów na dużą skalę jeszcze przed wprowadzeniem odpowiednich szczepionek.

Spadek epidemii został spowodowany poprawą warunków wyżywienia i higieny: zaopatrzenia w czystą wodę i udoskonaleniu procesu odprowadzania ścieków, zmniejszeniem stopnia niedożywienia, zmiany warunków życiowych i zmniejszeniem liczby ludności żyjących w skrajnej nędzy.

Podczas budowy Kanału Panamskiego wyeliminowano żółtą febrę wśród białej populacjiprzez poprawę warunków sanitarnych. Natomiast wśród czarnej populacji, gdzie tego nie zrobiono ilość zachorowań pozostawała nadal wysoka.

Wiele najstraszliwszych epidemii chorób takich jak trąd, dżuma, tyfus skończyło się w Europie jeszcze przed szczepieniami czy antybiotykami.

W Polsce szczyt zachorowań na wirusowe zapalenie wątroby (WZW) typu B przypadł na lata 1992-1993, a szczepionkę wprowadzono dopiero w 1997 roku.

Wprowadzenie kartek na środki czystości w stanie wojennym, olbrzymia inflacja i coraz większe trudności z zaopatrzeniem w żywność, doprowadziły do ponownego wzrostu zachorowań na WZW. Poprawa stanu higieny po zmianach w 1990 r spowodowały kolejny spadek zachorowań.

Jak z tego wynika wprowadzenie szczepień nie miało żadnego wpływu na zmniejszenie liczby zachorowań.

I wojna światowa była początkiem przymusowych szczepień w wojsku.

Tzw. hiszpańska grypa z 1918 roku, która zabiła od 20 do 40 milionów ludzi, rozpoczęła się po masowych szczepieniach w wojsku. Po szczepieniu przeciwko żółtej gorączce w Armii USA, w ciągu 6 miesięcy zmarło 63 żołnierzy, a u 28 585 wystąpiło zapalenie wątroby.

W krajach, które nie szczepiły jak np. USA (gruźlicę), Walia i Anglia (szkarlatynę), notowano taki sam spadek zachorowań jak w krajach, które masowo szczepiły.

Natomiast w przypadku ospy w Angliioraz błonic we Francji czy Danii, po szczepieniach zaobserwowano wzrost zachorowań.

Jeśli spojrzeć na statystyki ospy w mieście Leicester w Anglii, to można zauważyć, że mieli oni jeden z najwyższych wskaźników szczepień na świecie a zachorowania na ospę były wyższe niż gdziekolwiek. Mieszkańcy zwołali wiec z udziałem burmistrza i urzędników zdrowia. Władze uległy naciskom publicznym o zaprzestaniu szczepień.

Przewidywano, że miasto stanie się światowym ogniskiem choroby a decyzja o zaprzestaniu szczepień obowiązkowych niesie ryzyko rozprzestrzeniania się choroby. Wynik okazał się odwrotny do przewidywań. Po zaprzestaniu szczepień Leicester zanotowało najniższy poziom infekcji ospy i zgonów. Dr. Suzanne Humphriesźródło

W Niemczech w 1940 roku wprowadzono obowiązkowe szczepienia przeciw błonicy. W ciągu 5 lat liczba zachorowań zwiększyła się z 40 000 rocznie do 250 000 rocznie.

Po zaszczepieniu 96% populacji przeciwko ospie, wystąpiła epidemia, która zabrała 125 000 ofiar. W latach 1970 w Indiach zaszczepiono przeciwko gruźlicy 260 000 ludzi. Okazało się jednak, że najczęściej chorowały osoby zaszczepione. (Lancet 12/1/80 s.73).

W Polsce w 1973 roku w Wielkopolsce wybuchła epidemia właśnie u dzieci zaszczepionych.

W 1977 roku dr Jonas Salk, twórca szczepionki przeciw polio, oświadczył przed Komisją Kongresu USA, że masowe szczepienia przeciw polio były przyczyną większości zachorowań. (Science 4/4/77, Abstracts). W 1978 roku w Szwecji na 5140 przypadków kokluszu, aż 84% miało miejsce u dzieci zaszczepionych (BMJ 283: 696-697, 1981)

 

Dlaczego w Polsce jest przymus szczepień?

Polska ze swym totalitarnym systemem przymusowych szczepień jest idealnym poligonem doświadczalnym i źródłem zysków dla karteli farmaceutycznych.

Ich ofiarami są niestety bezbronne dzieci. Powoli do środowiska medycznego zaczyna docierać prawda o oszustwach i manipulacjach firm farmaceutycznych dotyczących szczepień.

Czas już najwyższy, aby lekarze zrobili rachunek sumienia i ratowali resztki prestiżu swojego zawodu bo już zrobienie z medycyny biznesu bardzo ten prestiż nadwyrężyło.

Agresywne promowanie, nawet wymuszanie tych szczepionek szkolnym dziewczętom (także chłopcom) nie opiera się na żadnych dowodach naukowych dotyczących zdrowotnych korzyści szczepień (bo takich brak), a wyłącznie na korporacyjnej żądzy zysku i korupcji, nagminnie stosowanej przez producentów szczepionek, którzy przekupują krajowych i lokalnych polityków oraz administratorów publicznych funduszy.

Z przykrością należy dodać, że to odbywa się przy pomocy medycznych ekspertów, posługujących się korporacyjną reklamą jako dowodem skuteczności i bezpieczeństwa szczepionek.

Przegłosowany w sejmie bezprawnie obowiązek szczepień jest groźny dla zdrowia naszych obywateli.

Źródło:

http://sekrety-zdrowia.org/szczepienia-nie-zlikwidowaly-epidemii/

http://kresywekrwi.blogspot.com/2020/12/szczepienia-ponure-fakty-cz-i.html

KOMENTARZE

 • ❗❗❗❗❗
  '
  Dokładniej bym tego nie określił.

  Zdrowym zaaplikować infekcję i to nie do końca sprawdzonym środkiem. Takie badania zazwyczaj trwaj parę lat a nie parę miesięcy.

  Salution ✔
 • NIE LUBIĘ KASANDRYCZNEJ ROBOTY
  Wiedza naukowa wiedzą a prawda objawiona wsparta finansami starszych i mądrzejszych czyni z Pana Autorze płaskoziemcę, który nie rozumie istoty ideologii i jej podstawowej Heglowskiej zasady niezgodności teorii z faktami, która tworzy jej fundament.
  Minister Niedzielski to rozumie i ogłasza Narodową Kwarantannę
  od 28 grudnia AD 2020 mając naukowe fakty tam, gdzie "sphincter
  ani" strzeże tajemnicy covidowego zakonu.
  A Covid to ynteligentny wirys, uderzający z socjologiczną precyzją,
  a nie jakiś pospolity wirus grypy. W kontekście tego, aż ciśnie
  się ma usta pytanie:
  Co? Pasterki wam się zachciewa?, żeby jakiś nieskorumpowany klecha
  z obfitości serca zakaził was wirusem poznania prawdy a co gorsze
  niewiary w prawdy objawiane przez media i namieszał w głowach, czyniąc rozdarcie wewnętrzne, podwazając prawdę objawioną?
  Albo jakieś niesnaski w rodzinie przy świątecznym stole w skutek
  covidowych podziałów na wierzących i niewierzących, a jak wiemy
  wojny religijne potrafią obudzić demony w tym również demona inkwizycji.
  Az strach pomyśleć o zapeklowanym szwagrze, co to się covidowej
  prawdzie nie kłaniał, bo mu Leon Jabłoński w głowie pomieszał.
  Toż to zbrodnia, której nawet covidowe zbójniki się boją, jak
  oliwy co to sprawiedliwa na wierzch wypływa razem z prawdą
  Dlatego jestem przekonany, ze troska rządu, którego oświecony
  naród wybrał, spowoduje natychmiastową reakcję na omówiony
  z pandemia termin jej gwałtownego uderzenia po 19 grudnia
  i ochroni nas w ten świąteczny czas przed podstępną transmisją wirusa,
  z którą podobno i święty Mikołaj jest w zmowie.
  A 28 grudnia to tylko przymiarka jak przed Świętem Zmarłych
  by nie bolał zbyt mocno i uświadomiło milionom Polaków,
  że Rząd jednak dba o dobrostan psychiczny Narodu, przygotowując go
  powoli do aktu niewolniczej inicjacji, której pospolity kopniak w dupę
  zastąpiony będzie cywilizowanym wkuciem domięśniowym.
  Już rozmarzonymi oczami wyobraźni widzę naszego Premiera,
  który z boleściwa miną tragi-komika, ogłasza w wigilijny czas
  hiobowa wieść, by uprzyjemnić nam święta. Tfu!
  Daj Bóg abym się mylił.
 • @Leonardo da Vinci 23:47:57
  Jebać farmaceutów i firmy, bo to gorsze gówno, jak żydzi na Wall Street, ja pierdole, takich trzeba zabijać albo zatruwać ich własnymi szczepionkami, niech zdychają w męczarniach.
 • Gorączka jest dobrodziejstwem. Zbijasz? wyłączasz mechanizmy obronne/
  /Gorączka, choć czasami zwala z nóg i budzi lęk tak naprawdę jest sprzymierzeńcem. Zabija patogeny, które wywołały chorobę i stymuluje układ obronny. Człowiek wiedział o tym od zawsze. Ponad dwa tysiące lat temu Hipokrates powiedział „Dajcie mi gorączkę, a pokażę wam, jak leczyć wszystkie choroby” Jeszcze nie tak dawno w czasie infekcji chorego kładziono pod pierzynę i dawano do picia napary ziołowe, by podnieść temperaturę ciała i wywołać pocenie a wraz z potem usunąć toksyny./

  https://sekrety-zdrowia.org/goraczka-jest-dobrodziejstwem/
 • @kula Lis 69 08:23:35
  Są świeżuśkie doniesienia o przypadkach wstrząsu anafilaktycznego po szczepionce, a to już jest bardzo niebezpieczne, to już nie jest ból i zaczerwienienie. He, a nie mówiłem.
 • @JimA 08:27:17
  Mam 70 lat i w dzieciństwie tak właśnie babcia i mama nas leczyła, pod pierzynę i pocenie się około godzinę, potem zmiana pościeli i odzieży, po gorączce ani śladu i zdrowiało się szybko, przechodziliśmy wszyscy odrę, w domu dwa tygodnie i do szkoły, nawet lekarza nie widzieliśmy.
 • @kula Lis 69 08:23:35
  Referencje:
  PAP Prof. Kozak: zbyt często sięgamy po środki przeciwgorączkowe
  Journal of Leukocyte Biology W jaki sposób gorączka stymuluje układ odpornościowy
  ICPA Choroby wieku dziecięcego wzmacniają funkcje układu immunologicznego
 • @JimA 08:27:17
  Jaka szczepionka? To modyfikator genów. Szczepionka to osłabione patogeny. Morawiecki kupił szczepionki które prowadzą do powstania zakrzepów, które mogą wywołać zawały i udary.

  https://nczas.com/2020/11/13/efekty-uboczne-szczepionki-na-koronawirusa-ochotnicy-pfizera-zdradzaja-swoje-dolegliwosci/

  Dyrektor Pfizera żyd Albert Bourla i zarząd nie zaszczepili się produktem swojej firmy. Na pewno żaden pracownik w tym laboranci Pfizera ani żyd Niedzielski z Morawieckim nie wyszczepią się tym zajzajerem, bo to jest eugeniczny program depopulacji osób o niskim ilorazie inteligencji. U nas PiS się zabezpieczył ustawą bezkarnościową, która chroni polityków i rządowych znachorów przed odpowiedzialnością karną za błędy covidowe. Współczuję chorym w hospicjach o małej odporności, bo będą pierwsi do eutanazji szczepionkowej, przed czym producent przestrzega i nie bierze odpowiedzialności za powikłania i zgony.
  Tak się szczepi dygnitarzy przed kamerami tv pusta strzykawka!

  https://www.bitchute.com/video/dwbRfxrkhBux/

  Australia krzyk rozpaczy, ostatni dzwonek! pobudka Polacy. Napisy po polsku

  https://www.bitchute.com/video/K0XdBC0wd3mI/
  Dr Jerzy Milewski: SZCZEPIONKA na COVID NISZCZY WŁASNE KOMÒRKI

  https://youtu.be/zTy11Vt-bdo
 • @kula Lis 69 08:29:37
  "Mam 70 lat i w dzieciństwie tak właśnie babcia i mama nas leczyła, pod pierzynę i pocenie się około godzinę, potem zmiana pościeli i odzieży, po gorączce ani śladu i zdrowiało się szybko, przechodziliśmy wszyscy odrę, w domu dwa tygodnie i do szkoły, nawet lekarza nie widzieliśmy."

  Dawniej rodziło się po kilkoro dzieci, i większość umierała. Fajnie było.
 • @JimA 08:27:17
  https://www.goniec.net/wp-content/uploads/2020/08/glos.jpg

  Głos polonijny z TORONTO w Kanadzie

  https://akademiageopolityki.pl/bundles/upload/bc5dde160b974e660b11cb76d5c965325c30929f.jpg

  EUTANZJA.

  Gadowski: Zastrzyk Pfizera to NIE JEST SZCZEPIONKA ! Te zastrzyki to niebezpieczna MANIPULACJA GENETYCZNA

  https://youtu.be/0asq-eXzYV0
  Pfizer [producent szczepionki ] od 10 lat ma swoje laboratorium w Wuhan. MOZE to Pfizer WYPRODUKOWAŁ COVID a teraz ZARABIA

  https://zyciestolicy.com.pl/pfizer-producent-szczepionki-na-koronawirusa-od-10-lat-ma-swoje-laboratorium-w-wuhan/

  Anglia - Przyjęli szczepionkę na Covid – doznali porażenia nerwów twarzy
  https://nczas.com/2020/12/09/przyjeli-szczepionke-na-covid-doznali-porazenia-nerwow-twarzy-rzadowi-eksperci-bagatelizuja-sprawe/
  Dwóch uczestników testu zmarło po otrzymaniu szczepionki Pfizer przeciwko koronawirusowi

  https://www.goniec.net/2020/12/08/dwoch-uczestnikow-testu-zmarlo-po-otrzymaniu-szczepionki-pfizer-przeciwko-koronawirusowi/

  Dobrze mówił Stanisław Michalkiewicz, że Pfizer sprzeda wodę z cukrem pudrem, a politycy wówczas będą mogli ogłosić swój sukces w walce z śmiercionośnym wirusem, choć pandemia i tak będzie trwała tyle ile będzie trzeba.
 • @kula Lis 69 08:29:37
  Mnie też tak leczono, do łóżka, wypocić i wysuszyć. Teraz stosuję herbatę z miodem, imbir, czosnek i od bidy polopirynę, nie choruję.
 • @JimA 08:27:17
  Naukowcy z Cambridge potwierdzają, że amantadyna działa w leczeniu COVID-19. Świetne rezultaty w leczeniu chorych z koronawirusem zgłaszali polscy lekarze, m.in. pulmonolog dr Włodzimierz Bodnar. Rząd jednak zablokował możliwość stosowania amantadyny w przypadkach innych niż choroba Parkinsona i dyskineza.
  https://nczas.com/2020/12/17/amantadyna-skuteczna-w-walce-z-covid-19-naukowcy-z-cambridge-potwierdzaja-odkrycie-polakow/
 • @JimA 08:27:17
  Co musi się jeszcze wydarzyć takiego, aby Polakom zapaliła się czerwona lampka i przejrzeli na oczy, że władza warszawska, pod batutą czarciego pomiotu, prowadzi ich na rzeź!

  https://robertbrzoza.pl/najlepsze-wiadomosci-dnia

  A Zauważyliście państwo, że teraz nikt już nie umiera na tzw. powikłania pogrypowe tylko na Covid, a jeszcze rok temu to tysiące umierało. Jaka to wydmuszka, ta niby pandemia! To jest gra oligarchów światowych, na świadome niszczenie danych gospodarek! Przecież w każdym roku na jesień i wiosnę najczęściej ludzie starsi albo z innymi chorobami umierali na tzw. powikłania pogrypowe (i nikt ludzi nie zamykał), teraz ten termin znikł. PiS sromotnie przerżnie następne wybory. Ludzie wyładują swoją frustrację i wściekłość, będą głosować na ślepo, na kogo popadnie, aby tylko ukarać PiS za to całe koronaświrusowe szaleństwo. Zamiast leczyć amantadyną represjonują Polaków. ”Najdzielniejsi z dzielnych rządzeni przez najpodlejszych z podłych”! Na bazie covidu powstaje ruch, których tę całą 560 osobową bandę wyjebie w kosmos. Kwarantanna narodowa jest nielegalna. Pisze o tym kancelaria adwokacka na facebooku LEGA ARTIS.


  Wychodzi z tego, że branża hotelowa, gosp. agroturystyczne i restauracje powinny się po prostu zamknąć, bo nie ma szans dokąd co najmniej 70% społeczeństwa się nie zaszczepi, na zakończenie masowych restrykcji. To szaleństwo jak widać nie ma końca. Chyba tylko ogólnoświatowy sprzeciw zdroworozsądkowych ludzi, może to jakoś zakończyć. I chociaż nie znamy długofalowych skutków ubocznych szczepienia (fale nas zalewają z każdej strony) i chociaż pojęcia nie mamy o reakcje szczepionki na inne leki, i chociaż brak jest chętnych do poniesienia odpowiedzialności za to cudo, to szczepmy się, bo inaczej zostaniemy pozbawieni normalności. Szczepmy się chociaż całkiem możliwe, że część z nas i tak nie zachoruje, lub przejdzie kowid lekko. Szczepmy się chociaż nie wiemy, czy w kolejnym sezonie nie będzie zmutowanego kowidu, na który szczepionka nie zadziała. Zamiast podawać istniejący lek, który nie szkodzi, a na pewno niektórym kowidowcom pomógł, szczepmy się. Niech żyją firmy farmaceutyczne. Nikt nie ma takiej siły przebicia jak one.
 • @Pedant 08:50:53
  Nas było troje i żadne z nas nie umarło.
 • @JimA 09:07:36
  Im wcześniej uświadomimy sobie, że jesteśmy pod okupacją tym lepiej dla nas. W przeciwnym razie grzecznie do pociągu i pod prysznic…bo nie wiadomo jakie ta substancja ma działanie oparte na mRNA modyfikujące układ immunologiczny a wiadomo ze sobie tak nie można zmieniać układu immunologicznego bo jest dostosowany do rzeczywistości.
 • Nie od dzisiaj "właściciele" tego świata
  alarmują o - ich zdaniem - przeludnieniu Ziemi i na gwałt poszukują uzasadnienia przyspieszonej depopulacji - bo ta depopulacja rozciągnięta w czasie ma się dobrze. Np. takie uzasadnienie, że złowrogi człowiek - poprzez swoje bezczelne oddychanie - zagraża Ziemi. Nie od dzisiaj właściciele świata - nie kryją swej pogardy i nienawiści do człowieka stworzonego przez Boga - nazywając go bydłem w ludzkiej skórze. Teraz - nagle globalna plandemia i szprycowanie. Szprycowanie!
  Wniosek?
  Wniosek niech każdy wyciągnie sobie sam.
 • @kula Lis 69 09:21:13
  "Nas było troje i żadne z nas nie umarło."

  Niestety nie wszyscy mogą tak powiedzieć. Ale jak Panu dobrze, to reszta się nie liczy.
 • Grodzki: "Będę się cieszył, jeśli zaszczepimy masowo kilka milionów Polek i Polaków". Pojawia się jednak "ale"...
  https://wpolityce.pl/polityka/531415-grodzki-bede-sie-cieszyl-jesli-zaszczepimy-kilka-milionow
  Ps...Pojawia się jednak „ale”… trzeba dać kopertę...A ja będę się cieszył jak ”marszałek” pójdzie siedzieć. Powiem więcej dlaczego w pierwszej grupie nie ma LGBT i strajku kobiet przecież trzeba to towarzystwo jak najszybciej zabezpieczyć na okres protestów.
 • @Pedant 09:36:13
  Każdy jest kowalem swego losu, czy każdy sobie rzepkę skrobie...znasz to..
 • @demonkracja 09:30:15
  https://wgospodarce.pl/informacje/89675-zaginiona-grypa-czemu-nie-ma-zachorowan
 • @demonkracja 09:30:15
  https://wprawo.pl/szwajcaria-nie-zatwierdzila-szczepionki-na-covid-19-w-dokumentacji-brakuje-danych-dotyczacych-bezpieczenstwa-i-skutecznosci-produktu/
 • @demonkracja 09:30:15
  Morawiecki & Kaczyński zreflektowali się, że już z tą narodową plandemią pojechali po bandzie i kazali Foglowi wymięknąć. A minister zdrowia to V kolumna, wykopać żyda Niedzielskiego i pozostałych ‘ekspertów’ z nadzwyczajnej kasty lekarskiej, bufoni i aroganci, szkodzą Polsce i polskiemu rządowi, kończyć pseudopandemię, kończyć to szaleństwo.
 • @demonkracja 09:30:15
  Gdyby nie media to ludzie nie umieraliby na covid tylko na grypę i nikt by się tym nie przejmował.
 • @kula Lis 69 09:17:40
  "Co musi się jeszcze wydarzyć takiego, aby Polakom zapaliła się czerwona lampka i przejrzeli na oczy, że władza warszawska, pod batutą czarciego pomiotu, prowadzi ich na rzeź!"-

  - nie wiem, ale odnoszę wrażenie, że Polakom to czerwona lampka pali się już od ponad 300 lat, nie pali się jednak tejczęści, która domaga się uznania 1000letniej wspólnej tradycji. ... taka to właśnie tradycja. Szyd zawinił Cygana powiesili.

  Patrz: maleńczuk- trzy córki, a kogo zaatakował? prolajfera! Im się wolno rozmnażać, nam nigdy w życiu... A ... po co ja się będę denerwował. NAm komorowska polecała emigrację, oni dostają polskie paszporty. Myślisz , że się zaszczepią? Jeszcze czego?! Religia im zabroni. Tak, tak, i taka ci to tradycja.
 • @kula Lis 69 09:41:11
  "Każdy jest kowalem swego losu, czy każdy sobie rzepkę skrobie...znasz to.."

  Tak i nie. Są losowe wypadki nad którymi nie mamy kontroli. Okropnie Pan egocentryczny i zadufany.
 • @Pedant 09:36:13
  PAnu jest źle, czy wypowiada się w czyimś imieniu? Czyim?
 • @kula Lis 69 09:23:48
  "Im wcześniej uświadomimy sobie, że jesteśmy pod okupacją tym lepiej dla nas."-

  - co nam po tym, że sobie uświadomimy żeśmy druga palestyna?
 • @kula Lis 69 10:05:55
  "Gdyby nie media to ludzie nie umieraliby na covid tylko na grypę i nikt by się tym nie przejmował."-

  - niech oni już tak nie udają, że się nami i naszą śmiercią/zdrowiem przejmują! Dobrze mówi Demonkracja, na nawóz nas chcą przerobić, to są ich technokratyczne funeralne plany. Dostaniesz super food z farmy mcdonalda, gdzie nawozem będą goje, a kanapka z szarańczą, i żeby było green to sałata będzie rosła na grobie matki i ojca.... A wszystko to w stupiętrowej wierzy ze szkła i metalu- DO GWIAZD! Jeśli zejdzie uznamy obywatel miasta "gotham", to posadzą tam dąb, który przejdzie do historii, po 1000 latach.... czysta alchemia, krystaliczna kabała.
 • @Pedant 10:13:33
  U nas w wywiadzie mówią, że nie ma żadnych przypadków. Anuszki nie wylewają oleju na turkniet od tak sobie...
 • @JimA 10:14:19
  "PAnu jest źle, czy wypowiada się w czyimś imieniu? Czyim?"

  Niech JimA nie trolluje.
 • @autor
  Polacy muszą się zaszczepić aby wesprzeć Izrael w walce z Palestyńczykami i Arabami.

