Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
275 postów 403 komentarze

E-book-Covidowe Jeże

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ale, kiedy nadejdzie świt, a po burzy zawsze wraca słońce, pomożemy najbliższym wokół nas w stanięciu na nogi, sąsiadom w łataniu strat i odbudujemy nasz świat.

Ukazał się e-book książki autorstwa Pana Sławomira M. Kozaka pt. ,,Covidowe jeże'', którego rozdziały publikowałem na swoim blogu portalu neon oraz na swoim autorskim blogu na blogspocie, w której to książce swojego autorstwa Pan Sławomir M. Kozak prezentuje historię powstania i wpływu ponadnarodowych kartelii farmaceutycznych, na rządy całego świata, wywoływanie przez nie wojen, przewrotów rządowych we wszystkich niemal państwach świata oraz wywoływaniu przez nie fałszywych pandemii, których to wszystkich ich działań jest ostateczne podporządkowanie ludności całego naszego globu swojej totalitarnej władzy. Z całego serca polecam Wszystkim Państwu najnowszą książkę Pana Sławomira, która będzie z całą pewnością będzie wspaniałą lekturą zarówno dla każdego miłośnika dobrej książki, jak również osoby zainteresowanej lepszym poznaniem korzeni świata zła, kreowanego od dziesiątek lat przez koncerny farmaceutyczne.

 

(...) najbardziej nawet ołowiane niebo, rozświetlają co pewien czas flesze błyskawic. I, jeśli znajdziemy chwilę na to, by spojrzeć wówczas dookoła, rozpoznamy nie tylko uwijające się po naszym gospodarstwie postacie rabusiów, ale także ich twarze. Dlatego ważne, byśmy wykorzystali każdy rozbłysk światła w ciemności wokół nas i zapamiętali jak najwięcej szczegółów. Zajęci ratowaniem dobytku, samotnie stojąc po kostki w gruzie, nie mamy możliwości, by ich dopaść, osądzić i ukarać. Ale, kiedy nadejdzie świt, a po burzy zawsze wraca słońce, pomożemy najbliższym wokół nas w stanięciu na nogi, sąsiadom w łataniu strat i odbudujemy nasz świat. Nie musi to być nowy, wspaniały świat według oczekiwań naszych grabieżców. Wierzę głęboko w to, że odbudujemy go podług naszych założeń, a nie na wskazanych nam osuwających się piaskach ułudy lepszego życia. Wyjdziemy z tego doświadczenia silniejsi, a nasze dzieci i wnuki będą z niego czerpały latami. Ważne, byśmy budowę zaczęli na ocalałych i trwałych fundamentach, bo to one są najważniejsze i stanowią o przetrwaniu oraz sile kolejnych pokoleń.

E-book w cenie 20 złotych można nabyć pod tym adresem:

https://www.oficyna-aurora.pl/katalog/e-book-w-naszym-sklepie/covidowe-jeze,p1000381176

KOMENTARZE

  • @Jacek Boki
    https://opolczykpl.files.wordpress.com/2012/10/statue-of-liberty-crying1.jpg Salute 5* .
  • Pełna zgoda.
    Tandemy w postaci - wielkie koncerny i banksterzy - zawsze mieli i mają zasadniczy wpływ na politykę - lepiąc potem ze smoły i siarki - choćby pana, towarzysza Hitlera. Eugenika z kolei zawsze zaczynała się depopulacją - zmieniają się tylko formy tej depopulacji, jej ilość i zasięg.
    Wniosek?
    Wobec powyższego - absolutnie nie należy zapominać o udziale w tym wszystkim tych - co to ich ojcem jest diabeł - bo inaczej nie potrafimy określić - w czyim interesie zachodzą takie a nie inne zmiany.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031