Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
275 postów 403 komentarze

Stan upadku, czyli witajcie w stanie wojennym 2.0

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności - Marie von Ebner - Eschenbach

Stan polskiego społeczeństwa na dzień dzisiejszy jest dosłownie tragiczny. Mentalnie to stuprocentowi niewolnicy i to z własnego wyboru. Jestem właśnie na swojej ulicy na długim spacerze i ani jednej żywej duszy. Rok temu o tej samej porze ( godzina 19.30 - 20.30)przewalały się całe grupy ludzi, młodzieży, a dziś wygląda tak, jakby za chwilę miał skończyć się świat. Ta władza wcale nie musi na nich wysyłać żadnej policji, ani wojska, żeby ta ich pilnowała i do czegokolwiek zmuszała, bo nie ma takiej potrzeby. Poliniactwo na hasła płynące dniem i nocą z telewizyjnych, propagandowych szczekaczek, grzecznie samo siebie zamknęło w domowych więzieniach, oczekując swego ,,zbawienia'' z kolejnych komunikatów pojawiających się na pasku swoich telewizorów. Przykro mi to stwierdzić, ale nie tylko nie widzę już żadnej nadziei na zmianę tej sytuacji, ale nie mam żadnego powodu, by oczekiwać pojawienia się choćby maleńkiego światełka w tunelu obecnego szaleństwa!

Czwartek - Sylwester 31 Grudzień 2020 r.

Policyjne państwo PiS. Władza pisowska to w chwili obecnej władza okupacyjna, niczym nie różniąca się od tej hitlerowskiej z czasów drugiej wojny światowej. Obejrzyjcie film jak pięciu zomowskich pachołków Kaczyńskiego blokuje dwupasmową wjazdową trasę szybkiego ruchu do Katowic, zatrzymując cały ruch drogowy i terroryzując wszystkich kierowców wystawianiem im nielegalnych mandatów oraz wypytywaniem, co robią na tej drodze w czasie obowiązywania... NIELGALNEJ GODZINY POLICYJNEJ! Kiedy ogląda się ten film z bandyckich, bo nie mających oparcia w ŻADNYCH przepisach obowiązującego w Polsce prawa i ustawy zasadniczej, którą jest KONSTYTUCJA, prowadzonych przez tych przestępców w policyjnych mundurach w stosunku do wolnych obywateli RP, którym żaden sąd, nie ograniczył ich prawa i wolności, jakimkolwiek prawomocnym wyrokiem, nielegalnych działań zastanawia niepojęta wręcz bierność setek kierowców samochodów, którzy biernie poddawali się zbrodniczemu terrorowi pięciu bandytów przebranych za policjantów. Tak się zastanawiam, gdzie podział się polski duch, który w latach 70ych i 80ych ubiegłego wieku potrafił dziesiątkami tysięcy stanąć w swoim zdecydowanym sprzeciwie tysiącom ówczesnych milicyjnych zomowców uzbrojonych po zęby i nie wahających się wtedy do nich nawet strzelać, a dziś kilku przestępców używając tylko długopisu i bloczka mandatowego, obezwładnia setki kierowców paraliżującym strachem i wynikającą wprost z niego całkowita biernością prowadzącą do całkowitego ich zniewolenia.

Zastanawia również jeszcze jedno, a mianowicie, gdzie jest dziś ta cała tzw. ,,opozycja'', która w ubiegłym roku nieustannie wychodziła na ulicę i wykrzykując, a właściwie wycierając sobie, swoje brudne gęby konstytucją i wynikającymi z jej zapisów prawami obywatelskimi? Do jakich nor pochowali się dziś, ci wszyscy obrońcy konstytucji, demokracji, praw człowieka i wszystkich innych ludzkich wolności?