  Właścicielem firmy Pfizer są amerykańscy żydzi greckiego pochodzenia.Dyrektorem generalnym jest niejaki Albert Bourla,który już po otrzymaniu zapłaty za szczepionki sprzedał część akcji za 5,5 miliarda dolarów.Jak wiadomo firmy zarządzane przez żydów muszą podzielić się dochodem z Izraelem.I w ten sposób my polscy podatnicy sponsorujemy wojnę Izraela na Bliskim Wschodzie.Dlatego też nie ma mowy o tym żeby AMANTADYNA została użyta do leczenia Polaków

  Grecka gazeta Makeleio zamieściła na swojej czołówce zdjęcie A.Bourla wraz z dr.Mengele przyrównując go do tego niemieckiego oprawcy.

  "Gazeta odnotowuje, że Bourla jest Żydem greckiego pochodzenia, a z wykształcenia weterynarzem. „Żydowski weterynarz wbije igłę! Odliczanie do obowiązkowych szczepień trwa” – pisze autor artykułu. Samą szczepionkę nazywa z kolei „trucizną”.
  całość tutaj:

  https://www.wprost.pl/swiat/10388639/grecki-tabloid-szokuje-okladka-porownuje-dyrektora-pfizera-do-josefa-mengele.html

  no i oczywiście rozległo się wielkie wycie i wielkie aj-waj w Izraelu jak i w samej Grecji.Oczywiście tak jak i w Polsce użyto młota antysemityzmu i dziennikarzy tej gazety okrzyknięto wściekłymi antysemitami

  Tak więc Polacy. Do szczepienia szeregiem marsz i wspierać bratni naród izraelski w jego walce z palestyńskimi "bandytami"
 • @kula Lis 69 08:50:03
  Prawdziwy krzyk rozpaczy.

  https://www.bitchute.com/video/K0XdBC0wd3mI/
 • @matterhorn 10:32:27
  Dworczyk: Jeżeli szczepionka zostanie dopuszczona. Jeśli ocena ta będzie pozytywna - dodał - w kolejnych dniach szczepionka zostanie dopuszczona do obrotu na terenie UE i pierwsze partie szczepionek trafią do wszystkich krajów unijnych jeszcze w grudniu.- No to po co pan pierdoli ile to mln „wyszczepicie. Kto uwierzy oszustom. Jesteście skończeni. Idziecie na rympał. Wam nie chodzi o wybory…Wiecie, że już nie wygracie. Proponuję, aby minister Dworczyk był jednym z pierwszych wyszczepionych. Niech sprawdzi najpierw na sobie, my poczekamy, ocenimy działanie a potem się zobaczy.


  https://wprawo.pl/szczepionka-pfizera-nie-dla-alergikow-ostrzezenie-brytyjskiego-regulatora-lekow/
 • @matterhorn 10:32:27 Trzeba być imbecylem żeby wierzyć w pandemię.
  Ludzie chorują na różne choroby a wpisują im niewyizolowanego koronawirusa na podstawie zupełnie niewiarygodnych testów, ludzie są bombardowani 24 godziny na dobę tymi bzdurami, by broń Boże nie przestali wierzyć w plandemię, poza tym Morawiecki prowadzi narodową strategię ogłupiania Polaków prawie w każdej dziedzinie życia, to największy lejwoda wraz z żydami Niedzielskim, Gutem, Simonem i Horbanem.
 • @Pedant 10:30:58
  Niech Pedant przestanie manipulować.
 • @matterhorn 10:32:27
  Nie ogłupiać ludzi wirusem i robić te testy niewiarygodne na które idą pieniądze podatnika a chorować będziemy od noszenia maseczek które szkodzą zdrowym ludziom i powodują niedotlenienie serca i grzybicę płuc i zapalenie płuc.
  Co udało się rządowi PiS w sprawie COVID19:
  1 - doprowadzić do rekordowej liczby zgonów przez ograniczenie dostępu do ochrony zdrowia. Na NFZ tylko "teleporady", ale prywatnie - zapraszamy.
  2 - doprowadzić do zapaści ochrony zdrowia
  3 - doprowadzić do totalnego zadłużenia państwa
  4 - uzyskać największą inflację w UE
  5 - zabić branżę hotelową
  To co zadziała w Niemczech i na tzw.' Zachodzie' nie zadziała w Polsce. PiS oderwał się od rzeczywistości. Wiadomo, dostają polecenia z Berlina ( jak PO), ale powinni wiedzieć, ze obostrzenia, lockdowny, gnebienie i mordowanie brakiem opieki lekarskiej tylko wzmacnia determinację ludzi aby się NIE szczepić. Wszystkim zwolennikom lockdownów/obostrzeń wstrzymywać wynagrodzenia na czas ich stosowania! Niech zasmakują losu osób pozbawianych pracy!
 • @kula Lis 69 11:13:54
  6- zlikwidowali (Licvid 20) kolejki do lekarzy i przychodni! Hura;)
 • @kula Lis 69 08:23:35
  Dlatego temperatura ciała tuż po przebudzeniu jest doskonałym wskaźnikiem jak pracuje nasz metabolizm - czyli nasza tarczyca.
  Nie ma lepszego testu niż test temperatury i pulsu.
  Dzisiejsi kretyni-lekarze nie mają o tym zielonego pojęcia.
 • @kula Lis 69 11:13:54
  7- wigilijne pierożki z dodatkiem igieł (naukowcy nie wiedzą czy są to igły świerkowe, jodłowe, czy po prostu ości z karpia?!), hit! - marki pfizer, astra zeneka itd. , z godziną policyjną w tle.

  Niewiarygodne pasmo sukcesów! a wszystko w 10 miesięcy.
 • Prezydent elect Mike Pence zaszczepiony!!!
  https://www.msn.com/en-ca/news/newspolitics/pence-receives-covid-vaccine-in-televised-appearance/ar-BB1c2wTB?ocid=spartandhp

  Co się nie robi dla popularności!

  Szczepionka Pfizer-BioNTech została również podana jego żonie, Karen Pence i generałowi chirurgowi Jerome'owi Adamsowi w Eisenhower Executive Office Building w pobliżu Białego Domu przez zespół medyczny z Walter Reed National Military Medical Center.
 • @kula Lis 69 08:29:37
  W naszym domu królowała aspiryna, herbata z sokiem malinowym a w przypadku chorób ciężkich, takich jak zapalenie płuc - bańki. Wielce skuteczne te wszystkie leki bywały. A teraz baby, która umie bańki stawiać, ze świecą szukać możesz i nie znajdziesz.
 • @kula Lis 69 08:50:03
  Ale bzdur o pustej strzykawce to proszę nie pisać. Jak nie widać, co jest w strzykawce, to znaczy, że jest tam powietrze. Wpuszczone w żyłę zabija błyskawicznie. W ramię to nie wiem, ale też nie radzę próbować.
 • @JimA 13:12:05
  Od 28. XII. do chyba 17.I. Narodowa Kwarantanna. A kiedy Narodowa Wściekłość ?! Oby szybko. Syn już narty naostrzył, wziął urlop i bilety na Sylwestra w Zakopanym kupił. Biletów nie da się zwrócić :(
 • @Anna-PK 16:27:52
  No oczywiście, aż National Military Medical Center. Bo zwykła pielęgniarka nie mogła przecież przed kamerami roztworu glukozy podać.
 • 5*
  "W piątek 11.12.2020 roku ta kobieta zaszcze-piła się na c-o-v-i-d-19. Szcze-pionka jest dobrowolna, ale trzeba podpisać dokumenty. W dokumencie jest też punkt: niepożądane skutki uboczne i jakie są te skutki też jest opisane ... Podpisała się pod tym przed podaniem szcze-pionki.
  Już tego samego dnia w piątek wieczorem poczuła się źle, w sobotę wymiotowała i dostała drgawek, doszedł także paraliż. W poniedziałek rano (14.12.2020) wylądowała w szpitalu, leży i wyje bo nie wie co się z nią dzieje. Zadzwoniła do znajomej (która mi to przekazała), bełkotała, ledwo można było ją zrozumieć, że po zaszcze-pieniu na tego znanego wirusa wylądowała w szpitalu. Poprosiła ją czy by mogła w szpitalu tłumaczyć bo nie zna angielskiego. Znajoma zadzwoniła więc do tego szpitala, ale powiedzieli jej, że nikt z bliskiego otoczenia nie może być tłumaczem i że ściągną tłumacza z biura przy szpitalu.

  Zadzwoniła również do jej męża aby może ją stamtąd zabrać bo w obecnej sytuacji nie wiadomo co szpital może zrobić z pacjentem, szczególnie takim z NOPem, ale jej mąż powiedział, że nie bo jest w złym stanie i podają jej kroplówki.
  Znajoma pojechała tam jednak do tego szpitala i bez żadnego problemu weszła do niej na oddział tam gdzie leży, rozmawiała z lekarzem i pielęgniarką. Lekarz przyznał, że wystąpił skutek uboczny po podaniu szcze-pionki, była to szcze-pionka dobrowolna firmy P-f-i-z-e-r.

  Przed podaniem szcze-pionki miała robiony wywiad, była zdrowa, nie miała żadnych chorób. Lekarz określił to na zasadzie „oczyszczenia” i robią wszystko żeby z tego wyszła. Sam lekarz podkreślił również, że nie rozumie po co zdrowi ludzie poddają się tym szczepieniom, że tyle ostrzeżeń jest wobec tej szczepionki."

  Cały artykuł:
  https://www.thepolishtelegraph.co.uk/wiadomosci/artykul/1289-polka-z-uk-poddala-sie-dobrowolnemu-szczepieniu-po-ktorym-doznala-paralizu
 • @viridiana 19:53:49
  DOMIĘŚNIOWO NIC NIE GROZI, DOŻYLNIE TAK ZABIJA.
 • @viridiana 19:48:41
  Ja potrafię, Babcia nauczyła.
 • @JimA 13:12:05
  Czekają nas kolejne obostrzenia? Premier: Rozważamy wprowadzenie dalej idących restrykcji, również dotyczących przemieszania się. Rozważamy wprowadzenie dalej idących restrykcji, również dotyczących przemieszania się, ale one wiążą się z koniecznością wdrożenia nowej legislacji - powiedział premier Mateusz Morawiecki w wywiadzie dla wp.pl.
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/531468-premier-rozwazamy-wprowadzenie-dalej-idacych-restrykcji


  Ps...Co on pierdoli. Dopiero co co mówił, że wychodzimy z pandemii. Chaotyczne decyzje bez ładu i składu. A więc to o to chodzi, tak ludzi docisnąć, zgnębić, aby dla świętego spokoju dali się „wyszczepić”. Najbardziej przykro, że nikt nie wyjdzie na ulice, nikt nie zaprotestuje, co się z nami stało? Owszem, możecie wprowadzić stan wyjątkowy. Cała reszta będzie rażącym złamaniem prawa, za które odpowiada się przed sądem, panie Morawiecki. Uprzedzałem, że będzie druga fala, obostrzenia, trzecia fala, obostrzenia itd. Wszystko jest zaplanowane a Morawiecki musi posłusznie stosować się do wytycznych z Forum Ekonom. w Davos w ramach RESETU! On nie zrozumiał, że im więcej restrykcji, tym większa niechęć do szczepień. Może 27 grudnia Polacy powinni wszyscy wyjść z domów o jednej godzinie i w ten sposób zaprotestować.
 • @Anna-PK 16:27:52
  A ty znowu z tą propagandą. Wiesz co im wstrzyknięto? Z pewnością tak, bo przecież powiedzieli, a media i politycy wg. Ciebie nie spiskują.
  Bidet jest prezydentem elektem? Jesteś tego pewna?
 • Kontynuacja II. Wojny
  .
  "Spadek epidemii został spowodowany poprawą warunków wyżywienia i higieny: zaopatrzenia w czystą wodę i udoskonaleniu procesu odprowadzania ścieków, zmniejszeniem stopnia niedożywienia, zmiany warunków życiowych i zmniejszeniem liczby ludności żyjących w skrajnej nędzy."
  Pewną rolę może odgrywać także zastosowanie źródeł energii i technologii, które daleko mniej obciążają organizm, stąd zwiększona też odporność na patogeny. Być może też, że rosnąca koncentracja ludności sprzyja powstawaniu odporności stadnej.

  Po podboju Polski, przy pomocy partyzantki w rodzaju NSZZ i KOR

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  przez kapitał z zachodu, "Polska ze swym totalitarnym systemem przymusowych szczepień jest idealnym poligonem doświadczalnym i źródłem zysków dla karteli farmaceutycznych."

  Kapitał nie zawaha się przed żadną zbrodnią, jeśli oczekuje zysku.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/marx-w-sluzbie-kapitalu/#Markscytat

  Aby być sprawiedliwym, to jeśli przyjrzeć się dokładniej UE, to trzeba uznać te zjawisk jako kontynuację II. Wojny.

  - http://www.relay-of-life.org/pl/2017/09/nazistowskie-korzenie-brukselskiej-ue/

  Powyższy link zwraca uwagę na pewne zależności i zbieżności, ale trzeba sobie zadać trud czytania.

  Dotychczasowe ofiary operacji "Pandemia" nie powinny być dla nikogo zaskoczeniem, ale ten właściwy plon powinna zebrać akcja szczepienia, ale "na wojnie jak na wojnie". Lup w tej wojnie przyniesie biliony dolarów, już dziś jest porównywalny z łupem tzw. „kryzysu finansowego” w 2008. roku, a to dopiero początek.

  Mordu masowego najzręczniej dokonać „przy pomocy medycznych ekspertów ”, i to obserwujemy.
 • @kula Lis 69 20:33:26
  Ale do J. Kaczyńskiego nie masz żadnych pretensji?!
  Uwaga; w następnych wyborach wszyscy głosujemy na PiS!
  Sprawdzili się a inni mogą być gorsi.
  Podziękujmy Kaczyńskiemu za Morawieckiego i Dudę!
 • @Laznik 23:25:19
  Tak USA hodują wirusy - broń SARS...Skandal, przekupieni lekarze są na usługach mafii farmaceutycznej i korporacji Microsoft sponsorującej depopulacje. Tak, Microsoft to ta firma od systemu operacyjnego- wirusa Windows. W USA w Wisconsin biotechnolog na zlecenie korporacji opracował sztucznego wirusa grypy H1N1 nie mogącego być zwalczonym przez system odpornościowy człowieka. Więcej szczegółów zabójczej broni z USA na stronie Polskiej Agencji Prasowej PAP:
  Naukowcy wyhodowali w laboratorium groźnego wirusa grypy.
  (...) Eksperyment przeprowadził wirusolog Yoshihiro Kawaoka w jednym z ośrodków badawczych University of Wisconsin w Madison. W wypowiedzi dla AFP powiedział on, że udało się tak zmodyfikować jedno z białek wirusa grypy oznaczonego symbolem 2009H1N1, że zarazek ten potrafi oszukać ludzki układ immunologiczny." Tak, rząd USA oszukuje ludzi i układ odpornościowy człowieka w tym Polaków. Bil Gates to chciwy idiota kapitalista, oszust szpiegujący konkurencję na śmietnikach u zarania Microsoft - w systemie Windows w nazwie prezentacji w Power Poincie nie możesz dać pytajnika ! A kolaborujący nierząd w Warszawie zatwierdził ten system niespełniający norm do użytku w urzędach! Ze szczepionką bez norm jest tak samo. Żeby unaocznić przekręty Gatesa z Microsoftu z USA i rządu w Warszawie wystarczy dodać, że system Windows jest sztucznie spowolniony "zmowa żarówkowa" w oprogramowaniu o 50% przez wąskie gardło, sztuczny moduł pośredniczący tzw. maszynę wirtualną języka Microsoftu C. Ta część Windowsa jest w ogóle nie potrzebna w komputerze - jak w wirusie Covid-19 sztuczne białka, jest tylko po to, aby generować korporacji od Windowsa miliardy dolarów wpływów. Przez zabieg spowalniający ludzie muszą wymieniać komputery co dwa lata na droższe i szybsze. W 1996 Notatnik Windowsa uruchomiał się 2 sekundy - w 2018 Notatnik Windowsa uruchamia się 8 sekund. Postęp Microsoftu... Tutaj Gates kolaboruje z producentem procesorów Intelem z USA: "No wiesz Bill, spowolniłbyś trochę Windowsa, my byśmy sprzedawali więcej procesorów a Microsoft będzie sprzedawał nowe Windowsy dla tych procesorów." (nowa zmowa z USA: Od stycznia 2021 40% smartfonów z Androidem nie będzie wyświetlać stron, bo zostanie jednym przyciskiem wyłączony...) Za kulisami szczepionki stoją takie same przekręty i wady co za Windowsem Microsoftu Gatesa. Wirus choroba Covid-19 jest stworzony sztucznie w USA ze specjalnym sztucznym białkiem jak sztucznym modułem w Windows Microsoftu w wyniku takiej samej zmowy korporacji.

  https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C401090%2Cnaukowcy-wyhodowali-w-laboratorium-groznego-wirusa-grypy.html
 • @zadziwiony
  Tam gdzie można zarobić najmniej liczy się zdrowie pacjentów, zamknięte przychodnie i szpitale to złoty interes dla gabinetów prywatnych i nie ma szans aby lekarze dobrowolnie zrezygnowali z dojenia pacjentów!
 • @Robik 02:01:01
  "Uwaga; w następnych wyborach wszyscy głosujemy na PiS! "

  Będzię 99%
 • Ma być tak, jak postanowiono
  https://wolnemedia.net/obrazki2/mem-bill-gates-plan-1.jpg

  Dlaczego szczepionka przeciwko grypie jest lepsza od leków antywirusowych? Bo szczepi się ludzi zdrowych, a lek podaje chorym potencjał zarobkowy jest o wiele większy w przypadku szczepień każdy dyrektor firmy farmaceutycznej nie ma tu żadnych wątpliwości. To samo dotyczy leków przeciwko nowemu koronawirusowi. Na początku pojawiło się kilka plotek o różnych specyfikach, które natychmiast były ucinane w mediach jednobrzmiącym przekazem, że TYLKO szczepionka i musimy czekać na szczepionkę. Dlaczego szczepionka, skoro z doświadczenia grypowego widać, że jest ona tak sobie skuteczna, a natura koronawirusów zmienną jest bo lubią mutować. Właśnie minister zdrowia Wielkiej Brytanii ostrzegł, że oto wirus na wyspach jest zmutowany i bardziej zaraźliwy, natychmiast jednak zapewnił, że szczepionka, którą tamtejsze władze zaczęły „wyszczepiać” obywateli jest nań skuteczna? Skąd on to tak od ręki wie? No urzędnicy często mają to do siebie, że z absolutną pewnością wypowiadają się o rzeczach, o których nie mają pojęcia. Tak czy owak dochodzące z Polski i nie tylko informacje o amantadynie są ciekawe, bo antywirusowe właściwości tej substancji były znane wcześniej. No, ale przecież nie rzucimy teraz wszystkiego i nie uznamy, że szczepionka nie ma sensu, skoro szczepienia właśnie się zaczynają, produkcja idzie pełną parą, wszystko zapłacone kredytem, zamówione, słowem, mówi się „trudno”, nie można przerywać przedstawienia. No bo jeszcze, o zgrozo, wspomniana amantadyna jest TANIA. Za tania! Dlatego polskie władze bardzo ciekawie zareagowały na monity lekarzy, otóż: „Na zlecenie polskiego ministerstwa zdrowia eksperci z Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji (AOTMiT) przeszukali dostępne bazy publikacji medycznych i przeprowadzili ocenę dowodów naukowych na temat stosowania amantadyny u pacjentów z COVID-19. W ramach przeprowadzonego wyszukiwania nie zidentyfikowano randomizowanych prób klinicznych z randomizacją, oceniających skuteczność i bezpieczeństwo amantadyny stosowanej w COVID-19. Nie odnaleziono ponadto badań wtórnych”.
  Zamiast przeprowadzić badania kliniczne, stwierdzono, że przeszukanie baz danych nie pozwoliło odnaleźć wyników prób klinicznych oceniających skuteczność i bezpieczeństwo amantadyny przeprowadzanych przez kogo innego no piękne to jest. Skoro inni nie stwierdzili, to jak my możemy to stwierdzić? No nie? A może zmienić wyszukiwarkę powiedzmy zamiast Google wziąć Bing, a może zmiana języka by pomogła? Parodia! Tymczasem lek jest znany, rozpoznany i stosowany od lat, również antywirusowo przy grypie typu A. Według relacji kilkudziesięciu lekarzy, którzy ryzykując zastosowali go wobec setek pacjentów jest skuteczny. Dlaczego nie podjęto natychmiast wysiłków, by to potwierdzić? Na miejscu polskich lekarzy zainteresowałbym wykorzystaniem amantadyny prezydenta Łukaszenkę a choćby po to, by zagrać na nosie, wiadomo komu. Póki jeszcze można.

  Autorstwo: Andrzej Kumor

  https://www.goniec.net/2020/12/17/kumor-ma-byc-tak-jak-postanowiono/

  Ps....Tak jak Gatesa wywalili z Microsoftu za rozwalanie firmy to tak samo wywalą go z biznesu szczepionkowego, facet jedzie na rodzinie w ministerstwie obrony a nie na swoich talentach, za dwa lata skończy się "moda i szał szczepionkowy" i nikt nie będzie pamiętał o sztucznej histerii COVID...Covid-19 to grypa, a kto zaprzecza ten nazista, tak samo jakby zaprzeczał, że w holololo zginęło 6 milionów, albo inne "aksjomaty" "expertów". Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że o pieniądze. Jakoś świat nie miał problemu z nagłośnieniem, propagowaniem i badaniami, a lecznictwo stosowaniem Remdesiviru. Ale z amantadyną mają już problem. Gdzie leży ten problem? Remdesivir kosztuje gigantyczne pieniądze, a amantadyna grosze. Tylko amantadyna kosztuje 10zł i na niej nie można zrobić BIZNESU! Czemu nie robi się darmowych testów na COVID-19 i nie skasuje się lekarzom dopłat do COVID-19? Moim zdaniem wtedy skasuje się wirus a przede wszystkim BIZNES! Zwracam uwagę, że grupą docelową szczepionki jest cała populacja, a amantadyny jedynie chorzy i to wyłącznie przypadki objawowe, wymagające opieki lekarskiej. Czy widać różnicę w skali biznesu? Przecież teraz nie liczy się człowiek, jego zdrowie i życie lecz procedury i punkty, a gdy "przypadek" nie odpowiadał na "leczenie" np. z powodu złej diagnozy odsyłano takiego "delikwenta" do psychiatry! Tak jest od czasu wstąpienia do tzw. UNII. Ciekawe czy prof. Simon odniesie się do słów red Gadowskiego o swojej współpracy z Pfizerem? Ci, co wzięli kasę od Pfizera, i forsują wątpliwej jakości szczepionki będą podważali wiarygodność doktora Bodnara. Dobrze, że takie same badania prowadzą już w Cambridge, bo inaczej nasz doktor mógłby się nawet pożegnać z wykonywaniem zawodu lekarza. Wrogość i lekceważenie jakie mu okazywali u Pospieszalskiego tzw. profesorowie eksperci były porażające. Dr Bodnar o swoich spostrzeżeniach informował Ministerstwo Zdrowia w MARCU 2020r.! Dlaczego Ministerstwo Zdrowia nie przeprowadziło badań klinicznych, za to budowało szpitale i wydawało krocie na Redemsivir i respiratory? Bo lecząc amantadyną nikt by nie zarobił, a tak udało się wyprowadzić gigantyczne kwoty na konta w rajach podatkowych.

