Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
275 postów 403 komentarze

Kill Bill i jego zastrzyk śmierci na polio

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawie pół miliona dzieci sparaliżowanych po szczepionce przeciw polio

,,Święty'' socjopata Kill Bill

 

W maju 2014 Światowa Organizacja Zdrowia uznała Indie za kraj wolny od polio podkreślając, że to jeden z największych sukcesów w ochronie zdrowia osiągnięty dzięki powszechnemu i skrupulatnie prowadzonemu programowi szczepień. To wersja oficjalna. Faktem jest jest że 491,000 dzieci zostało sparaliżowanych po fatalnych w skutkach szczepieniach.

Program szczepień przeciwko polio w Indiach zainicjowała Fundacją Billa Gattes`a pod patronatem WHO w roku 2011. Przed masowymi szczepieniami liczba zachorowań na polio czyli chorobę Heinego-Medina w Indiach wynosiła w 2009 roku 741, a w 2011 odnotowano zaledwie jeden przypadek w kraju o ponad miliardowej liczbie ludności!

W trakcie trwania akcji szczepionkowej zrozpaczeni rodzice zastrzelili 8 członków WHO podających szczepienia i akcję przerwano. (Jak widać najlepszym, a zarazem najbardziej przemawiającym do rozumu szczepionkowych zbrodniarzy argumentem, okazał się zwyczajny pistolet i karabin. Żadnych innych bowiem racji ci gangsterzy, nie przyjmują do swoich fanatycznych, pustych, zakutych łbów. Likwidacja ośmiu szczepionkowych zbrodniarzy, miała również innych cudowny aspekt, a mianowicie, natychmiast zatrzymała, nie tylko same szczepienia, ale i całą wystruganą z przysłowiowego banana przez Kill Billa i jego WHO ,,epidemię'' polio, jaka istniała jedynie w ich chorych umysłach, które same najwidoczniej potrzebują i to w trybie natychmiastowym, specjalnie stworzonej dla Nich szczepionki, która by ostatecznie wyeliminowała głupotę z ich obłąkańczych umysłów, a zarazem dokonała definitywnego rozwiązania problemu istnienia takich satanistycznych zwyrodnialców na tej biednej planecie, której przysporzyli już wystarczająco dosyć kłopotów i nieszczęść i wciąż tworzą nowe. Bez nich ten świat nareszcie by odetchnął z ulgą i zaczął w końcu normalnie funkcjonować, a ludzie spokonie żyć. - dopisek J.B.) Podobną akcję przymusu szczepień przeciwko polio prowadzono w Pakistanie gdzie ponad 10 tysięcy dzieci zostało poszkodowanych, również przerwano szczepienia po atakach na członków akcji szczepiennych.

Zanim jednak zaczniemy oceniać sytuację wg gotowych, serwowanych informacji jakie podają media warto zastanowić się nad faktem skąd te ataki na ludzi, którzy „niosą pomoc. Czy ludzie żyjący w innej kulturze pragną w ten sposób niszczyć zdobycze cywilizacji? A może zdesperowani rodzice, którzy zaufali w program szczepień i w dobrej wierze przyprowadzili zdrowe dziecko zauważyli , że straciło sprawność po podaniu szczepionki?

Tak było w istocie. Potwierdzają to wyniki badań miesiąc temu opublikowane w czasopiśmie zatytułowane Correlation between Non-Polio Acute Flaccid Paralysis Rates with Pulse Polio Frequency in India. Na podstawie analiz danych udostępnionych przez rząd Indii i Narodowego Programu Nadzoru nad Polio (NPSP) wykazano silny związek pomiędzy występowaniem nieuleczalnego porażenie wiotkiego czyli paraliżu a doustną szczepionką przeciw polio (OPV).

„W przypadku każdej rundy szczepień przeciwko polio odnotowano wzrost o 1,4 przypadków zachorowań na NPAFP [ostre porażenie wiotkie] wśród osób poniżej 15 roku życia na 100 000 mieszkańców. Najwyższe wskaźniki NPAFP odnotowano w stanach Uttar Pradesh i Bihar, gdzie odnotowano wzrost aż o o 2,7 przypadków”

” Wyniki naszych badań sugerują, że wzrost NPAFP (oraz późniejszy spadek po zakończeniu akcji) był rzeczywiście niekorzystnym skutkiem ubocznym programu szczepień przeciwko polio”.