Gdzie są dziś również ci wszyscy zawołani narodowcy, wszechpolacy i cała reszta tych koncesjonowanych patriotów, takich jak Winnicki et consortes, którzy na kolejne marsze niepodległości potrafili ściągać co roku od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy ludzi, a dziś, kiedy naprawdę trzeba stanąć w obronie coraz bardziej deptanych praw i wolności Polaków, schowali się tak jak kodziarze do szczurzej nory.

Dziś pojawiła się kolejna, oficjalna informacja przekazana przez ministra ,,zdrowia'' dotycząca podjętej już właściwie przez rząd i MZ decyzji o uprzywilejowaniu osób, które poddadzą się szczepieniu na Covid 19, a tym samym wykluczeniu ze społeczeństwa i należnych im konstytucyjnych praw dotyczących, prawa do opieki zdrowotnej, na która płacili, bądź płacą horrendalne podatki ze swojej kieszeni, tj. tych wszystkich, którzy się tymże szczepieniom nie poddadzą.

,,Szef MZ Adam Niedzielski przekazał w niej, że rząd będzie zwiększać benefity dla osób zaszczepionych "podobnie jak inne kraje w Europie, które przygotowują już takie plany".

Pytany, czy wzorem Wielkiej Brytanii wprowadzone zostaną specjalne legitymacje zaszczepionych, minister odparł, że na razie w planach jest wprowadzenie w aplikacji Internetowe Konto Pacjenta kodu QR, który każdy zaszczepiony będzie mógł mieć w pamięci swojego telefonu. - I w razie potrzeby wydrukować, by choćby osoby niekorzystające ze smartfonów mogły mieć go fizycznie przy sobie - dodał. Na pytanie, czy jest "plan B", gdyby jednak nie udało się przekonać większości do szczepień, Niedzielski odparł, że w wielu krajach toczy się dyskusja co do ograniczenia dostępu do różnych usług publicznych dla niezaszczepionych. "I my to też rozważamy. Na przykład tylko zaszczepieni będą mieć uproszczony dostęp do pewnych świadczeń medycznych. Nie dotyczy to oczywiście nagłych i krytycznych sytuacji"

Jak widzimy, oni już nawet nie kryją się z tym, że już rozpoczęli proces wprowadzania w naszym kraju segregacji sanitarnej, czyli mechanizm apartheidu, czyli podziału na osoby uprzywilejowane i PODLUDZI nie mających żadnych praw. I wprowadzają to na naszych oczach, bez jakiejkolwiek reakcji sprzeciwu z naszej strony, nie posiadając na to co robią absolutnie żadnych praw. To zwyczajny faszystowski, totalitarny zamordyzm.

Czy nadal będziemy na to pozwalać, to już zależy tylko od nas samych, czy zachowamy nasze wolności, czy też zakończymy nasz żywot, jako pensjonariusze nowych obozów reedukacyjnych dla nieprzystosowanych do nowej normalności vulgo nowego ładu.

Nowy Rok 1 Styczeń 2021 r.

Jacek Boki - Elbląg

 

Źródła:

Przeklęty rok 2020

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/przeklety-rok-2020

Korek podczas kontroli policyjnej. Do sieci trafił film

https://wiadomosci.onet.pl/slask/korek-podczas-kontroli-policyjnej-do-sieci-trafil-film/crhwmrk

Minister zdrowia: Rozważamy ograniczenie dostępu do usług dla niezaszczepionych

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-minister-zdrowia-rozwazamy-ograniczenie-dostepu-do-uslug-dla,nId,4961216

http://kresywekrwi.blogspot.com/2021/01/stan-upadku-czyli-witajcie-w-stanie.html#more

KOMENTARZE

 • @Jacek Boki
  Zdrowia w 2021 roku . : https://www.youtube.com/watch?v=Qbu21UrSH-w Salute 5*.
 • Autor 5*
  W kwestii niejakiego Niedzielskiego