  Ps.II..Dworczyk oszołom psychopata nadzoruje narodowy program szczepień, człowiek bez żadnych kompetencji medycznych, epidemiologicznych. Żyd Niedzielski marny ekonomista jest ministrem zdrowia, lekarzy nazywa kołtunami. Co z nami będzie? Dr Bodnar ma rację. Koronawirus SARS 2 jest przyczyną wybuchu COVID-19. Wejście SARS-Cov-2 do komórki zależy od wiązania się białka wirusa (S) z receptorem komórkowym oraz od rozszczepienia białka wypustek przez proteazy komórki gospodarza, takie jak katepsyna L i katepsyna B. CTSL / B są kluczowymi elementami szlaku lizosomalnego, a oba enzymy są zlokalizowane prawie wyłącznie w lizosomach. Rozerwanie CTSL oferuje potencjał dla terapii CoVID-19. Mechanizmy zakłócenia obejmują: zmniejszenie ekspresji CTSL, bezpośrednie hamowanie aktywności CTSL oraz wpływ na warunki środowiska CTSL (podwyższenie pH w lizosomach). Przeprowadziliśmy wysokowydajną analizę ekspresji genów przesiewowych leków, aby zidentyfikować związki, które mogłyby regulować w dół ekspresję CTSL / CTSB. Jednym z najważniejszych znaczących wyników wykazanych w celu obniżenia ekspresji genu CTSL jest amantadyna. Amantadyna została zatwierdzona przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków w 1968 roku jako środek profilaktyczny przeciwko grypie, a później chorobie Parkinsona. Jest dostępny jako lek generyczny. Wydaje się, że amantadyna, oprócz obniżania CTSL, dodatkowo zaburza szlak lizosomalny, tym samym zakłócając zdolność wirusa do replikacji. Działa jako środek lizosomotropowy, zmieniając środowisko funkcjonalne CTSL. Stawiamy hipotezę, że amantadyna może zmniejszać miano wirusa u pacjentów z SARS-CoV-2 i jako taka może służyć jako silny środek terapeutyczny zmniejszający replikację i zakaźność wirusa, co prawdopodobnie prowadzi do lepszych wyników klinicznych. Konieczne będą badania kliniczne w celu zbadania terapeutycznej użyteczności amantadyny w zakażeniu COVID-19.

  Papier w kolekcji Wydruki COVID-19 SARS-CoV-2 z medRxiv i bioRxiv
 • @Laznik 23:25:19
  Amantadyna. Naukowcy z Cambridge potwierdzają odkrycie Polaków.
  Żaden z pacjentów otrzymujących amantadynę w leczeniu Parkinsona nie miał poważnych powikłań COVID-19. Amantadyna i jej działanie ochronne przeciwko infekcji COVID-19 ma być sprawdzone w badaniach klinicznych w Polsce. Zapowiedział to minister zdrowia Adam Niedzielski. Tymczasem odkrycie Polaków dotyczące tego leku potwierdzili naukowcy z Cambridge i również przymierzają się do szerszych badań. Bardzo ucieszyła mnie deklaracja ministra zdrowia o zleceniu badań klinicznych na temat amantadyny. Oczywiście jestem gotów podjąć się tych badań, o ile będzie taka możliwość. Mój wniosek w tej sprawie został złożony już w kwietniu w konkursie Agencji Badań Medycznych mówi prof. Konrad Rejdak, neurolog z Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie. Konieczne są badania tzw. II, a najlepiej III fazy z udziałem kilkuset pacjentów. Pozytywny wynik takich badań mógłby być podstawą rekomendacji do stosowania tego leku przy COVID-19. Nawet w obliczu nadchodzących szczepień poszukiwanie skutecznego leku ma sens dodaje prof. Rejdak. Przypomnijmy, że 15 grudnia minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował o zleceniu badań klinicznych, dotyczących zastosowania amantadyny w terapii COVID-19. Sprawą zajmuje się Agencja Badań Medycznych.

  Amantadyna. Odkrycie przez przypadek.
  To właśnie prof. Konrad Rejdak wraz z prof. Pawłem Griebem z PAN opisali w artykule naukowym możliwe działanie ochronne amantadyny przeciwko infekcji COVID-19. Odkryciu pomógł przypadek. Ponad 20 pacjentów prof. Rejdaka było leczonych amantadyną na chorobę Parkinsona. Lekarz zauważył, że ci schorowani seniorzy zaskakująco łagodnie, wręcz bezobjawowo, przeszli zakażenie koronawirusem. Rejdak i Grieb sugerowali, że prawdopodobnie amantadyna (zarejestrowana pierwotnie jako lek przeciwwirusowy, a następnie na chorobę Parkinsona) uchroniła tych chorych przed ciężkim przebiegiem zakażenia koronawirusem. W podjęciu badań klinicznych wiosną przeszkodziły ograniczenia budżetowe. Potrzeba było około 5 mln złotych. Amantadyna. Naukowcy z Cambridge też chcą badań klinicznych
  Artykuł dwójki polskich profesorów był pierwszą publikacją na świecie i jest już cytowany przez innych naukowców. Ostatnio przez ekspertów uniwersytetu Cambridge. Przeanalizowali dokumentację medyczną 13 tys. seniorów leczonych na choroby Żaden z pacjentów otrzymujących amantadynę w leczeniu, nie miał poważnych powikłań COVID-19. i Alzheimera, dochodząc do podobnych wniosków. "Żaden z pacjentów otrzymujących amantadynę w leczeniu, nie miał poważnych powikłań COVID-19. Nasza analiza jest zgodna z hipotezą, że amantadyna może działać ochronnie (...) hamując replikację wirusa. Należy przeprowadzić dalsze badania kliniczne, aby potwierdzić terapeutyczną użyteczność amantadyny w leczeniu COVID-19." podsumowuje zespół ekspertów z Cambridge. Szczepionka na COVID. Co zrobi Andrzej Duda? Andrzej Zybertowicz odpowiada.
  Część polskich ekspertów wyraża bardzo krytyczne zdanie o leku. Według profesora Roberta Flisiaka, epidemiologa i prezesa Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, "nie ma żadnych podstaw merytorycznych ani naukowych do stosowania amantadyny w zakażeniach wywołanych przez koronawirusa SARS-CoV-2".
  Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji nie wydała rekomendacji stosowania tej terapii - tłumaczył Wojciech Andrusiewicz, rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia.

  Prof. Konrad Rejdak z Lublina uważa, że pierwszą podstawą naukową do zainteresowania lekiem był jego raport kliniczny z leczenia zakażonych COVID-19 seniorów.

  Sprawie amantadyny rozgłosu dodała działalność dra Włodzimierza Bodnara, pediatry i pulmonologa z Przemyśla. W październiku ogłosił on, że wyleczył z COVID-19 ponad stu swoich pacjentów oraz samego siebie. Doniesienia o amantadynie opublikował na swojej stronie internetowej, wywołując szturm na apteki. Leku zaczęło brakować dla chorych na Parkinsona. 30 listopada minister zdrowia wprowadził ograniczenia w jego sprzedaży. Jak się okazuje, pod opieką dr Bodnara znalazła się również rodzina wiceministra sprawiedliwości Marcina Warchoła. Wiedziałem wcześniej, że ten lek zadziałał u rodziny mojej żony, zadziałał u znajomych z Przemyśla, więc ja też po niego sięgnąłem wyjaśniał polityk w rozmowie z Wirtualną Polską.

  https://wiadomosci.wp.pl/amantadyna-naukowcy-z-cambridge-potwierdzaja-odkrycie-polakow-6586888034057024a

  Ps...We Francji jest pewien lekarz, który twierdzi, że hydroksychlorochina jest najskuteczniejsza. Ponieważ wyniki testów klinicznych nie potwierdzają tego jednoznacznie, ma kłopoty i może nawet stracić prawo wykonywania zawodu. Tyle, że ten lekarz to Didier Raoult, jeden z bardziej znanych wirusologów z ponad 2000 publikacjami naukowymi na koncie, a nie zwykły lekarz z Przemyśla...Bodnar..
 • Zastrzyk smierci
  https://youtu.be/Me-sgt1z27U

  Od 35 min 24 sek do 38 minuty
  Covidowa stachanowka szczęśliwa, że przyjęła szczepionkę, pada przed kamerami w trakcie wywiadu, tracąc przytomność w niespełna minute po jej przyjeciu
 • @viridiana 20:06:09
  "A kiedy Narodowa Wściekłość ?!"-

  - dobre pytanie. Chyba niedługo. Górale coś wymyślą. Obudzą rycerzy spod Giewontu... i jakoś to będzie.

  Słyszałem, że ludzie w panikę wpadają... :/
 • Sceptycyzm w sprawie szczepień na koronawirusa. Minister zdrowia odpowiada na wątpliwości
  https://niezalezna.pl/370100-sceptycyzm-w-sprawie-szczepien-na-koronawirusa-minister-zdrowia-odpowiada-na-watpliwosci


  Ps...Kłamstwo: "żaden z wymaganych etapów badań nieklinicznych na zwierzętach, ani trzech etapów badań klinicznych na ludziach nie został pominięty." - badania interakcji z lekami były? Jak można wmawiać osobom starszym żeby się szczepiły w takiej sytuacji? Dlaczego tzw. eksperci rządowi wskazują żeby ci, którzy przeszli covid też się szczepili "na wszelki wypadek"? Dlaczego producenci mają zapewnioną bezkarność? Dlaczego szczepionka dopuszczona jest w trybie awaryjnym? Dlaczego tak szybko i skutecznie wycofano amandatynę? Dlaczego, dlaczego, dlaczego i po stokroć dlaczego? Powinna być zakupiona próbna partia każdej ze szczepionek i testowana w Polsce na testerach. Czyli królikach doświadczalnych. Mogą to być pracownicy administracji rządowej i samorządowej.

  Ps.II..Amantandyna (substancja czynna leku Viregyt K), o to znany od wielu lat lek przeciwparkinsonowski i przeciwwirusowy. Została zatwierdzona przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA) już w 1968 r. jako środek przeciwko grypie, a później chorobie Parkinsona. Lek obecnie nie jest wpisany na listę środków, zapobiegających COVID-19. Preparat wykazuje także działanie przeciwwirusowe (hamuje replikację wirusów przez wpływ na ich materiał genetyczny) i może hamować zakażanie komórek układu oddechowego. Dzięki temu znalazła zastosowanie w leczeniu i profilaktyce grypy typu A u osób dorosłych. Ale jak na tym zarobić skoro okres patentowy dawno minął? Nadzieja w najbliższych wyborach za rok i sprawnym sądom skazującym za ludobójstwo.
 • @Jacek Boki 08:29:01
  Wirus wymknął się spod kontroli - "krąży jak chce i jest wszechobecny". Receptą tylko szczepienia. Jeśli do września przyszłego roku zaszczepimy 20-30 proc. społeczeństwa, to możemy osiągnąć stan, w którym wirus przestanie być epidemicznym i stanie się endemicznym, czyli zachorowania będą występować, ale w sposób ograniczony ocenił dr hab. Egbert Piasecki, ekspert z zakresu wirusologii z PAN. . "Ewentualne ogniska będzie można opanować i wyizolować, co teraz jest nie do osiągnięcia. Obecnie wirus wymknął się spod kontroli, krąży jak chce i jest wszechobecny" dodał. Dr hab. Egbert Piasecki, kierownik Laboratorium Wirusologii, prof. Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej Polskiej Akademii Nauk we Wrocławiu, podkreślił, że ważne, aby szczepienia jak najszybciej się rozpoczęły i żeby każdy chętny mógł się im poddać. Całość tu

  https://niezalezna.pl/370099-komentarze#komentarze

  Ps...Trwa proces depopulacji globu a przy okazji sianie zamętu i izolacja ludzi od siebie. Ciekawe jaką drogą ta broń biologiczna jest przenoszona? Zwróćcie uwagę na jedno arcyważne sformułowanie: ,,Jeśli do września zaszczepimy 20-30%".. To oznacza, że obecny stan i obostrzenia będą trwały kolejny rok. Skoro wirus krąży jak chce i jest wszechobecny, to wszelkie obostrzenia są bez sensu niźliby ich nie było, bo na przykład umierają ludzie na choroby poza kowidowe, a umierają bo każdy te choroby odkłada jako mniej ważne.
 • @Jacek Boki 08:29:01
  W Stanach zatwierdzono do użycia szczepionkę Moderny. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) zatwierdziła w piątek do awaryjnego użycia szczepionkę przeciwko koronawirusowi firmy Moderna. To już drugi preparat, który otrzymał "zielone światło" od władz w Waszyngtonie, w poniedziałek w USA ruszyły szczepienia produktem firmy Pfizer. Wcześniej w czwartek panel doradców FDA jednomyślnie opowiedział się za dopuszczeniem w trybie awaryjnym szczepionki Moderny. Preparat opracowywany był przy federalnym wsparciu finansowym. Produkt Moderny to pierwsza w historii tej 10-letniej firmy biotechnologicznej szczepionka dopuszczona do użytku i druga przeciwko Covid-19 wprowadzoną do obiegu w USA. W poniedziałek w Stanach Zjednoczonych ruszyły szczepienia preparatem koncernu Pfizer. W pierwszym pakiecie rozdysponowane zostanie sześć milionów dawek szczepionek Moderny. Władze oczekują, że do końca roku łącznie po pierwszej dawce szczepionek obu firm będzie dwadzieścia milionów Amerykanów. Oba preparaty wymagają drugiego zastrzyku w trzy tygodnie po pierwszym. Administracja prezydenta Donalda Trumpa podpisała w lecie umowę na dostarczenie łącznie 100 milionów dawek szczepionki Moderna w pierwszym kwartale 2021 r. Na początku grudnia ogłoszono, że dokupiono kolejne 100 milionów dawek na drugi kwartał. Stosowanie produktów Moderny znacznie usprawni proces szczepień, głównie z uwagi na to, że jej preparat jest łatwiejszy w transporcie niż ten Pfizera. Szczepionkę Moderny można przechowywać w większości standardowych zamrażarek medycznych, natomiast preparat Pfizera musi być transportowany i przechowywany w bardzo niskich temperaturach, które wymagają specjalistycznych zamrażarek lub suchego lodu. Po rozmrożeniu szczepionkę Moderny można trzymać w lodówce przez 30 dni, natomiast Pfizera tylko przez pięć dni. Ponadto preparat Moderny można wysyłać w pojemnikach po 100 dawek, a Pfizera po minimum 975. Tak duża minimalna liczba stanowi wyzwanie szczególnie na obszarach wiejskich. Obie szczepionki są wysoce skuteczne w zapobieganiu Covid-19 i wykorzystują podobną technologię. Preparat Pfizera był skuteczny w 95 proc. w badaniu z udziałem 44 tys. osób, a Moderny w 94,1 proc. w badaniu na 30 tys. osób. Szczepionki zostały opracowane i przeszły przez testy kliniczne w rekordowym tempie. Początkowo, gdy zapasy są ograniczone, pierwsze szczepionki są w USA zarezerwowane dla pracowników służby zdrowia oraz mieszkańców domów spokojnej starości. Następni w kolejności będą pracownicy uznawani za kluczowych ("essential workers"), jak policjanci i nauczyciele. Do tego dojdą osoby w podeszłym wieku oraz ze schorzeniami zwiększającymi ryzyko ciężkiego przejścia Covid-19.
 • @Jacek Boki 08:29:01
  Wciąż utrzymuje się bardzo wysoki poziom niechęci do szczepień przeciwko COVID-19, ale coś drgnęło. SPRAWDŹ wyniki ważnego badania

  https://media.wplm.pl/thumbs/a4c/NjIwL21oXzEyMDAvY2NfZDE4Y2QvcC8yMDIwLzEyLzE4LzE4NTAvMTE4MS84ZDcxMDc0MjM5YWU0MmNmYWEyMDFiN2Q4OThjNjhiZC5qcGVn.jpeg

  https://wpolityce.pl/polityka/531453-wciaz-wysoki-poziom-niecheci-do-szczepien-ale-cos-drgnelo


  Ps...Hitler w 1942 roku: wciąż dużo jest Polaków i żydów na terenach dawnej Polski, ale coś drgnęło. Reasumując - o 1 % do 33% wzrósł odsetek potencjalnych samobójców, w tym cały rząd. Simon w roku 2019 pracował dla Pfizera. Coś jeszcze trzeba mówić? I takie sprzedajne zero jest „doradcą” prezydenta RP. Ręce opadają po prostu. Trzymajcie się z daleka od tej „szczepionki”. Polka ochotniczka w UK leży sparaliżowana od kilku dni. Wystarczyła jedna dawka tego cudownego preparatu genetycznego. Nie wierzę, że aż 33% ludzi w Polsce nie może się doczekać igiełki. Co wy macie w głowach? 10-15 % to maximum, ludzie zaczynają widzieć coraz więcej co się dzieje. Ptasia, świńska grypa nie zadziałały, nie było medialnego szumu, nie współpracowały też rządy. Od prawie roku Polacy są non stop zastraszani wizją ”pandemii”, śmierci w męczarniach i stosów trupów na ulicach. Jednym z instrumentów zastraszania jest nieustanne epatowanie wielkimi liczbami wykrytych zakażeń Covid. Problem z pandemiczną propagandą polega jednak na tym, że wielu naukowców uważa, że testy PCR na Covid dają fałszywe wyniki pozytywne (fałszywie wskazują na zakażenia, których w rzeczywistości nie ma). „

  https://prawy.pl/111943-polscy-naukowcy-nie-maja-zludzen-testy-pcr-na-covid-daja-falszywe-wyniki/
 • @Anna-PK 16:27:52
  Polski rząd nie może sobie pozwolić na to, żebyście się nie szczepili, bo kupili już 60 milionów szczepionek za setki milionów złotych! MUSICIE się zaszczepić!
 • @Jacek Boki 08:29:01Przed rozpoczęciem szczepień powinien być znany podmiot odpowiedzialny za ewentualne powikłania poszczególne
  Jakim prawem będziemy szczepieni niezbadaną szczepionką i kto będzie płacił odszkodowania za powikłania po szczepieniach. Pielęgniarka w USA zmarła tuż po wzięciu szczepionki ale o tym w mediach sza. Ta substancja to nie szczepionka w znaczeniu tradycyjnym! Za podanie tej substancji nikt nie chce brać odpowiedzialności, począwszy od producenta, poprzez (o zgrozo!) „ministerstwo zdrowia”, jak również medyków. Zazwyczaj potrzeba o wiele więcej niż dziesięć lat, aby szczepionka stała się bezpieczna i gotowa do podania ludziom! To jest wyjątkowo wadliwy produkt (najdelikatniej pisząc) o tych faktach wśród lekarzy celebrytów, tzw. dziennikarzy czyli tuby propagandowe PiS zapanowała zmowa milczenia… Pytanie za ile? Żydzi w imię rozkazów Szatana chcą zniszczyć chrześcijan. Stąd „pandemia cov-19” i szczepienia genetycznymi szczepionkami. Co kobiety zaszczepione będą potem rodzić ludzi czy zombi? Ludzie umierają na tzw zwykłe choroby z powodu braku służby zdrowia.


  Tu jest prawdziwy sondaż a nie śmieci propagandowe z Social Changes.
  Tylko 17 proc. Polaków zamierza się zaszczepić przeciw COVID-19 tak szybko, jak to będzie możliwe, a 23 proc. dopiero po jakimś czasie. Z kolei 38 proc. badanych nie zamierza szczepić się w ogóle wynika z badania Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM) i ARC Rynek i Opinia.

  https://dorzeczy.pl/kraj/165589/nowy-sondaz-o-stosunku-polakow-do-szczepionki-na-koronawirusa-ekspert-to-zadziwiajace.html

  Głupich nie ma szczepionka może zrobić to samo co szczepionka na hiszpankę. Proponuje zaszczepić prezesów koncernów i polityków i poczekać pół roku na efekt. Polka z Wielkiej Brytanii poddała się dobrowolnemu szczepieniu, po którym doznała CAŁKOWITEGO PARALIŻU.

  Nie przepadam za Wyborczą, ale poczytajcie i zastanówcie się nad naszą obecną sytuacją:
  https://wyborcza.pl/1,75399,7434464,Swinska_grypa__zmowa_i_spiski.html
  Tego chcą rządzący?
  https://www.dw.com/pl/szwecja-p%C5%82aci-odszkodowania-ofiarom-szczepionki-przeciwko-%C5%9Bwi%C5%84skiej-grypie/a-19257185
 • @Jacek Boki 08:29:01 Jest DOUSTNY LEK na COVID.
  https://dorzeczy.pl/swiat/163635/sensacyjne-odkrycie-doustny-lek-blokuje-transmisje-koronawirusa.html

  Prof. Majewska: autyzm, ADHD, głuchotę wywołują PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA aplikowane polskim dzieciom..

  https://m.niezalezna.pl/59302-czy-szczepionka-moze-zrobic-z-dziecka-kaleke
 • @Anna-PK 16:27:52
  Moje ciało- Moja sprawa! Ja na pewno się nie zaszczepię. Nie szczepiłem się na grypę, nie będę i na koronawirusa... Gdzie się podziali teraz chorzy na grypę? Co roku trąbili jakie to masy chorują a teraz gdzie? Do czego doprowadzili? Moja siostra z lekarzem rodzinnym przez szybę mogła sobie porozmawiać gdy chciała wezwać go do chorego szwagra w wieku.. odmówił wizyty. Jego rada: dzwońcie po 18 tej bo pogotowie nie będzie mogło odmówić, bo ośrodek będzie zamknięty. W końcu trafił do szpitala. Ile osób zmarło bo nie ma normalnej pomocy lekarskiej?
 • @kula Lis 69 10:48:46
  "Szwajcarii. Zatwierdzono pierwszą szczepionkę przeciw COVID-19"

  i dale... Pfizeta Biontechu...

  za Interia.pl,

  to by potwierdzało domysły Virydiany... w sensie, że chyba gruba łapówa poszła skoro zatwierdzili. ?...
 • Najpierw zaszczepić Dudę i Kaczyńskiego!!!
  Lekarze chcą, by Prezydent Andrzej Duda zaszczepił się na COVID-19 jako pierwszy i żeby specjalna komisja zbadała czy była to prawdziwa szczepionka!
  Dobry pomysł złożył prof. Piotr Kuna, aby „w pierwszej kolejności powinny zaszczepić się osoby z pierwszych stron gazet, które do tej pory były sceptyczne wobec jakichkolwiek szczepień, poczynając od prezydenta Andrzeja Dudy, ale pod nadzorem komisji, która stwierdzi, że to nie jest nic sztucznego czy nieprawdziwego”.
  My natomiast proponujemy lepszy pomysł, aby najpierw wszyscy ci, którzy namawiają do szczepień:
  poczynając od prezesa PiS i wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego, premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego,
  parlamentarzyści;
  wszyscy inni urzędnicy;
  medyczni eksperci i lekarze;
  dziennikarze, zarządzający i właściciele stacji telewizyjnych i innych mediów
  (za: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/12/lekarze-chca-by-prezydent-andrzej-duda-zaszczepil-sie-na-covid-19-jako-pierwszy-i-zeby-specjalna-komisja-zbadala-czy-byla-to-prawdziwa-szczepionka/)
 • @Robik 12:57:15
  To nic nie da, albo inaczej: jest bez sensu. Dowód: przeglądnij filmiki ze szczepień w GB i porównaj z filmem ze szczepienia m.Penca. Mnie wychodzi z tego, że jest duża różnica w czasie trwania zabiegu. Więc wiesz. Twarde chłopaki od wadzy to sobie mogą różne rzeczy wstrzykiwać na ekranie. MNIE KuRSKI NIE PRZEKONA. :)
 • @JimA 13:15:41
  Ja wiem że to nierealne. Ale gdyby kontrolowała to niezależna komisja...
  To oczywiste, że oni się nie zgodzą ale jakie to będzie wymowne!
 • Emerytowany prof. farmacji krytykował narrację o koronawirusie i szczepionki.
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16082501851d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
  Policja pod dowództwem wojskowym zamknęła go w psychiatryku. Prof. Jean-Bernard Fourtillan został 10 grudnia zabrany przez francuskie organy ścigania dowodzone przez wojsko ze swojego domu. Umieszczono go w izolatce w szpitalu psychiatrycznym w Uzès. Prawdopodobnie przyczyną jest jego krytyka wobec narracji o tzw. pandemii oraz usilnego parcia na szczepionki na koronawirusa.
  Fourtillan jest emerytowanym profesorem farmacji oraz krytykiem szczepionek na Covid-19. W czwartek został wyciągnięty ze swojego domu i umieszczony w izolatce w szpitalu psychiatrycznym. Operację przeprowadzono „pod dowództwem wojskowym”. Profesorowi zabrano telefony komórkowe i nie pozwolono komunikować się ze światem. Najprawdopodobniej za jego internowaniem stoi miejscowy „prefekt” – lokalny przedstawiciel francuskiej władzy wykonawczej. Fourtillan od lat krytykuje szczepionki, zawierające niebezpieczne adiuwanty, takie jak aluminium (we Francji 11 obowiązkowych szczepionek dla noworodków zawiera 17-krotność maksymalnej dawki aluminium zdefiniowanej przez WHO jako toksyczna) podaje nczas.com. Profesor krytykował też narrację o tzw. pandemii koronawirusa oraz o szczepionkach, w tym szczepionek ARN.
 • AFERA! Pielęgniarka MDLEJE KWADRANS PO SZCZEPIONCE na Covid-19! Szpital: To nie przez szczepionkę (WIDEO)
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16082822351d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  W sieci szybko rozprzestrzenia się nagranie z konferencji prasowej z udziałem jednej z pielęgniarek szpitala CHI Memorial. Konferencja odbyła się zaraz po po szczepieniu personelu szczepionką na Covid-19. Kobieta zemdlała w jej trakcie. Szpital potwierdza, że kobieta jest pielęgniarką w placówce, ale twierdzi, że omdlenie nie jest wywołane przez szczepionkę na Covid-19. "To światło, którego szukaliśmy... Oto, co ocali życie". Dr Lee Hamilton, hospitalista, był jednym z pierwszych pracowników CHI Memorial, który otrzymał dzisiaj pierwszą dawkę szczepionki przeciwko Covid-19 w CHI Memorial. W ciągu następnych kilku dni szczepionkę otrzyma 975 pracowników - czytamy w poście na oficjalnym facebookowym profilu szpitala. Do posta zamieszczono kilka zdjęć szczepionych pracowników. "It's the light we've been searching for... This is what's going to save lives." Dr. Lee Hamilton, hospitalist, was one of the first CHI Memorial front line staff who received the first dose of the COVID-19 vaccine today at CHI Memorial. Over the next several days, 975 employees will receive the vaccine.

  https://www.facebook.com/CHIMemorial/posts/3487107431386470

  Tymczasem w sieci krąży nagranie z konferencji prasowej po szczepieniu, którego na profilu szpitala nie znajdziemy. Widzimy na nim jedną z zaszczepionych kobiet, która w trakcie wypowiedzi gubi wątek, przeprasza łapiąc się za czoło, po czym mdleje.

  blob:https://www.facebook.com/8b24f64a-57b8-4764-b4d0-72125316a8ce
  La fille, infirmière au Chi memorial au Tennesse est tellement excitée d’avoir reçu le v@ccin qu’elle en tombe dans les pommes Internauci w komentarzach pytali o los kobiety oraz o to, czy rzeczywiście jest to ich pracownica. Wielki niepokój wywołał też fakt, że na oficjalnym profilu szpitala nie ma tego nagrania, lecz znaleźć je można jedynie na innych profilach.