 

Źródła:

Journal of Environmental Research and Public Health

Hinduska prasa

Szczepienia są jednym z najbardziej kontrowersyjnych zabiegów medycznych, ponieważ poddawane są nim osoby zdrowe ryzykując powikłania a nawet utratę zdrowia lub życia. Nie ma żadnych wiarygodnych danych, że szczepienia chronią przed czymkolwiek. Powszechne przekonanie, że szczepienia pomogły zwalczyć epidemie wyrosło na wieloletnim i systematycznym kształtowaniu opinii publicznej przez środowiska medyczne. Ale naukowe i historyczne fakty temu przeczą. Epidemie praktycznie się skończyły zanim zaczęto akcje szczepień. Potwierdzają to oficjalne dane epidemiologiczne. Dokładnie całe zagadnienie omówił prof. Wiąckowski w opracowaniu: Szczepienia nie zlikwidowały epidemii

Źródło:

Prawie pół miliona dzieci sparaliżowanych po szczepionce przeciw polio

https://sekrety-zdrowia.org/polio-szczepionka-paraliz/

KOMENTARZE

 • "(Jak widać najlepszym, a zarazem najbardziej
  przemawiającym do rozumu szczepionkowych zbrodniarzy argumentem, okazał się zwyczajny pistolet i karabin."
  --------------------
  Tak - to prawda. Jednak nie należy zapominać, że wcześniej dzieci diabła podmieniły większości ludzi - ich szare komórki na szatańskie odchody. Dlatego chociaż w USrahellu są ludzie uzbrojeni - to oni co najwyżej użyją tej swojej broni - aby strzelić sobie we własny łeb. W atrapie Polski natomiast - sieroty po Polsce są kompletnie rozbrojone.
  Wniosek?
  Dzieci diabła - będą robić swoje. Nie zapominajmy do czego oni są zdolni. W ubiegły wieku Leninem mordowali miliony Rosjan - niejednokrotnie za to, że taki nieszczęśnik nie miał brudu za paznokciami. Panem towarzyszem Hitlerem mordowali przemysłowo. Tzw. kułaków z kolei - zagłodzono i nie obyło się tam bez kanibalizmu.
  Słowem - dzieleni Ziemi przez dzieci Boga z dziećmi diabła - to nie żarty. Nie żarty! Tymczasem Bóg za nas porządku nie zrobi - co nie znaczy, że nie pomoże.
 • --------- OD WCZORAJ PISZEMY !!
  -------- MENGELE 19 , nie !! covid 19.
 • Dwie pierwsze śmiertelne ofiary szczepionki Pfizera
  Zmarły dwie pierwsze osoby, które brały udział w doświadczeniach firmy Pfizer z tzw szczepionka na tzw. Covid19.
  Jak poinformowała FDA dwóch ludzi zmarło wkrótce po przyjęciu tejże szczepionki na skutek, jak oświadczono osłabionej odporności. Tak więc cudowne panaceum zbrodniczej korporacji Sanhedrynu Nierządnicy, nie tylko nie uchroniło tych dwojga nieszczęśników przed mitycznym covidem, ale w tempie przyspieszonym posłało ich do krainy wiecznych łowów.
  To wprawdzie dopiero dwie pierwsze ofiary tego zastrzyku śmierci, ale napewno nie ostatnie
  Jak wynika bowiem z samego oświadczenia zbrodniczej FDA, to że Ci ludzie zmarli na skutek przyjęcia tej szczepionki, niczego nie zmienia, ale co więcej, to że tak to się tragicznie skończyło dla tych dwojga ludzi, to w ogóle nic takiego. Ot zdarza się i tyle.
  Dzieci diabła wcale jak co vidac, nie przejmują się takimi drobiazgami, bo co to są dwie śmiertelne ofiary gojów, kiedy mają ich być minimum miliony!

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/fda-spokojnie-ujawnia-dokumenty-potwierdzajace-szczepionka-pfizer-juz-zabila-2-osoby-2020-12
 • 5*
  "- Jestem gotów się zaszczepić, wezmę udział w Narodowym Programie Szczepień - powiedział prezydent Andrzej Duda w programie "Gość Wydarzeń" w Polsat News.--

  - za Interia.

  Komentarz:

  No ba! Nikt nie wątpi w gotowość! Ale czy p. Prezydent się "zaszczepi" naprawdę tego nie wie nikt.

  :)
 • @JimA 22:21:51
  W komisji nadzorującej "szczepienie" powinien być sajmon lub glut, wtedy mamy pewność, że pfizer dostanie się do organizmu judy, przecież nie na darmo "profesorowie" biorą szmal.
 • @Jacek Boki 17:27:56
  Głośnie też były szczepienia Kill Billa w Afryce, powodujące bezpłodność u kobiet.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031