  Otóż jest on znakomitym przykładem na to, że najzwyklejszy debil, bez formalnego medycznego wykształcenia (wykształcenie ekonomiczne to żadne wykształcenia) może być ministrem zdrowia w IIIŻydo-RP/Polin.
 • @Autor
  "Stan polskiego społeczeństwa na dzień dzisiejszy jest dosłownie tragiczny. Mentalnie to stuprocentowi niewolnicy i to z własnego wyboru. Jestem właśnie na swojej ulicy na długim spacerze i ani jednej żywej duszy. Rok temu o tej samej porze ( godzina 19.30 - 20.30) przewalały się całe grupy ludzi, młodzieży, a dziś wygląda tak, jakby za chwilę miał skończyć się świat". -

  --- Dzisiaj przed południem na trasie Wrocław - Prudnik (110 km) widziałem około 20 samochodów jadących z naprzeciw. Rok temu było ich kilkaset, a może tysiąc. Po drodze dostrzegłem troje pieszych. I chociaż wokół nich było pusto, miały te osoby kagańce na twarzy.

  Bardzo porządnie ujął Pan problem :)
 • @Repsol 20:42:09
  Pozdrawiam :)
 • @
  Wszystko to prawda, a z drugiej strony wyobrażam sobie jakie rozterki muszą przeżywać banksterzy w sytuacji, gdy odebrali ludziom mnóstwo swobód, co naturalnie powinno sprowokować masowe demonstracje, protesty, ataki na ośrodki władzy, itp, a tu w zasadzie cisza. To zapewne spędza im sen z powiek, gdyż mogą podejrzewać, że ludzie nauczeni historią nie będą bez sensu pchać się do maszynki do mięsa, lecz intuicyjnie czekają na wojsko i policję aby strategicznie połączyć siły i zgnieść wroga. W pewnym sensie czas gra na korzyść ludzkości, gdyż ogromna część nieuświadomionych może na własnej skórze przekonać się że to nie żadne teorie spiskowe lecz upiorna rzeczywistość i dołączyć do styranizowanej reszty.
 • 50 % polaków to mentalni NIEWOLNICY !
  35 % Polaków nie zgadza się na zamordyzm żydowski covida 19 !

  Polacy są codziennie ogłupiani przez monopol medialny który jest w rękach żydowskich !

  w czasach PRL Polacy mieli niezależne !
  1. Radio Wolan Europa
  2. BBS
  3. Głos Ameryki
  4. Radio Francuskie
  Więc Polacy mieli alternatywę medialną która zagrzewała do protestu instruowała nawoływała informowała !

  Podsumowując ! bez niezależnej propagandy anty żydowskiej , dalej większość Polaków będzie mentalnymi NIEWOLIKAMI , stadem który jest posłuszny żydom !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Sieroty po Polsce w atrapie Polski
  nie są jedynym wzorem - jakiegoś wyjątkowego zniewolenia świrusowymi restrykcjami. To jest akcja globalna i w wielu państwach świata jest jeszcze gorzej. Wyjątkiem za miedzą jest Białoruś - być może jest ona z góry - zaplanowanym wyjątkiem. Tego nie wiemy - bo przewrotność dzieci Złego nie zna granic.
  Wniosek?
  A co wtedy - kiedy okaże się, że dzieci Złego maja rację, iż ludzie - to tylko bydło w ludzkiej skórze!
  Wtedy boski reset - powrót do jaskini i znów Bóg da człowiekowi następną szansę aby ten udowodnił, że jest człowiekiem - więc znów pojawią się wśród ludzi w pewnym momencie - dzieci Złego - i zaczną swoją, niecną robotę - i tak aż do skutku. Skutkiem jest ubezwłasnowolnienie dzieci Złego przez ludzi - a nie odwrotnie - jak to ma miejsce - tu i teraz.
 • 5 *****
  Pozdr. :)
 • @ele 08:10:48
  ---------------
  "w czasach PRL Polacy mieli niezależne !
  1. Radio Wolan Europa
  2. BBS
  3. Głos Ameryki
  4. Radio Francuskie"
  ---------------
  Od kogo niezależne?
  Jeżeli niezależne od tych - co to ich ojcem nie jest - powtarzam - nie jest diabeł - to pełna zgoda.
  Wniosek?
  Skłócanie człowieka stworzonego przez Boga i jego podjudzanie - to jedna z głównych broni - dzieci diabła Panie @ele.
 • Do @demonkracja 10:18:44
  pyta pan od kogo niezależne ? odpowiadam panu ! niezależne od władz PRL ! takie to trudne ? że pan pyta ?
 • @ Autor, All
  "Tak się zastanawiam, gdzie podział się polski duch, który w latach 70ych i 80ych ubiegłego wieku potrafił dziesiątkami tysięcy stanąć w swoim zdecydowanym sprzeciwie tysiącom ówczesnych milicyjnych zomowców uzbrojonych po zęby i nie wahających się wtedy do nich nawet strzelać"