  Pod jednym z postów administrator profilu zapewnił, że omdlenie nie jest efektem szczepienia, po czym zalinkował informację z Centers for Disease Control and Prevent wskazującej, że... omdlenia występują po szczepieniach.

  Ten post dotyczy pierwszej podanej szczepionki. Nie próbujemy ukrywać doświadczenia pielęgniarki. Ona, podobnie jak lekarze, powiedzieli, że nie był to efekt uboczny szczepionki COVID-19. Później powiedziała reporterom, że miała już podobne doświadczenia. Tutaj jest więcej informacji:

  https://spr.ly/6187HuWB7 - czytamy w komentarzu.

  Doceniam odpowiedź, jednak jest ona nieco zagmatwana. Stwierdziłeś, że jej omdlenie nie było skutkiem ubocznym szczepionki COVID-19, ale podałeś źródło, które wskazuje, że omdlenie może nastąpić po szczepieniach - odpowiedziała internautka. Nie uważa się tego za to samo, co działania niepożądane szczepionki COVID-19, których doświadczyli ludzie w innych krajach / stanach. Zawroty głowy są częstą reakcją na jakąkolwiek szczepionkę i nie są specyficzne dla szczepionki COVID-19 - odpowiedział administrator.

  blob:https://www.facebook.com/76f23ce7-c6cf-4e6c-a323-105b156734f2

  "It's a day of celebration!" Dr. Mark Anderson, infectious disease specialist, received the first COVID-19 vaccine at CHI Memorial today. 975 front line workers will receive the first dose of the vaccine by next week.

  Swoją drogą jaki szpital zatrudnia jako pielęgniarkę osobę, która już miewała "doświadczenie" w postaci omdlenia?

  Źródło: facebook.com / memorial.org
 • Antykoncepcyjny mikroczip i śledzenie milionów zakażonych i chorych na Covid-19. Kolejne interesy Gatesa. Indie
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16082991641d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg Interesy i zaangażowanie Billa Gatesa w programy szczepień są już powszechnie znane, a miliarder wcale się z tym nie kryje. Dla niego – wyuczonego przez lata na prezentowaniu danych komputerowych – zgony ludzi w wyniku powikłań poszczepiennych to jedynie dane statystyczne i kolejne miliony na koncie. Coraz bardziej znane jest też jego zaangażowanie w programy pro-aborcyjne, ale jak się okazuje jedna z jego inwestycji dotyczy mikroczipa antykoncepcyjnego. Badania prowadzone są w Indiach, projekt ten nosi nazwę Khushi Baby. Wszystko odbywa się oczywiście pod szczytnymi hasłami humanitarnej pomocy medycznej dla ludności trzeciego świata.
  Khushi Baby to indyjski projekt bazujący na mikroczipach, którego zadaniem jest monitorowanie, a może lepszym słowem byłoby „śledzenie”, szczepień dzieci za pomocą dołączanych naszyjników z mikrochipem NFC. Program ten od 2015 roku jest wspierany przez Fundację Billa Gatesa.

  Portal LifeSiteNews 15 grudnia 2020 r. oraz 17 listopada informował, że ​​Fundacja Gates jest głównym sponsorem Microchips Biotech, firmy, która projektuje rodzaj mikroczipa antykoncepcyjnego na zlecenie Billa Gatesa.

  Jak informuje portal, Gates Gates skłamał w czerwcu o swoim zaangażowaniu w Microchips Biotech w wywiadzie dla CBS, mówiąc: „Nigdy nie byłem zaangażowany w żadne mikroczipy”. Zaledwie dziesięć dni później jego fundacja przyznała firmie Microchips Biotech kolejną dotację w wysokości 1 miliona dolarów.

  W rzeczywistości Gates kłamał nie tylko na temat Microchips Biotech, ale także o innym projekcie mikroczipowym - takim, który ma silne powiązania z inicjatywami śledzenia COVID-19.

  Khushi Baby

  Jak się okazuje od roku 2015 Gates Foundation wspiera Khushi Baby, indyjski projekt oparty na mikroczipach, który pomaga monitorować szczepienia dzieci za pomocą dołączanych naszyjników z mikrochipem NFC.

  Naszyjniki Khushi Baby zawierają historię szczepień, lokalizację GPS w momencie szczepienia oraz dane biometryczne dzieci i ich rodziców. Informacje mogą zostać odczytane przez aplikację stworzoną przez firmę i przesłane do usługi w chmurze, aby „bezproblemowo uzyskać do nich dostęp organizacje pozarządowe, ministerstwa zdrowia i innych urzędników ds. Zdrowia”.

  Grupa odpowiedzialna za monitorowanie projektu twierdzi, że śledziła co najmniej 50 000 matek i dzieci dzięki programowi naszyjników z mikroczipami.

  Według Khushi Baby, Fundacja Gatesa wraz z międzynarodową organizacją pozarządową o nazwie 3ie wspieraną również przez Gatesa, zapewniła kapitał początkowy dla finansowania i rozpoczęcia działalności tego start-upu w 2015 roku.

  Na stronie Gates Foundation natomiast nie ma żadnych informacji o Khushi Baby, chociaż Melinda Gates promowała ten start-up na Twitterze już w roku 2014 roku. Niemniej Khushi Baby, 3ie i UNESCO potwierdzają zaangażowanie fundacji Gatesa w Khushi Baby.

  W 2016 roku Khushi Baby nawiązał także współpracę z Gavi, dystrybutorem szczepionek, której to firmy współzałożycielem był również Bill Gates, a Fundacja Gatesa przekazała Gavi ponad 4 miliardy dolarów. Gavi, jedna z najbardziej produktywnych grup działających w branży szczepień na świecie. Podaje, że umożliwia zaszczepienie ponad 800 milionów dzieci. Gavi obecnie współprowadzi COVAX, program dystrybucji szczepionek przeciwko COVID-19 w ramach współpracy z ONZ, którego celem jest dostarczenie dwóch miliardów dawek szczepionek przeciwko koronawirusowi do końca 2021 roku.

  Khushi Baby z kolei otrzymał od Gaviego 500 000 dolarów w 2017 roku i kolejne 250 000 dolarów w zeszłym roku. Natomiast współpraca Khushi Baby oraz Gaviego zapewniła Khushi Baby dodatkową gwarancję wsparcia przez Gates Foundation w wysokości co najmniej 1,5 miliona dolarów w postaci funduszy uzupełniających.

  Program Gavi, w którym uczestniczy Khushi Baby, nazywa się INFUSE. Został on uruchomiony i był prowadzony przez Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), organizację, o której mówi się, że stoi za „Wielkim Resetem”.

  W czerwcu WEF ogłosiło „Wielki Reset”, socjalistyczny program sprzyjający LGBT, mający na celu „reorganizację wszystkich aspektów naszych społeczeństw i gospodarek” w świetle kryzysu COVID-19. Arcybiskup Carlo Viganó w liście otwartym do Prezydenta Trumpa potępił Wielki Reset jako „globalny spisek przeciwko Bogu i ludzkości”. Kardynał Raymond Burke ostatnio również potępił projekt, łącząc go ze „złym planem” realizowanym za pomocą „manipulacji obywatelami i narodami”.

  Co nader interesujące WEF, który uczestniczył w opracowaniu popularnej przepustki podróżnej COVID-19 i współpracuje z kontrowersyjnym ID2020, wielokrotnie promował Khushi Baby.

  Śledzenie stanu zakażeń i chorych na COVID-19

  W zeszłym roku firma Khushi Baby dostosowała swoją platformę, aby opracować nową aplikację do śledzenia zdrowia w Radżastanie, szóstym co do wielkości stanie Indii. Rząd Radżastanu planuje wdrożyć aplikację o nazwie Nirogi Rajasthan („Zdrowy Rajasthan”) dla 50 000 pracowników służby zdrowia, którzy mają chodzić „od drzwi do drzwi”, aby zebrać szczegółowe informacje na temat członków rodziny i ich zdrowia. Prezes Gavi wyraził swoje poparcie dla tej inicjatywy.

  Według Khushi Baby pracownicy tego projektu otrzymają „karty zdrowia z włączoną funkcją NFC” i mogą wymagać podania danych osobowych, takich jak „lokalizacja GPS” i dane biometryczne twarzy. Nirogi Rajasthan chce śledzić ponad 50 milionów ludzi w ciągu najbliższych trzech lat.

  Na początku pandemii COVID-19 Khushi Baby dołączył do rządu Radżastanu, aby zaprojektować kolejną aplikację o nazwie Mission LiSa. To oprogramowanie „aktywnego nadzoru” także umożliwia Khushi Baby zbieranie danych GPS, oprócz „historii kontaktów” i danych biometrycznych.

  Dane osobowe są „przetwarzane przy użyciu sztucznej inteligencji” i technologii GIS w celu śledzenia rozprzestrzeniania się COVID-19. Około 100 000 Hindusów jest codziennie badanych za pośrednictwem aplikacji, która do września zgłosiła ponad 10 milionów „przeglądów domowych”. Organizacja Khushi Baby oświadczyła, że „rozmieszczenie Mission Lisa osiągnęło status pan-state”, czyli ogólnokrajowy.

  W zeszłym tygodniu jeden z autorów publikujących na stronie internetowej rządu indyjskiego nadmienił, że Mission LiSa „zostanie przedłużona, posuwając się naprzód, aby śledzić stan zdrowia społeczności, w tym nadchodzącą dostawę szczepionek COVID-19 ogółowi ludności”. To ogłoszenie, które zostało przesłane dalej przez Khushi Baby, jest zgodne z podobnymi sugestiami ministrów zdrowia Radżastanu.

  Chociaż nie jest jasne, czy Mission LiSa wykorzystuje technologię mikroczipów, organizacja Khushi Baby oświadczyła, że program „będzie używany jako podstawa do integracji modułów wzdłużnych śledzenia RMNCH”. Chodzi o monitorowanie zdrowia reprodukcyjnego, matczynego, noworodka i dziecka w Khushi Baby, a technologia GPS ma być wykorzystywana do komunikacji bliskiego zasięgu (NFC) oraz określania zgodności biometrycznej twarzy we wszystkich punktach opieki”.

  Ostatecznie Khushi Baby nie chce tylko śledzić dziesiątków milionów Hindusów. Zgodnie z apelem Billa Gatesa o nadawanie „certyfikatów cyfrowych”, współzałożyciel start-upu powiedział w 2017 roku: „Naszą szerszą misją jest zabranie naszego naszyjnika z obsługą NFC i uwolnienie pełnego potencjału cyfrowego paszportu”.

  „Budujemy i rozwijamy się w Indiach, ale także chcemy wywrzeć zrównoważony, globalny wpływ, sprzedając nasze zintegrowane usługi i produkty Ministerstwom Zdrowia i organizacjom pozarządowym innych krajów” zapowiedziała organizacja Khushi Baby.

  Wypowiedź i nagranie Johna-Henry'ego Westena jest dostępna jako wideo na kanale programu w YouTube.

  Autor: Mariusz Paszko
  Źródło: lifesitenews.com/youtube/The John-Henry Westen Show
 • ABSURD! Jako pierwszą zaszczepiono młodą, czarnoskórą kobietę w żydowskim szpitalu
  Polityczna poprawność wkrada się nawet do przestrzeni teoretycznie neutralnej światopoglądowo, jaką jest medycyna. W Stanach Zjednoczonych jako pierwszą zaszczepiono Sandrę Lindsay młodą, czarnoskórą kobietę w żydowskim szpitalu Long Island Jewish Medical Center. Oficjalnie tłumaczy się to tym, że to pielęgniarka pracująca na oddziale intensywnej terapii, od miesięcy zajmująca się głównie pacjentami zakażonymi koronawirusem, a sama placówka mieści się w nowojorskiej dzielnicy Queens, która była ogniskiem COVID-19. Z całą pewnością jednak osobę wybrano nieprzypadkowo, tym bardziej, że wszystko odbyło się na wizji. Znamienne zresztą, że szczepieniom towarzyszy taki medialny show. Jak podaje Gazeta Warszawka, Lindsay powiedziała zaraz po szczepieniu: „To nie różniło się niczym od przyjęcia jakiejkolwiek innej szczepionki. Czuję dziś nadzieję i ulgę. Czuję, że nadchodzi uzdrowienie. Mam nadzieję, że oznacza to początek końca bardzo bolesnego okresu w naszej historii”. Całość była transmitowana, a oglądał ją na żywo gubernator Andrew Cuomo. Gubernator zamieścił później zdjęcie Lindsay przyjmującej szczepionkę i napisał na Twitterze: „Tak wyglądają bohaterowie”.
  Całość robi wrażenie opery mydlanej. W imię sprawiedliwości dziejowej to reprezentantka kobiet i społeczności murzyńskiej z rąk represjonowanej przez wieki społeczności żydowskiej przyjmuje cudowny preparat, po czym natychmiast „Czuje, że nadchodzi uzdrowienie”. Zapewne niedługo dowiemy się, że jest też lesbijką, zwolenniczką aborcji, fanką Demokratów i komunistką. To ona, walcząc na pierwszej linii frontu z Covid-19, doczekała się pochwały od gubernatora, który określił ją mianem zarezerwowanym dotychczas dla weteranów wojennych. Jeszcze parę lat temu taki podpis pojawiłby się najwyżej pod zdjęciem żołnierza piechoty morskiej wracającego z Iraku. Reżyserzy tego przedstawienia nie zauważyli jednak, że można odczytać je zupełnie inaczej, a wówczas staje się tragikomedią, wyśmiewającą polityczną poprawność.

  Po pierwsze, wybór pierwszej zaszczepionej osoby. Powszechnie wiadomo, że ta szczepionka powstała na kolanie, w kilka miesięcy, zamiast, jak w innych wypadkach, przez 10,20 lat. Nawet moi znajomi, którzy generalnie są zwolennikami szczepionek, mówią: „Zaszczepię się, ale nie teraz. Zobaczę, jak zareagują pierwsi zaszczepieni”. Podejście to jest powszechne także w USA, skoro pojawił się tam pomysł, że za zaszczepienie się na koronawirusa, rząd zapłaci 1000, 1500 dolarów. W tym kontekście pierwsza szczepiąca się osoba jest tak naprawdę królikiem doświadczalnym, która łatwo może stać się ofiarą. W związku z tym wybór kobiety, w dodatku murzynki, zupełnie inaczej wygląda z tej perspektywy. Znamienne, że ponoć nawet dzisiaj więcej jest klinik aborcyjnych w czarnych dzielnicach. Tak, jak murzyni padają ofiarą rasistowskiej polityki eugenicznej białych Amerykanów, tak teraz służą im za zwierzęta laboratoryjne. Udział w tym wszystkich Żydów zakrawa na ironię – jakby ukryty przekaz brzmiał – „ci co najbardziej uciskali nas finansowo i kulturowo, teraz będą uciskać nas zdrowotnie”.

  Po drugie, biorąc to wszystko pod uwagę, słowa „Tak wyglądają bohaterowie”, brzmią zupełnie inaczej. Na samym początku, kiedy je przeczytałem, byłem przekonany, że odnoszą się one do tego, iż Lindsay w ogóle dała się zaszczepić. Pomyślałem jednak, że nie może o to chodzić i przyjąłem, iż chodzi o to, że jest pielęgniarką, walczącą z Covid-19. Generalnie jednak, patrząc zdroworozsądkowo, to trzeba być nie tyle odważnym, co wykazywać się dużą brawurą, aby przyjmować preparat, którego nie przyjęli nawet szefowie firmy, którzy go wyprodukowali (ci sami, co mówiąc, że preparat jest absolutnie bezpieczny, załatwili sobie jednocześnie zwolnienie z odpowiedzialności za jego skutki uboczne). Swoją drogą, to pokazuje też, w jakim miejscu znalazła się amerykańska kultura, że nie znalazł się ani jeden mężczyzna, aby podjąć się tego ryzyka. Wybrano kobietę, biologicznie słabszą, która może odczuwać skutki uboczne bardziej. Ale cóż, nie od dziś wiadomo, że prawdziwych mężczyzn już nie ma. Przynajmniej w Ameryce. Przynajmniej po przegranych (sfałszowanych?) wyborach, kiedy Trump nie stoi na czele USA.

  Autor: MichaŁ Krajski
  Źródło: Gazeta Warszawska
 • Polscy naukowcy nie mają złudzeń! Testy PCR na Covid dają FAŁSZYWE wyniki
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16083624861d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Fragment okładki książki "Fałszywa pandemia 2"

  Od prawie roku Polacy są non stop zastraszani wizją ''pandemii'', śmierci w męczarniach i stosów trupów na ulicach. Jednym z instrumentów zastraszania jest nieustanne epatowanie wielkimi liczbami wykrytych zakażeń Covid. Problem z pandemiczną propagandą polega jednak na tym, że wielu naukowców uważa, że testy PCR na Covid dają fałszywe wyniki pozytywne (fałszywie wskazują na zakażenia, których w rzeczywistości nie ma). Z zamieszczonego w drugim tomie „Fałszywej pandemii" wywiadu z prof. Kornelią Polok i prof. zw. dr. hab. Romanem Zielińskim (genetykami i biologami ewolucyjnymi, „którzy od kilkudziesięciu lat zajmują się zastosowaniami metod molekularnych w analizie i ewolucji genomów różnych grup organizmów, a także wykorzystaniem metod opartych o reakcję PCR w diagnostyce medycznej, genetyce populacyjnej oraz identyfikacji zagrożeń związanych z organizmami modyfikowanymi genetycznie") wynika, że podobnie negatywne zdanie w sprawie skuteczności testów PCR na Covid mają także polscy naukowcy.

  Zdaniem polskich naukowców, testy PCR wykorzystują reakcję łańcuchową polimerazy, czyli powielania DNA poza organizmem za pośrednictwem enzymu polimerazy DNA. Problemem w testowaniu Covid jest to, że ten koronawirus nie ma DNA, tylko RNA - „materiałem genetycznym koronawirusa jest jednoniciowy RNA". Testy PCR doskonałe do badania przez naukowców DNA zwierząt i roślin nie nadają się do diagnostyki koronawirusów zbudowanych z RNA.

  Według polskich naukowców DNA, czyli kwas deoksyrybonukleinowy tworzy bakterie, rośliny, zwierzęta oraz niektóre wirusy. RNA, czyli kwas rybonukleinowy tworzy niektóre wirusy w tym i koronawirusy. W testach na Covid przekształca się RNA koronawirusa w DNA „dość niestabilnej hybrydy" złożonej z RNA i DNA – i geny tej niestabilnej hybrydy są wyszukiwane przez test PCR. Hybryda Covid „nie nadaje się do analizy za pomocą PCR ze względu na" swoją niestabilność.

  Jak informują polscy naukowcy, w teście na Covid hybrydę koronawirusa wsadza się „do innego organizmu, który ją ustabilizuje i namnoży". Tym innym organizmem do namnażania Covid jest między innymi bakteria pałeczki okrężnicy.

  Polscy naukowcy uważają, że procedura namnażania DNA w testach PCR i odczytywania ich wyników jest trudna i wymaga wiedzy, umiejętności i przestrzegania procedur – a tych często nie może mieć personel laboratoriów diagnostycznych. Testy PCR są tak skonstruowane, że są dobrymi narzędziami dla naukowców, a nie do diagnozy – zależnie od sprzętu diagnostycznego dają różne wyniki, wyniki zmieniają też warunki, w jakich przeprowadzane są procedury.

  W opinii polskich naukowców poważną wadą diagnozowania za pomocą testów PCR Covid jest to, że geny wyszukiwane przez test, które są zawarte w genach koronowirusa, są też obecne w genach człowieka, i test wynajdując szukany gen, najczęściej wskazuje na gen z DNA człowieka, a nie z RNA koronowirusa. Dzieje się tak, bo „w genotypie ludzkim występuje wiele sekcji podobnych do sekcji" w genotypie wirusa.

  Jak można się dowiedzieć z wywiadu z polskimi naukowcami, w wymazach pobranych z nosogardzieli ludzkie DNA stanowi 95% całego materiału genetycznego. – Istnieje więc ryzyko, że to ludzkie DNA będzie namnażane i odczytywane jako wynik pozytywny – czytamy. Zdaniem polskich naukowców „genom ludzki zawiera około 60% sekwencji wirusopodobnych".

  W wywiadzie polscy naukowcy podkreślali, że „test PCR daje dobre rezultaty, jeśli pracuje się na wyizolowanym i oczyszczonym materiale genetycznym". Wymaz z nosogardzieli pobierany w czasie testów na Covid takim wyizolowanym i oczyszczonym materiałem nie jest, bo zawiera nie tylko ludzkie tkanki, ale też bakterie i wirusy. W nosogardzieli jest „ponad tysiąc różnych szczepów mikroorganizmów" „znalezienie koronawirusa w tej masie jest prawie niemożliwe". W testach na Covid „wykrywa się wszystko inne, tylko nie koronawirusa" (jest to skutek tego, że „nie dysponujemy czystym materiałem genetycznym a jedynie mieszanina RNA różnego pochodzenia").