  "Polski duch" wynikał wtedy z działalności "Solidarności" - pieniądze na finansowanie szły przez Watykan i Brukselę...
  Uturbienie "Solidarności" nastąpiło na płaszczyźnie religijnej po "wyborze" Wojtyły na następce JP, który "nie wiedzieć czemu" pontyfikował tylko 33 dni...
  Swoje zrobiła też propaganda Radia Wolna Europa i media na zachodzie, które miały prikaz z góry aby się "solidaryzować" z Polakami tak pięknie walczącymi z "reżymem".

  5*

  Ukłony
 • @Jasiek 11:51:40
  No i kiełbachy w sklepach zabrakło......
 • @zbig71 11:55:05
  Faktycznie...
  Teraz półki uginają się od podróbek mięsa, chleba, masła i mleka...

  Ukłony
 • CHWILA ZASTANOWIENIA NAD SPOŁECZNYM STUPOREM.
  Myślę, że gorzka ironia wobec ofiar terroru, nie wpisuje się w mój wewnętrzny kodeks etyczny, bo przecież nasze społeczeństwo to ofiary soft terroru, permanentnie uprawianego przez kolejne rządy przy współudziale medialnej żulii, kontrolowanych przez Morloków, z całym metaforycznym znaczeniem tego określenia.
  Soft terror, którego to określenia używam dla specyficznej indoktrynacji,
  zresztą bardzo bliskiej praniu mózgu, to inny rodzaj terroru, wymagającego większej finezji i znacznie dłuższego czasu w oddziaływaniu bodźca opartego głównie na kłamstwie i manipulacji,
  wobec grup ludzkich o dużej liczebności.
  Tu bardzo ważnymi elementami są konsekwencja i czas oddziaływania bodźca, aby terrorystyczna przemoc nie została zauważona a tym bardziej nazwana. Określenie "gotowanie żaby" jak najbardziej przystaje
  do poruszanej kwestii.
  Celem soft terroru jest odczłowieczenie jednostki a w konsekwencji grup ludzkich, które utraciwszy wolność zewnętrzną, powoli tracą wolność wewnętrzną a wraz z nią odpowiedzialność, którą składają w ręce terrorystów stając się nieświadomie ich wspólnikami.
  To mechanizm, który powoli zamieni każde społeczeństwo obywatelskie w mruczącą, posłuszną hordę w skutek zatracenia swego człowieczeństwa, które to człowieczeństwo bez poczucia wolności jest tylko pustym słowem, nadużywanym w procesie ogłupiania mas przez lewackie pająki, przędące swą sieć z lepkiego pustosłowia i quasi humanizmu.
  Myślę, że najbardziej czytelnym syndromem utraty wolności wewnętrznej, jest pełzająca depresja społeczna, ktorej w skutek przyczyn jak wyżej, doświadcza niemal całe społeczeństwo polskie, nie zdając sobie z tego sprawy a której symptomem jest utrata poczucia realnego sensu egzystencji, a w konsekwencji brakiem kreatywności
  społecznej, połączonej ze społecznym stuporem, jako konsekwencją podejmowanych wobec społeczeństwa działań.
  Myślę, ze ów stupor społeczny i uświadomienie sobie jego przyczyn, to początek drogi i wola szukania sposobu na wyrwaniu się z pajęczej sieci zafajdanych bogów, zanurzonych w umiłowanym grzechu Szatana, jakim jest pycha.