  To, że testy PCR identyfikują jako Covid geny innych zwierząt, roślin, bakterii i wirusów, nie jest ich błędem, tylko wynika z tego, że zwierzęta, rośliny, bakterie i wirusy są skonstruowane z tych samych elementów – „przykładowo testy PCR, które służyły do wykrywania określonych genów prątka gruźlicy, pozwalały nam wykryć podobne geny (homologi) u sosny, mszaków i pijawek". Obecność sekwencji homologicznych u różnych organizmów jest zjawiskiem powszechnym, To właśnie te sekwencje homologiczne powodują, że w reakcji PCR należy wykorzystywać czysty materiał genetyczny organizmu, który badamy – czytamy.

  Zdaniem polskich naukowców nie jesteśmy w stanie „skutecznie zidentyfikować koronowirusa z wymazu z nosogardzieli, oddzielić RNA wirusa od całej reszty, DNA człowieka, bakterii, i innych wirusów. Zmieszane różne materiały genetyczne dają fałszywe wyniki. Co ciekawe producenci testów uczciwie informują, że testy te nie dają wiarygodnych wyników przy wymazie z nosogardzieli.

  Według polskich naukowców, testy PCR jedynie potwierdzają „obecność fragmentu materiału genetycznego, który może, ale nie musi, należeć do koronawirusa. Może to być bowiem również fragment materiału genetycznego człowieka lub bakterii czy innych wirusów – wskazali.

  Bardzo ważna jest też kwestia czy mamy do czynienia z fragmentem wirusa, czy z całym wirusem oraz ilość wirusów (mała ilość nie jest groźna, tylko duża prowadzi do zakażenia – testy na Covid nie pokazują ilości wirusa) – bowiem „z zakażeniem mamy [...] do czynienia wyłącznie wtedy, gdy zdolny do namnażania się wirus, a więc nie jego fragment (który jest do tego niezdolny), wniknie do organizmu człowieka, a konkretnie do komórki, i zacznie się namnażać". Test PCR wskazuje na potencjalną obecność wirusa na błonie śluzowej nosogardzieli, a nie to czy wirus jest w organizmie i czy się namnaża. PCR nie pozwala stwierdzić czy mamy do czynienia z aktywnym wirusem, czy z jego nieaktywnymi pozostałościami. PCR nie wskazuje więc czy badany jest zakażony, czy nie. Dodatkowo „powielony w wyniku reakcji [...] PCR materiał genetyczny nie musi należeć do koronawirusa", może być to materiał człowieka, bakterii czy innego wirusa błędnie uznawany za materiał genetyczny Covid.
  https://prawy.pl/imgcache/550x100/w/uploads/cke/1608362454_falszywa_pandemia.jpg
  Autor Jan Bodakowski
 • FDA podała listę możliwych powikłań po szczepionce na koronawirusa! "Śmierć, zapalenie mózgu, ataksja"
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16081228691d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


  Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) na swojej stronie internetowej podała listę możliwych powikłań po szczepionce na Covid-19. Amerykanie kierują swoją informację przede wszystkim do lekarzy, aby wiedzieli na co zwracać uwagę i co raportować. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) wraz z agencjami rządu federalnego Stanów Zjednoczonych wchodzącymi w skład Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej (Centers for Disease Control and Prevention, CDC) chce objąć szczególną kontrolą negatywne skutki szczepionki na Covid-19. Zapewne te środki ostrożności wynikają ze świadomości, że szczepionka była przygotowywane w ekspresowym tempie, dużo rzeczy nie wiemy, a poza tym jej zasięg ma objąć teoretycznie wszystkich Amerykanów. FDA zaleca, aby, poza tradycyjnymi metodami monitoringu, prowadzić aktywny nadzór nad pierwszymi odbiorcami szczepionek za pośrednictwem smartfonów i ankiet internetowych za pośrednictwem poczty elektronicznej. Chce też uzyskać dane dotyczące szczepień i monitorowania bezpieczeństwa z placówek służby zdrowia oraz nadzoru nad placówkami opieki długoterminowej. Wykorzystany ma zostać system VAERS, który służy jako krajowy system wczesnego ostrzegania w celu wykrycia ewentualnych niepożądanych działań, związanych ze szczepionkami amerykańskimi. Przyjęty czas przetwarzania raportów dotyczących szczepionek COVID-19 to 1 dzień w przypadku zgonu, 3 dni w przypadku zgłoszenia sklasyfikowanego jako poważne, 5 dni w przypadku zgłoszenia sklasyfikowanego jako niepoważne. Do potencjalnych negatywnych skutków szczepionki na koronawirusa, czyli powikłań, FDA zaliczyło następujące choroby (chodzi tu o tzw. wstępną listę VAERS AESI):

  Śmierć  Szczepienie w czasie ciąży  Zespół Guillain-Barré (GBS)  Inne klinicznie poważne neurologiczne zdarzenia niepożądane (grupa AE)

  - Ostre rozsiane zapalenie mózgu i rdzenia (ADEM)

  - poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego (TM)

  - stwardnienie rozsiane (SM)

  - Zapalenie nerwu wzrokowego (ON)

  - Przewlekła zapalna polineuropatia demielinizacyjna (CIDP)

  - zapalenie mózgu

  - zapalenie szpiku

  - Zapalenie mózgu i rdzenia

  - zapalenie opon mózgowo - rdzeniowych

  - zapalenie opon mózgowych

  - Encefolapatia

  - Ataksja  Napady padaczkowe / konwulsje  Uderzenie  Narkolepsja / katapleksja  Choroby autoimmunologiczne  Anafilaksja  Nieanafilaktyczne reakcje alergiczne  Ostry zawał mięśnia sercowego  Zapalenie mięśnia sercowego / zapalenie osierdzia  Trombocytopenia  Rozsiane wykrzepianie wewnątrznaczyniowe (DIC)  Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa (ŻChZZ)  Zapalenie stawów i bóle stawów (nie choroba zwyrodnieniowa stawów lub pourazowe zapalenie stawów)  Choroba Kawasaki  Wieloukładowy zespół zapalny u Dzieci (MIS-C)  Lista chorób robi wrażenie, tym bardziej, że są na niej naprawdę ciężkie przypadłości, łącznie ze śmiercią. Chociaż informacja ta obiega światowe media, jest bagatelizowana. Podkreśla się, że ze wstępnych badań samego producenta wynika, że chodzi najwyżej o znikomy procent pacjentów, poważne powikłania są rzadkie, a te lekkie nie są nawet wymieniane przez FDA chodzi o ból głowy, zaczerwienienie skóry w miejscu podania szczepionki, bóle mięśni, gorączka itd. Nieprzypadkowo jednak niektórzy określają tę szczepionkę mianem „wielkiego eksperymentu medycznego”. Jest to pierwsza szczepionka tego typu opracowana w tak krótkim czasie, która swoim zasięgiem ma objąć tak wielu ludzi w tak krótkim czasie, z którą ponadto wiązane są gigantyczne nadzieje na spadek zachorowań i likwidację lockdownów. Wielu ludzi ma obawy, co do przyjęcia tej niepewnej szczepionki. Pierwsi dobry przykład mają dać lekarze i pracownicy służby zdrowia, ale pojawia się wiele sygnałów, że ci nie bardzo chcą się szczepić (są to sygnały nieoficjalne, bo lekarze obawiają się utraty miejsca pracy). Co więcej, niechęć do szczepionki widać także w tym, że prezydenci i inni oficjele zapowiedzieli gotowość zaszczepienia się na wizji. Masowo pojawiają się jednak głosy, że mogą oni sobie wstrzykiwać sól fizjologiczną. Z tego względu jeden z polskich lekarzy zaproponował nawet, żeby prezydent Andrzej Duda się zaszczepił, a komisja złożona z mężów zaufania potwierdziła, że faktycznie użyto szczepionki.

  Autor: Michał Krajski
  Źródło: FDA
 • HIT! Parlamentarzysta zrobił test na koronawirusa Coca-Coli. Wyszedł POZYTYWNY WYNIK! "Tyrania medyczna" (WIDEO)
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16081064591d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg


  Austriacki polityk Michael Schedlitz podczas przemówienia w parlamencie zrobił test na koronawirusa szklance z Coca-Colą. Po chwili okazało się, że wyszedł wynik pozytywny. Schedlitz jest parlamentarzystą partii Wolność (FPO). Podczas swojego wystąpienia oskarżył rząd o "tyranię medyczną". Zwrócił uwagę, że testy antygenowe w kwestii wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2 są bezwartościowe. Natomiast finansowanie ich ze środków publicznych jest "masową redystrybucją pieniędzy podatników w kierunku przemysłu farmaceutycznego". Skrytykował także władze swojego kraju za bezsensowny lockdown. Austriacy zostali pozbawieni podstawowych praw, swobód obywatelskich i prawa do wolności słowa. Wprowadzone ograniczenia doprowadziły do bankructw, masowego bezrobocia, kryzysów społeczno-ekonomicznych, a dzieci okradły z edukacji stwierdził Michael Schedlitz. W trakcie swojego wystąpienia, aby pokazać, jak idiotyczne jest branie pod uwagę testów antygenowych na koronawirusa, wykonał test na Coca-Coli w szklance. Okazało się, że wyszedł wynik dodatni. Mamy teraz problem, bo właśnie w parlamencie otrzymaliśmy pozytywny wynik testu wyśmiał władze parlamentarzysta. Oczywiście, dla austriackich covidian to nie było wytłumaczenie. Zaraz skrytykowano posła za całokształt. Przekonywano też, że Coca-Cola ma niskie pH, stąd jej kwaśność i niszczenie białek przeciwciał, co dało pozytywny wynik. Zarzucono mu także, że pominął w trakcie testu włożenie wymazu do roztworu buforowego, tylko od razu naniósł próbkę na płytkę testową. Schedlitz wykorzystał test antygenowy firmy Dialab. Ta zaleca, by przynajmniej godzinę przed przeprowadzeniem testu nie jeść, nie pić, ani nie palić papierosów, bo to może zniekształcić wynik podaje nczas.com. Wynik swojego eksperymentu polityk zamieścił na Facebooku. W kolejnych wpisach stwierdzał, że tzw. polityka koronawirusowa jest bezsensowna. Masowe testy na koronawirusa są bezwartościowe! Pokazał to prosty eksperyment w parlamencie, w którym cola uzyskała pozytywny wynik! Mimo to rząd wydaje dziesiątki milionów z pieniędzy podatników właśnie na takie testy napisał Schedlitz.
  blob:https://www.facebook.com/aa0f40cf-f9a2-43ee-9b49-8561408a5d16

  Heute habe ich live im Parlament einen Coronatests gemacht. Die Corona-Massentests sind wertlos! Das zeigte auch ein einfaches Experiment im Parlament, bei dem ein Cola ein positives Ergebnis erwirkt hat! Doch für genau diese Tests und Austestungen gibt diese schwarz-grüne Regierung zig Millionen an Steuergeld aus.
  Es ist mehr als offensichtlich: Anschober und die gesamte Reg

  Österreich - Live PCR-Test im Parlament - Coca Cola - Ergebnis - Positiv


  https://youtu.be/LBmGvJAyhfs

  Źródło: nczas.com
 • SZOK! Szczepienie na koronawirusa prawie 4 razy droższe niż na grypę
  Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj, że wyceniło usługę szczepienia na koronawirusa świadczeniodawcy na 61,24. Tyle otrzyma przychodnia lub szpital za zaszczepienie jednego pacjenta. Jest to prawie cztery razy tyle, co MZ płaci za zaszczepienie kogoś na grypę – zaledwie ok. 17 zł. Oznacza to, że gdyby rząd naprawdę zrealizował swój plan (co jest nieprawdopodobne) i zaszczepił wszystkich dorosłych Polaków, czyli 31 mln ludzi, zapłaciłby prawie dwa miliardy złotych za samo zaszczepienie. Jest to natomiast wariant minimum (bo za usługę zaszczepienia w domu pacjenta MZ płaci znacznie więcej). Poza tym trzeba doliczyć do tego koszt samych szczepionek. Ministerstwo Zdrowia proponuje, aby 61,24 zł otrzymały placówki, które u siebie zaszczepią pacjenta bez konieczności jego transportu. Z dowiezieniem go z domu cena wzrasta do 68,15 zł. Szczepienie w miejscu jego zamieszkania to już 95,70 zł. Chyba, że szczepione będzie przynajmniej 5 osób pod jednym dachem – wówczas 73,19 zł. Zaskakuje fakt takiej różnicy cenowej pomiędzy zaszczepieniem na grypę a na koronawirusa. Zastrzyk to zastrzyk. Być może chodzi jednak o to, że przechowywanie szczepionki na koronawirusa może być problematyczne, bo potrzebuje ona bardzo niskich temperatur. Trudno jednak uwierzyć, aby w całej Polsce, w tym wioskach i powiatowych przychodniach, były specjalne zamrażalki, które pozwolą na to, by szczepionka się nie zepsuła. Nie tak zresztą sprawę tłumaczy MZ. Minister Zdrowia wyjaśniał na konferencji: „Chcieliśmy zaproponować taką wycenę, która z punktu widzenia systemu publicznego będzie nie mniej konkurencyjna niż to, co lekarze otrzymują na rynku za wykonanie podobnej usługi. Mam nadzieję, że to będzie element, który w znacznym stopniu zmotywuje do zgłaszania dużej liczby zespołów, do organizowania szczepień w sposób masowy”. Wynika z tego, że poprzez strumień pieniędzy MZ chce skłonić wszystkie prywatne placówki medyczne, przychodnie i szpitale do włączenia się w wielką akcję szczepień. Można sobie wyobrazić, że jeśli zwietrzą one interes, a na pewno to zrobią, to same zaczną swoje własne kampania informacyjne (czyt. propagandowe), żeby pozyskać jak najwięcej klientów, to znaczy pacjentów. Wyobraźmy sobie, że nawet niezbyt duża przychodnia obsługuje co najmniej kilkaset osób. Gdyby tak zaszczepić chociaż 500 z nich byłby to zysk na poziomie 30 tys. złotych. Zapewne nie jest to wielki majątek dla przychodni, ale z drugiej strony, biorąc jeszcze pod uwagę, że usługę wykonuje pielęgniarka, są to pieniądze ekstra. Jeśli weźmiemy natomiast szpital z tysiącami pacjentów, zysk wielokrotnie rośnie. Można się przy tej okazji domyślać, że lekarze będą naciskać na pacjentów, aby ci koniecznie się zaszczepili, oczywiście „dla własnego zdrowia”. Już teraz jest pewien nacisk na szczepienia na grypę, ale czymże jest 17 zł wobec 61? Biorąc pod uwagę, że szczepionka ta będzie wielkim eksperymentem medycznym (środek powstał w kilka miesięcy, kiedy inne szczepionki opracowywane są 10, 20 lat. Same obserwacje, czy nie występują skutki uboczne wymagają lat. Co z tego, że po szczepieniu ktoś się dobrze czuje, jeśli negatywny skutek może pojawić się dużo później?), stanowić może realne zagrożenie. Poza służbą zdrowia, w drugiej kolejności szczepieniom zostaną poddani natomiast seniorzy, szczególnie podatni na skutki uboczne, jako z reguły mający już problemy ze zdrowiem. Można przypuszczać, że ci najchętniej zresztą poddadzą się szczepieniom, bo wielu z nich ogląda kilka godzin dziennie telewizję i już teraz jest przepojona strachem i czeka na szczepionkę, jak na wybawienie. Poza tym, kiedy ulubiony lekarz powie: „Musi się pan/pani zaszczepić”, wielu z nich nie odmówi choćby przez grzeczność. Jako stali bywalcy przychodni/szpitali będą oni też poddani największej presji. Powstaje też pytanie, czy nie będzie na nich wywierany nacisk w rodzaju: „powinien się pan/pani zaszczepić przed badaniem/przyjęciem do specjalisty/do szpitala. Okaże się, że to, co ma być w zamyśle dobrowolne, wcale takie nie będzie. Presja na ludzi starszych i chorych, zależnych od służby zdrowia, na to, by się zaszczepić może być zwielokrotniona jeśli się okaże, że młodsi ludzie nie garną się wcale do szczepień. Wtedy, aby podnieść statystyki, mogą być wykorzystane wszelkie instrumenty oddziaływania na pacjentów. Troszczmy się o naszych seniorów, aby nie padli ofiarą wielkiego skoku na kasę.


  FacebookTwitterPinterest

  Autor: Michał Krajski
 • Szczepionka na COVID-19 wycofana! Jest nieskuteczna dla seniorów
  Ciąg dalszy kontrowersji wokół prac nad szczepionką przeciwko COVID-19. Wyniki badań nad preparatem stworzonym przez GlaxoSmithKline i Sanofi zaniepokoiło jej producentów na tyle, że postanowili oni wycofać na jakiś czas jej obrót. Główną przyczyną tej decyzji miała być niedostateczna skuteczność leku wśród starszych ochotników. Testy skuteczności szczepionki zostaną powtórzone w lutym 2021 roku z wykorzystaniem nowej formuły. Jak czytamy na portalu businessinsider.com.pl, pierwsze plany Glaxo Smith Kline i Sanofi zakładały, że szczepionka będzie dostępna w połowie 2021, jednak opóźnienie wywołane wynikami badań wskazującymi na zbyt małą skuteczność wśród osób 50+, przesunęło tę ten moment na koniec przyszłego roku. Jego niedostateczna zawartość była przyczyną niewielkiej obecności przeciwciał we krwi osób powyżej 50. roku życia, które przyjęły szczepionkę poinformowali w komunikacie naukowcy pracujący nad specyfikiem muszą opracować poprawioną formułę antygenu zawartego w szczepionce. Przedstawiciele GSK i Sanofi podkreślili jednocześnie pozytywne rezultaty zaszczepienia osób w wieku 18 – 49. Według komunikatu podanie szczepionki poskutkowało "odpowiedzią immunologiczną porównywalną do odpowiedzi organizmów osób, które przebyły COVID–19”. Thomas Triomphe, wiceprezes francuskiego Sanofi, stwierdził, że firma jest "rozczarowana" opóźnieniem jednak "dołoży wszelkich starań, aby dostarczyć bezpieczną i skuteczną szczepionkę przeciwko COVID–19". Na szczepionkę GSK i Sanofi zostały złożone gigantyczne zamówienia w różnych częściach świata. Unia Europejska zamówiła 300 mln dawek, Zjednoczone Królestwo 60 mln dawek, a USA 100 mln dawek, a Covax, agenda Światowej Organizacji Zdrowia ds. zaopatrzenia w szczepionkę biedniejszych krajów, ma otrzymać 200 mln sztuk. Dotychczas tylko jedna z opracowanych szczepionek (produkcji Pfizera i BionTech) została dopuszczona do użytku od kilku dni może być wykorzystywana w Wielkiej Brytanii i Kanadzie, a w USA decyzja taka jest kwestią godzin.
  Liczne kontrowersje wywołuje również szczepionka firmy Pfizer, która ma trafić m.in. do Polski. Instrukcje bezpieczeństwa wydane przez rząd Wielkiej Brytanii wskazują, że preparatu nie powinny stosować np. matki w ciąży lub karmiące piersią i że nie wiadomo, jaki wpływ będzie ona miała na płodność. Co więcej, eksperci wskazują, że "kobietom w wieku rozrodczym należy zalecić unikanie ciąży przez co najmniej 2 miesiące po drugiej dawce". Mimo to, szczepionka Pfizera jest na ostatniej prostej do zatwierdzenia przez Amerykańską Federalną Agencję Żywności i Leków (FDA). Decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła, jednak kierunek jest już jasny. Kierujący pracami FDA dr Stephen Hahn poinformował, że agencja "pracuje nad jak najszybszym wydaniem awaryjnego dopuszczenia do stosowania" szczepionki opracowanej przez koncern Pfizer we współpracy z niemiecką firmą BioNTech. Równocześnie dodał, że decyzja o zatwierdzeniu zostanie wydana. Zgoda, jak informuje amerykański Business Insider, jest kwestią kilkudziesięciu godzin, co oznacza, że pierwsze dawki szczepionki mogą zostać podane obywatelom USA już w poniedziałek 14 grudnia. Taką deklarację złożył Alex Azar, sekretarz zdrowia i opieki społecznej w administracji Donalda Trumpa. Amerykańskie władze mają nadzieję, że uda się podać szczepionki 100 milionom osób do marca, choć już w pierwszych dniach po zatwierdzeniu specyfiku zaszczepionych ma zostać 2,9 miliona Amerykanów, a do końca grudnia liczba ma wzrosnąć do 20 milionów. Styczeń ma przynieść kolejnych 30 milionów zaszczepionych, a luty 50 milionów. Informacja o planowanym oficjalnym zatwierdzeniu szczepionki została przekazana już producentom, rządowej agencji odpowiedzialnej za zwalczanie chorób zakaźnych CDC oraz wszystkim odpowiedzialnym za przeprowadzenie akcji szczepień noszącej kryptonim Operacja Warp Speed. Koncern Pfitzer od kilku tygodni zapewnia, że jest gotów do dystrybucji szczepionki od razu po jej zatwierdzeniu. Już 21 listopada informował, że wyprodukowanych jest ponad 20 mln dawek.

  FacebookTwitterPinterest

  Autor: Paweł Zdziarski
  Źródło: buisnessinsider.com.pl
 • NOWA MUTACJA koronawirusa w Wielkiej Brytanii! Szczepionka zadziała?
  Brytyjscy naukowcy uważają, że nowy wariant koronawirusa, który został identyfikowany w zeszłym tygodniu w niektórych częściach Anglii, nie został przywieziony z zagranicy, lecz jest najprawdopodobniej rodzimego pochodzenia. Nick Loman, profesor mikrobiologii z Uniwersytetu w Birmingham i członek zespołu COVID-19 Genomics UK Consortium (CoG), powiedział we wtorek, że nowy wariant pojawił się prawdopodobnie spontanicznie „znikąd” pod koniec września. Ekspertów zaniepokoiło to, że niewielka liczba przypadków szybko rozrosła się. Do tej pory w Wielkiej Brytanii wykryto ponad tysiąc potwierdzonych przypadków na prawie 60 różnych obszarach geograficznych przeważnie na południu Anglii. Prof. Loman powiedział, cytowany przez stację BBC, że tym, co uderzyło naukowców, oprócz skali geograficznego rozprzestrzeniania się wariantu wirusa, jest „sama liczba mutacji” – łącznie 17 – która złożyła się na ten wariant, co jest wystarczającym powodem do zaniepokojenia. Dodał, że wprawdzie nie ma jeszcze żadnych twardych dowodów dotyczących tego wariantu. Zespół CoG podkreśla, że jak dotąd nic nie wskazuje na to, aby nowy wariant powodował cięższy przebieg choroby lub aby był on odporny na szczepionki przeciw Covid-19, oraz że potrzeba tygodni, by stwierdzić, czy rzeczywiście może on być bardziej zaraźliwy niż inne wersje koronawirusa. Jest również możliwość, że przez ten czas nowy wariant samoistnie się wyginie tak szybko, jak się pojawił. O nowym wariancie koronawirusa w Wielkiej Brytanii poinformował w poniedziałek minister zdrowia Matt Hancock. Wykryto go w zeszłym tygodniu podczas rutynowych badań w hrabstwie Kent. Minister mówił, że najprawdopodobniej jest on podobny do wariantu odkrytego w innych krajach w ostatnich miesiącach.