  A za notatkę 5*
  Pozdrawiam
 • @ele 10:27:15
  ----------------
  "pyta pan od kogo niezależne ? odpowiadam panu ! niezależne od władz PRL ! takie to trudne ? że pan pyta ?"
  ----------------
  Oj trudne Panie @ele - a wiesz pan dlaczego?
  Ano dlatego, że te władze PRL i te rzeczone media - nadzorowali i zadaniowali jedni i ci sami.
 • @Andrzej Obserwator 12:21:55
  ---------------
  "Celem soft terroru jest odczłowieczenie jednostki..."
  ---------------
  Pełna zgoda Panie @Andrzej Obserwator - ja tylko dodam, że szkoły i uniwersytety zamieniono na swoistą pompę - co to wysysa tam młodym ludziom ich szare komórki a na to miejsce wtłacza do czaszek szatańskie odchody.
  Wniosek?
  Odczłowieczanie przebiega równolegle na wielu płaszczyznach - natomiast wspólnym mianownikiem tego odczłowieczania na wiele sposobów - jest forsa. Forsa, której nadano szatańska moc i zrobiono z niej uniwersalne narzędzie/broń do odczłowieczania rodzaju ludzkiego.
 • @zygmuntbialas 21:51:46
  E tam, za 30.000 zł. to pewnie bilet do Australii w obie strony można wykupić .Oszczędnością, pracą, ludzie się bogacą. Zawsze oszczędna byłam. No i po co paść reżim taką kasą skoro przez pozostałe dni w roku można jeździć i gonić po ulicach.
 • @ele 08:10:48
  Proszę nie przesadzać i nie urągać Polakom. 90% ludności świata, kilkadziesiąt miliardów się zgadza, to z jakiej racji Pan oczekujesz, że akurat Polacy nie będą się zgadzać, narażać na bicie pałkami i wysokie restrykcje finansowe? W przypadku poważniejszych ruchawek wojska UE bezkarnie zgniotą nas jak pluskwy a jankeskie żołdactwo pomoże. Wszak z covidem będą walczyć...A rząd jak zawsze, najwyżej ucieknie za granicę. Dosyć mają odłożone w szwajcarskich bankach na taką ewentualność.
 • @Jasiek 11:51:40
  No dokładnie. A dzisiaj jak okiem sięgnąć, tych solidarnych w całym świecie nie widać. My już przestaliśmy być ludźmi. Jesteśmy covidem, z którym należy walczyć.
 • @ele 08:10:48
  "w czasach PRL Polacy mieli niezależne !
  1. Radio Wolan Europa
  2. BBS
  3. Głos Ameryki
  4. Radio Francuskie "

  Proszę nie zapominać o Radio Tirana!

  https://www.youtube.com/watch?v=yWEeRV9PFps
 • @Nibiru 22:18:25
  "jakie rozterki muszą przeżywać banksterzy w sytuacji, gdy odebrali ludziom mnóstwo swobód, co naturalnie powinno sprowokować masowe demonstracje, protesty, ataki na ośrodki władzy, itp, a tu w zasadzie cisza."

  Właśnie. Od kilku lat próbuje się wzniecić jakąś większą wojnę na świecie, ale Rosja, Chiny i inni nie dają się sprowokować. Efekt? Kicha!

  Zaatakowano więc bezpośrednio społeczeństwa większości państw świata, uderzając w ich podstawowe prawa. Efekt nr 2? Kicha.