  FacebookTwitterPinterest


  Źródło: lt24.lt
 • MEGASKANDAL! UZBROJONA POLICJA aresztuje sceptycznego wobec obostrzeń lekarza w trakcie transmisji na żywo! (WIDEO)
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16058587101d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Podczas transmisji na żywo sceptycznego wobec restrykcji doktora Andreasa Noacka, którą oglądało prawie 27 tys. osób, wparowała policja. Na zapisanym nagraniu najpierw słychać łomot do drzwi, następnie uzbrojonego w broń palną funkcjonariusza, który nakazuje lekarzowi położyć się na ziemię celując w jego stronę. Transmisję Noacka oglądało prawie 27 tys. osób. W jej trakcie poruszał kilka tematów, odpowiadał także na pytania widzów. W 43 minucie transmisji jednak stało się coś nieoczekiwane. Dr Noack odszedł sprzed obiektywu z powodu słyszalnego hałasu. Dało się w pewnym momencie słyszeć krzyki "polizei", czyli po niemiecku "policja". Przestraszony lekarz poinformował o tym swoich widzów. W tym czasie funkcjonariusze próbowali wyważyć drzwi. Lekarz poleca współpracownikowi, by je otworzył. Zaraz potem wbiega uzbrojony w broń palną policjant krzycząc do doktora, by położył się na ziemię. Następnie funkcjonariusz zasłania obiektyw i kieruje go w inną stronę.

  https://www.youtube.com/watch?v=Z-m9nyLsfX0&ab_channel=Ursprunc-Dr.AndreasNoackLiveStreamviaKanalinfo
 • Zabawa w pandemię trwa dalej. WHO ostrzega już przed TRZECIĄ FALĄ koronawirusa
  Przedstawiciel WHO ostrzegł, że na początku przyszłego roku Europę dotknie trzecia fala tzw. pandemii koronawirusa, chyba, że ta "wyciągnie wnioski". David Nabarro ocenił, że nasz kontynent "nie przygotował się należycie" do drugiej fali. Europejska reakcja była niewystarczająca. Stracili okazję do zbudowania niezbędnej infrastruktury w miesiącach letnich, po opanowaniu pierwszej fali. A teraz mają drugą falę. Jeśli teraz nie zbudują niezbędnej infrastruktury, trzecią falę będą mieli na początku przyszłego roku przekonywał Nabarro z WHO podczas rozmowy ze szwajcarskimi mediami. Skrytykował też jako "ryzykowne" decyzje niektórych państw, które nie wprowadziły lockdownów. Wśród nich wymienił właśnie Szwajcarię, która nie zakazała jazdy na nartach, jeśli na wyciągach ludzie będą w maskach. Jeśli liczba nowych infekcji spadnie, to wtedy będziemy mogli robić, co chcemy. Ale teraz? Otwieranie ośrodków narciarskich? - oburzał się.

  Źródło: rmf24.pl
 • Illinois: Szpital wstrzymuje szczepienia przeciw COVID-19. Pojawiły się niepożądane skutki
  https://dorzeczy.pl/_thumb/xx/c8/55bebed82c9b11f7fabe0d6e3e53.jpeg
  Jeden ze szpitali nieopodal Chicago wstrzymał szczepienia przeciw COVID-19. U czterech pracowników placówki wykryto niepożądane skutki przyjęcia szczepionki. "Ze względów bezpieczeństwa tymczasowo wstrzymujemy szczepienia, co da nam czas na lepsze zrozumienie, co mogło spowodować te reakcje" czytamy w oświadczeniu Condell Medical Center. Wskazano, że w przerwie od szczepień okaże się, czy skutki uboczne wystąpią także u innych osób. U pracowników szpitala z Libertyville, którzy przyjęli szczepionkę, wystąpiło mrowienie i podwyższone tętno. Trzech pracowników wróciło do zdrowia w domu, czwarty jest pod nadzorem lekarzy. Cała czwórka przyjęła szczepionkę firmy Pfizer. Placówka podkreśla, że niepożądane skutki zaobserwowano jedynie u czterech pracowników szpitala spośród około trzech tysięcy, którzy zostali zaszczepieni od początku tego tygodnia. Jednocześnie szpital wskazuje, że niepożądane efekty były przewidziane, jako te, które mogą wystąpić po podaniu szczepionki.


  Ps...Czy aresztowano już Polski Rząd i doradców za sprowadzenie niebezpieczeństwa na obywateli? Merkel, Ursula von der Leyen, Timmermans, Jourova, Weber, Tusk, Trzaskowski, Senyszyn wraz z całym lewactwem, które wymaga od obywateli obowiązkowych szczepień! Rząd, członkowie PiS, jego zwolennicy, zwolennicy PO i lewactwo, pedalstwo, lesby. W takiej kolejności przeprowadzać masowe szczepienia..

  Czy to prawda, że osobom zmarłym po szczepionce jako przyczynę zgonu będą wpisywać: debilizm. Spokojnie, na efekty trzeba będzie poczekać, raczej parę miesięcy niż lat, bo to patogen znacznie zjadliwszy niż borelioza. Wszystko najciekawsze jeszcze PRZED nami. Im dłużej będzie przeciągana (wyolbrzymiona) pandemia tym większe prawdopodobieństwo zmutowania wirusa w niebezpiecznym kierunku. Mediom, raczej ich sponsorom, zapewne o to chodzi. Obecnie w szpitalach na całym świecie trwa zmasowana hodowla wirusa na ludzkich tkankach, coraz lepiej przystosowująca go to skutecznego atakowania gospodarza. (Skutek długotrwałego leczenia jak największej liczby osób). W naturze interakcja niebezpieczny patogen – gospodarz trwa krótko, bo albo układ odpornościowy eliminuje patogen albo gospodarz ginie (razem z patogenem). Dlatego w naturze pandemie szybko wygasają. Dziś jednak nie żyjemy w naturze. Najpierw nam rujnują odporność, następnie proponują leczenie każdej choroby z osobna.  Poszukajcie sobie "Candice Cody twitter" - ta tępa dzida, w imię politycznej poprawności, zaszczepiła się w 35-tym tygodniu ciąży... wrócę do jej twittera za parę miesięcy....
 • Czy nowe obostrzenia były konieczne? Prof. Gut: "Rząd nie miał wyboru"
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16083783661d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372343cf3d5fa9c75b8af57c9c91c8ba13b.jpg
  Był ładny spadek, ale to stanęło, bo ludzie "rozkręcają się" przed świętami powiedział w sobotę wirusolog prof. Włodzimierz Gut, odnosząc się do liczby nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Ocenił, że rząd "nie ma wyboru" i musi wprowadzać nowe obostrzenia.

  https://niezalezna.pl/370157-czy-nowe-obostrzenia-byly-konieczne-prof-gut-rzad-nie-mial-wyboru

  Ps..Gut mówi jedno tutaj a drugie w TVN24, jak wiatr zawieje. Trudno przedrzeć się przez mur kłamstw. Telewizja pełni dziś rolę encyklopedii i jedynego źródła wiedzy. Posłuchajcie zatem co dzieje się z lekarzami, którzy mają inne zdanie na temat sposobu leczenia wirusa, na temat szczepionek i wolności wypowiedzi. Może wówczas odpowiecie sobie na pytanie, dlaczego medycy milczą (w przeciwnym razie zostaną pozbawieni prawa do wykonywania zawodu), dlaczego to nieprawda, że wirus jest wyizolowany (wirus nie został wyizolowany) i przede wszystkim dlaczego warto szukać PRAWDY. Nie leczą na inne choroby. Ludzie umierają bo wszyscy zajęci covidem. Jak można przez prawie 9 miesięcy bezczynnie przyglądać się doniesieniom lekarza z Przemyśla, który sygnalizował, że amantadyna pomaga na covid19? Licząc średnio 200 zmarłych Polaków dziennie daje to 54 000 ofiar, czyli niemałe miasto. Jeżeli doliczymy jeszcze setki tysięcy, którym amantadyna przyniosłaby ulgę to daje to przerażający obraz cynicznych decydentów i służb lekarskich z dyplomami, którzy wolą przyzwolić na holokaust i zabronić sprzedaży amantadyny ochotnikom, a z drugiej strony pozwolić ćpać się niesprawdzonym wyrobem szczepionkopodobnym. Lecz to już polityka na poziomie światowym.
 • @kula Lis 69 17:15:48
  Jeszcze jeden lek skuteczny na covida - Ivermectin

  Emocjonalne przesłuchanie w senacie USA doktora Pierre Kory.

  "I CAN'T KEEP DOING THIS": Doctor pleads for review of data during COVID-19 Senate hearing

  https://www.youtube.com/watch?v=Tq8SXOBy-4w
 • @Nibiru 17:23:03 wiem
  Szef MZ, dyrektor NIZP-PZH i prezes URPL zapewniają: Szczepionka na koronawirusa jest dobrowolna i bezpieczna. Nie zmienia DNA. Szczepionki przeciw COVID-19 zostaną dopuszczone do użytku po zweryfikowaniu ich bezpieczeństwa i skuteczności; będą dostępne dla zainteresowanych wskazano w piśmie wystosowanym przez ministra zdrowia, dyrektora NIZP-PZH i prezesa URPL.


  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/531582-szczepionka-na-covid-19-jest-bezpieczna-i-bedzie-dobrowolna

  Ps...Jakim prawem będziemy szczepieni niezbadaną szczepionką i kto będzie płacił odszkodowania za powikłania po szczepieniach których jest ogrom …Ta nachalna propaganda nt. dobra jakie niosą ze sobą szczepionki jest już nie do zniesienia. TVP, TVN, wPolityce, niezależna, Onet, Polsat. wszyscy na siłę starają się udowodnić jakie to dobro za tym idzie-do zwymiotowania. Na szczęście człowiek to istota rozumna i wszyscy zaczynają dostrzegać abberację całej tej pandemii. Najpierw zdrowi ludzie mogli być chorzy bezobjawowo więc zakuto ich w maski, teraz zdrowych trzeba szczepić (chorych nie wolno - oczywista sprawa) - żeby chronić tych chorych. Co za obłęd. A chorzy i tak umierają. Maski nie pomogły, lockdowny nie pomogły, gospodarka na kolanach a zdrowi ludzie zaczynają się wieszać i zapadać na choroby psychiczne. Przestańcie już pisać te brednie!
 • @Nibiru 17:23:03 z sieci
  MILCZENIE "owiec"?

  Kiedy zamknęli nam firmy, milczeliśmy.
  Kiedy zabronili oddychać świeżym powietrzem, milczeliśmy.
  Kiedy zamknęli szpitale przed chorymi, milczeliśmy.

  Zamknęli nam cmentarze
  Skazali na śmierć przewlekle chorych
  Zabraniają spotkań w święta
  Zamknęli nasze dzieci w domach
  Zamknęli seniorów
  Zabronili odwiedzać w szpitalu krewnych i bliskich
  Zabronili matkom dostępu do dziecka po porodzie
  Zabronili rodzicom odwiedzać chore dzieci w szpitalach

  Zakładamy dzieciom szmaty na twarz generując choroby i hamując rozwój mózgu.
  Niszczymy im psychikę zabraniając wychodzenia z domu do godz. 16ej, pozbawiając kontaktów z rówieśnikami, ucząc, że nie wolno zbliżać się do ludzi, nie wolno ich dotykać.
  Brak dotyku to zniszczenia w psychice.

  Zabronili spotkań.
  Ustalili za nas, że będą wstrzykiwać chemię do naszych organizmów
  Wprowadzili bezprawie
  Pozbawili prawa do bycia PODMIOTEM prawa
  Pozbawili człowieczeństwa
  Pozbawili godności

  A MY SIĘ NIE OBUDZILIŚMY

  Naiwnie wierzymy, ze to zaraz się skończy. Wbrew logice wierzymy notorycznym kłamcom, że kolejny raz nas nie oszukają.
  Negujemy fakty.

  Ileż razy pisałem, że będzie drugi lockdown na jesień, że będzie trzeci na wiosnę. Nie wierzyliście. Drugi już jest. Trzeci będzie. Potem czwarty.
  Cały następny rok będzie taki sam jak obecny.
  A potem kolejny.

  A Wy będziecie sią nadal łudzić, że tym razem to już ostatnie zamknięcie.

  Wyłączcie telewizory.
  Posłuchajcie mediów niezależnych. Poszukajcie materiałów. To wszystko jest zaplanowane od dawna.

  FAŁSZYWE TESTY = FAŁSZYWA PANDEMIA
  Fałszywa pandemia = zasłona dymna dla wprowadzania NWO

  Możemy to powstrzymać masowymi gigantycznymi protestami. W przeciwnym razie będzie dokładnie to, co przewiduje scenariusz.

  W skrócie - wszystko co ważne na świecie jest ustalane przez światowe agendy, których nazwy ładnie brzmią, a które tak naprawdę służą do realizacji celów ustalonych i finansowanych przez globalistów. Oczywiście zawsze musi być jakaś zasłona dymna dla odwrócenia uwagi.
  Kluczowe agendy to Grupa Bilderberg (steruje politykami i mediami), Bank Rozrachunków Międzynarodowych (co dwa tyg. spotkania szefów banków centralnych w Bazylei), Światowe forum ekonomiczne, Światowe forum żywności, Światowa organizacja zdrowia. Wszystkie te agendy opłacane są przez Fundacje Rothschildów, Rockefellerów, Gatesa, Morgana, Sorosa itd. Wystarczy poczytać, posłuchać, jakie tematy na tych agendach są poruszane.

  I tak w telegraficznym skrócie

  1. Fundacja Rockefellera – rok 2010 – dokument „Scenariusze przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego” – scenariusz LOKSEPS przewiduje
  a. Światowa pandemia
  b. Wzmocnienie władzy wykonawczej
  c. Regularne szczepienia
  d. Całkowitą kontrolę społeczeństw przez państwo
  e. Maksymalną redukcję własności prywatnej
  f. Przejście na pracę zdalną i nie wychodzenie z domów
  g. Dochód gwarantowany w zamian za umorzenie długów (po upadku firm)
  h. Całkowity upadek branży turystycznej
  I ostatni punkt bardzo ciekawy w tym scenariuszu a mianowicie:
  i. JESZCZE WIĘKSZY UCISK ze strony rządów po zakończeniu pandemii

  2. Światowe Forum Ekonomiczne założone przez Klausa Schwaba. Co Schwab postuluje?
  a. Scanowanie mózgów jako warunek podróżowania
  b. Wszczepianie czipów współpracujących z mózgiem
  Facet mówi o tym i na forum i napisał książkę w roku 2019 „Czwarta rewolucja przemysłowa”

  3. Jakie były główne tematy Światowego Forum Ekonomicznego w tym roku (lipiec 2020)
  Wielki reset żywności do roku 2030. Czyli co konkretnie?
  a. Żywność modyfikowana genetycznie
  b. Wycofanie mięsa i produkowanie sztucznego mięsa i białek
  c. Wspomaganie lekami i chemią przemysłową oczywiście dla wspierania zdrowia

  Może w kontekście tego lepiej zrozumiecie ten cały ruch na temat wycofania hodowli bydła, norek nie tylko w Polsce ale i w Danii, w Norwegii, zamykanie już w tym roku w Chinach wielkich farm hodowli zwierząt dzikich (aż 45 gatunków)
  Chodzi o całkowite uzależnienie człowieka od sztucznej żywności, która jest własnością globalistów.
  Oczywiście to wszystko dla "naszego dobra" i dla "ratowania planety"
  Zabawne - sto lat temu Rockefeller i sp-ka doprowadzili do zakazania konopii (na których cały świat się opierał - leki, odzież, żywność, tlen z lasów konopnych) żeby zasypać świat plastikami i lekami na ropie i zamisat wycofać ten syf, ta sama zgraja proponuje sytntetyczne jedzenie i jeszcze wiecej chemii "dla ratowania świata"

  4. Co mówi WHO. Co chwila mówi cos innego, niejednokrotnie sobie zaprzecza, ale taki ma cel – dezinformować. Ale uważny obserwator wyłapie to co istotne.
  Pomimo szczepionki nie zmieni się system obostrzeń – to w ubiegłym tyg
  W tym tygodniu jeden z dyr. zapowiedział trzecią falę covidu, a więc mamy już potwierdzenie tego, co w maju mówił Soros ( że będzie trzecia fala) czyli trzeci lockdown na wiosnę. Któż może to lepiej wiedzieć niż pomysłodawcy i twórcy pandemii?!

  5. Wielki reset.
  Na wiosnę wszyscy krzyczeli, że to teorie spiskowe. Dziś o wielkim resecie mówią wszyscy – reset gospodarki, reset systemu finansowego, reset żywności, reset cywilizacji i kultury bycia i zachowań międzyludzkich.
  Nie będzie własności prywatnej, obywatel będzie własnością państwa, nie będzie rodziny, o dzieciach decydować ma państwo – po to od lat 90 promuje się LGBT i rozbijanie rodzin. Mamy setki artykułów i postów a nawet książek w tym temacie

  6. Czy teorie spiskowe.
  a. W Chinach testuje się obecnie system totalnej kontroli obywateli przez 24h/ dobę – po co?
  b. Elan Musk wyprowadza na orbitę kilkadziesiąt tysięcy satelitów dla sieci 5G i kontroli każdego cm Ziemi
  c. UE ogłasza Biometryczny Cyfrowy Dowód Tożsamości oparty na technologii blockchain tej samej od kryptowalut i technologii 5G
  d. Coraz więcej informacji o tym, że bez szczepionki obywatel straci możliwość korzystania z komunikacji (kolejne linie lotnicze, ale to pójdzie dalej)
  e. W UK pojawiaj się informacje coraz częściej o tym, że „dwukrotny negatywny test na covid wykonany w tygodniu” będzie przepustką do wolności

  Rozumiecie to? Wykonasz dwa testy i oba wyjdą negatywnie to będziesz mógł wyjść z domu! I naród Jeszcze pewnie będzie dziękował władzy za przywilej wyjścia z domu
  Czy Wy rozumiecie co się dzieje?!

  f. E. Musk pracuje nad technologią Neuraling – czyli połączenie czip – mózg (dokładnie to proponuje wspomniany wcześniej Klaus Schwab)
  g. MFW (ten sam, który zapłacił państwom za wprowadzenie lockdown) poinformował na swoich stronach, że koniec pandemii nastąpi 31 marca 2025r
  Zwróćcie uwagę na ten fakt i przestańcie się łudzić, że za miesiąc lub dwa ten obłęd się skończy

  Śpijmy dalej.

  Zamiast wyjść dupy, w której jako społeczeństwo się znaleźliśmy, szukajmy dalej jak się w niej urządzić.

  Czytam co chwila nawoływania w stylu „kupcie coś na wynos i wesprzyjcie restauratorów” , „kupcie znicze i wesprzyjcie … „. A ja się pytam, czy restaurator zapłaci czesne w zamkniętym przedszkolu, czy ten od zniczy kupi bilet do zamkniętego kina, żeby wesprzeć właściciela?

  Ludzie – OBUDŹCIE SIĘ. TO WSZYSTKO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ.
  Najwyższy czas stanąć w obronie wolności.

  Właściciele hoteli, restauracji, kin, dyskotek, ftness, przewoźnicy – branża turystyczna ma przestać istnieć.
  Ile lokdownów w kolejnym roku przetrzymacie? I będziecie za każdym razem prosić rząd o jałmużnę? Nie macie jaj? Nie macie godności?
  Nie macie ODWAGI CYWILNEJ? Boicie się ruszyć tyłek na protest? Będzie Wam lepiej jak zbankrutujecie?
  Nauczyciele – boicie się kuratorium?!
  Lekarze – boicie się Izby Lekarskiej?
  Prawnicy – boicie się Ziobry?
  "Kowalski z Nowakiem" - boicie się madatu?!

  Jako ludzie - jako CZŁOWIEK - nie macie swojej godnosci?!
  My nie mamy dziękować za to że "poluzowali " i dali nam trochę swobody ...mamy BYC WOLNI.
  TO NASZE NIEZBYWALNE PRAWO

  Czy Wy nie rozumiecie, ze swoim dzieciom szykujecie niewolnictwo, że działacie przeciw sobie?!

  Kiedyś wasze wnuki zapytają każdego z Was/ Nas - „dziadku, gdzie byleś jak wprowadzali niewolnictwo?!’

  I co powiemy, że ukryliśmy ze wstydu twarz za szmatą, bo nie mieliśmy odwagi BYĆ CZŁOWIEKIEM?!
  Jerzy Makara
 • @kula Lis 69 17:42:51
  Wszystko na ten temat. Dobre podsumowanie. To jest III wojna światowa.
 • @Nibiru 17:23:03 szczepionka...
  Nie jest bezpieczna. Za krótki okres badań, nie uwzględniający wszystkich możliwych powikłań. To medyczny eksperyment na ludziach. Mówią o powikłaniach a dziwią się niechęci do szczepień. Masło maślane. Musi być bezpieczna dla wszystkich chorób towarzyszących. Ignorancja czy zwykłe przekupstwo I straszenie innych sceptycznych wobec szczepionki lekarzy pozbawieniem prawa do wykonywania zawodu. Coś śmierdzi na skalę ogólno światową. Na YouTube posłuchajcie: CEO Pfizer explains why he hasn’t received a vaccine. Wywiad dla CNN. I chyba koniec tematu.

  Oprawcy w maskach czas na was!

  https://www.facebook.com/watch/?v=688127132068403
  Jest tak bezpieczna, że młodzi ludzie dostają paraliżu, lub mdleją po jej otrzymaniu. Chciałbym wiedzieć jakie są źródła -wszystkie-finansowania Polskiego Towarzystwa Epidemiologów. Może warto aby CBA popracowało w świecie „wielkiej” medycyny, przyjrzało się temu.

  A jak niby będzie wyglądała weryfikacja osób, które mogą być bezobjawowo chore albo przeszły już chorobę i mają przeciwciała? No jak? Wywiad lekarski, test na przeciwciała? A co z innymi osobami, które mają choroby współistniejące? Dlaczego nigdy nie wynaleziono szczepionki na wirus HIV, a koronawirusa w 6 miesięcy?
 • @Nibiru To nie są lekarze, eksperci i naukowcy tylko Sonderkommando
  Nie wiadomo kto jeden i kto drugi królik z kapelusza z podmienionymi nazwiskami, więc z założenia są szubrawcami i nie wolno im ufać w czasach gdy kłamstwo jest powszechnym narzędziem ogłupiania ludzi.

  Jeśli jest ona tak bezpieczna, to dlaczego Food and Drug Administration (FDA) zamieściła na swojej stronie całą długą listę możliwych powikłań po szczepieniu tą ponoć bezpieczną szczepionką? Niesprawdzone na zwierzętach, doświadczalne i sklecone w pośpiechu szczepionki mRNA z wykorzystaniem nanotechnologii w celu depopulacji! Zastosowana, komusza metoda; problem-reakcja-rozwiązanie! Zadajcie dwa pytania, jeżeli nie chcecie się zaszczepić: 1. Czy w szczepionce jest MRC-5 (KOMÓRKI PŁODÓW PO ABORCJI), 2. Czy możliwe są reakcje latrogenne po szczepieniu? Na oba pytania odp. brzmi TAK!

  Urząd ds. Rejestracji i Kontroli Leków SWISSMEDIC w Bernie ocenił, że w dokumentacji szczepionek nadal brakuje ważnych danych dotyczących bezpieczeństwa, skuteczności i jakości, zwrot producentom.
 • @Nibiru 17:23:03
  Koncernom farmaceutycznym zależy tylko na pieniądzach a na pewno nie nie na zdrowiu ludzi, zobaczcie co to jest Wielka Farma, to są pierwsi goście w pałacu prezydenckim po zmianie prezydenta w USA. Firmy farmaceutyczne myślą tylko o zyskach, zdrowie ludzi jest im całkowicie obojętne. Liczy się dla nich tylko profit. Budują sobie szklane pałace i chcą ciągle więcej i więcej. O % zaufania do obecnych firm farmaceutycznych. Wystarczy obejrzeć film pt: Vaxxed (jest na CDA). Jeżeli potrafili bezczelnie oszukiwać wycofując np szczepionkę i wprowadzając ją pod inna nazwą.
 • @kula Lis 69 18:02:53
  W totalitarnej tyranii, z która to obecnie mamy do czynienia, to choćbyś miał 1000% racji, to i tak to nie ma znaczenia. Zrobią tak jak zaplanowali. Logika, moralność, humanizm nie liczą się. To są psychopaci. Podobnie jak dresiarz, który chce się na przechodniu wyładować i żąda od niego szluga, to wtedy nie ma znaczenia czy przechodzień mu go da czy nie; w papuchę i tak zarobi. Bierny opór nie wiele daje i wręcz rozzuchwala oprawców. Łatwo poszło im z 9/11, to teraz idą globalnym frontem na całość. Jakieś drobne ich kroki w tył czy obiecanki nie powinny nas zmylić, tu już sprawy zaszły za daleko.
 • @kula Lis 69 18:08:51
  Tu już nie chodzi o pieniądze. Firmy farmaceutyczne, podobnie jak większość koncernów należą do globalistów. Na zatrzymanu czy spowolnieniu wielu gałęzi gospodarki stracą więcej niż zarobią na szczepionkach i testach. Ponadto pieniędzy mogą sobie, poprzez również ich banki centralne, nadrukować do woli. Tu chodzi o sprawowanie totalnej kontroli nad ludzkością, przejęcie infrastruktury tych fikcyjnych tworów, które nadal niewiadomo dlaczego nazywamy państwami i depopulację.
 • @Nibiru pytanie ile łapówki Szwajcaria dostała od Pfizer i od i jej niemieckiego partnera BioNTech.
  Szwajcaria zarejestrowała szczepionkę na koronawirusa! Kampania szczepień rozpocznie się na początku stycznia. Szwajcarski Urząd ds. rejestracji i kontroli leków Swissmedic w Bernie zatwierdził pierwszą szczepionkę na Covid-19 firmy Pfizer i jej niemieckiego partnera BioNTech. Instytucja poinformowała o tym w sobotę na swojej stronie internetowej.

  https://wpolityce.pl/swiat/531595-szwajcaria-zarejestrowala-szczepionke-na-koronawirusa


  Ps...Sprostowanie: Szwajcaria nie zarejestrowała, Szwajcaria została złamana! Masoni huknęli i załatwione! Nie wytrzymali nacisku Rothschyldów. Jaka piękna wiadomość dla Big Pharmy. A Swiss Medic głupa rżnie. Czy szczepionka vs grypie zawiera lucyferazę? Do czego ma służyć ten składnik w szczepionce Covid19? Simon i Horban już szykują wyjaśnienie dla inaczej mądrych. Szczepienie ma za zadanie wprowadzić do organizmu „enzym bioluminescencyjny w bliskiej podczerwieni” lucyferazę, która jest substancją chemiczną, która sprawi, że szczepienie igłą kwantową będzie czytelne dzięki specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne. Kwantowy implant z mikro igłami, który będzie nową formą dostarczania szczepionki pozwoli na transfekcję, tj. modyfikację naszego DNA za pomocą nanotechnologii w połączeniu z nanotoksycznością. Niemiecki dziennik ostrzega o tym samym: „Wielu wysokiej klasy ekspertów ostrzega przed wielkim niebezpieczeństwem, jakie stwarzają nowe szczepionki (na C-19), ponieważ bezpośrednio modyfikują ludzkie DNA”:

  https://hi-in.facebook.com/silawilka/posts/2812981045602113/
 • @Nibiru
  Ekspert: Jeśli zaszczepimy 20-30 proc. społeczeństwa, to możemy osiągnąć stan, w którym wirus przestanie być epidemicznym. Jeśli do września przyszłego roku zaszczepimy 20-30 proc. społeczeństwa, to możemy osiągnąć stan, w którym wirus przestanie być epidemicznym i stanie się endemicznym, czyli zachorowania będą występować, ale w sposób ograniczony ocenił dr hab. Egbert Piasecki, ekspert z zakresu wirusologii z PAN.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/531606-ekspert-wirus-moze-przestac-byc-epidemiczny

  Ps... Covid-19 to rzeczywiście nie jest zwykła grypa. To grypa niezwykła, zabijająca najwięcej tych, którzy na nią nie chorują. Co ekspert to inne cyferki. Widać gołym okiem, że nic się tu kupy nie trzyma! Tydzień temu UE oceniła, że dla odporności populacyjnej należy zaszczepić 60% populacji. Zażartowałem wtedy, że Polscy politycy zejdą do 50%. Zeszli do 30%. Czyżby Rząd poszedł po rozum do głowy i zaczyna zmieniać narrację, by dopasować się do realiów? Jesteście żałośni wy sprzedajni eksperci! W końcu gadacie realnie 20-30% to akurat rząd z rodzinami, eksperci, cwelebryty, policja, postępowe lgbty, trochę baranów z łapanki i jesteśmy w domu. 10% pójdzie po dobroci. Reszta to przymusowo budżetówka i służby mundurowe. Coś dorzucą jeszcze korporacje, tam też przymus będzie. Zacząć szczepienia od jutra!
  „90% Lekarzy NIE chce szczepić się przeciw COVID-19”

  https://youtu.be/B9VfNkzlVdk

  „Nie wiedzą, czy to całkiem bezpieczne, nie wiedzą, jaka będzie skuteczność, ale chcą wszystkich zaszczepić”

  https://youtu.be/vHbQxaLVJcQ
 • @kula Lis 69 18:28:06
  Analogicznie jak w systemie operacyjnym komputera, władze żądają aby producent umieścił sekretny "back door" tylne wejście dla służb (inaczej nie dopuszczą na rynek), podobnie do ludzkiego (wszystkiego co żyje) oprogramowania, którym jest DNA, można wprowadzić tylne wejście przy pomocy wirusa wektora, łamiąc zabezpieczenia stworzone przez Boga lub naturę. Potem wszelkie ingerencje, tych co mają kod dostępu i odpowiednią technologię, pozwolą na dowolne ingerancje w nasze DNA bez naszej wiedzy i zgody.
 • @kula Lis 69 18:28:06
  Ze Szwajcarią to taka ustawka, aby gawiedź miała pozory niejednomyślności u kacyków postawionych na czele państw. Szwajcaria to jedno z gniazd "szerszeni".
 • @kula Lis 69 18:40:37
  Już kilka miesięcy temu po internecie krążyła bardzo rzeczowa lista ok. 20 poszlak pokazujących, że ta pandemia to skoordynowana akcja globalistów przeciwko ludzkości. Były tam obnażone m.in absurdy podawane nam do wierzenia przez MSM i rządy w temacie pandemii. Teraz ta lista jest zapewne o wiele dłuższa.
 • @Nibiru 17:49:21
  Jak działa szczepionka na Covid-19? Co oznacza poziom skuteczności? Jakie powikłania? Ekspert odpowiada na ważne pytania. Wkrótce, zarówno w Polsce, jak i w całej Unii Europejskiej, rozpoczną się szczepienia przeciw koronawirusowi. Pomimo zapewnień ekspertów o dobrowolności szczepień i bezpieczeństwie preparatów, w społeczeństwie wciąż istnieje wiele wątpliwości. Dr hab. Wojciech Szczeklik, kierownik Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii odpowiedział na najważniejsze i najczęściej pojawiające się pytania. Lekarz wyjaśnił, że chociaż jego główną specjalizacją jest anestezjologia i intensywna terapia, to jest także specjalistą z interny i immunologii klinicznej, co pozwala mu lepiej rozumieć zagadnienia związane z koronawirusem. Szczepienia ruszają w grupie personelu medycznego już 28.12.2020. Dostępna szczepionka to Pfizer/BioNTech, szczepionka na bazie m-RNA (szczepienia ruszyły już w UK, USA, Kanadzie..). Ten wątek będzie dotyczył właśnie tej szczepionki. Przedstawiona wiedza jest na dzień 18.12.2020 podkreślił dr hab. Szczeklik. Całość tu

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/531597-wazne-pytania-i-odpowiedzi-ws-szczepionki-na-covid-19


  Ps...wPolityce już totalnie odjeżdża. Dziś to już przechodzi samego siebie. Co drugi artykuł o dobroci szczepień. Teraz „ekspert” tłumaczy jak działa szczepionka. Klikam i czytam i….kompletnie nic z tego artykułu nie wynika. Sztuka socjotechniczna opanowana do maksimum - masa treści, z której dosłownie nic nie wynika. Dosłownie nic! Kiedyś takie wodolejstwo na j. polskim uprawiałem jak lektury się nie przeczytało i trzeba było pisać wszystko-byle dużo. ‘EKS pert” odpowiada na pytanie - kiedy uzyskujemy odporność? - po podaniu 2 dawki uzyskujemy zakładaną odporność. I zwrot: ZAKŁADANĄ ODPORNOŚĆ jest kluczem. TZN. jaką odporność? na 1miesiąc, na 2 mies, 3 a może 6? 1 rok 5 lat? A co jeśli tylko 20 albo 30 % staruszków przyjmie ten preparat fragmentu nici mRNA ( bo przecież ze szczepionką z fragmentem wirusa nie ma to nic wspólnego), a reszta odmówi? Kolby rząd do głowy ludziom przystawi? Na jaki szczep koronawirusa ten preparat działa? Co z mutacjami koronawirusa? Co roku będą kupować te preparaty i za pieniądze podatników 50 mld złotych w ręce koncernów farmaceutycznych? Co z niewykorzystanymi preparatami? Płacimy za zużyte czy gotowość do dostarczenia - jak za gaz kiedyś od Ruskich umowa na 30 lat. Chciałbym zobaczyć tych wszystkich lekarzy, polityków, celebrytów, i dziennikarzy jak się szczepią? Lekarze to teraz pewnie mają niezły orzech do zgryzienia. Jak tu namówić innych do przyjęcia preparatu mRNA ale samemu tego nie zrobić. Całe środowisko lekarskie na początku pandemii śmiało się z wirusa i maseczek łącznie z szefem GIS- Pinkasem jak i ministrem Szumowskim. Potem nastąpiła zmiana na ekonometrystę/statystyka - specjalisty od wariancji i prawdopodobieństwa Niedzielskiego i okazało się, że jedyny ratunek to preparaty mRNA za 40-50 mld zł rocznie. Czyli prof. kardiolog gówno wie o chorobach, natomiast ekonometrysta wie jak wyleczyć ludzi preparatem mRNA, który ludzie mają dobrowolnie przyjąć. Ale to jest mega majsterszyk - jak ktoś dobrowolnie przyjmuje preparat, otrzymany od koncernu farmaceutycznego (który, nota bene zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności za skutki), i to jeszcze za darmo - no to jak tu później rościć o jakiekolwiek odszkodowania? Twój wybór, Twoja sprawa. Dwa pytania:

  1. Gdzie znajdę kartę informacyjną dla szczepionego, która w prosty sposób wyjaśnia potencjalne wątpliwości? W USA taką kartę opublikowano. Jest tam między innymi napisane, że brak szczepienia nie utrudnia dostępu do procedur medycznych.

  2. Jak na język polski zostanie przetłumaczone określenie zawarte w dopuszczeniu szczepionki „EMERGENCY USE AUTHORIZATION”? „Dopuszczone do użycia w nagłych przypadkach”? Czy może jakoś łagodniej

  Wyjaśnienie dlaczego opublikowano wywiad z anestezjologiem, panem Wojciechem Szczeklikiem, a nie jakimś lekarzem, specjalistą od szczepionek, wirusów, etc. Otóż zrobiono to dlatego, iż nazwisko Szczeklik kojarzy się 99 procentom czytelników z słynnym, nieżyjącym już profesorem Andrzejem Szczeklikiem. Taki „chłyt marketingowy”.

  Najbardziej zabawny jest passus, że po zaszczepieniu trzeba nadal nosić maskę i zachowywać dystans. Pana dr. nikt nie zapytał, na jakiej podstawie zaleca jako bezpieczne szczepienia produktem firmy, którą Prokuratura USA określiła w 2009 mianem największego oszusta w medycynie, po skandalu związanym ze szczepionką przeciw „świńskiej grypie”. Tamta też miała być bezpieczna i skuteczna, choć nie była takim eksperymentem na ludziach, jak dzisiejsza. Jeden z szefów firmy Pfizer sprzedał swoje udziały po zawartych kontraktach! Czy ktoś by się teraz ich pozbywał, gdyby nie przypuszczał, że w przyszłości jej akcje mogą gwałtownie spaść?
 • @Nibiru czyżby eutanazja, nieprzydatnych, schorowanych, starych niepotrzebnych, powtórka dr Mengele
  Niemcy szykują się do szczepień! Na pierwszy ogień idą pacjenci domów opieki. Podczas gdy Niemcy przygotowują się do rozpoczęcia szczepień przeciwko koronawirusowi, minister zdrowia tego kraju Jens Spahn wezwał mieszkańców do cierpliwości i powiedział, że konieczne jest najpierw zaszczepienie najbardziej zagrożonych osób ponosi agencja AP. Spahn powiedział, że 27 grudnia, kiedy Niemcy mają nadzieję rozpocząć kampanię szczepień, jako pierwsi mają być zaszczepieni mieszkańcy domów opieki. W Niemczech około połowy wszystkich zgonów spowodowanych koronawirusem odnotowano w grupie osób powyżej 80. roku życia, z których większość mieszkała w domach opieki. Wkrótce potem będą mogli się zaszczepić osoby należące do kategorii priorytetowej, m.in. lekarze pracujący na oddziałach intensywnej terapii. Szczepionka będzie później dostępna dla innych osób, w tym dla policjantów i nauczycieli. Spahn powiedział, że Niemcy w pierwszym kwartale 2021 roku spodziewają się otrzymać 11-13 mln dawek szczepionki, ale liczba ta może jeszcze wzrosnąć, jeśli organy regulacyjne zatwierdzą więcej szczepionek. Liczba ludności w Niemczech wynosi 83 mln.

  Źródło: lt24.lt
 • @Nibiru
  Ekspert: jeśli Polacy znów nie posłuchają każdy będzie miał zakaz... wychodzenia dalej niż 500 m od domu! Jeżeli Polacy znów nie posłuchają i zaczną się wyjazdy do wujków oraz cioć górali, to przepisy znów zostaną zaostrzone i każdy będzie miał zakaz wychodzenia dalej niż 500 m od domu. I tak uważam, że te zapowiadane restrykcje w Polsce jak popatrzeć na sąsiadów są łagodne. Jeżeli zostaną zlekceważone, będą kolejne, mocniejsze powiedział PAP prof. Włodzimierz Gut. W opublikowanym komunikacie rząd poinformował o przedłużeniu etapu odpowiedzialności, podczas którego wprowadzano dodatkowe ograniczenia. Nowe zasady bezpieczeństwa będą obowiązywały od 28 grudnia do 17 stycznia, czyli do końca przerwy szkolnej. Polska Agencja Prasowa opublikowała rozmowy z wirusologami. W ostrym tonie zachowanie Polaków ocenia profesor Włodzimierz Gut i grozi konsekwencjami. - Spodziewałem się zaostrzenia obostrzeń epidemicznych przez rząd, bo w Polsce w ostatnich tygodniach zakwitło cwaniactwo - powiedział wirusolog prof. Włodzimierz Gut. Rząd nie mógł udawać, że tego nie widzi. Dlatego, jeżeli hotele chciały zarabiać na lewo, to teraz stracą wszystko powiedział prof. Gut. W jego ocenie realizuje się właśnie scenariusz z pierwszego prawa fizyki, gdyż każdej akcji towarzyszy reakcja. - Jeżeli Polacy znów nie posłuchają i zaczną się wyjazdy do wujków oraz cioć górali, to przepisy znów zostaną zaostrzone i każdy będzie miał zakaz wychodzenia dalej niż 500 m od domu. I tak uważam, że te zapowiadane restrykcje w Polsce jak popatrzeć na sąsiadów - są łagodne. Jeżeli zostaną zlekceważone, będą kolejne, mocniejsze - ostrzegł ekspert. Stwierdził, że chytry dwa razy traci, a uczciwi hotelarze i właściciele pensjonatów wiedzą, komu mają "podziękować" za to, co się dzieje. Rząd widzi, co się dzieje. Statystyki zgonów na Covid-19 są bardzo złe, a liczba nowych przypadków spadła. Ludzie próbują uniknąć Covid-19 przez opóźnienie trafiania do lekarza. Działają w myśl zasady: umrę, ale nie pójdę do lekarza. Niestety niektórym się udaje i przegrywają walkę z chorobą - powiedział prof. Gut. Jego zdaniem otwarcie galerii w okresie przedświątecznym było ukłonem w stronę tradycji i daniem możliwości zrobienia zakupów i prezentów, ale przecież wszyscy widzieli, że limity w sklepach nie były przestrzegane. Także krytycznie do sytuacji odniósł się inny ekspert. Nie lubię krytykować czegoś dla samego krytykowania, bo decyzja o lockdownie jest słuszna i od tego trzeba wyjść. W mojej ocenie być może nawet zbyt lekka i nieco spóźniona, ale ważne, że podjęta powiedział dr Michał Sutkowski. Zauważył, że zapowiedziana przez rząd po świętach narodowa kwarantanna ma być odpowiedzią na szarą strefę w branży hotelarskiej - oczywiście nie w całej, ale także szarą strefę w działaniach części obywateli, którzy wprost kpią z pozostałych, realnie siedzących w domach. Dodał, że w Polsce wybrano model pełzającego lockdownu, dość długiego, ale lekkiego. Dr Sutkowski jest zwolennikiem znacznie mocniejszych restrykcji, nawet z zakazem przemieszczenia się, ale krótkotrwałych. Kontrola i kary to też element przywracania normalności. Jak już robimy dwa kroki w kierunku zaostrzenia, to zróbmy i trzeci - egzekwując przestrzeganie przepisów. Tak, abyśmy mieli zejście z 12 tysięcy zakażeń dziennie do kilkuset. Wykorzystajmy te trzy tygodnie, błagam. Na końcu jest pozytywny cel - normalność - powiedział ekspert. W ocenie Sutkowskiego rząd, komunikując się ze społeczeństwem w sprawie epidemii, stawia na profesjonalizm przekazu, a nieco zapomina, że ludzie działają emocjonalnie. Słyszymy w tym komunikacie tylko to, co złe się nam wydarzy w związku z epidemią. Powiedzmy, co dobrego i jak szybko wróci, jeżeli się zastosujemy do zasad zdrowego rozsądku. Nie wywołujmy efektu buntu i poszukiwania na siłę obejścia przepisów, a stańmy wszyscy, jako jedna, solidarna drużyna walcząca z wirusem. To on jest dzisiaj naszym wrogiem, a nie opozycja, a nie rząd, a nie konkurent z tej samej partii. Polacy mają zdolność jednoczenia się w imię wyższego celu. Wykorzystajmy to i przegońmy wirusa. Każde decyzje administracyjne w mojej ocenie muszą być połączone z ogromną pracą informacyjną, z dobrze prowadzonymi kampaniami społecznymi, bo inaczej na końcu ludzie na złość wszystkim się nie zaszczepią, a cierpieć będą bogu ducha winni ludzie - ci, których branże są dziś zatrzymane. Nie dziwię się ich frustracji powiedział dr Sutkowski.
  Autor: Wiktor Odlanor
  Źródło: PAP, RMF24
 • Stanisław Michalkiewicz: Zamknąć Arłukowicza!
  Trudno jest rządzić państwem, a zwłaszcza takim, jak Polska. Niemcy, to co innego. Tam jak jest rozkaz, to wszyscy się słuchają. Literackie świadectwo temu posłuszeństwu wystawia poeta w wierszu: “Rewolucja w Niemczech”. W Niemczech, jak zresztą we wszystkich innych krajach, mogą oczywiście odbywać się rewolucje, ale w odróżnieniu od pozostałych, w Niemczech nawet rewolucje muszą być urzędowo dozwolone. “W szkołach rozdano dzieciom “Paketchen”, a w tych “Paketchen” i Fritzl i Gretchen znaleźli bombkę i chorągiewkę, rewolucyjny wierszyk i śpiewkę (…) I władza w zapale, w czerwone odświętne przybrana kokardki, ludności dynamit dawała na kartki; przy każdej karteczce był plan demonstracji”. Skoro w Niemczech nawet rewolucje pozostają pod kontrolą, to jaką przyczynę ma ogłoszony tam niedawno całkowity lockdown? Nawiasem mówiąc, jak tylko Nasza Złota Pani postanowiła zamknąć Niemcy, to zaraz rząd “dobrej zmiany” zrobił to samo w naszym nieszczęśliwym kraju. U nas przynajmniej wiadomo dlaczego, chociaż nie tyle może z wyjaśnień pana ministra Niedzielskiego, co niedyskrecji pana profesora Włodzimierza Guta.
  Pan profesor Gut ujawnił, że narodowa kwarantanna została ogłoszona dlatego, że “zakwitło cwaniactwo”. Wiadomo bowiem, że co jeden człowiek chce zakryć, to drugi odkryje. “Święte pieczęcie złamie, powyskrobuje” - jak twierdzi inny poeta. Otóż cwaniactwo na tym właśnie polega, że rząd sobie, a cwaniacy – sobie. Konkretnie panu profesorowi Gutowi chodziło o to, że cwani hotelarze omijali zakaz przyjmowania gości. Rząd bowiem zabronił przyjmowania gości hotelowych, chyba, że przybywali oni tam służbowo. A kto przybywa do hoteli służbowo? Wiadomo – Umiłowani Przywódcy. Taki na przykład pan marszałek Borusewicz, służbowo latał nawet samolotem do Gdańska, żeby – jak powiadają – wyprowadzić pieska na obsikiwanko. Dzięki wprowadzonemu przez rząd pod pretekstem epidemii ograniczeniu możliwości korzystania z hoteli, Umiłowani Przywódcy nie musieliby się tam tłoczyć z plebsem, a podczas szusowania na nartach nie narażaliby się na kolizje.

  Tymczasem nic z tego! Cwani hotelarze zaczęli narciarzom wynajmować pokoje jako “schowki na narty”, albo żądali od nich certyfikatów, że ich przyjazd ma charakter służbowy. Oczywiście nie sprawdzali ich autentyczności, bo w naszym demokratycznym państwie prawnym, w dodatku urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej, entreprenerzy hotelowi nie mają uprawnień śledczych, więc z punktu widzenia praworządności, o którą tak zażarcie walczy z nami Unia Europejska, a zwłaszcza – Królestwo Niderlandów – wszystko było w jak najlepszym porządku. W tej sytuacji rząd nie miał innego wyjścia, jak wszystkich bez wyjątku zamknąć w narodowej kwarantannie – oczywiście do momentu, kiedy pojawi się zbawienna szczepionka. Wtedy każdy obywatel będzie musiał – oczywiście o ile zechce – wyjść z domu i podążyć do właściwego punktu szczepiennego, podobnie, jak na podstawie dekretu cesarza Augusta “aby spisano wszystek świat”, każdy musiał udać się do miasta swego, aby tam się zapisać.

  Oczywiście oprócz tych podobieństw są i różnice, bo o ile zapisanie się było przymusowe, o tyle wyszczepianie jest dobrowolne. Jak ta dobrowolność będzie wyglądała w praktyce – tego jeszcze nie wiemy, chociaż z okresu pierwszej komuny pamiętamy tak zwaną “dobrowolność przymusową”. Bardzo możliwe, że – chociaż oczywiście z komunizmem zerwaliśmy definitywnie – rząd wykorzysta tamten wynalazek. Bo z pewnością cwaniactwo i tutaj się ujawni i cwani obywatele nie będą chcieli opuszczać domów. Dobrze – ale jeśli by zdecydowali się je opuścić, żeby na przykład wsiąść do samolotu, albo nawet do pociągu byle jakiego, to nikt nie sprzeda im biletu, a kto wie, czy bez okazania certyfikatu dobrowolnego wyszczepienia, zostaną wpuszczeni do sklepu. Takie wynalazki bowiem mają to do siebie, że są stosowane ponad podziałami. Oto pan Zbigniew Ziobro, jeszcze przed dymisją rządu premiera Kaczyńskiego w roku 2007, wynalazł tak zwany “areszt wydobywczy”. Polega on na tym, że wsadza się delikwenta do aresztu i trzyma go tam dotąd, dopóki się do czegoś nie przyzna. Oczywiście dobrowolnie, jakże by inaczej!