  ONI już tę wojnę przegrali, teraz to już tylko kwestia czasu, gdy z powrotem wpełzną do swych nor, jam, lóż, kapituł, sanhedrynów i innych tego typu oderwanych od rzeczywistości miejsc własciwych do knowania spisków.

  My, społeczeństwo, nie musimy już właściwie nic robić, to oni się pogrążają z każdym dniem. Bruce Lee i jego "sztuka walki bez walki" górą!
 • Wszak Morawer tylko realizuje coś, co już zostało postanowione
  Polecam, to od Sowy. Wysłuchajcie całości. Choćby o obniżeniu wymagań społeczeństwa co do zarobków i instytucji publicznych  https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=2eamSk5cCtE&feature=youtu.be
 • @Rzeczpospolita 21:36:33
  Akurat brak medycznego wykształcenia mógłby być atutem. Lekarz na czele ministertswa to lobbysta swoich kolegów a nie ktos kto działa w interesie pacjentów. Ale Niedzielski to faktycznie kretyn, do tego bezczelny
 • @Pedant 14:05:08
  jeszcze Radio Erewań :-)
 • Autor
  Jak czytam te BZDURY;"państwo policyjne i okupacyjne PIS , porównywane do okupacji hitlerowskiej", to zastanawiam się, gdzie autor się wychował i kto mu wbił do łba te bzdury!!! Jacuś ma lub miał pewnie rodziców w PZPR i przekazali mu geny komunistów a teraz widać efekty!!!
 • @zibi 13:38:09
  Co do moich rodziców, to byli prostymi ludźmi, którym nie przelewało się za komuny, musząc ledwie wiązać koniec z końcem, żeby jakoś w miarę godnie przetrwać. Nic pod tym względem nie zmieniło im się za tzw III Chazarskiej RP. Nie należeli do żadnego układu, nigdy nie mieli żadnych pleców, gdy widzieli jak niedawni gensecy przepoczwarzali się po okrągłostołowym dealu w uwłaszczonych Europejczyków, gdy większość Polaków stała się nędzarzami.

  Ten nowy układ magdalenkowym przypieczętował pijąc wodę z Kiszczakiem i Michnikiem w Magdalence przyszły prezydent tysiąclecia Lech Kalkstein-- Kaczyński, w którego późniejszej partii, która później stworzył ze swoim bratem Jarusiem, zaroiło się od dawnych pzprowskich towarzyszy, którzy zajmują do dzis w obecnej władzy najwyższe i najbardziej opływających w konfitury stołków, a wraz z nimi ich rodziny i kolesie.
  A oto lista tych czerwonych pisowskich pachołków sowieckiego Kremla, którzy potem przewerbowali się na służbę do nowych Usraelskich panów.

  https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/akcja-piotrowicze-kto-z-pis-nalezal-do-pzpr-6067060569051777a%3famp=1

  Towarzysze z PiS

  https://koduj24.pl/maria-nurowska-stworzyla-liste-politykow-pis-zasluzonych-pzpr-owi/

  https://www.google.com/amp/s/www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/byli-w-pzpr-sa-w-pis/kr311b2.amp

  Wielu z nich przejście od czerwonej o brunatnej ideologi, nie tylko nie sprawiło żadnego moralnego problemu, ale wręcz poczuli się w niej jak ryba w wodzie, jak np. towarzysz Targalski, który został nawet honorowym członkiem neonazistowskiego, ukraińskiego pułku Azow. Cała reszta tych niedawnych pzprowskich gensekow, a obecnych członków najwyższych gremiów decyzyjnych PiS nie tylko nie ma żadnych problemów ideowych w brataniu się i popieraniu we wszystkim ukraińskich banderowcow i antypolskiego integralnego ukraińskiego szowinizmu, ale co więcej są nadal i to w każdej chwili posłać na wojnę z Rosją w obronie banderowskie Ukrainy dosłownie wszystkich Polaków bez wyjątku.

  Masz coś jeszcze do dodania gnoju?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031