  Ciekawe, że ten wynalazek został bez zmian utrzymany podczas rządów obozu zdrady i zaprzaństwa, który pryncypialnie krytykował i krytykuje obóz “dobrej zmiany” za łamanie praworządności.

  Jak widzimy, z cwaniactwem trzeba walczyć wszelkimi sposobami zwłaszcza gdy chcemy upodobnić się do Europy, a w szczególności – do Niemiec, gdzie Ordnung muss sein! Z drugiej jednak strony cwaniactwo, podobnie jak korupcja, umożliwiają przeżycie w warunkach, które za sprawą Umiłowanych Przywódców nie sprzyjają przeżyciu. Na przykład w Generalnym Gubernatorstwie za zabicie świni w celu późniejszej spekulacji rąbanką, groziła kara śmierci, podobnie jak za ukrywanie Żyda. Mimo to cwaniacy oddawali się szmuglowaniu żywności do wygłodniałych miast, dzięki czemu, kto tylko był na wolności, to z głodu nie umarł. Warto to przypomnieć zwłaszcza w sytuacji, gdy zastępczyni przewodniczącego Parlamentu Europejskiego, ongiś niemiecka minister sprawiedliwości Katarzyna Barley wpadła na pomysł, by “zagłodzić Polaków” - na początek “finansowo” - ale przecież nie jest to ostatnie słowo. Niemcy bowiem, za pośrednictwem instytucji Unii Europejskiej, którymi kierują rozmaite niemieckie owczarki, mają możliwości jeszcze większe, niż Generalny Gubernator Hans Frank, który – podobnie jak dzisiaj pan profesor Gut – też nie znosił polskiego cwaniactwa i jak tylko mógł, próbował je wykorzenić.

  Toteż co i rusz pojawiają się coraz to nowe pomysły racjonalizatorskie. Taki na przykład pan Bartosz Arłukowicz, co to z niejednego komina wygartywał, doszedł do wniosku, że w święta Bożego Narodzenia trzeba pozamykać kościoły, jako że są one najbardziej niebezpiecznymi miejscami - chociaż statystyka mówi co innego. Wprawdzie Beniamin Disraeli twierdził, że są “kłamstwa, ohydne kłamstwa i statystyka” - ale skoro rząd opiera się przecież na statystykach, to wypada zwrócić uwagę, że według statystyk, w kościele chyba nikt jeszcze nie umarł, natomiast najwięcej ludzi umiera w szpitalach. Ze statystycznego punktu widzenia to właśnie one wyglądają na najbardziej niebezpieczne miejsca. Skoro tedy już cokolwiek zamykać, to może w pierwszej kolejności właśnie szpitale? To jednak byłoby skomplikowane, a może nawet głęboko niesłuszne, bo statystyka jest tylko jednym z możliwych punktów widzenia. Znacznie łatwiej byłoby zamknąć pana Bartosza Arłukowicza, najlepiej w jakimś domu bez klamek.

  Stanisław Michalkiewicz
 • @kula Lis 69 19:08:54
  Swego czasu słuchałem wypowiedzi genetyka o wpływie modyfikacji genetycznych wymuszonych sztucznie przez człowieka na organizm modyfikowany. Z tego co pamiętam, to jak dotąd poznano zaledwie parę procent tej wiedzy. Niektórzy badacze ponoć ciesza się, że przez podmiankę jakiego genu udało im się osiągnąć zamierzoną, od razu widoczną zmianę w odganiźmie ze zmodyfikowanym przez nich DNA. Tymczasem to nie jest takie proste, gdyż geny ponoć oprócz takich pojedyńczych funkcji jak zmiana jakiej widocznej cechy fizycznej mają też cechy zespołowe, tzn. że ich sekwencja i położenie w łańcuchu ma też sporo innych zadań, nie koniecznie widocznych od razu, a czasem dopiero ujawniających się w następnym pokoleniu. Tak więc igranie z kawałkiem RNA czy DNA tak spreparownym aby mógł interferować z naszym DNA może mieć koszmarne konsekwencje.
 • grypa jest naszą szczepionką.......
  dlaczego grypa stala sie dzieckiem do bicia nazywana dla niepoznaki raz swinska raz ptasia ,jelitowa i sto innych nazw ,teraz covidową ..pytanie dlaczego ją sie tak zawziecie chce zwalczać od wielu dziesiatek lat //choc ma dzialanie bardzo łagodne// wyszczepiajac owieczki i barany ludzkie ..ano dlatego ze grypa jest swoistą i naturalną SZCZEPIONKĄ dzieki ktorej nabywamy odpornosci imunologicznej na wiele patogenow.koniec kropka,co do tzw.hiszpanki ona pojawila sie wraz z amerykanskimi oddzialami wyszczepionymi przeciwko grypie.natura sie zbuntowała wtedy i pokazala swoja moc...obecnie czeka nas kolejny TYLKO bardziej spektakularny pokaz MOCY NATURY ...POZDRAWIAM.
 • @wiatr 2020 19:55:16
  Hiszpanka sama z siebie wygasła po trzeciej fali. A tu ponieważ ciągle przy tym majstrują więc nie wygaśnie nigdy.
 • @Nibiru 19:27:35
  Naukowcy alarmują: Jeśli nie podejmiemy działań, należy spodziewać się kolejnych fal zakażeń! Jeśli nie podejmiemy działań teraz, należy spodziewać się kolejnych fal zakażeń, które w rezultacie spowodują dalsze szkody - alarmują na łamach "The Lancet" naukowcy. Pod apelem podpisało się kilkuset specjalistów z państw europejskich, w tym kilkunastu z Polski. W dokumencie podkreślono, że rządy europejskie dotąd nie wypracowały jednak wspólnej wizji, która pozwoliłaby zarządzać pandemią. Wskazano przy tym, że szczepionki pomogą w zwalczeniu wirusa, ale „w najlepszym wypadku dopiero pod koniec 2021 r”. „Jeśli nie podejmiemy działań teraz, należy spodziewać się kolejnych fal zakażeń, które w rezultacie spowodują dalsze szkody dla zdrowia, społeczeństwa, miejsc pracy i przedsiębiorstw. Biorąc pod uwagę otwarte granice w Europie, jedno państwo nie jest w stanie samodzielnie utrzymać niskiej liczby przypadków COVID-19. Dlatego też niezbędne jest wspólne działanie i ustalenie wspólnych celów. Wzywamy zatem do zdecydowanej, skoordynowanej reakcji Europy, której przyświecają jasno określone cele średnio- i długoterminowe” napisali naukowcy. Całość tu

  https://niezalezna.pl/370187-komentarze#komentarze


  Ps....Starałem się przeczytać listę ekspertów i odkryć klucz, według którego zostali dobrani. Nie poradziłem sobie. Chyba muszę ponownie według pochodzenia sprawdzić. To powinno szybko dać odpowiedź. Jakie zakażenia. Zawsze były choroby na jesień i na wiosnę. Równie dobrze można spodziewać się kolejnych zakażeń grypą ."Odkrycie", że ho, ho! Takich oto mamy "nałókofcóf'! Grypa od stuleci powraca dwa razy w roku, więc cóż to za epokowe odkrycie? Będzie wracać, i żadne szczepionki na to wpływu mieć nie będą. Czas skończyć tę farsę i zacząć normalnie żyć, tak jak z grypą, HIVem, HPV, HCV i milionem innych wirusów, znacznie bardziej śmiercionośnych. Dla mnie bardziej ciekawe jest, jak to będzie skoro odporność wg ekspertów utrzymuje się ok 3 miesięcy - po szczepionce też? Któryś ekspert odpowie? Wszystko jasne, skąd na świecie taka pochwała aborcji. Pewne korporacje muszą sobie zabezpieczyć towar....Firma AstraZeneca też bazuje na abortowanych płodach. Sprawdziłem na anglojęzycznej stronie, gdzie rozprawiają się z tym zarzutem, tłumacząc, że to mit. No i jak oni to tłumaczą: szczepionki AstraZeneca nie zawierają abortowanych płodów; natomiast wirus jest "jedynie" hodowany na tych płodach, a później te komórki z abortowanych płodów są usuwane. Dla tych zdemoralizowanych ludzi w kitlach to jest jakaś różnica; według nich to tłumaczenie wystarcza. Teraz ogromnym zadaniem Kościoła jest zbadanie i nagłośnienie tego. Kościół powinien bić we wszystkie dzwony, że chcą nam do krwi wpuścić jakiś demoniczny jad. A dodatkowo, jeżeli Pfizera szczepionki modyfikują genetycznie, to też ktoś wchodzi w miejsce Boga i tworzy nowego człowieka (zresztą jak każdy totalitaryzm, tylko teraz bardziej bezpośrednio) w ramach transhumanizmu -przypuszczam.
 • @Nibiru 19:27:35
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16084091911d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3724db508008816a234dbc2828319f35cb8.jpg

  Kiedy zaszczepi się pierwszy Polak? Prof. Horban: "czekamy na to, jak przysłowiowa kania dżdżu". Mam nadzieję, że 27 grudnia pierwszy Polak zostanie zaszczepiony przeciwko COVID-19; czekamy na to, jak przysłowiowa kania dżdżu powiedział główny doradca premiera ds. COVID-19 prof. Andrzej Horban. Przekonywał, że każdy, gdy otrzyma informację, że szczepionka jest dla niego dostępna, powinien się zaszczepić. Rzecznik rządu Piotr Müller powiedział w sobotę rano, że realny jest termin rozpoczęcia szczepień przeciwko COVID-19 za tydzień 27-28 grudnia, ale jak zastrzegł zależy to od dostawy szczepionek na COVID-19.

  "Liczba chętnych jest już wystarczająca, żeby niezwłocznie, jak będą pierwsze dostawy, rozpocząć szczepienia" dodał.

  Główny doradca premiera ds. COVID-19 prof. Andrzej Horban, pytany w sobotę w Polsat News, czy 27 grudnia będzie datą zaszczepienia pierwszego Polaka na COVID-19, odparł: "Mam absolutnie taką nadzieję, czekamy na to właściwie jak przysłowiowa kania dżdżu".

  Jego zdaniem, rozpoczęcie szczepień to obecnie kwestia tylko dostarczenia szczepionek i rozpoczęcia dystrybucji.

  "To będzie o tyle uproszczone i ułatwione, że te pierwsze szczepienia będą prowadzone w zakładach opieki zdrowotnej, głównie w szpitalach i poradniach, które do tej pory mają działające punkty szczepień. W związku z tym ta cała infrastruktura jest gotowa i czeka na przyjęcie szczepionki" powiedział prof. Horban.

  Zwrócił uwagę, że jest jeszcze tydzień na utworzenie list chętnych do szczepień. Przypomniał, że pierwszą grupą, która będzie miała możliwość zaszczepienia się, będą pracownicy ochrony zdrowia. Na uwagę, że w niektórych szpitalach do szczepień zgłosiła się tylko połowa pracowników, a nawet mniej, powiedział: "Jeśli mam traktować świat poważnie i kolegów lekarzy, i koleżanki pielęgniarki poważnie, to oczywiście w ogóle takiej opcji nie biorę pod uwagę".

  Jak mówił, zaprasza wszystkich nieprzekonanych co do istnienia COVID-19 na oddziały, "na których pacjenci leżą i umierają".

  "Zdecydowana większość pracowników ochrony zdrowia w taki czy inny sposób już się zetknęła z tymi chorymi i jest rzeczą zrozumiałą dla każdego, kto ma chociaż podstawowe wykształcenie medyczne, ale nie tylko medyczne, że jedyna droga skutecznego zapobiegania zachorowaniu jest szczepionka, szczepienie" zaznaczył.

  Według prof. Horbana, COVID-19 zablokował lub znacznie utrudnił dostęp pacjentów z innymi chorobami do ochrony zdrowia.

  "Efekt już widzimy to zgony. Jest więcej zgonów nie tylko z powodu COVID, ale również więcej zgonów z innych powodów. Prawdopodobnie jest to właśnie spowodowane tymże utrudnionym dostępem do lekarzy, do szpitali, do jednostek służby zdrowia" tłumaczył.

  Pytany, czy ma pomysł, jak zachęcić Polaków do szczepienia się, odparł, że jeśli chodzi o osoby starsze, szczepienie na COVID-19 jest dla nich działaniem ratującym życie lub zdrowie.

  "Jeżeli weźmie się pod uwagę, że w grupie osób powyżej 80. roku życia umiera 25 proc. (osób), to każdy w tej grupie może zobaczyć sobie różnicę miedzy byciem zaszczepionym a niezaszczepionym" powiedział.

  Pytany, czy może Kościół powinien w Polsce przekonywać do szczepień, odparł: "Wszyscy. Od Kościoła do Ochotniczej Straży Pożarnej".

  "Kilka dni tremu pan minister Dworczyk zawarł umowę z Ochotniczymi Strażami Pożarnymi i to jest to. To jest autorytet na wsi. (...) To samo powinno być w mieście. Każdy, w momencie kiedy dostanie informacje, że szczepionka jest dla niego dostępna, powinien się zaszczepić. Nie ma tu wyjścia" ocenił.

  W piątek szef KPRM, pełnomocnik rządu ds. programu szczepień Michał Dworczyk poinformował, że Państwowa Straż Pożarna oraz Ochotnicza Straż Pożarna zapewnią mieszkańcom mniejszych miejscowości, którzy mają ograniczoną mobilność, dojazd do punktów szczepień.

  We wtorek Rada Ministrów przyjęła Narodowy Program Szczepień, którego celem jest doprowadzenie w 2021 r. do odporności populacyjnej. Szczepionki na koronawirusa mają być darmowe, dobrowolne i dwudawkowe. Program przewiduje, że w pierwszej kolejności szczepienia otrzymają pracownicy sektora ochrony zdrowia, sanepidu i DPS-ów; po nich będą mogli zaszczepić się nauczyciele, żołnierze i seniorzy z domów opieki.

  Ps...Muller, Horban, Simon, Gut, etc wszystko bardzo "narodowe" nazwiska...Horban nie wie jak dopasować maseczkę do swojego nosa (za pomocą czerwonego paska) a już wie, że szczepionki są bezpieczne. Proponuję, aby tą osobą w blasku fleszy był sam pan genialny profesor. Horban powinien dostać wszystkie rodzaje szczepionki. Taki mądry, to niech zbiera żniwo swojego geniuszu. Po co ten Horban zaprasza na oddziały szpitalne skoro sami lekarze i pielęgniarki nie chcą się szczepić a są codziennie na oddziałach szpitalnych, jeleni szukają. Profesura nie jest od leczenia tylko od publikowania. To znaczy raz kolega go dopisze, drugi raz on kogoś dopisze do publikacji z których nic nie ma. A ludzi? A ludzi, pacjentów to oni mają w dupie chyba, że potrzebni im są do publikacji. Profesorów mamy najwięcej na świecie, uczelni wyższych mamy najwięcej na świecie, generałów mamy najwięcej na świecie, sędziów mamy najwięcej na świecie, urzędników itd itd. I żadnych wynalazków, patentów, armia w rozsypce bez amunicji, i nic nie działa prawidłowo. Ale wszystkiego mamy naj. I ja mam im zaufać?
 • @Nibiru Mam nadzieję, że Polacy nie są aż tak głupimi i wytresowanymi baranami, że będą się szczepić
  Szczepionką na wirusa który się mutuje, po co chyba żeby nam zdrowie zniszczyć za nasze pieniądze już pierwszy ochotnik szczepionkowy już jest na drugim świecie. W chicagowskim szpitalu wstrzymano szczepienia po tym jak po szczepieniu zachorowały 4 pielęgniarki. Widać, że lekarze myślą! Być królikiem doświadczalnym dla szczepionek genetycznych, to nie jest ciekawa perspektywa. Widać, że traktują świat poważnie. Bo na jesieni przyszłego roku mogą być już nowe mutacje. Traktowanie tej szczepionki jak panaceum na Nowy Świat jest co najmniej nieporozumieniem. Choroby istnieją, w tym COVID-19 prawdopodobnie też. Natomiast NA PEWNO nie ma „straszliwej światowej pandemii”. Osoby zmarłe „ponadplanowo”, to jest właśnie efekt „plandemii” i chorych procedur.

  A kto wciska nam”szczepionkę”? Pfizer- A.Boula, drTal Zaks(Ben Gurion Univ.Neveg) -Moderna. Astra Zeneca- A.Pillard.(Izraelski instytut broni biologicznej). M.Dolset-szef Pfizera. Wszyscy narodowości pejsatej.

  https://wprawo.pl/dyrektorzy-pfizera-nie-beda-wpychac-sie-w-kolejke-po-szczepionke-na-covid-19/


  https://wprawo.pl/pilne-szczepionka-firmy-pfizer-nie-byla-badana-pod-katem-interakcji-z-lekami/

  NWO planowała na początku szczepić dzieci ale odstąpili na rzecz lekarzy i medyków A oni im środkowy palec pokazują.
  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26623170,pracownicy-szpitali-nie-zglaszaja-sie-do-szczepien-na-covid.amp

  Mam nadzieję, że pierwsi będą: żydzi Horban, Matyja, Sutkowski, Grzesiowski, Simon, Niedzielski, Morawiecki, Kraska, Szumowski, Cieszyński i Dworczyk nowiutkim świeżutkim Pfizerem o temperaturze -70C! K. Pan Simon pracował dla, a więc pobierał wynagrodzenie od kilku firm m.in. Pfizer i Bayer. Simon received consultancy from AbbVie, Gilead, Merck,Alfa-Wassermann,Novartis,Lilly, and Bayer and also acquired research funding from AbbVie, Allergan, Bayer, EISAI, Gilead, Intercept, and Pfizer.

  Deklaracja konfliktu interesów: Dorota Zarębska ‐ Michaluk i Krzysztof Simon byli konsultantami i sponsorowali wykłady firm AbbVie, Gilead i Merck. Jerzy Jaroszewicz był konsultantem firm AbbVie, Gilead i Roche i jest mówcą dla firm AbbVie, Alfasigma, MSD, Gilead i PRO.MED. CS. Krzysztof Simon był konsultantem firm AbbVie, Gilead, Merck, Alfa-Wassermann, Novartis, Lilly i Bayer, a także pozyskał fundusze na badania od firm AbbVie, Allergan, Bayer, EISAI, Gilead, Intercept i Pfizer. Krzysztof Tomasiewicz otrzymał konsultacje od firm AbbVie, Alfa Wasserman, BMS, Gilead, Janssen, Merck i Roche oraz fundusze na badania od firm AbbVie, BMS, Gilead, Janssen, Merck i Roche. Aleksander Garlicki otrzymał konsultacje od firm AbbVie, Bristol-Myers Squibb, Gilead, GlaxoSmithKline, Janssen, Roche i Sanofi Pasteur oraz fundusze na badania od firm Amgen, Janssen i Pfizer. Ewa Janczewska otrzymała doradztwo od firm AbbVie, Gilead oraz finansowanie badań od firm AbbVie, Allergan, Gilead, Janssen, Merck i Roche. Dorota Dybowska otrzymała wykład sponsorowany od Roche. Waldemar Halota uzyskał konsultacje od firm AbbVie, BMS, Gilead, Janssen, Merck, Roche, a także pozyskał fundusze na badania od firm AbbVie, Gilead i Roche. Małgorzata Pawłowska otrzymała konsultacje od firm AbbVie, Gilead, Merck i Roche oraz pozyskała fundusze na badania od firm AbbVie, Gilead i Roche. Włodzimierz Mazur otrzymał konsultacje od firm AbbVie, Gilead, Merck oraz fundusze na badania od firm AbbVie, Gilead i Janssen. Agnieszka Czauż ‐ Andrzejuk otrzymała dofinansowanie na badania od firm AbbVie i Merck. Hanna Berak otrzymała konsultacje od Gilead i sponsorowała wykłady firm Abbvie, Gilead i MSD. Łukasz Socha konsultował się z BMS. Jakub Klapaczyński otrzymał sponsorowane wykłady z Gilead. Anna Piekarska otrzymała konsultacje od firm AbbVie, Gilead, Merck i Roche. Olga Tronina otrzymała konsultację od firmy AbbVie. Robert Flisiak otrzymał finansowanie na konsultacje i badania od firm AbbVie, Gilead, Merck i Roche. Teresa Belica ‐ Wdowik otrzymała konsultacje od Gilead oraz fundusze na badania i konsultacje od firmy AbbVie. Olga Tronina otrzymała konsultację od firmy AbbVie. Iwona Buczyńska, Beata Lorenc, Magdalena Tudrujek ‐ Zdunek, Marek Sitko, Paweł Pabjan, Andrzej Horban, Maria Blaszkowska, Beata Dobracka, Zbigniew Deroń, Jolanta Białkowska ‐ Warzecha i Łukasz Laurans nie zgłaszają konfliktu interesów. Robert Flisiak otrzymał finansowanie na konsultacje i badania od firm AbbVie, Gilead, Merck i Roche. Teresa Belica ‐ Wdowik otrzymała konsultacje od Gilead oraz fundusze na badania i konsultacje od firmy AbbVie. Olga Tronina otrzymała konsultację od firmy AbbVie. Iwona Buczyńska, Beata Lorenc, Magdalena Tudrujek ‐ Zdunek, Marek Sitko, Paweł Pabjan, Andrzej Horban, Maria Blaszkowska, Beata Dobracka, Zbigniew Deroń, Jolanta Białkowska ‐ Warzecha i Łukasz Laurans nie zgłaszają konfliktu interesów. Robert Flisiak otrzymał finansowanie na konsultacje i badania od firm AbbVie, Gilead, Merck i Roche. Teresa Belica ‐ Wdowik otrzymała konsultacje od Gilead oraz fundusze na badania i konsultacje od firmy AbbVie. Olga Tronina otrzymała konsultację od firmy AbbVie. Iwona Buczyńska, Beata Lorenc, Magdalena Tudrujek ‐ Zdunek, Marek Sitko, Paweł Pabjan, Andrzej Horban, Maria Blaszkowska, Beata Dobracka, Zbigniew Deroń, Jolanta Białkowska ‐ Warzecha i Łukasz Laurans nie zgłaszają konfliktu interesów.
  https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1111/jgh.14936


  W Polsce wedle art. 39 Konstytucji Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.

  W krótkim okresie ostatnich dziesięciu miesięcy społeczeństwa na całym świecie zmieniły się nie do poznania. Prawa konstytucyjne zostały zawieszone. Protesty zakazane. Sprzeciw jest ocenzurowany. Władze przejęły kontrolę nad najbardziej intymnymi aspektami naszego życia Jesteśmy traktowani jak więźniowie w więzieniu, mówi się, kiedy jeść, spać, ćwiczy, przyznaje przywileje za dobre zachowanie.

  Obejrzyjcie koniecznie! Świetna debata na Korwin TV niezależnych ekspertów z różnych stron świata. Bez cienia wątpliwości ten specyfik niszczy płodność kobiet i mężczyzn oraz może powodować zgon przy następnej infekcji. Nie trzeba wyjaśniać żadnych wątpliwości. Skoro producent „leku” odpowiednio nie przetestował z braku czasu, i oficjalnie nie bierze za niego odpowiedzialności, to edukacja nie rozwieje żadnych obaw.
 • @kula Lis 69 19:15:18
  5*!
 • @Pedant 08:50:53
  "Dawniej rodziło się po kilkoro dzieci, i większość umierała. Fajnie było"

  Dawniej pan Pedant nie panował nad sobą. robił w pieluchy, do dzisiaj chodzi w pampersach? Fajne i wygodne rozwiązanie
 • O koronawirusie - jesień 2020 r.
  http://wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=253

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031